Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Foto spracovanie

prestrigo
2013-01-24 20:30:10+01
Ahojte. Chcel by som sa poradiť, ze ako môžem získať, vypracovať moje fotografie tak ako je na tejto stránke:
http://ministry.sk/fotogaleria/m3/p6/g1157

Aký program používa party fotograf?

Viem ze sa dá viacerým spôsobom napr. PS, Corel... Ale určite existuje nejaký ľahší spôsob..
Konkrétne mi ide o to, aby som mal čistejšie tváre a živšie farby...

Ďakujem za porady
 
Marcel Rebro
2013-01-24 20:34:29+01
príspevok od: prestrigo
Ahojte. Chcel by som sa poradiť, ze ako môžem získať, vypracovať moje fotografie tak ako je na tejto stránke:
http://ministry.sk/fotogaleria/m3/p6/g1157

Aký program používa party fotograf?

Viem ze sa dá viacerým spôsobom napr. PS, Corel... Ale určite existuje nejaký ľahší spôsob..
Konkrétne mi ide o to, aby som mal čistejšie tváre a živšie farby...

Ďakujem za porady
Chceš mať čistejšie tváre a živšie farby? Skús fotiť čistých a živých ľudí ...

PS : podľa mňa používa program P alebo S alebo A alebo M
 
blahoslav J B Art
2013-01-24 20:43:01+01
príspevok od: Marcel Rebro
Chceš mať čistejšie tváre a živšie farby? Skús fotiť čistých a živých ľudí ...

PS : podľa mňa používa program P alebo S alebo A alebo M
programy pouzivaju len starsi pani, mladi frcia na aplikaciach, takze na take fotky s tak cistymi tvarami a zivymi farbami je urcite nejaka appka
 
prestrigo
2013-01-24 20:47:01+01
Super. Ale ano, ja myslím na nejakú app. Uz som hladal, ale nenašiel som... Viem to spravit na PS ale tam je to dost komplikovane.. Hladam nejake jednoduche riesenie..
 
Soki
2013-01-24 20:50:15+01
príspevok od: prestrigo
Super. Ale ano, ja myslím na nejakú app. Uz som hladal, ale nenašiel som... Viem to spravit na PS ale tam je to dost komplikovane.. Hladam nejake jednoduche riesenie..
daj do googlu pretty party faces app
 
Marcel Rebro
2013-01-24 20:52:19+01
príspevok od: prestrigo
Super. Ale ano, ja myslím na nejakú app. Uz som hladal, ale nenašiel som... Viem to spravit na PS ale tam je to dost komplikovane.. Hladam nejake jednoduche riesenie..
Ak nevieš ako sa robí základný hovädzí / slepačí / kurací vývar, Vegeta / Podravka ti s prípravou consommé nepomôže ...
 
slavmiro
2013-01-24 20:55:40+01
Registrovany menej ako hodinu a uz z nas chces vytiahnut know-how partys foto?
 
Marcel Rebro
2013-01-24 20:57:07+01
príspevok od: slavmiro
Registrovany menej ako hodinu a uz z nas chces vytiahnut know-how partys foto?
Ja na stastie nemam ziadne hounou, takze mozem tahat akurat tak sanky dole brehom
 
Tomáš Muška
2013-01-24 21:05:54+01
párty hlavne treba vedieť dobre nafotiť a chce to mať dobre nasvietený klub... tam o postproces až tak nejde...
 
prestrigo
2013-01-24 21:09:38+01
Tu nejde o to, ze som sa kedy zaregistroval! Ja som sa len chcel poradit.. Ked mi neviete pomoct, tak radsej mi nepiste. Nechcem tu rozoberat, a vytiahnut z Vás ziadne know-how..

