Hore
Fórum » Nikon fórum
 

ePhoto.sk na NikonRumors.com!

Miro Bartánus
Miro Bartánus 2011-04-01 16:59:37+02
Nikon Day on April 7th in Bratislava promises to be full of surprises

http://nikonrumors.com/2011/03/31/nikon-day-on-april-7th-in-bratislava-promises-to-be-full-of-surprises.aspx

Asi by sme mali readkcii zagratulovať ;p)
A hlavne autorovi s menom "Charles Roe" DD
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-01 21:21:18+02
ona- on
 
Ferdo
2011-04-01 22:03:49+02
ten "Slovakian pro photographer" je viac spisovatel ako fotograf. Tolko rozpravok co dokazal zhromazdit na tom dizajnerskom kusku weboveho priestoru je priam neuveritelne. Fotky tam vyzeraju ako uplne druhorade. Zaujimalo by ma, ci uz niekoho namotal na "odborne poradenstvo" ktore ponuka

Vacsinou sa podobnych komentarov na inych fotografov zdrzim ale toto je veru silna kava
 
Paulie
2011-04-01 22:17:50+02
príspevok od: tomatito
Slovakian pro photographer from underground..he knows how it goes here

Akoze niekedy si vecer pozriem zo srandy na pobavenie superstar hviedznu rotu a az mi je divne ako niektori ludia su presveceny ako vedia oni super spievat a pritom bliakaju ako chore kozy. Takym s prepacenim treba vlepit facku s otockou nech sa zobudia a nech sa zacnu na tento svet pozerat realne. Su to ludia ktori nemaju v mozgu vyvinute centrum sebareflexie, im to tak vlastne chyba uplne. Ja osobne takych ludi lutujem lebo to budu mat v zivote velmi tazke a druhym budu iba na posmech !!! MR plantae je podobny typ cloveka ktoremu ked som nabehol na stranku skoro som dostal infarkt ze ci to co tam pise mysli uplne vazne...to ked ona sa povazuje za PRO slovakian photographer neviem co mam ja o sebe povedat..ach jaj..Miso daj si facku a zobud sa !!!
No vidíš, ešte máš čo doháňať (to k tej predposlednej vete)
Bohužial, niektorí ludia fakt nemajú súdnosť.
 
Paulie
2011-04-01 22:28:49+02
príspevok od: Ferdo
ten "Slovakian pro photographer" je viac spisovatel ako fotograf. Tolko rozpravok co dokazal zhromazdit na tom dizajnerskom kusku weboveho priestoru je priam neuveritelne. Fotky tam vyzeraju ako uplne druhorade. Zaujimalo by ma, ci uz niekoho namotal na "odborne poradenstvo" ktore ponuka

Vacsinou sa podobnych komentarov na inych fotografov zdrzim ale toto je veru silna kava
Chuck Norris je oproti nemu učeň.
 
MX5_SVK
2011-04-01 23:50:02+02
Chpaci drzim palce nech akcia vyjde co najlepsie. Dufam ze pre nas co sa zucastnit nemozeme pripravite nejaky pekny clanok o nej + nejake fotky a nielen toho prekvapenia
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-04-02 08:18:45+02
príspevok od: conan7
no z tvojho linku som prečítal iba prvé tri vety a hned som si spomenul na jednu pesničku

http://www.youtube.com/watch?v=3WQt7eQdPqs

nebude to tvoj žáner určite, ale autora maximálne vystihuje refrén.
Pozde som prišiel, nejaká Ema si nárokuje autorské práva...
 
tadzesi
2011-04-02 08:53:08+02
Neda mi daco pripisat. Ak by ten omielany pan trosku upravil stranku a nepisal tolko superlativov tak este by som ho este prezil. Ale taka je doba. Treba sa predat ...

Poznam vela stranok co maju koncovku alebo priponu ART s temou foto a pri ART ani nesli. Osobne sledujem jedneho pana "pekne fotky" a nestacim sa cudovat kolko maju ludia sebavedomia, ziadnu sebakritiku, kuraz a ziadne gule ...

Ale ako hovori kolega "praci musi byt slizet..."

