Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

spavaju fotografi so svojimi modelkami?

Mikael
2009-03-21 18:53:00+01
tak co stava sa vam to? ako casto? ja teda s tym ziadne sikusenosti nemam len by ma to zauimalo ci sa mam tesit :D ale zda sa mi to logicke byt sam v atelieri s krasnou modelkou moze sa stat hocico
 
2009-03-21 18:57:04+01
ty najprv dospej a potom si zisti sam...

akoze toto je uz horsie, nez booom a azet dokopy. :(
 
zdenoxl
2009-03-21 19:00:26+01
príspevok od:
ty najprv dospej a potom si zisti sam...

akoze toto je uz horsie, nez booom a azet dokopy. :(
Plne suhlasim s druhou vetou. Este par takych ako Mikael a zacnu si tu vymienat sexualne zazitky.
 
Bpali
2009-03-21 19:03:12+01
no mas pravdu,ide to tu dole vodou...zacali tu chodit pubertaci,co sa viac zaujimaju o ine veci,ako fotografovanie a fotky...(neodsudzujem ostatnych -nast rocnych,ktori su tu na tomto portali naozaj pre fotografiu...)
 
2009-03-21 19:03:43+01
príspevok od: zdenoxl
Plne suhlasim s druhou vetou. Este par takych ako Mikael a zacnu si tu vymienat sexualne zazitky.
to by najprv museli nejake mat. podla mna je Mikael nejaky pubertak, ktory sniva o tom, ze mu budu do atelieru chodit babenky a k foteniu ani nedojde...
 
Mikael
2009-03-21 19:04:22+01
vidim ze vas to rozrusilo, cakal som viac nadhladu a myslim ze semtam tema na odlahcenie neni odveci , nechcel som nikoho urazit ani na jednom s menovanych portalov nemam ucet vy asi hej ked viete ake to tam je
PS: trafena hus zagaga
 
Mikael
2009-03-21 19:07:24+01
a ak dospiet znamena byt zatrpknuty a nerozumiet srande vdaka budem rdsej dieta
 
2009-03-21 19:21:22+01
príspevok od: Mikael
a ak dospiet znamena byt zatrpknuty a nerozumiet srande vdaka budem rdsej dieta
nie, dospiet znamena, ze sa budes na urcitych portaloch spravat ako clovek, ktory nehlada za vsetkym sex tak zufalo, ako tu prezentujes ty.
ak by si totizto fotil akty, tak by si vedel, ze to vobec nie je o sexe. fotograf sa sustredi na dokonaly vysledok a v tom momente vobec nemysli na to, ako pretiahnut modelku, alebo podobne kraviny.
 
Mikael
2009-03-21 19:31:51+01
vidim ze sa potrebujes niekde vykricat, mozno mam viac skusenosti s aktom ako ty ajked nie s fotkou a nikdy som sa na dievca co som kreslil nepozeral ako na sexualny objekt. a neviem ci mas nejaky problem so sexom alebo co ked ti tak starsne vadi ze sa tu o tom pise podla mna to je prirodzena vec nic vulgarne, je iba o cloveku ako sa nato pozera. mozno by si mal dospiet ty
 
2009-03-21 19:41:40+01
príspevok od: Mikael
vidim ze sa potrebujes niekde vykricat, mozno mam viac skusenosti s aktom ako ty ajked nie s fotkou a nikdy som sa na dievca co som kreslil nepozeral ako na sexualny objekt. a neviem ci mas nejaky problem so sexom alebo co ked ti tak starsne vadi ze sa tu o tom pise podla mna to je prirodzena vec nic vulgarne, je iba o cloveku ako sa nato pozera. mozno by si mal dospiet ty
ano, ano, dostal som ban na azete a booome, tak musim kricat na ephote :-D :-D :-D :-D :-D

keby si nejake skusenosti mal, tak sa nepytas taketo kraviny.
 
