Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

fotograf učiteľ

july77
july77 2013-02-22 12:36:41+01
Ahojte, nenájde sa tu nejaký skúsený fotograf, ktorý fotí firemne akcie, svadby a podobne, ktorý by bol ochotný (za nejaký "úplatok") mi vysvetliť teóriu v skratke? sem tam ísť vyskúšať prax? ďakujem za odpovede alebo rady
 
Marcel Rebro
2013-02-22 14:58:59+01
príspevok od: Frola
ale kdyby přece jen jsi zatoužil po něčem, co ještě nemáš, dej vědět na Moravu, ju?
ju
 
july77
2013-02-22 14:59:14+01
príspevok od: bonifacko
Čo je to talent a čím sa prejavuje jeho prítomnosť. Hm?
Nezamienaj si talent s chcením to dosiahnuť. Talent ti je na 2 veci, ak to nechceš robiť.
sto ludi, sto chuti. Som rada za ludi, co sa ozvali a su ochotni pomoct.
 
Marcel Rebro
2013-02-22 15:04:28+01
príspevok od: july77
sto ludi, sto chuti. Som rada za ludi, co sa ozvali a su ochotni pomoct.
Júlia, si slnko v sieti ...

... som zabudol povedať že ten dom aj vila v Alpách a j zlatá žila sú tento víkend voľné, A mám ako bóuns k tomu tomu dvoch sýnusov, čo sa bezpochyby radi do výuky zapoja ...



Ujo Marcel
 
july77
2013-02-22 15:07:33+01
príspevok od: Marcel Rebro
Júlia, si slnko v sieti ...

... som zabudol povedať že ten dom aj vila v Alpách a j zlatá žila sú tento víkend voľné, A mám ako bóuns k tomu tomu dvoch sýnusov, čo sa bezpochyby radi do výuky zapoja ...



Ujo Marcel
Chod to pisat niekam inam ja to nepotrebujem. Nehladam konflikty, ani vymlete hlavy co si myslia ze ked nieco maju su in. Ide mi o to sa zdokonalit. ty do toho neako nezapadas, mozno by si si mal UJO MARCEL hladat inu obet
 
Marcel Rebro
2013-02-22 15:10:49+01
príspevok od: july77
Chod to pisat niekam inam ja to nepotrebujem. Nehladam konflikty, ani vymlete hlavy co si myslia ze ked nieco maju su in. Ide mi o to sa zdokonalit. ty do toho neako nezapadas, mozno by si si mal UJO MARCEL hladat inu obet
Slovo do bitky. Posli mobil (najlepsie ajFon) a dohodneme sa!

PS : som obetavy
 
Frola
2013-02-22 15:11:51+01
July, ten ujo Marcel, ten by Tě fotit naučil. Mám obavy, že bys v BA lepšího učitele nanašla.....a že by hledal oběť? To hádám nééééé
 
july77
2013-02-22 15:13:15+01
príspevok od: Frola
July, ten ujo Marcel, ten by Tě fotit naučil. Mám obavy, že bys v BA lepšího učitele nanašla.....a že by hledal oběť? To hádám nééééé
Dakujem Frola, ale vidim jeho spravanie. Obraz som si vytvorila a to staci myslim ze pocuvnem rady a budem sa ucit od inych .
 
Marcel Rebro
2013-02-22 15:13:17+01
príspevok od: Frola
July, ten ujo Marcel, ten by Tě fotit naučil. Mám obavy, že bys v BA lepšího učitele nanašla.....a že by hledal oběť? To hádám nééééé
Cezhraničné CMUK posielam
 
Frola
2013-02-22 15:16:11+01
príspevok od: july77
Dakujem Frola, ale vidim jeho spravanie. Obraz som si vytvorila a to staci myslim ze pocuvnem rady a budem sa ucit od inych .
July, já nevím, ale mám obavy, aby jsi nenaletěla na nějakého chtivého chlapce, který nebude mít zájem Tě učit fotografování, ale půjde mu o jiné věci...
 
