Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Cewe fotokniha

KESKOSENI
KESKOSENI 2009-11-11 10:37:52+01
Ma niekto skusenosti s tymto produktom?Hlavne by ma zaujimalo ako to je s autorskymi pravami,samozrejme s mojimi,odovzdavam im totiz foto v dost velkom rozliseni....
 
IceDive1
2009-12-16 16:18:57+01
príspevok od: Marcel Rebro
Ja mam (zatial) jednu - landscape A4 na fotopapieri (50 ci kolko stran) ... maximalna spokojnost. farby take ako mam aj na televizore, dynamicky rozsah pekne ´fotopapierovy´ ... mnam, mnam ... prave robim dalsiu ...
Idem sa aj ja rovno vrhnut na dalsiu lebo sa mi to kopi a to nehovorim aky chliev mam na HDD vo fotkach. Este keby mi mal kto 5 hodin videa z dovolenky zostrihat. :-)
 
KESKOSENI
2009-12-16 16:20:08+01
príspevok od: Marcel Rebro
Ja mam (zatial) jednu - landscape A4 na fotopapieri (50 ci kolko stran) ... maximalna spokojnost. farby take ako mam aj na televizore, dynamicky rozsah pekne ´fotopapierovy´ ... mnam, mnam ... prave robim dalsiu ...
ved prave aj ja som bol s prvou spokojny a teraz toto...uz mam v pocitaci pripravenu dalsiu na odoslanie...tak teraz neviem....
 
KESKOSENI
2009-12-16 16:29:42+01
príspevok od: IceDive1
Idem sa aj ja rovno vrhnut na dalsiu lebo sa mi to kopi a to nehovorim aky chliev mam na HDD vo fotkach. Este keby mi mal kto 5 hodin videa z dovolenky zostrihat. :-)
ako keby som to pisal ja....
 
Marcel Rebro
2009-12-16 16:35:59+01
príspevok od: IceDive1
Idem sa aj ja rovno vrhnut na dalsiu lebo sa mi to kopi a to nehovorim aky chliev mam na HDD vo fotkach. Este keby mi mal kto 5 hodin videa z dovolenky zostrihat. :-)
my to mame rozdelene s manzelkou : ja fotim ona toci. fotky si spracovavam sam a video je robim ja ;-))
 
IceDive1
2009-12-16 16:44:42+01
príspevok od: Marcel Rebro
my to mame rozdelene s manzelkou : ja fotim ona toci. fotky si spracovavam sam a video je robim ja ;-))
tak tomu hovorim delba prace.:-) Ja len ked si predstavim tych 1400 prestrihov co mam z Thajska spracovat tak to vzdy rovno zavrhnem. A radsej si tu citam nezmysli na ephoto. :-))
 
lu_boss
2009-12-16 19:58:54+01
príspevok od: KESKOSENI
Bohuzial s dalsou objednavkou nie som spokojny...dal som objednavku podobnym postupom ako naposledy,chcel som to pod stromcek,odozdal som cd na zberni11.12,s tym ze dnes-16.12 som si bol pre knihu a bol som nemilo prekvapeny,kniha nebola,cd-vratene s tym ze nebol pri priprave pouzity ich softver a ze na cd-ku sa nachadzaju len obrazky...po prevereni cd-ka v praci na sluzobnom pocitaci do ktoreho som si koli tomu stiahol ich softver bolo cd absolutne v poriadku....takze som tam telefonoval,vysledok-poslat im to znovu ako raklamaciu ale vybavene to bude az v januari,dakujem pekne....
... ja som tam bol s prvou objednavkou 3x. Stale to nebolo podla ich poriadku, preinstaloval som soft, vytvoril objednavku podla ich predstav, az napokon hura, moze byt. System objednavania maju naozaj debilny. A pokial ma obsluha cas, necham im CD skotrolovat, ci su vsetky okienka ako maju byt, ciselka ako maju byt a systemom vygenerovane udaje ako maju byt... Inak, bez internetu sa to CD korektne vytvorit neda. Uz mam 4 knihy z CEWE. 3 na fotopapier, jednu tlacenu. Kvalita je vyborna. Az na to objednavanie...
 
Marcel Rebro
2009-12-16 20:02:51+01
príspevok od: lu_boss
... ja som tam bol s prvou objednavkou 3x. Stale to nebolo podla ich poriadku, preinstaloval som soft, vytvoril objednavku podla ich predstav, az napokon hura, moze byt. System objednavania maju naozaj debilny. A pokial ma obsluha cas, necham im CD skotrolovat, ci su vsetky okienka ako maju byt, ciselka ako maju byt a systemom vygenerovane udaje ako maju byt... Inak, bez internetu sa to CD korektne vytvorit neda. Uz mam 4 knihy z CEWE. 3 na fotopapier, jednu tlacenu. Kvalita je vyborna. Az na to objednavanie...
Ja som to tam posielal cez net, takze o obsahu CD sme diskutovat nemuseli ;-)
... a este som usetril 1,23EUR za naftu a par susnov z CDcko ...
 
