Hore
Fórum » Nikon fórum
 

ePhoto.sk na NikonRumors.com!

Miro Bartánus
Miro Bartánus 2011-04-01 16:59:37+02
Nikon Day on April 7th in Bratislava promises to be full of surprises

http://nikonrumors.com/2011/03/31/nikon-day-on-april-7th-in-bratislava-promises-to-be-full-of-surprises.aspx

Asi by sme mali readkcii zagratulovať ;p)
A hlavne autorovi s menom "Charles Roe" DD
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-02 19:01:50+02
V odkazoch na fotobrazy ma to priviedlo do jeho galerie a definitivne som sa rozhodol na co obetujem 260 euro !!

 
Daor32
2011-04-02 21:25:12+02
príspevok od: tomatito
V odkazoch na fotobrazy ma to priviedlo do jeho galerie a definitivne som sa rozhodol na co obetujem 260 euro !!

neskoro... uz som kupil! planujem s tym ozdobit pahrebu
 
Paulie
2011-04-02 23:05:52+02
príspevok od: tomatito
V odkazoch na fotobrazy ma to priviedlo do jeho galerie a definitivne som sa rozhodol na co obetujem 260 euro !!

Uznávam, geniálny výber. Aj rám si si už vybral, drevený či hliníkový?
 
Miro Bartánus
2011-04-03 00:41:37+02
príspevok od: tomatito
Tie jeho high end fotky nemaju konkurenciu...za 260 eur cela jeho stranka je high end top technology, najlepsie, najnovsie, co iny profesionalny fotografi nemaju ani paru o tom co on vsetko vie a ma nastudovane, vsetko navrhne, vyrobi. odfoti. na milimeter posunie a urobi aj 500 zaberov len aby plasticita bola ako si zakaznik praje a s prepacenim tam ponuka samy amatersky balast na ktory nekliknem ani ked uz ho vidim ako thumbnail..hanba mu...
Až teraz som si vlastne prečítal tie reakcie a nezdržal som sa a musel som mu niečo napísať do toho nikonromor.com fóra...

Ale späť k téme, Karol, neondej sa a povedz čo za prekvapko to tam bude, to NDA aj tak končí v už pondelok , alebo nie? Stačí keď naznačíš, bude to APS-C prekvapenie alebo FX prekvapenie?

;p)
 
WildSammy
2011-04-03 01:55:13+02
Sranda aky je ten svet maly kedysi som od pana Parvanova kupoval rozne sadenice viem, ze uz vtedy mal daky Nikon no a sranda, ze prispel na NR a teraz sa rozobera tu na ePhoto potvrdzuje to jednu teoriu, ze svet je naozaj maly
 
WildSammy
2011-04-03 02:03:07+02
Inac jeho stranka vyzera nezmenena a je presne taka ista aka bola pred par rokmi.. tj. cca rok 2003 az 2007, kedy som od neho kupoval nejake planty. Cize to co posudzujete podla mna spada do toho casoveho obdobia z pred n-rokov vtedy mal tusim Nikon D70. Cize treba to brat ako pohlad do minulosti
 
WildSammy
2011-04-03 02:15:30+02
aha, prave som zistil, ze Ta stranka dostala update no pan mal asi fakt zostat pri tych rastlinach radsej alebo pre fotografiu si spravit radsej inu stranku, ktora by aj adekvatne vyzerala takto to nacpal do povodnej plantae.sk stranky, kde predaval rastliny zrejme koli tomu, ze ju ludia uz ponali a mal na nej navstevnost, dobre referencie a teda takto chcel ziskat novych potencionalnych zaujemcov na foto sluzby predpokladam.
 
panpriatel
2011-04-03 09:04:58+02
príspevok od: WildSammy
aha, prave som zistil, ze Ta stranka dostala update no pan mal asi fakt zostat pri tych rastlinach radsej alebo pre fotografiu si spravit radsej inu stranku, ktora by aj adekvatne vyzerala takto to nacpal do povodnej plantae.sk stranky, kde predaval rastliny zrejme koli tomu, ze ju ludia uz ponali a mal na nej navstevnost, dobre referencie a teda takto chcel ziskat novych potencionalnych zaujemcov na foto sluzby predpokladam.
Kup si sadenice a dostanes fotokonzultaciu zadarmo!
Alebo teraz mega vyhodny balik: 5 sadenic+10kg hnoja+2 fotoobrazy len za neuveritelnych 500 eur!!!! Casovo obmedzena ponuka len do vypredania fotoobrazov!!!
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-04-03 09:14:32+02
príspevok od: Miro Bartánus
Až teraz som si vlastne prečítal tie reakcie a nezdržal som sa a musel som mu niečo napísať do toho nikonromor.com fóra...

Ale späť k téme, Karol, neondej sa a povedz čo za prekvapko to tam bude, to NDA aj tak končí v už pondelok , alebo nie? Stačí keď naznačíš, bude to APS-C prekvapenie alebo FX prekvapenie?

;p)
Podpisal som papiere o mlcanlivosti. Jednoducho nemozem. Musel by si ma mucit, alebo dat uplatok 1 000 000€.
 
WildSammy
2011-04-03 16:36:41+02
Podľa mňa budú rozdávať zadarmo nové D5100vky
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()