Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

dvd Profesionální Postprodukce v2

markoe
2012-09-04 16:44:03+02
Som študent a prepáčte ale nemám 100eur na DVD a nezarábam si fotkou, ale rad by som sa naučil lepšie upravovať fotky a tieto DVD vyzerajú veľmi dobre. Chcel by som sa spýtať či tu nie je niekto schopný sa nato zložiť? najlepšie kebyže sme štyria a každý dá 25eur ,mohli by sme sa stretnúť v Bratislave a osobne sa dohodnúť.

link na DVD : http://www.lightgarden.cz/academy/vyukova-dvd/profesionalni-postprodukce-v2
 
transporti686
2012-09-04 16:58:22+02
príspevok od: markoe
Som študent a prepáčte ale nemám 100eur na DVD a nezarábam si fotkou, ale rad by som sa naučil lepšie upravovať fotky a tieto DVD vyzerajú veľmi dobre. Chcel by som sa spýtať či tu nie je niekto schopný sa nato zložiť? najlepšie kebyže sme štyria a každý dá 25eur ,mohli by sme sa stretnúť v Bratislave a osobne sa dohodnúť.

link na DVD : http://www.lightgarden.cz/academy/vyukova-dvd/profesionalni-postprodukce-v2
no snáď sa niekto s tebou zloží

ak nie, tak by som hľadal po nete tutorials, určite ich je kopa a z toho sa dá naučiť veľa a máš to zadara
 
quintes
2012-09-04 19:10:17+02
tie dvd som si kupil, sam, a neviem ci su pre zaciatocnika.... mozno ano mozno nie...
 
slavmiro
2012-09-04 19:50:11+02
student by mal ovladat svetovy jazyk a teda by nemal byt problem systematicky dohladavat obdobne tutorialy na youtube, nie?
 
pepsin
2012-09-04 20:37:15+02
príspevok od: slavmiro
student by mal ovladat svetovy jazyk a teda by nemal byt problem systematicky dohladavat obdobne tutorialy na youtube, nie?
urcite, kazdy student ovlada svetovy jazky...v USA
 
momasko
2012-09-04 21:32:44+02
byt tebou skusim tutorialy na nete....mam dvd V1 + 2dvd svetlo a uz prve dvd su take ze som zistil ze z prace v PS viem prd...tam to nemas vysvetlene pre laika...oni myslim rataju s tym ze uz ps ako tak ovladas...
 
quintes
2012-09-04 21:33:25+02
príspevok od: slavmiro
student by mal ovladat svetovy jazyk a teda by nemal byt problem systematicky dohladavat obdobne tutorialy na youtube, nie?
Máš plnohodnotné tutorialy na youtube? Ak áno prečo ešte nevymrel tento biznis?
 
Juraj-BN
2012-09-04 22:39:08+02
príspevok od: slavmiro
student by mal ovladat svetovy jazyk a teda by nemal byt problem systematicky dohladavat obdobne tutorialy na youtube, nie?
mam 10 DVD od Peteru a mozem odporucit. Na to sa youtube nechyta, to ti poviem hned
 
Brian
2012-09-04 23:24:26+02
príspevok od: markoe
Som študent a prepáčte ale nemám 100eur na DVD a nezarábam si fotkou, ale rad by som sa naučil lepšie upravovať fotky a tieto DVD vyzerajú veľmi dobre. Chcel by som sa spýtať či tu nie je niekto schopný sa nato zložiť? najlepšie kebyže sme štyria a každý dá 25eur ,mohli by sme sa stretnúť v Bratislave a osobne sa dohodnúť.

link na DVD : http://www.lightgarden.cz/academy/vyukova-dvd/profesionalni-postprodukce-v2
davno som tiez nad tymto DVD rozmyslal. urcite su to super veci, a dufam ze nie som velmi namysleny ked poviem ze asi vacsinu veci by som poznal (mozno sa mylim), a dalo by mi to tak menej, par veci, ale mozno tak 20€ by som za to dal. takze kebyze sa najde tak 5 ludi (vratane mna) siel by som do toho, som z BA
 
Scooter
2012-11-23 16:42:30+01
Zdravim Vas. Nenajde sa dakto kto vlastni tieto dvd a bol by ochotny mi naskenovat obaly? Originaly som niekde zapatrosil, no nastastie som ich mal zazalohovane na disku...
 
