Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Čo fotíte v poslednej čase?

miroslavkormos.com
2009-01-19 11:05:50+01
Stále nakúkam na fóra (veď čo už iné v robote, však?) ...a celkom by som mal chuť pokecať o fotení :) Konkrétne by ma zaujímalo, čo nadšenci aj nenadšenci z ephoto.sk v poslednej dobe fotitli, alebo sa chystajú fotiť a prípadne - pre tých čo radi pokec o technike - s čím vyrazili "do boja" ...tak kto má chuť sa podeliť o tom, čo v poslednej dobe fotil/fotí/bude fotiť, budem len rád, ak sa podelí. Alebo nejaký zaujímavý zážitok z nedávneho fotenia, téma je opensource, takže pokojne modifikujte! :)
 
miroslavkormos.com
2009-01-19 11:06:49+01
žiš som ten nazov jak hotentot napísal :D ...ale inak viem skloňovať :D
 
2009-01-19 11:17:52+01
ja fotim sport minule som fotil bez rukavic a trosku som potom ani necitil ze drzim fotoaparat v ruke porobili sme par peknych fotiek a ked sme uz vysli zo zlabou tak ma na rovinke neako vy.. a natiahol som si kolene vazy a ani chodit som nemohol (samozrejme som mal fotak v ruksaku aj s objektivmy atd..) a najviac ma sralo ze bol prasan. ale uz som pohode :D
 
slavmiro
2009-01-19 11:18:20+01
moj ostatny zazitok z fotenia najdes tu:
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=38568
 
miroslavkormos.com
2009-01-19 11:31:03+01
pekne... ak sa ti chce vlepit sem aj ten pokec, co tam je, budem rad... nech to mame pekne po kope... kazedopadne super, thx for sharing
 
miroslavkormos.com
2009-01-19 11:35:02+01
príspevok od:
ja fotim sport minule som fotil bez rukavic a trosku som potom ani necitil ze drzim fotoaparat v ruke porobili sme par peknych fotiek a ked sme uz vysli zo zlabou tak ma na rovinke neako vy.. a natiahol som si kolene vazy a ani chodit som nemohol (samozrejme som mal fotak v ruksaku aj s objektivmy atd..) a najviac ma sralo ze bol prasan. ale uz som pohode :D
tak to je sila... asponze uz si v pohode... mne sa akurat topanky odisli minule na Kľaku (podrážka zliezla komplet, ešteže bola izolepa) ...ale našťastie všetky končatiny prežili bez ujmy :)
 
miroslavkormos.com
2009-01-19 11:38:37+01
príspevok od:
ja fotim sport minule som fotil bez rukavic a trosku som potom ani necitil ze drzim fotoaparat v ruke porobili sme par peknych fotiek a ked sme uz vysli zo zlabou tak ma na rovinke neako vy.. a natiahol som si kolene vazy a ani chodit som nemohol (samozrejme som mal fotak v ruksaku aj s objektivmy atd..) a najviac ma sralo ze bol prasan. ale uz som pohode :D
ozaj, ak mas niekde zavesene foto, supni sem link :)
 
WildSammy
2009-01-19 12:01:59+01
Tak napr. ja momentalne fotim pomenej a ked tak fotim krajinky a scenerie pocas zapadu slnka alebo aj pohlady z vysky na mesto. Vacsinou fotim viacej roznych expozicii a potom z toho robim HDR fotku, ktora ma vsak vyzerat co najprirodzenejsie. Kedze v tomto obdobi fotim pomenej, spracovavam vacsinou RAWy z leta aj jesene, na ktore som vtedy nemal cas.
 
