Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Hladám fotografa v Levoči, Spišskej novej vsi

valec86
2010-04-25 11:24:05+02
Zdravim. Hladam fotografa v SPisskej novej vsi, Levoci ktory by si xel fotenim privirobit. Fotil by pre stranku szene1.sk diskoteky, akcie, koncerty a festivaly v sirokom okoli. kto by mal zaujem nech sa mi ozve tu alebo na mail michal.vojcek@gmail.com podmienka je zrkadlovka a externy blesk vitany bez neho to ide tazko.
 
viking81
2010-04-25 11:46:54+02
fotit pre ten portal som mal aj ja....ked som videl podmienky co mi poslali a hlavne cenove ohodnotenie tak ma chut rychlo presla :) za vecer si nezarobs ani na slanu vodu :) ak nieco v tom bare vypijes....budes aj v minuse mozno :D
 
mayko
2010-04-25 12:20:26+02
a tak zase 30eciek za poskakovanie kdesi na diskoteke: namotavat lentilky na spolocne party zabery a tak...tiez som nad tym rozmyslal...len z dovodu, ze je to jednoduchy sposob, ako ta niekto moze za fotky(hoc biedne) financne ohodnotit...len mam pocit, ze by ma to preslo hned, len co by som si nasporil na ext. blesk...sporit takto aj na svetelny zakladak...to by bol uz riadne dlhy cas...
 
viking81
2010-04-25 12:39:52+02
no tak 30 eciek..to mas odkial ? :) teda neviem ako tam odkial si ale tu v tn mi ponukali do 125 fotografii za party 0,14 eura...to je 17,5 eura...s tym ze musi byt 125 fotografii....fotografie musia byt dobre...nesmu sa opakovat...to znamena nemoze na nich byt viac krat to iste :) musis dodrzvaiat kopec pravidiel...ak ti do toho nieco vlezie a nenafotis event...pokuta 10 eciek....a este ti na zaciatok strhnut za tricka co ti poslu :) jo a musis mat zivnost na fotenie :D takze ak sa ti to este stale oplati...drzim ti palce :)
 
Kirbo
2010-04-25 12:43:28+02
príspevok od: viking81
no tak 30 eciek..to mas odkial ? :) teda neviem ako tam odkial si ale tu v tn mi ponukali do 125 fotografii za party 0,14 eura...to je 17,5 eura...s tym ze musi byt 125 fotografii....fotografie musia byt dobre...nesmu sa opakovat...to znamena nemoze na nich byt viac krat to iste :) musis dodrzvaiat kopec pravidiel...ak ti do toho nieco vlezie a nenafotis event...pokuta 10 eciek....a este ti na zaciatok strhnut za tricka co ti poslu :) jo a musis mat zivnost na fotenie :D takze ak sa ti to este stale oplati...drzim ti palce :)
asi tak, tiež som sa zabával keď som si čítal tu zmluvu :-)
 
viking81
2010-04-25 12:55:55+02
príspevok od: Kirbo
asi tak, tiež som sa zabával keď som si čítal tu zmluvu :-)
aspon ze nie som sam co sa zasmial a do prdele ich potom poslal :D
 
MajkY
2010-04-25 13:48:29+02
Ja som im zrovna pisal pred tyzdnom, mal som zaujem fotit SNV a okolie, no ked mi poslali tu zmluvu, tak som sa nemohol prestat smiat,, za tu almuznu im kto foti??
Oni su retardovani??, si myslia, ze niekto s nie lacnou vybavou im bude za drobaky fotit?,, ani som im neodpisal, lebo by to nebol pekny email:).. Nech im to foti nejaky čavo s kompaktom,, ten este mozno aj zarobi.
 
javelin
2010-04-25 14:46:49+02
príspevok od: mayko
a tak zase 30eciek za poskakovanie kdesi na diskoteke: namotavat lentilky na spolocne party zabery a tak...tiez som nad tym rozmyslal...len z dovodu, ze je to jednoduchy sposob, ako ta niekto moze za fotky(hoc biedne) financne ohodnotit...len mam pocit, ze by ma to preslo hned, len co by som si nasporil na ext. blesk...sporit takto aj na svetelny zakladak...to by bol uz riadne dlhy cas...
Na svadbe sa poskakuje za 300.......:))))
 
beholder
2010-04-25 15:08:12+02
príspevok od: viking81
fotit pre ten portal som mal aj ja....ked som videl podmienky co mi poslali a hlavne cenove ohodnotenie tak ma chut rychlo presla :) za vecer si nezarobs ani na slanu vodu :) ak nieco v tom bare vypijes....budes aj v minuse mozno :D
...je treba namotať lentilky, čo ti zaplatia drink sami.....veď práve my ich uvádzame vysokohodnotnými fotografiami do vytúženého sveta šoubiznisu....aspoň im to tak proklamujeme....či ako?:)))).....