Wlady
2012-11-23 16:47:46+01
príspevok od: Scooter
Zdravim Vas. Nenajde sa dakto kto vlastni tieto dvd a bol by ochotny mi naskenovat obaly? Originaly som niekde zapatrosil, no nastastie som ich mal zazalohovane na disku...
Si to stiahol niekde
 
Scooter
2012-11-23 16:52:38+01
ne ne, poctivo kupil
 
Scooter
2012-11-23 16:52:53+01
keby som stiahol, tak by som hadam aj obaly vedel stiahnut, ni ?
 
MKM
2012-11-23 18:01:02+01
Ja ich mám, a niektoré postupy sú vhodne vysvetlené aj pre začiatočníka, ale je veľa takých úkonov, ktoré nevysvetľuje podrobne, tak tie som musela doštudovať tutoriálmi, ale to sa dá keď už vieš čo hľadáš. Mne osobne ako začiatočníkovi veľmi pomohli., už som ich všetky prešla, tak ich môžem posunúť ďalej ak máte záujem. Napíšte mi poštu.
 
Marek Janicko
2012-11-23 20:25:18+01
Tak tak pekne sialenstvo su tie DVDcka. Pekne to dokaze posunut cloveka dalej. Teraz som dokupil najnovsiu ediciu a opat kopec zaujimavych veci.
 
WildSammy
2012-11-23 22:49:49+01
kupil som si od Peteru DVDcka o svetle.. bohuzial som z nich sklamany.. nedozvedel som sa dokopy nic, co som chcel vediet a su tocene takym sposobom, ze idem do nayka, kupim si kameru a natocim dvdcka o svetle.. takze predpokladam, ze ani za jeho ostatne vytvory sa neoplati vyhodit 100+ eur.. takze odporucam sa s niekym zlozit.. my sme sa takto zlozili po 25eur a este, ze tak, lebo ak by som za to vyhodil 100+ eur asi by ma porazilo..
 
WildSammy
2012-11-23 22:54:43+01
ja osobne si od neho uz nic nekupim, pretoze tomu podla mna chyba kvalitna uroven spracovania, napr. uz len to, ze to bolo mp4 a nie DVD format(dvd prehravac k telke to neprehra), kameru asi mali bez steadycamu a stabilizacie, takze obraz sa kmita hore/dole/vlavo/vpravo asi ako fuka vietor a aj tie info podla mna nic moc.. videl som uz aj lepsie "DVDcka". Kazdopadne zaciatocnikovy daju jeho tituly dost, ale kto sa venuje foteniu uz nejaky ten cas, tak je to na zvazenie, ci sa mu to naozaj oplati kupit.
 
Peter1111
2012-11-24 10:08:59+01
príspevok od: markoe
Som študent a prepáčte ale nemám 100eur na DVD a nezarábam si fotkou, ale rad by som sa naučil lepšie upravovať fotky a tieto DVD vyzerajú veľmi dobre. Chcel by som sa spýtať či tu nie je niekto schopný sa nato zložiť? najlepšie kebyže sme štyria a každý dá 25eur ,mohli by sme sa stretnúť v Bratislave a osobne sa dohodnúť.

link na DVD : http://www.lightgarden.cz/academy/vyukova-dvd/profesionalni-postprodukce-v2
 
WildSammy
2012-11-24 12:44:52+01
Kto mate zaujem alebo si chcete rozsirit svoju zbierku, tak titul Svetlo od Peteru si mozete stiahnut na tomto linku: http://bit.ly/Qgxur7
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()