Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Cewe fotokniha

KESKOSENI
KESKOSENI 2009-11-11 10:37:52+01
Ma niekto skusenosti s tymto produktom?Hlavne by ma zaujimalo ako to je s autorskymi pravami,samozrejme s mojimi,odovzdavam im totiz foto v dost velkom rozliseni....
 
immortal20
2009-12-23 06:07:52+01
ale ved na kazdu fotku si daj vodotlac a mas vybavene ... ja tiez som mal skusenosti ze rozkradli moje fotky odvtedy davam vsade aj ked to podla niektorych znehodnoti foto hlavne to treba dat na take miesto ktore nie je jednoliate aby sa to dalo vyretusovat minimalne horsie ...

toje moja rada pre vsetkych kradnu vam fotky bojite sa one ? ste sprosti ze nedavate si tam vodoznaky !!! pokial nebude mat kazdy krizom cez foto vodoznak ako to je bezne npr na deviantart.com tak sa bude kradnut ... prachy su prachy a zasa nieco ine je sediet par hodin nafotit foto tesit sa z nej techniku kupit a niekto ti ukradne spravy velkoformatovu tlac pripadne to preda a ma ...
 
marekgalovic
2009-12-23 10:52:16+01
A CEWE FOTOKALENDAR
 
scoty
2009-12-25 22:41:44+01
príspevok od: marekgalovic
A CEWE FOTOKALENDAR
tak za tym cakam uz 12ty den... aj ked pri zadani objednavky ti napisu,ze vasa objednavka bude od 3 do 7 prac.dni... to vobec neni pravda!!! klamu!!! som nespokojny!!! nedodrziavaju zadane terminy! chodim do zberne ako debil!!! (odoslane cez internet,vybrana pobocka vyzdvihnutia v mojom bydlisku)
 
Salynn
2009-12-25 22:57:10+01
Ja som fotoknihu objednala ako darček pre rodičov a dokonca ešte prišla skôr ako mala. Žiadne problémy ani nič..ja im nemôžem zase nič vytknúť, aspoň zatiaľ..:)
 
KESKOSENI
2010-01-07 22:37:53+01
takze uz mam doma dalsie tri..jednu z mojej dovolenky,a dve spomenute tu niekde vissie vo vlakne ktore boli reklamovane..reklamacia vybavena znizenim ceny,v podstate spokojnost az na ten termin..ale tu tretiu som posielal cez internet a ziadny problem..este ku kvalite...ked som dal robit prvu tak som nedal na fotopapier lebo som o tejto moznosti nevedel ale aj tak som bol spokojny,tieto tri som dal na fotopapier ale okrem hrubky strany nejaky rozdiel nevidim..takze nabuduce asi staci na normalny papier,asi tam je aj rozdiel v cene...
 
IceDive1
2010-01-12 15:35:50+01
príspevok od: KESKOSENI
takze uz mam doma dalsie tri..jednu z mojej dovolenky,a dve spomenute tu niekde vissie vo vlakne ktore boli reklamovane..reklamacia vybavena znizenim ceny,v podstate spokojnost az na ten termin..ale tu tretiu som posielal cez internet a ziadny problem..este ku kvalite...ked som dal robit prvu tak som nedal na fotopapier lebo som o tejto moznosti nevedel ale aj tak som bol spokojny,tieto tri som dal na fotopapier ale okrem hrubky strany nejaky rozdiel nevidim..takze nabuduce asi staci na normalny papier,asi tam je aj rozdiel v cene...
Ked porovnam CEWE co mam na normalnom papiery(r.v.2008) s novou na fotopapiery tak rozdiel je obrovsky. Okrem toho mi vyhovuje ze tam nie je vazba a mozem vyuzivat obe strany na panoramy pripadne ine kreativne rozlozenie fotiek.
 
venca5
2011-09-24 19:10:40+02
Vie mi niekto poradiť, ako zvolím v software (moj cewe fotosvet), že chcem fotky na fotopapieri?
Mám na výber dve možnosti:
- digitálna tlač
- digitálna tlač s lesklým povrchom