Marcel Rebro
2013-02-22 15:19:00+01
príspevok od: Frola
July, já nevím, ale mám obavy, aby jsi nenaletěla na nějakého chtivého chlapce, který nebude mít zájem Tě učit fotografování, ale půjde mu o jiné věci...
Bingóóó! Mne o "jiné věci" ide len v sebaobrane. Ale dobré foto to je iné kafe ...
 
july77
2013-02-22 15:22:25+01
príspevok od: Frola
July, já nevím, ale mám obavy, aby jsi nenaletěla na nějakého chtivého chlapce, který nebude mít zájem Tě učit fotografování, ale půjde mu o jiné věci...
Dakujem, mile ze mas o mna obavy, ale myslim ze ludi uz odhadnut viem a UJO MARCEL bude posledny za kym by som s niecim isla
 
markx
2013-02-22 15:22:48+01
Vystupujes dost sebaisto a agresivne...Nemusi to nic znamenat, len mam z Teba taky pocit.Tuzba chciet nieco dosiahnut, Ta moze priviest na vrchol, no len ta spravna tuzba Ta tam udrzi.Ak mas naozaj talent, tak ako o sebe skromne tvrdis, tak na nom tvrdo pracuj a nesnaz sa preskakovat cas.Dva mesiace z Teba fotografa neurobia.S trochou sebareflexie na to urcite prides.To o co tu ziadas nie je otazkou dvoch mesiacov.
 
Ferdo
2013-02-22 15:23:52+01
Inac za 2 mesiace sa naucit fotit tak, aby si mohla ist fotit na ostro platenu akciu je priliz smele a ambiciozne, ci ma clovek talent ci nie Som veru aj ja zvedavy na foto ktore pridas vecer.
 
LukiK
2013-02-22 15:24:05+01
príspevok od: Marcel Rebro
Bingóóó! Mne o "jiné věci" ide len v sebaobrane. Ale dobré foto to je iné kafe ...
hej, a svedci o tom aj titulna fotka v tvojom profile
 
Marcel Rebro
2013-02-22 15:28:59+01
príspevok od: LukiK
hej, a svedci o tom aj titulna fotka v tvojom profile
bijem sa tiez len sebaobrane / alebo za peniaze

PS : ta fotka je USA Karate Open 2012. Fotil IceDive1. Venezuelcan si pospinkal ...
 
july77
2013-02-22 15:29:39+01
príspevok od: markx
Vystupujes dost sebaisto a agresivne...Nemusi to nic znamenat, len mam z Teba taky pocit.Tuzba chciet nieco dosiahnut, Ta moze priviest na vrchol, no len ta spravna tuzba Ta tam udrzi.Ak mas naozaj talent, tak ako o sebe skromne tvrdis, tak na nom tvrdo pracuj a nesnaz sa preskakovat cas.Dva mesiace z Teba fotografa neurobia.S trochou sebareflexie na to urcite prides.To o co tu ziadas nie je otazkou dvoch mesiacov.
ja nechcem byt za dva mesiace dokonaly fotograf. to je nemozne. Niektori to robia cely zivot a nie su aj tak v tom dokonaly. Clovek sa uci cely zivot. Podstata je, ze za dva mesiace chcem dokazat odfotit to, co som si zaumienila! Mam pracu ktora ma bavi, a toto je len hobby. Nikdy za fotenie nezoberem ani cent, ak mi rozumies. A je mi 5 ako to tu niekto kto berie 250 e za fotky berie.
 
ZuzannaH
2013-02-22 15:38:53+01
príspevok od: Marcel Rebro
Slovo do bitky. Posli mobil (najlepsie ajFon) a dohodneme sa!

PS : som obetavy
a otvaras kurz aj pre ine mobily, nez ajFon?
 
Marcel Rebro
2013-02-22 15:43:20+01
príspevok od: ZuzannaH
a otvaras kurz aj pre ine mobily, nez ajFon?
Zuzi, pre teba otvorím aj tuniaka z PL aj kurz pre Šmartfón
 
Napster050
2013-02-22 16:01:15+01
a premňa sa nejaká fotografka nenájde, čo by ma naučila fotiť ?
 
bonifacko
2013-02-22 16:07:51+01
príspevok od: july77
Chod to pisat niekam inam ja to nepotrebujem. Nehladam konflikty, ani vymlete hlavy co si myslia ze ked nieco maju su in. Ide mi o to sa zdokonalit. ty do toho neako nezapadas, mozno by si si mal UJO MARCEL hladat inu obet
Julia, Marcel ťa naťahuje, je to slušny chlapec, nadovšetko milujuci svoju mangelku.
 
Strana 3 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()