Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon D7000 chybajuci navod

zajo79
2011-10-19 22:08:57+02
prosim, neviete mi poradit?
Z jedneho slovenskeho eshopu mi prisiel vcera nikon d7000 - ale len s nemeckym navodom. A ani slovensky navod nemaju. To si robia srandu??? V prvom rade si to skusam riesit s nimi..

Nemate naaahodou jeden nazvys ci v elektronickej podobe?

Velka vdaka za pomoc... Nemecky navod mi je na dve veci... kym by som sa nim preluskala, bol by to kus zrely do archivu
 
philips
2011-10-19 22:14:10+02
http://www.makofoto.cz/nikon/navody_k_fotakum/navody.htm

vyzera to ako ono, na prvej strane po hladani cez google.
 
zajo79
2011-10-19 22:24:35+02
príspevok od: philips
http://www.makofoto.cz/nikon/navody_k_fotakum/navody.htm

vyzera to ako ono, na prvej strane po hladani cez google.
to mi naslo...ale mi to otvori len prvu stranu- viac nie. Philips Tebe ano?

co som pozerala po nete- vacsinou sa snazim problem najskor vyriesit sama ako to vesat na forum- tak vraj v elektronickej podobe ani nieje
 
inkubbus
2011-10-19 22:25:05+02
preco nikdy nikoho nenapadne pozriet oficialnu stranku nikonu?
 
zajo79
2011-10-19 22:28:44+02
príspevok od: inkubbus
preco nikdy nikoho nenapadne pozriet oficialnu stranku nikonu?
http://www.nikon.cz/cs_CZ/local_content/Brozury_main.page?lang=&lid=4 lebo nieje
 
inkubbus
2011-10-19 22:40:57+02
https://nikoneurope-cz.custhelp.com/app/answers/list/c/650/search/1#tabtoplid=1&lidsub1=0&lidsub2=0&lidsub3=0&lidsub4=0&sParamValueLbl=Technick%C3%A1+podpora+a+soubory+ke+sta%C5%BEen%C3%AD+&sParamValue=&dcr=

"Pro získání přístupu k návodu k obsluze ke stažení se musíte nejprve přihlásit a zaregistrovat si produkt"

 
zajo79
2011-10-19 22:58:48+02
príspevok od: inkubbus
https://nikoneurope-cz.custhelp.com/app/answers/list/c/650/search/1#tabtoplid=1&lidsub1=0&lidsub2=0&lidsub3=0&lidsub4=0&sParamValueLbl=Technick%C3%A1+podpora+a+soubory+ke+sta%C5%BEen%C3%AD+&sParamValue=&dcr=

"Pro získání přístupu k návodu k obsluze ke stažení se musíte nejprve přihlásit a zaregistrovat si produkt"

dakujem... skusim
 
zajo79
2011-10-19 23:18:46+02
CHLAPCI ZLATIIII

DAKUJEEEM.
 
dmedia
2011-10-19 23:21:30+02
príspevok od: zajo79
to mi naslo...ale mi to otvori len prvu stranu- viac nie. Philips Tebe ano?

co som pozerala po nete- vacsinou sa snazim problem najskor vyriesit sama ako to vesat na forum- tak vraj v elektronickej podobe ani nieje
http://www.makofoto.cz/nikon/navody_k_fotakum/navody.htm

ale neotvaraj z webu, prave tlacitko na vlajocke, daj volbu ulozit ciel odkazu, stiahne sa ti do pocitaca, potom otvor.

funguje v pohode

ked si dala otvorit z webu ma to 22MB tak ti to neotvori....hned
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-10-20 08:05:07+02
NIkon pribaluje navod v krabici, ktora ma na sebe sztiebornu pecatnu pasku. Ak si navod ani pasku nemal, jedna sa o neoficialne dovezeny kus, na ktory sa zrejme nebude vztahovat dvojrocna zaruka v autoeizovanom servise pre SR a CR a zrjme tam chyba aj kupon na 4 bezplatne cistenia snimaca.
 
zajo79
2011-10-20 10:32:08+02
zarucny list mam potvrdeny, zaregistrovany ho mam v nikone - preco by nefungovala zaruka??

najlepsie ju teda nevyuzit, ale nahoda je blbec.

akurat mozno kupon na 4 bezplatne cistenia snimaca nebol.. no co uz. aj horsie veci sa stavaju..
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-10-20 10:38:46+02
príspevok od: zajo79
zarucny list mam potvrdeny, zaregistrovany ho mam v nikone - preco by nefungovala zaruka??

