Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Problémová inštalácia Adobe PS CS5.

Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-07-28 22:25:03+02
Už niekoľkokrát sa usilujem nainštalovať istému známemu trialovú verziu programu Adobe Photoshop CS5 na Windows XP sp3. Inštalácia prebehne v poriadku, ale akonáhle chceme spustiť program, dostaneme chybové hlásenie: Chyba konfigurace Produkt odinstalujte a znovu nainstalujte. Pokud tento problém přertrvává, obraťte se na technickou podporu společnosti Adobe a uveďte kód chyby zobrazený ve spodní části této obrazovky. Chyba: 16 Neviete niekto poradiť, v čom môže byť problém? Ďakujem za radu/y.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-07-28 22:26:36+02
Problém sa prejavil až po obnovení systému pomocou Acronis TrueImage. Predtým to bežalo v poriadku...
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-07-28 22:34:18+02
skusal si obnovit system cez start-prislusenstvo-systemove nastroje-obnovenie systemu? Aby bezal rovnako ako pred tym este pred pouzitim toho programu
 
2010-07-28 22:43:51+02
XP som mal uz davno, ale v takychto pripadoch pomohol format disku a nova instalacia systemu. Potom cs5 pojde urcite :-)
 
Bpali
2010-07-28 22:58:59+02
splnate toto?: http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/systemreqs/
 
Imiy
2010-07-29 00:45:20+02
Pri obnove systému niektorý zo skrytých súborov dll , sa premiestnil do Tempu ...
Odtial ho nevytiahneš . Preto sa ps navie rozbehnut. Treba znova korektne odinstal Ps , z Tempu vymazat súbory / skryté nie / , a o5 nainstalovat PS5. Pred tým stiahnut vsetky aktualizácie Windows.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-07-29 07:16:52+02
príspevok od: Cako
skusal si obnovit system cez start-prislusenstvo-systemove nastroje-obnovenie systemu? Aby bezal rovnako ako pred tym este pred pouzitim toho programu
Nepoužívam túto nespoľahlivú funkciu Windows a mám ju vypnutú, spolieham sa už niekoľko rokov na Acronis TrueImage a som s ním maximálne spokojný.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-07-29 07:17:53+02
príspevok od: Bpali
splnate toto?: http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/systemreqs/
V tom to nebude. program bežal dobre, podmienky sú splnené.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-07-29 07:22:38+02
Ďakujem za radu, ale ani to nepomohlo.
Program bežal pred obnovou systému spoľahlivo a dobre. Po obnove išiel dva dni, následne Windows sťahoval aktualizácie a odvtedy PS vyhadzuje chybovú hlášku. Odinštalujem ho, urobím reset, znovu nainštalujem (skúšal som anglickú i českú verziu) a stále to isté. Nedarí sa nainštalovať ani PS CS3 a to máme plnú verziu...
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-07-29 08:54:41+02
príspevok od: Stratený Stano
Nepoužívam túto nespoľahlivú funkciu Windows a mám ju vypnutú, spolieham sa už niekoľko rokov na Acronis TrueImage a som s ním maximálne spokojný.
vidis, a preto ti to teraz nejde :) ja som pouzival original funkciu a bol som tiez maximalne spokojny...
 
Dodo PO
2010-07-29 10:06:21+02
Asi veľmi nepoteším Stano, bude treba začať od začiatku. Formát disk, inštalácia OS. Prešiel som „Oknami“ od 3.1, 95, 98, 2000, Millennium, XP a občas ma pekne s...e, „s“lostí. Ináč, nemáš náhodou morálne zastaralý hardvér?
Častejšie uvažujem pri fotke o prechode k Jacobsovi a jeho OS.
 
Imiy
2010-07-29 11:26:13+02
No tak sme nezmúdreli ,,, u Windows len formát disc a celá tortúra od začiatku .
Asi preto jazdím na Mac - cu ,,, :)
 
jozef.balara
2010-07-29 13:44:19+02
príspevok od: Stratený Stano
Nepoužívam túto nespoľahlivú funkciu Windows a mám ju vypnutú, spolieham sa už niekoľko rokov na Acronis TrueImage a som s ním maximálne spokojný.
Myslím že je to chyba, už viac krát mi zachránila systém (ešte keď som mal XP)
Nemýliť si to zo zálohou! Je to iba obnova registrov a systémových nastavení k určitému dátumu
TrueImage je celková záloha dát čo je niečo úplne iné
 
