Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

Fujifilm X-E1 problémy

petterko
2013-02-16 10:34:08+01
Zdravim vas. Som majitel noveho fotoaparatu fujifilm x-e1. Mám ho dva dni. Dojem z neho mám celkom dobrý, aj keď to nie je rýchlik ako moj nikon d 700. Co som si vsimol hned, ked som fotak doma rozbalil bolo to, ze nefunguje blesk. Neviem ci som blby alebo co. Bateria je nabita, pamatova karta je vo fotaku, blesk je vysunuty.....V menu neviem nastavit ani rezimy blesku. Aktualizoval som vo fotaku aj firmware a nic sa nezmenilo. Mal niekto z vás podobný problém??

Dalsia vec, ktoru som si vsimol je to, ze fotak vydava zvlastne zvuky. Pri zrkadlovkach som sa s tym nestretol nikdy. Ked si ho prilozim k uchu, tak pocujem nieco ako sum, alebo mikroventilator. To mozno nie je choroba, ale pride mi to velmi zvlastne.

Napiste aj vy pripadne postrehy.

V každom pripade, hned v pondelok ho idem reklamovat...Ale inak skvely fotak
 
JohnNewton
2013-02-16 10:40:35+01
príspevok od: petterko
Zdravim vas. Som majitel noveho fotoaparatu fujifilm x-e1. Mám ho dva dni. Dojem z neho mám celkom dobrý, aj keď to nie je rýchlik ako moj nikon d 700. Co som si vsimol hned, ked som fotak doma rozbalil bolo to, ze nefunguje blesk. Neviem ci som blby alebo co. Bateria je nabita, pamatova karta je vo fotaku, blesk je vysunuty.....V menu neviem nastavit ani rezimy blesku. Aktualizoval som vo fotaku aj firmware a nic sa nezmenilo. Mal niekto z vás podobný problém??

Dalsia vec, ktoru som si vsimol je to, ze fotak vydava zvlastne zvuky. Pri zrkadlovkach som sa s tym nestretol nikdy. Ked si ho prilozim k uchu, tak pocujem nieco ako sum, alebo mikroventilator. To mozno nie je choroba, ale pride mi to velmi zvlastne.

Napiste aj vy pripadne postrehy.

V každom pripade, hned v pondelok ho idem reklamovat...Ale inak skvely fotak
Skontroluj či nemáš navolený tzv.tichý režim, zmeníš ho protdržaním tlačidla menu/OK, ten zvuk je zvuk stabilizácie objektívu (ak máš sklo s OIS) v menu môžeš navoliť ak chceš aby začala fungovať len pri stlačení spúšte alebo kontinuálne.
 
JohnNewton
2013-02-16 10:41:45+01
príspevok od: petterko
Zdravim vas. Som majitel noveho fotoaparatu fujifilm x-e1. Mám ho dva dni. Dojem z neho mám celkom dobrý, aj keď to nie je rýchlik ako moj nikon d 700. Co som si vsimol hned, ked som fotak doma rozbalil bolo to, ze nefunguje blesk. Neviem ci som blby alebo co. Bateria je nabita, pamatova karta je vo fotaku, blesk je vysunuty.....V menu neviem nastavit ani rezimy blesku. Aktualizoval som vo fotaku aj firmware a nic sa nezmenilo. Mal niekto z vás podobný problém??

Dalsia vec, ktoru som si vsimol je to, ze fotak vydava zvlastne zvuky. Pri zrkadlovkach som sa s tym nestretol nikdy. Ked si ho prilozim k uchu, tak pocujem nieco ako sum, alebo mikroventilator. To mozno nie je choroba, ale pride mi to velmi zvlastne.

Napiste aj vy pripadne postrehy.

V každom pripade, hned v pondelok ho idem reklamovat...Ale inak skvely fotak
Ten tichý režim, vypína aj blesk, som zabudol dodať
 
keko
2013-02-16 10:45:50+01
A co navod? Co hovori?
Ked som bol reklamovat pilu, ze sa s nou tazko pili, tak predavc zatiahol za taku snurocku a pila prvy krat urobola brm-brm ...
 
petterko
2013-02-16 10:51:59+01
príspevok od: JohnNewton
Ten tichý režim, vypína aj blesk, som zabudol dodať
Dakujem, je to tak ako si povedal.
 
petterko
2013-02-16 10:58:06+01
príspevok od: keko
A co navod? Co hovori?
Ked som bol reklamovat pilu, ze sa s nou tazko pili, tak predavc zatiahol za taku snurocku a pila prvy krat urobola brm-brm ...
Múdre reči si nechajte pre seba, milujem mudrlantov ako ste vy.....ďakujem.