jake
2009-03-21 19:44:23+01
nuz toto je sice tema na prd, ale pachne zaujmavo,... modelky su rozne, skutocne spickova modelka a komercia s sexom na ´pracovisku´ nejde moc dohromady, ak si fotograf pokazi meno ( aneni to zrovna Saudek), tak zabudni na pokracovanie a vsetky dievcata, na ktorych sa da v modelingu zarobit budu mat s tebou problemy. zase su aj take, ktore to priamo po foteni ocakavaju, ale na to prides sam. moj nazor je taky, ze netreba miesta dve diametralne veci dohromady, mne robi vizazistku moja manzelka a sam sa ucim fotit , a pravdu povediac obcas sa sice clovek zapoti aby sa ovladal, ale inac je to drina. zena, ktora sa pred tebou vyzlecie ma ocakavanie a to ako fotograf musis vediet. afkaa ti povedal dobre, treba dospiet ... tym sa myslim profesionalne, nezavisi to od veku ... kup si knizku !fotime akty´ alebo modeling ci glamour, je toho dost. tam je na takuto otazku jasne napisana odpoved, ak si fotograf mysli fotograficky,..
 
wayne
2009-03-21 20:01:03+01
príspevok od: Mikael
a ak dospiet znamena byt zatrpknuty a nerozumiet srande vdaka budem rdsej dieta
dospiet znamena nerozmyslat penisom ale rozumom, ak chces cely zivot rozmyslat penisom prosim, nik ti to neberie, akurat potom necakaj ze ta niekto ´zhora´ oceni
 
wayne
2009-03-21 20:02:00+01
toto sa neoplati riesit, ignoracia je jedine riesenie, ak budeme na jeho vyplody reagovat len mu budeme prilievat benzin do nadrze
 
beholder
2009-03-21 21:02:48+01
:))))....škoda len,že tie ´odlahčené´ témy tu už dominujú...

...naposledy som sa tu niečo zaujímavé dozvedel len o prehrievaní sa SB-900ky:)..
 
mago
2009-03-21 22:20:01+01
dufajme, ze ma dieselovy motor, a tak mu kludne prilievajte benzin do nadrz, sak raz skonci :D
wayne ma pravdu, ked je zalozene nove vlakno s ´hlupou´ temou, ignorujte ho. a ja blbec tu este prilievam... slubujem, ze naposledy...
 
oboy
2009-03-22 07:59:44+01
Minimalne polovica ludi si podla mna mysli, ze fotografi aktov spia so svojimi modelkami a toto vlakno mi teda pride ako dost poucne. Opat sa tu potvrdzuje, ze fotografi su nieco ako nadmuzi, ktorych pohlad na nahe zenske telo uz nemoze rozrusit. V pripade, ze predsa len zavahaju, vzdy by mali najst vnutornu silu, ktora im pomoze vnadam toho diabolskeho stvorenia odolat.
 
Tomyno
2009-03-22 09:26:49+01
...Ako naozaj daval by som sem sofistikovanejsie otazky :D nie takyto odpad, lebo uz po precitani niektorych prispevkov si tu pripadam ako keby som nebol ani na fore fotoportalu, takze ĎAKUJEM ;)...
 
quintes
2009-03-22 11:36:19+01
ja som raz fotil jednu romku, bola pekna, hnede oci, aj vonala, potvora jedna, nadherne prsia, zadok tak do dvoch ruk, vyspulene peri...
no sustred sa na pracu... ale este stastie, ze ked sa usmiala, tak ma chut hned presla.. tak si fotim fotim, skusam, svetla nastavujem, a coze to, prisla ku mne odzadu....
a potom som sa zas zobudil...
 
javelin
2009-03-22 12:15:46+01
No mne keby sa niečo takéto snívalo , určite mam celý deň pokazený.....
 
javelin
2009-03-22 12:19:21+01
Ty počúúúvaj , prečo u Vás , ked pochovávate kopete dve jamy vedla seba...?
Ríka Ti to neco...
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()