Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Pomoc fotografa

ciao
ciao 2010-11-03 15:46:33+01
Hladam clevoka ktory by bol ochotny pomoct, nieco na styl fotoskoly, alebo konzultacii :) zo Žiaru, Krupiny, Zvolena alebo aj Banskej Štiavnice.. Chcela by som ziskat nejake skusenosti pri svadobnej fotografii, atelierovej a portretnej fotografii.. A rady co sa tyka vybavenia fototechniky.. Ako protihodnotu by som ponukla, rady pri uprave fotografii, cize grafike, tlaci a pod..
 
Radko.com
2010-11-04 19:41:11+01
príspevok od: kralik_j
fiha, tu sa robi nejake zaujimave stretnutie...

Kedy a kde mozem prist..? :D
Janko, práve to dohadujem s kočkami, tak Ti dám ešte vedieť :-))) aké stretnutie môže byť krajšie medzi toľkými kočkami?
 
Granko
2010-11-04 19:56:39+01
ja nemám revír :o)) ale keďže je verejným tajomstvom tvoj odpor ku ženám a Deniska medzi ne patrí, je jasné, že to nedopadne dobre :o)
 
conan7
2010-11-04 20:04:13+01
príspevok od: Granko
ja nemám revír :o)) ale keďže je verejným tajomstvom tvoj odpor ku ženám a Deniska medzi ne patrí, je jasné, že to nedopadne dobre :o)
odpor je silné slovo. nazval by som skôr ako oprávnená kritika. navrhujem prechod do nenávideného vlákna offtopic 2, potrebujem tvoju radu na jednu vec :)
 
chribik
2010-11-05 08:49:21+01
príspevok od: conan7
len som si tipol. ja ked sa stane neopísateľný zázrak v máji končím Ing na rovnaký odbor :) teda berieš na prax ludí? :))))))))
no, pre mna skola nie je podstatna. dolezita je chut pracovat :-)
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()