PS: a mozno ze som tu uz starsi clen ako ty slavmiro. A mozno ze sa aj pozname...?
 
alkaline
2013-01-24 21:10:10+01
...múdre slová...
...a v tomto ohľade niet nad čelovky...
...chaňov z urny...


 
prestrigo
2013-01-24 21:12:32+01
príspevok od: Tomáš Muška
párty hlavne treba vedieť dobre nafotiť a chce to mať dobre nasvietený klub... tam o postproces až tak nejde...
Ano, to viem Tomáš.. Ale ja hladam nejaku app, no vsak nie pre seba.. Ale viem ze existuje take.
 
prestrigo
2013-01-24 21:16:05+01
príspevok od: alkaline
...múdre slová...
...a v tomto ohľade niet nad čelovky...
...chaňov z urny...


 
tomis.ales
2013-01-24 21:17:39+01
App??? eee? Co maju tieto fotky s aplikaciou? Myslim, ze fotograf proste vie fotit na party.
Polievku namiesaj takto:
Spravna kombinacia vysokeho ISO, dlhsieho casu, spravny WB a TTL blesk na fotaku rovno do ksichtu. Filter na blesk podla chuti.
Nepotrebujes ziadny bujon
 
Tomáš Muška
2013-01-24 21:29:46+01
príspevok od: prestrigo
Ano, to viem Tomáš.. Ale ja hladam nejaku app, no vsak nie pre seba.. Ale viem ze existuje take.
lightroom, noiseware... nič viac
 
Tomáš Muška
2013-01-24 21:30:34+01
príspevok od: tomis.ales
App??? eee? Co maju tieto fotky s aplikaciou? Myslim, ze fotograf proste vie fotit na party.
Polievku namiesaj takto:
Spravna kombinacia vysokeho ISO, dlhsieho casu, spravny WB a TTL blesk na fotaku rovno do ksichtu. Filter na blesk podla chuti.
Nepotrebujes ziadny bujon
blesk rovno do ksichtu? ale nieeeee... to robia na párty iba tí čo to fotia prvýkrát aj to iba dovtedy kým im nejaký podgurážený macho neskúsi dať na ksicht a rozbiť blesk...
 
vd
2013-01-24 21:30:57+01
keby sme vedeli čo je primárna a sekundárna funkcia blesku, tak je to jasné. na tých fotkach nie je nič špeciál. ani do extrémnych iso hodnôt netreba ísť. tak už neviem že z čoho sa tu robí veda. možno to zvládne aj blba automatika, ked to máš v ministry dobre nasvietene. chod a uvidíš, najlepšia je vlastná skúsenosť ako rady o vegete B-)
 
prestrigo
2013-01-24 21:31:06+01
príspevok od: tomis.ales
App??? eee? Co maju tieto fotky s aplikaciou? Myslim, ze fotograf proste vie fotit na party.
Polievku namiesaj takto:
Spravna kombinacia vysokeho ISO, dlhsieho casu, spravny WB a TTL blesk na fotaku rovno do ksichtu. Filter na blesk podla chuti.
Nepotrebujes ziadny bujon
Ano tomis, to viem.. ale tu ide o to, ze ja hladam program alebo applikaciu. Tu temu b som mohol nahodit na inu stranku, lebo som vedel ze to skonci takto ze mi vsetci budete radit ako fotit. Ale som mysle ze ked uz ephoto.sk je najpopulárnejšia stránka co sa tyka fotenia, tak si to hodim sem a mozno ze niekto bude vediet poradit. Ale ti dakujem...
 
prestrigo
2013-01-24 21:35:03+01
príspevok od: Tomáš Muška
lightroom, noiseware... nič viac
Ano, Adobe Photoshop Lightroom.. To asi bude super. Dakujem ti Tomáš
 
Oki
2013-01-24 21:35:31+01
príspevok od: prestrigo
Ano tomis, to viem.. ale tu ide o to, ze ja hladam program alebo applikaciu. Tu temu b som mohol nahodit na inu stranku, lebo som vedel ze to skonci takto ze mi vsetci budete radit ako fotit. Ale som mysle ze ked uz ephoto.sk je najpopulárnejšia stránka co sa tyka fotenia, tak si to hodim sem a mozno ze niekto bude vediet poradit. Ale ti dakujem...
Čiže si myslíš, že ak niekto odfotí skupinku ludí osvietených bleskom, a pozadie na fotke bude takmer čierne (výrazne podexponované), tak nejaká "appka" v tom pozadí vykreslí krásne pestré svetlá a laser show?
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()