 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-02 10:36:26+02
inak ak by ste chceli vediet ako fotim svoje makro, mikro tak nasiel som skvely text ktory to ''vystihuje'' haha

''Nerobím kompromisy v kvalite. Klient dostane najkvalitnejší výsledok, bez úvahy, či to vie alebo nevie doceniť. Momenty zachytávané špičkovou high-end technikou - top telá a objektívy. V interiéri fotografované objekty sú nasvecované precízne, často až šiestimi zábleskovými zariadeniami. Objekt nasvietim, odfotím, fotografiu posúdim a proces sa opakuje. Niekedy až 500 (slovom päťsto) krát, kým nie je dosiahnutý želaný výsledok. Blesky sú posúvané po milimetroch, kým nie je presné množstvo svetla tam, kde má byť, doplnené tieňom ani milimeter mimo optima, ani milimeter väčším, menším, silnejším, slabším,''

zdroj

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm

 
conan7
2011-04-02 10:45:19+02
príspevok od: Stratený Stano
Pozde som prišiel, nejaká Ema si nárokuje autorské práva...
http://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs

skús toto, ked to nepojde vykakáme sa na to, len nie že vypneš po 3 sekundách
 
conan7
2011-04-02 10:49:31+02
príspevok od: tomatito
inak ak by ste chceli vediet ako fotim svoje makro, mikro tak nasiel som skvely text ktory to ''vystihuje'' haha

''Nerobím kompromisy v kvalite. Klient dostane najkvalitnejší výsledok, bez úvahy, či to vie alebo nevie doceniť. Momenty zachytávané špičkovou high-end technikou - top telá a objektívy. V interiéri fotografované objekty sú nasvecované precízne, často až šiestimi zábleskovými zariadeniami. Objekt nasvietim, odfotím, fotografiu posúdim a proces sa opakuje. Niekedy až 500 (slovom päťsto) krát, kým nie je dosiahnutý želaný výsledok. Blesky sú posúvané po milimetroch, kým nie je presné množstvo svetla tam, kde má byť, doplnené tieňom ani milimeter mimo optima, ani milimeter väčším, menším, silnejším, slabším,''

zdroj

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm

ja som prečítal komplet celú stránku takých citátov pozbieraš tam na jednu knihu, ja osobne, ked už ide o reklamu, dám si spraviť tričko: I AM SLOVAKIAN PRO PHOTOGRAPHER
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-02 11:02:23+02
príspevok od: conan7
ja som prečítal komplet celú stránku takých citátov pozbieraš tam na jednu knihu, ja osobne, ked už ide o reklamu, dám si spraviť tričko: I AM SLOVAKIAN PRO PHOTOGRAPHER
myslis ako knihu vtipov nie ?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-04-02 11:22:28+02
príspevok od: conan7
http://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs

skús toto, ked to nepojde vykakáme sa na to, len nie že vypneš po 3 sekundách
Pozrel som si to celé, až mi z toho....
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-04-02 11:25:32+02
príspevok od: tomatito
inak ak by ste chceli vediet ako fotim svoje makro, mikro tak nasiel som skvely text ktory to ''vystihuje'' haha

''Nerobím kompromisy v kvalite. Klient dostane najkvalitnejší výsledok, bez úvahy, či to vie alebo nevie doceniť. Momenty zachytávané špičkovou high-end technikou - top telá a objektívy. V interiéri fotografované objekty sú nasvecované precízne, často až šiestimi zábleskovými zariadeniami. Objekt nasvietim, odfotím, fotografiu posúdim a proces sa opakuje. Niekedy až 500 (slovom päťsto) krát, kým nie je dosiahnutý želaný výsledok. Blesky sú posúvané po milimetroch, kým nie je presné množstvo svetla tam, kde má byť, doplnené tieňom ani milimeter mimo optima, ani milimeter väčším, menším, silnejším, slabším,''

zdroj

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm

Ja som sa pozrel na tie jeho ukážky v retušovaní. Je tam taká krajinka, kde dorábal spodok, len tenký pás. Ale z fleku som uvidel osem opakujúcich sa detailov a po pozornejšom podívaní sa ešte viac... Ak tomuto vraví, že nerobí kompromisy v kvalite, tak o kvalite ešte nepočul, možno ju len v diaľke kdesi zazrel...
 
