Hore
Fórum » Canon fórum
 

Canon R vs R5

tonyskot
tonyskot 2021-03-28 18:04:49+02
Ahojte vedel by mi niekto vysvetlit rozdiel v kvalite obrazu medzi pri foteni medzi R a R5 vdaka
 
gytheio
2021-04-01 08:53:48+02
príspevok od: robertondrejovic
Urážať a nervačiť je posledné čo by som od diskusie očakával , tým mastením ega som vôbec nemal na mysli teba ale dal som tam seba a poznám aj osobne viacerích čo tam patria ako by som mohol takto a na diaľku o kom neviem vôbec nič takto uvažovať?
🙏
Dik za rozhovor, uz musim aj nieco ine robit🍀
 
gytheio
2021-04-01 15:40:42+02
príspevok od: Štefan Káčer
rozmyslam, preci presli na mII - zrejme uz nikdy neprejdu na novsi typ, pretoze fotky budu mat identicke, ak teda nepotiahnu prazcami inak ... aj tak si myslim, ze R5 ma iny senzor, procesor a este asi 20 inych veci a nefoti kvalitou zaberov identicky ako r-ko (ale to pisem len podla testov a hodnoteni inych profesionalnych fotografov, ktori na r5 presli, mam r6 a ked som porovnaval z dovodu ceny s r-kom, riesil som to asi 5 minut)
Lepsie ftografie mozes robit iba ked sa naucis robit lepsie fotografie, fotoaparat s tym nic nema. Prave ludia ktori menia techniku robia tie iste fotografie ako pred, najvacsia chyba u kazdeho je spoliehat sa na to, ze novy typ znamena lepsie foto.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()