 
lochnes
2010-04-25 15:09:51+02
Si z lacného kraja... ale zas zaleží čo je tam zahrnuté ;)
 
beholder
2010-04-25 15:09:52+02
príspevok od: javelin
Na svadbe sa poskakuje za 300.......:))))
...na vlastnej o pol noci možno:)))
 
beholder
2010-04-25 15:13:08+02
príspevok od: lochnes
Si z lacného kraja... ale zas zaleží čo je tam zahrnuté ;)
...azda Ty bereš viac?!...
 
javelin
2010-04-25 15:15:05+02
príspevok od: lochnes
Si z lacného kraja... ale zas zaleží čo je tam zahrnuté ;)
Určite tam nie sú zahrnuté odvody pre Slovenskú republiku....:))))
Táto inštitúcia ma zdiera vo veľkom v inom sektore....:))))
Samozrejme do polnoci....
 
javelin
2010-04-25 15:19:36+02
príspevok od: beholder
...azda Ty bereš viac?!...
Včera som sa nechal zas raz prehovoriť...(iba obrad na úrade)....bol som najlacnejší...:(((
Firma ,ktorá dodala kameru na 20 min. , učtovala sto pade....Bavil som sa o tom s mladomanželmi...ponúkali im aj pol hodinu fotenia v naaranžovaných priestoroch za dvesto...:)))))
 
viking81
2010-04-25 15:37:42+02
ak sa mozem pridat..bol som fotit len obrad a nejaku veceru....nejaka foto sluzba im za to pytala ze 300 eciek (cca 3 hod)...ja som to ako prvu svadbu spravil za 50 :D a boli nadmieru spokojni :)
 
conan7
2010-04-25 15:56:08+02
príspevok od: mayko
a tak zase 30eciek za poskakovanie kdesi na diskoteke: namotavat lentilky na spolocne party zabery a tak...tiez som nad tym rozmyslal...len z dovodu, ze je to jednoduchy sposob, ako ta niekto moze za fotky(hoc biedne) financne ohodnotit...len mam pocit, ze by ma to preslo hned, len co by som si nasporil na ext. blesk...sporit takto aj na svetelny zakladak...to by bol uz riadne dlhy cas...
lentilky :D :D :D ja som umieral :D
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-25 16:41:04+02
príspevok od: viking81
ak sa mozem pridat..bol som fotit len obrad a nejaku veceru....nejaka foto sluzba im za to pytala ze 300 eciek (cca 3 hod)...ja som to ako prvu svadbu spravil za 50 :D a boli nadmieru spokojni :)
a aby neboli spokojný keď to mali zadarmo si mohol teda zobrať 150 to je 50 za hodku a boli by tiež spokojný ako za 300
 
viking81
2010-04-25 16:43:39+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
a aby neboli spokojný keď to mali zadarmo si mohol teda zobrať 150 to je 50 za hodku a boli by tiež spokojný ako za 300
tak prva svadba....nevedel som poriadne co a ako :) tak len tak za cestu som si vzal :D
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-25 16:46:49+02
príspevok od: viking81
tak prva svadba....nevedel som poriadne co a ako :) tak len tak za cestu som si vzal :D
dúfam že teraz už vieš :) a nebudeš robiť zadarmo
 
lochnes
2010-04-25 18:41:48+02
No nebol som na nete... tak som nemohol reágovať... no ako neživým sa fotografovaním-svatbami, ani nič podobné... ale viem to proste... pred pár rokmi som súrne musel fotiť, bo sa niečo pokazilo... a výsledok bol super... prednedávnom podobná situácia... ale bolo to viacmenej dopredu známe, že to budem robiť ja... jasne som im povedal cenu hoci nie som profesionál...možno sa im to zdalo spočiatku prehnané na takého ´malého amatéra´ ale boli za... a nakoniec boli maximálne spokojný... nejakú extra techniku ako odrazky, L-koové sklo som si požičal od kamaráta... ex. blesk samozrejmosť a tak... a mal som teraz ponuky keď sa chválili rodine a tak... a ponúkali ohodne viac ako 300eur... ale zas aj večer... takže stále s nimi...od rána... do rána :)
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()