2009-01-19 12:10:04+01
nono takze tie prve dve ako seria
http://svaco.wz.cz/Gallery/Pages/Sport.html
inak budu aj v jednom casopise takze som rad ze nas slovensky freeskiing ide dopredu:) ale som v pohode konecne po 2 tyzdnoch som bol na lyzach a to pracovne este aj tuna pri piestanoch sme boli stavat park nosit prekazky atd aspon an ratraku som sa povozil.. au podrazka a potom sa ti asi islo dost zle :D ale inak sranda musi byt hlavne ked som sa emohol postavit po svojich
 
miroslavkormos.com
2009-01-20 07:27:48+01
Aj mate rozbehnute nejake ´projekty´?

svaco: kokos, pekne, adrenalin to musi byt poriadny
 
slavmiro
2009-01-20 09:31:49+01
-mame.. ;)
 
2009-01-20 09:53:36+01
tak adrenalin je a aj bol :) preto to robim(e) je tu najuzasnejsi pocit neopisatelny, projekty ja nemam nic akurat tak skusku :D
 
2009-01-20 09:53:50+01
príspevok od: slavmiro
-mame.. ;)
a aky dobry projekt mas??
 
slavmiro
2009-01-20 10:20:13+01
príspevok od:
a aky dobry projekt mas??
jeden komercny a dva menej..
Komercny je zamerany na realizaciu serie min. 4 kvalitnych zaberov pre farmaceuticku firmu. Zabery maju obsahovat pohlady na sportujuce ludske telo s dorazom na urcite parie tela: beh-stehno/koleno, horolezec-ramená/chrbát, inline-koleno/kríže, tenis-lakeť, aerobik- členky/kolená

Nekomercne projekty pre prvy polrok 2009:
-priprava viacdnoveho medzinarodneho fotografickeho workshopu s rozpoctom 6k EUR
-zostavenie metodickeho planu pre fotokruzok so zameranim na mladez na uzemi okresneho mesta..
 
miroslavkormos.com
2009-01-20 10:38:15+01
a tak predsa - najdu sa na tomto serveri aj ludia, co fotia :)
 
2009-01-20 12:39:27+01
príspevok od: miroslavkormos.com
a tak predsa - najdu sa na tomto serveri aj ludia, co fotia :)
no to hej slavomir pekne to prve ma zaujalo kedze sa jedna sport paradicka dufam ze uvidime aj vysledok niekde na plagate alebo letaciku!!! aj fotokurozk sa mi paci aspon mlady ludia budu oboznameny s vecami od cloveka co do toho vidi viac ako neaky ´amater ktory foti len tak ´
 
slavmiro
2009-01-20 12:58:35+01
príspevok od:
no to hej slavomir pekne to prve ma zaujalo kedze sa jedna sport paradicka dufam ze uvidime aj vysledok niekde na plagate alebo letaciku!!! aj fotokurozk sa mi paci aspon mlady ludia budu oboznameny s vecami od cloveka co do toho vidi viac ako neaky ´amater ktory foti len tak ´
-dockas sa urcite v lubovolnej lekarni od 04/2009..
Mimo toho vsetkeho v ramci vlastnej tvorby mam dlhodoby projekt na retro seriu ´Ulicnikov´ - vyjavy zo zivota detskych huncutstiev. Zatial zbieram napady a lokality. Hercov mam, ale pomaly mi odrastaju tak si musim svihnut.. ;)
 
2009-01-20 13:37:43+01
ja mam teraz taky svoj projekt ktory bys om potom chcel vystavit bude sa to volat Co nas deli (a neaky vytazok z toho bude venovany detom v detskom domove k) budu tam ciernobiele fotografie fotene na film doma vyvolavane kedze taketo veci moje premna fotim na film bavi ma to aj veci okolo toho hadam mi ta vystava vyde teda skorej zbierka neake zabery uz mam tak hadam bude tento rok
 
slavmiro
2009-01-20 13:49:55+01
príspevok od:
ja mam teraz taky svoj projekt ktory bys om potom chcel vystavit bude sa to volat Co nas deli (a neaky vytazok z toho bude venovany detom v detskom domove k) budu tam ciernobiele fotografie fotene na film doma vyvolavane kedze taketo veci moje premna fotim na film bavi ma to aj veci okolo toho hadam mi ta vystava vyde teda skorej zbierka neake zabery uz mam tak hadam bude tento rok
oki, daj mi echo ked bude vernisaz vystavy.. :)
 
2009-01-20 13:53:11+01
samozrejme :) mozes dojst kuknut do piestan :) popozerat
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()