jozef.balara
2010-07-29 13:45:15+02
Inak k vyriešeniu tvojho problému:
http://forums.adobe.com/thread/629518
 
jozef.balara
2010-07-29 13:49:14+02
Riešiť problémy reinštaláciou celého systému to by nasralo aj mňa
Niekedy stačí k nájdeniu riešenia chvíľu pogúgliť
 
hooopy
2011-12-03 21:13:02+01
budem pokracovat v teme.... uspesne pouzivam CS5-ku uzdlhsiu dobu. Ale uz druhy den sa snazim nainstalovat ju na druhy notebook, no nejde to. pri instalacii to vyhadzuje exitr code 6. pocas instalacie kde to vypisuje ktore komponenty prave isntaluje, to vzdy zlyha kde to zacne instalovat photoshop CS5, vyhodi chybu, exit code 6, a tam to cele skonci. Uz dva dni nahanam na nete rozne info , skusal som vsetky mozne navody, kde niektore z nich pomaly zachadzaju do vedeckych sfer. Tocim sa v tom istom kruhu, a uz som skepticky, riesenia ktore ponukaju fora, hloavne zahranicne su nefunkcne. Adobe sa k tomu nevyjadrilo, aspon som nenasiel zmienky od nich a rieseni tohoo problemu.

skusal som stiahnut trial verziu z adobe stranky a pri inslatalacii to iste. ich riesenie nepomaha : restart a vypnutie firewall a antiviru ... som zufaly.

ma s tym nekto skusenot?
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2011-12-03 21:22:18+01
príspevok od: hooopy
budem pokracovat v teme.... uspesne pouzivam CS5-ku uzdlhsiu dobu. Ale uz druhy den sa snazim nainstalovat ju na druhy notebook, no nejde to. pri instalacii to vyhadzuje exitr code 6. pocas instalacie kde to vypisuje ktore komponenty prave isntaluje, to vzdy zlyha kde to zacne instalovat photoshop CS5, vyhodi chybu, exit code 6, a tam to cele skonci. Uz dva dni nahanam na nete rozne info , skusal som vsetky mozne navody, kde niektore z nich pomaly zachadzaju do vedeckych sfer. Tocim sa v tom istom kruhu, a uz som skepticky, riesenia ktore ponukaju fora, hloavne zahranicne su nefunkcne. Adobe sa k tomu nevyjadrilo, aspon som nenasiel zmienky od nich a rieseni tohoo problemu.

skusal som stiahnut trial verziu z adobe stranky a pri inslatalacii to iste. ich riesenie nepomaha : restart a vypnutie firewall a antiviru ... som zufaly.

ma s tym nekto skusenot?
http://www.adobe.com/eeurope/support/contact/

Adobe Technical Support Centre
Czech_Support@adobe.com
Tel: +420 239 016 347
 
JOK3R
2011-12-04 09:46:34+01
príspevok od: Stratený Stano
Nepoužívam túto nespoľahlivú funkciu Windows a mám ju vypnutú, spolieham sa už niekoľko rokov na Acronis TrueImage a som s ním maximálne spokojný.
Keby si používal túto "nespoľahlivú" funkciu tak by ti možno teraz pomohla. Predpokladám že s Acronis zálohuješ celý obraz systému, takže včetne (prípadne) poškodených registrov. Podľa teba nespoľahlivá obnova win umožňuje vrátiť sa k predchádzajúcemu stavu a ver či never - funguje.
 
Deuce
2011-12-04 10:49:11+01
príspevok od: Stratený Stano
Ďakujem za radu, ale ani to nepomohlo.
Program bežal pred obnovou systému spoľahlivo a dobre. Po obnove išiel dva dni, následne Windows sťahoval aktualizácie a odvtedy PS vyhadzuje chybovú hlášku. Odinštalujem ho, urobím reset, znovu nainštalujem (skúšal som anglickú i českú verziu) a stále to isté. Nedarí sa nainštalovať ani PS CS3 a to máme plnú verziu...
ešte by som odporučil prečistiť registre a tempy, napr. ccleaner. potom reštart a skúsiť inštalovať CS5.
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-12-04 10:56:01+01
preinstaluj windows ked mne nieco nejde, to vzdy pomoze...
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()