najlepsie ju teda nevyuzit, ale nahoda je blbec.

akurat mozno kupon na 4 bezplatne cistenia snimaca nebol.. no co uz. aj horsie veci sa stavaju..
Nikon ma zoznam vyrobnych cisiel, tovaru, ktory presiel ich skladom a su dovezene oficialne. Pri prijme do servisu si seriove cislo overuju. 2 rocna zaruka plati na oficalne dovezene pristroje.
 
landov
2011-10-20 10:50:56+02
príspevok od: Karol Srnec
Nikon ma zoznam vyrobnych cisiel, tovaru, ktory presiel ich skladom a su dovezene oficialne. Pri prijme do servisu si seriove cislo overuju. 2 rocna zaruka plati na oficalne dovezene pristroje.
To je sice mozne, ale ked kupil zo slovenskeho eshopu, tak to zakaznika nemusi zaujimat, pretoze reklamuje u predavajuceho a predavajuci nech sa natahuje so zastupenim Nikonu
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-10-20 10:56:38+02
príspevok od: landov
To je sice mozne, ale ked kupil zo slovenskeho eshopu, tak to zakaznika nemusi zaujimat, pretoze reklamuje u predavajuceho a predavajuci nech sa natahuje so zastupenim Nikonu
Teoria je teoria a prax je prax.
 
zajo79
2011-10-20 10:57:53+02
overovala som si to v nikone- navod vraj nemusi byt v jazyku v ktorom sa predava.
Nikon poskytuje prvy rok zaruku aj kebyze ten fotak kupim v Kongu. Druhy rok mi zaruku poskytuje predajca- velky eshop zo Slovenska. Zarucny list orazeny- tak dufam ze to nebude s tym problem.
Kedze zarucny list mam v nemcine, takze bol urceny pre nemecky trh- to uz je na dovozcovi, odkial si to zozenie. Priznam sa- dostala ma dobra cena. Uz cistenie cipu- uz s tym nenarobim nic.
Dakujem za rady, problem vyrieseny
 
calimero
2011-10-20 11:20:27+02
To je divný argument Nikonu, lebo zákon hovorí niečo iné. Myslím v prípade návodu.
 
zajo79
2011-10-20 11:30:06+02
príspevok od: calimero
To je divný argument Nikonu, lebo zákon hovorí niečo iné. Myslím v prípade návodu.
to je asi to, preco sa hovori ze servis nikon nic moc....
 
andrej11
2011-10-20 15:31:02+02
Riesil som presne tento problem. Cez edigital.sk som kupoval fotak (Nikon) a prisiel mi s madarskym navodom. Tlacit si slovenske PDFko som nechcel, tak som im poslal do Nikonu madarsky spat a oni mi poslali slovensky.

Viac info:
https://nikoneurope-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/21954/~/how-to-get-a-printed-user-manual
 
beetle
2011-10-24 08:42:32+02
príspevok od: Karol Srnec
NIkon pribaluje navod v krabici, ktora ma na sebe sztiebornu pecatnu pasku. Ak si navod ani pasku nemal, jedna sa o neoficialne dovezeny kus, na ktory sa zrejme nebude vztahovat dvojrocna zaruka v autoeizovanom servise pre SR a CR a zrjme tam chyba aj kupon na 4 bezplatne cistenia snimaca.
Karol, existuje niekde zoznam oficialnych distributorov nikonu pre SK - internetove shopy zahrnajuc? nikonacka stranka obsahuje len kde kupit, teoreticky eshpoy mozu chybat. napr. TPD ma uvedene, ze dany package zahrna 4x cistenie. Shark zas nie. Da sa to nejako pred kupou overit?
 
calimero
2011-10-24 09:34:01+02
príspevok od: beetle
Karol, existuje niekde zoznam oficialnych distributorov nikonu pre SK - internetove shopy zahrnajuc? nikonacka stranka obsahuje len kde kupit, teoreticky eshpoy mozu chybat. napr. TPD ma uvedene, ze dany package zahrna 4x cistenie. Shark zas nie. Da sa to nejako pred kupou overit?
Ideálne je spýtať sa priamo predajcu.
Inak politika slovenského (pardón vlastne českého) Nikonu e taká, že s väčšinou predajcov nemá záujem spolupracovať, resp. len pár vyvoleným dáva naozaj veľkoobchodné ceny. Tým ostatným nastaví také odberateľské ceny, že ich nepriamo núti do šedého dovozu. No ako sa hovorí, komu niet pomoci...
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()