Diky
 
venca5
2011-09-24 19:31:10+02
Takže už nič, zistil som že vo formáte A4 na výšku netlačia na fotopapier..
 
lukky218
2012-11-28 13:39:23+01
Prepacte ale mam problem s knihou ktoru som prave dokoncil.ked ju dam objednat naskoci mi varovanie ze niektore miesta urcene pre fotky som nenaplnil a ked dam detaili tak mi napise ze na strane 17 su vraj nezaplnene ramceky fotkami ale pritom tam tie fotky su.tak som tam volal a povedali mi ze mam tu knihu spravit odznova no skoro ma porazilo,tak som sa pital ci tam tu online knihu niekto kontroluje kym ju spravy a ona na to ze nie nikto to nekontroluje a ked to poslete s chybou aj ked to ako v mojom pripade neni moja chyba tak to proste spravia aj s tou knihou.Poradte mi neni tu niekto kto mal takyto problem?
 
Zolibej
2012-11-28 15:35:53+01
príspevok od: lukky218
Prepacte ale mam problem s knihou ktoru som prave dokoncil.ked ju dam objednat naskoci mi varovanie ze niektore miesta urcene pre fotky som nenaplnil a ked dam detaili tak mi napise ze na strane 17 su vraj nezaplnene ramceky fotkami ale pritom tam tie fotky su.tak som tam volal a povedali mi ze mam tu knihu spravit odznova no skoro ma porazilo,tak som sa pital ci tam tu online knihu niekto kontroluje kym ju spravy a ona na to ze nie nikto to nekontroluje a ked to poslete s chybou aj ked to ako v mojom pripade neni moja chyba tak to proste spravia aj s tou knihou.Poradte mi neni tu niekto kto mal takyto problem?
Presne toto sa mi stalo - mal som na jednej strane prazdny ramcek prekryty vacsou fotografiou a navonok sa to javilo, ze je vsetko OK. Skus zmazat vsetky foto na tej strane a najdes chybu...
 
smoulinka 979
2012-11-28 16:28:48+01
príspevok od: lukky218
Prepacte ale mam problem s knihou ktoru som prave dokoncil.ked ju dam objednat naskoci mi varovanie ze niektore miesta urcene pre fotky som nenaplnil a ked dam detaili tak mi napise ze na strane 17 su vraj nezaplnene ramceky fotkami ale pritom tam tie fotky su.tak som tam volal a povedali mi ze mam tu knihu spravit odznova no skoro ma porazilo,tak som sa pital ci tam tu online knihu niekto kontroluje kym ju spravy a ona na to ze nie nikto to nekontroluje a ked to poslete s chybou aj ked to ako v mojom pripade neni moja chyba tak to proste spravia aj s tou knihou.Poradte mi neni tu niekto kto mal takyto problem?
aj mne to raz vypisalo,ked som mala prekryty prazdny ramik vacsou foto,ale odoslala som to a vsetko bolo o.k. Ako to vidis v nahlade ,tak to bude vytlacene...
 
Robco
2012-11-28 17:12:05+01
Oznamenie o prazdnych ramcekov si nevsimajte. program len oznamuje ze tam je prazdny ramcek(je len virtualny), ale ten vlastne ako keby tam ani nebol. vacsinou ho nevidite lebo je schovany za nejakou fotkou. tak ako vidite knihu pred odoslanim, taka vam pride.
 
gammaray
2013-03-14 11:33:40+01
Včera - 13.3.2012 sa v Prahe uskutočnilo finále súťaže Najkrajšia česko-slovensko-poľská CEWE fotoknika roka. Víťazom slovenska sa stal Dušan Valovič s fotoknihou Etiópia
http://www.cewecolor.cz/soutez-2012/51142 , víťaz získal 3000,-euro.
Čechy vyhral Jakub Laušman http://cewecolor.cz/soutez-2012/52456 - automobil Peugeot
poľsko vyhrala Izabela Urbaniak http://www.kfotoksiazka.nazwa.pl/soutez-2012/500950 - cena 3000,-e v zlotých.
Táto knižka sa stala absolútnym víťazom čr.-sr.-pl. Cena kryštálova fotoknika.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()