Tomyno
2011-04-02 11:57:07+02
áááách zase nejaký ten Fotonko, tož pobavil som sa fajn slovne spojenie I am SLOVAKIAN PRO PHOTOGRAPHER ma naozaj dostalo
 
conan7
2011-04-02 12:52:37+02
príspevok od: tomatito
myslis ako knihu vtipov nie ?
oné a tú špeci-techniku multi-shot už máš natrénované dúfam........
(už sme dosť OT, ale srandovný je chlapec dosť)
 
conan7
2011-04-02 12:53:21+02
príspevok od: Stratený Stano
Pozrel som si to celé, až mi z toho....
to len kvôli textu víš
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-02 13:12:15+02
aa ehm zabudol som..ponukam

* podnety na zlepšenie vašej fotografickej práce
* hodnotenie technickej stránky fotografie
* hodnotenie umeleckej stránky fotografie
* hodnotenie progresu fotografických zručností
* pomoc pri vyprofilovaní vlastnej tvorby
* nielen identifikácia, ale aj konštruktívne návrhy na riešenie nedostatkov vašej práce!
* ...


100 euro na hodinu..kontaktovat ma mozete u vilka..
 
tomis.ales
2011-04-02 13:40:13+02
príspevok od: tomatito
Slovakian pro photographer from underground..he knows how it goes here

Akoze niekedy si vecer pozriem zo srandy na pobavenie superstar hviedznu rotu a az mi je divne ako niektori ludia su presveceny ako vedia oni super spievat a pritom bliakaju ako chore kozy. Takym s prepacenim treba vlepit facku s otockou nech sa zobudia a nech sa zacnu na tento svet pozerat realne. Su to ludia ktori nemaju v mozgu vyvinute centrum sebareflexie, im to tak vlastne chyba uplne. Ja osobne takych ludi lutujem lebo to budu mat v zivote velmi tazke a druhym budu iba na posmech !!! MR plantae je podobny typ cloveka ktoremu ked som nabehol na stranku skoro som dostal infarkt ze ci to co tam pise mysli uplne vazne...to ked ona sa povazuje za PRO slovakian photographer neviem co mam ja o sebe povedat..ach jaj..Miso daj si facku a zobud sa !!!
Tak, tak, ten clovek nema stipku sebakritiky. Jedna fotka neostra, druha extremne preostrena, pritom vsetku su podpriemerne, stranka je katastrofalne chaoticka neprehladna, ma prehnane ambicie, tvari sa ako jediny profik na Slovensku, vsetok text ma napisany nejakym cudnym stylom a celkovy pocet fotiek na stranke je nizky (nastastie).

"i am slovakain pro photographer and know slovak photographers background" - teda zadrel

Mne nevadi, ze niekto nevie fotit, ale ked sa takto prezentuje na zahranicnej stranke a robi tak "reklamu" celemu slovenskemu fotosvetu, neostalo mi nic ine ako na to reagovat.
Moj byvaly sef casto hovorieval: "Kluku, kdyz to neumis, nedelej to!" Myslim ze u neho by to malo platit dvojnasobne.
 
Paulie
2011-04-02 18:39:15+02
Pozrel som si aj jeho ponuku fotoobrazov, po rozkliknutí je pod fotkou uvedená aj cena 260€, no nekup to!
http://photo.plantae.sk/ponuka-fotoobrazov.htm
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-02 18:54:54+02
príspevok od: Paulie
Pozrel som si aj jeho ponuku fotoobrazov, po rozkliknutí je pod fotkou uvedená aj cena 260€, no nekup to!
http://photo.plantae.sk/ponuka-fotoobrazov.htm
Tie jeho high end fotky nemaju konkurenciu...za 260 eur cela jeho stranka je high end top technology, najlepsie, najnovsie, co iny profesionalny fotografi nemaju ani paru o tom co on vsetko vie a ma nastudovane, vsetko navrhne, vyrobi. odfoti. na milimeter posunie a urobi aj 500 zaberov len aby plasticita bola ako si zakaznik praje a s prepacenim tam ponuka samy amatersky balast na ktory nekliknem ani ked uz ho vidim ako thumbnail..hanba mu...
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()