Hore
Fórum » Nikon fórum
 

nastavenie Fn na nikon D60

matulo87
2011-08-04 11:26:22+02
zdravím. Mám taký problém, viete mi poradiť, ako by som si mohol nastaviť button Fn, tak aby som si nim prepínal ci sa ma fotit do JPEG alebo do RAW? ako citam navod, da sa to, ale nejak mi to nefunguje a stále sa mi tým zapína iba časovač........ďakujem za vaše odpovede
 
matulo87
2011-08-04 11:41:50+02
príspevok od: matulo87
zdravím. Mám taký problém, viete mi poradiť, ako by som si mohol nastaviť button Fn, tak aby som si nim prepínal ci sa ma fotit do JPEG alebo do RAW? ako citam navod, da sa to, ale nejak mi to nefunguje a stále sa mi tým zapína iba časovač........ďakujem za vaše odpovede
tak už som to vyriešil, vôbec som si v menu nevšimol túto položku, ach, som ja ale nepozorný......tak sorry, že som Vás tým obťažoval......ale keby niekto riešil tento istý problém, tak MENU - CUSTOM SETTING MENU - FN button - QUAL
 
Matúš Koprda
2011-08-04 11:58:31+02
príspevok od: matulo87
tak už som to vyriešil, vôbec som si v menu nevšimol túto položku, ach, som ja ale nepozorný......tak sorry, že som Vás tým obťažoval......ale keby niekto riešil tento istý problém, tak MENU - CUSTOM SETTING MENU - FN button - QUAL
Našiel si. Ja len dodám že po dvoch rokoch skúsenosti s týmto aparátom sa mi najviac osvedčilo nastaviť si Fn na zmenu hodnoty iso.
RAW vs. JPG som nikdy nepotreboval rýchlo zmeniť. Naopak iso mením omnoho častejšie a takmer vždy nemám čas kôli tomu behať do rýchleho menu ... (ak práve nemám nastavené auto ISO)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()