Hore
Fórum » Apple/Mac OS
 

Obnovenie dat z time machine

yanny
2012-10-04 12:37:55+02
Na svojom imacu som spravil cistu instalaciu Mountain lion z usb kluca, samozrejme som predtym vsetko zalohoval.
Nevie niekto poradit ako obnovit cely system z time machine, aby bol ako predtym( so vsetkymi programami, aplikaciami, safari zalozkami atd)
na googli som nasiel ze sa to da manualne,
ale privital by som , ak by sa to dalo obnovit cele.
robil som to prvykrat, tak sa v tom moc nevyznam. vdaka
 
calven
2012-10-04 12:47:14+02
príspevok od: yanny
Na svojom imacu som spravil cistu instalaciu Mountain lion z usb kluca, samozrejme som predtym vsetko zalohoval.
Nevie niekto poradit ako obnovit cely system z time machine, aby bol ako predtym( so vsetkymi programami, aplikaciami, safari zalozkami atd)
na googli som nasiel ze sa to da manualne,
ale privital by som , ak by sa to dalo obnovit cele.
robil som to prvykrat, tak sa v tom moc nevyznam. vdaka
Dá sa to, ale neodporúčam to. Ak toto spravíš, tak si do systému nanesieš celý bordel, čo si mal na predchádzajúcom systéme a tým pádom sa stráca význam čistej inštalácie. Osobne som to po čistej inštalácii riešil tak, že aplikácie som si nainštaloval úplne na novo, a ad hoc som nahrával potrebné údaje z TM.
Veľa o zálohe z TM nájdeš na www.macforum.cz
 
yanny
2012-10-04 12:53:41+02
príspevok od: calven
Dá sa to, ale neodporúčam to. Ak toto spravíš, tak si do systému nanesieš celý bordel, čo si mal na predchádzajúcom systéme a tým pádom sa stráca význam čistej inštalácie. Osobne som to po čistej inštalácii riešil tak, že aplikácie som si nainštaloval úplne na novo, a ad hoc som nahrával potrebné údaje z TM.
Veľa o zálohe z TM nájdeš na www.macforum.cz
tak to teda nainstalujem vsetko nanovo,
vdaka za link
 
calven
2012-10-04 13:02:46+02
príspevok od: yanny
tak to teda nainstalujem vsetko nanovo,
vdaka za link
Nie je zač. Pokiaľ máš na TM dosť veľký disk, tak Ti záloha spred inštalácie vydrží dlhé mesiace. Ja som na TM vyčlenil 1,25 TB a po dvoch mesiacoch od prvej zálohy mám stále viac ako 150GB voľného miesta. Podotýkam, že prvá záloha mala 650GB a preventívne som si nechal odzálohovať aj už raz zálohované knižnice Aperture.
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-10-04 16:44:20+02
takto som apgrejdoval z snow leoparda na liona, zaloha na TM a potom som prehodil udaje aplikacie atd. cely obsah naspat do cisteho systemu ... ( ono sa ta to opyta pri instalacii )

inak opalti sa upgrade na Mountain lion ?
 
calven
2012-10-04 17:38:34+02
príspevok od: DEVOTEE
takto som apgrejdoval z snow leoparda na liona, zaloha na TM a potom som prehodil udaje aplikacie atd. cely obsah naspat do cisteho systemu ... ( ono sa ta to opyta pri instalacii )

inak opalti sa upgrade na Mountain lion ?
Z Liona neviem. Ak nemáš problémy, tak si myslím že nie. Ja som na ML išiel z SL a rozdiel bol markantný.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()