Fórum je na riešenie problémov a nie nemiestne strieľanie si z druhých.
 
JohnNewton
2013-02-16 11:17:34+01
príspevok od: petterko
Múdre reči si nechajte pre seba, milujem mudrlantov ako ste vy.....ďakujem.

Fórum je na riešenie problémov a nie nemiestne strieľanie si z druhých.
Neber sa tak Vážne, Keko si uťahoval zo seba , takýchto zážitkov máme myslím v určitom veku každý neúrekom
 
javelin
2013-02-16 12:52:39+01
príspevok od: petterko
Múdre reči si nechajte pre seba, milujem mudrlantov ako ste vy.....ďakujem.

Fórum je na riešenie problémov a nie nemiestne strieľanie si z druhých.
Neraď ako majú ludia reagovať...za predpokladu ,že nemáš patent na teplú vodu....
Demokracia né....
 
Konan
2013-02-16 14:45:07+01
Darmo sa urazas. To s tym navodom nebol zly napad.
 
keko
2013-02-16 16:54:06+01
príspevok od: petterko
Múdre reči si nechajte pre seba, milujem mudrlantov ako ste vy.....ďakujem.

Fórum je na riešenie problémov a nie nemiestne strieľanie si z druhých.
A ja som myslel, ze to trosku odlahcim malou klauniadou. Tak som sa netrafil. Aj to sa stava.
 
Marcel Rebro
2013-02-16 16:57:17+01
príspevok od: petterko
Múdre reči si nechajte pre seba, milujem mudrlantov ako ste vy.....ďakujem.

Fórum je na riešenie problémov a nie nemiestne strieľanie si z druhých.
Pán bude asi zaštepený ... proti humoru
 
Marcel Rebro
2013-02-16 17:01:41+01
príspevok od: keko
A ja som myslel, ze to trosku odlahcim malou klauniadou. Tak som sa netrafil. Aj to sa stava.
Aj mne sa to stava ze netrafim ... tutok len jednu trapnu devinu som dal

PS : nestrielam si z druhych
 
keko
2013-02-16 17:19:25+01
príspevok od: Marcel Rebro
Aj mne sa to stava ze netrafim ... tutok len jednu trapnu devinu som dal

PS : nestrielam si z druhych
Devina? Ved to sa iba desina maskovala. Sa asi bala. Ani to jej vsak nepomohlo.
Aj kravy sa neskaj maskuju za kone, ani im to nepomaha. A tak sa teraz trapne citia v salame
 
blahoslav J B Art
2013-02-16 18:53:38+01
mal som podobny problem
krasna baba, vsetko bolo tak, ako ma byt
mal som dvanast a vtom sup ho na pol siestu
nevedel som, co robit
pomohol az manual


mravne ponaucenie: ak uz nic nepomaha a neviete ako dalej, treba pouzit MANUAL !!!
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-02-16 19:00:59+01
príspevok od: blahoslav J B Art
mal som podobny problem
krasna baba, vsetko bolo tak, ako ma byt
mal som dvanast a vtom sup ho na pol siestu
nevedel som, co robit
pomohol az manual


mravne ponaucenie: ak uz nic nepomaha a neviete ako dalej, treba pouzit MANUAL !!!
si zabil
 
JohnNewton
2013-02-16 20:37:21+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
si zabil
Nie je všetko v manuále, nedávno som si vyberal € z bankomatu, zadal so jazyk, potom pin, potom sumu, potom vyliezli €, a ja som povedal " Ďakujem" , a ........bankomat neodpovedal
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-02-16 20:46:13+01
príspevok od: JohnNewton
Nie je všetko v manuále, nedávno som si vyberal € z bankomatu, zadal so jazyk, potom pin, potom sumu, potom vyliezli €, a ja som povedal " Ďakujem" , a ........bankomat neodpovedal
škandál
 
JohnNewton
2013-02-16 20:48:11+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
škandál
Takých príbehov mám za vagón ...
 
Konan
2013-02-16 20:52:15+01
jE TO EšTE VôBEC O FOTENí?
 
JohnNewton
2013-02-16 21:01:41+01
príspevok od: Konan
jE TO EšTE VôBEC O FOTENí?
Nie je, je to , je to ľudských omyloch, aj vo fotení, tak začalo toto vlákno ...... a s trochou nadhľadu to všetci zvládneme s humorom
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()