Heňo
2009-12-16 20:50:45+01
Ja som tiež obj. cez net a úplne bez problémov. Len posledne ma pri zadávaní obj. čakalo nemilé prekvapenie , 58 str. knižka na fotopapier XL vychádzala na 77eur. kedže som objednával 4 rovnaké kusy tak výsledná cena bola 308 eur ...zadal som objednávku ,na obrazovke sa objavili presípacie hodiny , že sa prepočítava cena , ku každej knihe sa pridalo 11 eur a bol som o 44eur lahší ! :-)
 
lu_boss
2009-12-16 21:03:15+01
Ja to radsej osobne kvoli poste :-) A do okolia Kopcianskej chodim vcelku casto.
Inak, ak by niekto objednaval do 31.12.2009, dam mu cislo kuponu na 10E zlavu, ja uz to nevyuzijem, uz urcite do konca roka objednavat nebudem.
Ak ma niekto zaujem, napiste sukromnou postou.
 
sese
2009-12-16 21:33:03+01
tiež mám kupón na zľavu do 31.12. na 10 eur. Ak má niekto záujem píšte.
 
IceDive1
2009-12-16 23:38:17+01
príspevok od: sese
tiež mám kupón na zľavu do 31.12. na 10 eur. Ak má niekto záujem píšte.
Jani za kolko mi ho strelis? Za 5,-EUR? :-)))
Mne bude dalsia cewe kniha trvat pol roka cize si pockam na buducorocnu akciu. :-)
 
pathy
2009-12-16 23:43:41+01
tiez som si jednu vyskladal na fotopapier s tvrdym obalom...musim povedat, ze som maximalne spokojny...je to krajsie ako fotky v albume...urcite si urobim aj dalsie. Jednu kopiu som daroval a ma obrovsky uspex aj ked som v menovani urobil preklep :-/ ale niektore xyby po sebe proste nevidim :-) S kradezou fotiek by som sa nezapodieval ide to pasovo asi na to ani nekukaju co si tam kto napise, nasklada inak by mi boli tu xybu opravili :-)
 
sese
2009-12-17 07:19:05+01
často strielam od boku,ale často sa aj trafím...tak bacha:) 5 eur venuj na správnu vec. ja som štedrá ja nič nechcem:) ale tvoja posledná veta ti dáva záruku, že na teba budem pol roka myslieť:)
 
KESKOSENI
2009-12-18 12:33:55+01
takze vysledok-opravnena reklamacia,cd-ka z mojej strany v poriadku,bohuzial termin do vianoc nestihnu.....dodanie slubene do 9.1.2010,slubena zlava z ceny...radsej by som to mal bez zlavy ale v termine...co uz...
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2009-12-18 13:17:04+01
príspevok od: KESKOSENI
Bohuzial s dalsou objednavkou nie som spokojny...dal som objednavku podobnym postupom ako naposledy,chcel som to pod stromcek,odozdal som cd na zberni11.12,s tym ze dnes-16.12 som si bol pre knihu a bol som nemilo prekvapeny,kniha nebola,cd-vratene s tym ze nebol pri priprave pouzity ich softver a ze na cd-ku sa nachadzaju len obrazky...po prevereni cd-ka v praci na sluzobnom pocitaci do ktoreho som si koli tomu stiahol ich softver bolo cd absolutne v poriadku....takze som tam telefonoval,vysledok-poslat im to znovu ako raklamaciu ale vybavene to bude az v januari,dakujem pekne....
Nabudúce to pošli internetom cez ich software a nebudeš mať problém. U mňa trvalo odoslanie celej knihy cca 10 min.
 
solko
2009-12-22 17:55:37+01
Aj ja som to vyskúšal,tvrdá na fotopapieri a veľká spokojnosť, v pohode cez internet ,pričom objem dát cez 2,3 GB,isto budú aj ďalšie.Len tiež nemilé prekvapko + cca 10 E po ´prepočítaní´ ceny
 
marcelfilo
2009-12-22 22:28:08+01
Dnes som si bol vyzdvihnúť svoju 1. fotoknihu na fotopapieri a výsledok je nad moje očakávania - farby fasa, všetko super ostré, nič nezprasené, urobené s nemeckou precíznosťou. Zajtra začínam robiť ďalšiu.
 
kooratko
2009-12-22 23:04:57+01
Mna by zaujimalo, ci niekto pouzival text s diakritikou a ked ano, tak ako to bolo vytlacene? a dalej ma zaujima ci je nejake datove obmedzenie na posielane foto, resp. v akom rozliseni posielate fotografie. Su fotografie este nejako upravene v labe (napr. doostrene) alebo mam vsetko pripravit uz doma v pc? :) dakujem
 
IceDive1
2009-12-22 23:39:53+01
príspevok od: kooratko
Mna by zaujimalo, ci niekto pouzival text s diakritikou a ked ano, tak ako to bolo vytlacene? a dalej ma zaujima ci je nejake datove obmedzenie na posielane foto, resp. v akom rozliseni posielate fotografie. Su fotografie este nejako upravene v labe (napr. doostrene) alebo mam vsetko pripravit uz doma v pc? :) dakujem
S diakritikou som problem nemal. Datove obmedzenie nie je ziadne kedze SW pred odoslanim data najskor upravi.
 
staleusmiaty
2009-12-22 23:45:20+01
príspevok od: IceDive1
S diakritikou som problem nemal. Datove obmedzenie nie je ziadne kedze SW pred odoslanim data najskor upravi.
Tak tak, ten program si pred odoslaním každú fotku sám zmenší na potrebný rozmer a predpokladám teda, že ju aj doostrí a pod. Vzhľadom na to sú myslím vlastné predchádzajúce úpravy typu zmenšiť a doostiť zbytočné - aspoň ja to teda nerobím. Výsledok zatiaľ vždy OK.
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()