Hore
Fórum » Pokec
 

TFP spolupraca?

Pinkphoto
2012-09-29 16:17:22+02
Ahojte,
ponúkam spoluprácu TFP ako modelka na doplnenie svojho či tvojho portfólia. Som za každú srandu či nápad na fotenie. (akty, glamour a topless nefotim). Som z Trenčína no často sa nachádzam v Dubnici nad Váhom preto radšej by som fotila v týchto mestách či okolí. Ak maš zaujem budem rada, ospravedlnujem sa ak sa tento prispevok sem nehodi
P.S.: moje fotky najdete v albume autoportrét, fotografie od fotografov mozem zaslat na vyziadanie, mam za sebou uz dost foteni cize skusena som (fotila som aj pre magazin, eshop, beauty foto...)
 
keko
2012-09-29 18:46:56+02
((((Prepacte mi vsetci. Co to je TFP? Nie je to ze Trtni-Fikni-Prcni, ako napred napadlo, ze nie? Ospravedlnujem sa vopred za nevhodnost mojho prispevku, pripadne mi odpoved hodte do sukromnej posty, alebo takto v styroch zatvorkach. Dakujem.))))
 
transporti686
2012-09-29 18:53:24+02
príspevok od: keko
((((Prepacte mi vsetci. Co to je TFP? Nie je to ze Trtni-Fikni-Prcni, ako napred napadlo, ze nie? Ospravedlnujem sa vopred za nevhodnost mojho prispevku, pripadne mi odpoved hodte do sukromnej posty, alebo takto v styroch zatvorkach. Dakujem.))))
presne to to je a bez tej čiernej handry :-0
 
calimero
2012-09-29 18:57:14+02
http://www.tfp-foto.szm.com/co_je_tfp.htm
 
keko
2012-09-29 19:08:34+02
Ach teraz uz viem. Sam som si za tu otazku dal palec hore
Takze bez tej ciernej handry, ako spomina transporti686?
 
keko
2012-09-29 19:09:41+02
príspevok od: keko
Ach teraz uz viem. Sam som si za tu otazku dal palec hore
Takze bez tej ciernej handry, ako spomina transporti686?
Palec dole som si dal, kurna. Sam na seba prezradzam moj tajny recept na uspech
 
transporti686
2012-09-29 19:15:32+02
príspevok od: keko
Palec dole som si dal, kurna. Sam na seba prezradzam moj tajny recept na uspech
ma niečo napadlo, ale to ti nemôžem verejne napísať sem
 
zlate.slnko
2012-09-29 19:22:00+02
Time for print - dnes uz asi radsej CD .... Fotografi, berte, kym je vola, lebo modelky to maju naopak, uz pozaduju honorar za zapozovanie.
Ja zatial stale pozadujem honorar za cas a pracu, ktoru s nimi robim . FTp naozaj len vybrane modelky.
 
lu_boss
2012-09-29 20:19:21+02
... akty (nahota), glamour (spodne pradlo, plavky) a topless (to je jasne uz z predosleho) nefotis, ciiize zostalo co ? Portret a modna fotografia na urovni zimneho oblecenia ? (smajlik = humor, mierna ironia)

Pozrel som si tvoje fotky, ak si sa v albume autoportret fotila sama, pokojne sa fot aj dalej. Pre profika je FTP zaujimave, ked foti akt, glamour, v ramci slobodnej tvorby, pre radost z tvorby asi portretovat nebude. A ak sa ti niekto ozve, bude asi tiez len zbierat skusenosti. Otazka je, ci je to to, co chces.
A inak, na hladanie je vhodna fotopatracka.cz
 
lu_boss
2012-09-29 20:20:28+02
sorry, nie FTP, ale TFP
 
sachmo
2012-09-29 20:46:39+02
príspevok od: lu_boss
... akty (nahota), glamour (spodne pradlo, plavky) a topless (to je jasne uz z predosleho) nefotis, ciiize zostalo co ? Portret a modna fotografia na urovni zimneho oblecenia ? (smajlik = humor, mierna ironia)

Pozrel som si tvoje fotky, ak si sa v albume autoportret fotila sama, pokojne sa fot aj dalej. Pre profika je FTP zaujimave, ked foti akt, glamour, v ramci slobodnej tvorby, pre radost z tvorby asi portretovat nebude. A ak sa ti niekto ozve, bude asi tiez len zbierat skusenosti. Otazka je, ci je to to, co chces.
A inak, na hladanie je vhodna fotopatracka.cz
No vies, su aj sexualne nefrustrovani fotografi.
 
keko
2012-09-29 20:46:42+02
Mam rad Money Fot Nothing. Cize MFN.
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-09-29 21:08:27+02
príspevok od: lu_boss
... akty (nahota), glamour (spodne pradlo, plavky) a topless (to je jasne uz z predosleho) nefotis, ciiize zostalo co ? Portret a modna fotografia na urovni zimneho oblecenia ? (smajlik = humor, mierna ironia)

Pozrel som si tvoje fotky, ak si sa v albume autoportret fotila sama, pokojne sa fot aj dalej. Pre profika je FTP zaujimave, ked foti akt, glamour, v ramci slobodnej tvorby, pre radost z tvorby asi portretovat nebude. A ak sa ti niekto ozve, bude asi tiez len zbierat skusenosti. Otazka je, ci je to to, co chces.
A inak, na hladanie je vhodna fotopatracka.cz
Náhodou ja fotím portrét pre radosť z tvorby.
 
rk.
2012-09-29 22:42:20+02
príspevok od: keko
Mam rad Money Fot Nothing. Cize MFN.
MFN bola aj Martinská Fakultná Nemocnica ... a pri dnešnom stave zdravotníctva to boli ukážkové Money For Nothing
 
lu_boss
2012-09-29 23:53:01+02
príspevok od: sachmo
No vies, su aj sexualne nefrustrovani fotografi.
...okrem toho, ze si uzasny znalec prava, budes dobry aj v psychologii
 
lu_boss
2012-09-29 23:55:38+02
príspevok od: Martin Brojo
Náhodou ja fotím portrét pre radosť z tvorby.
Nahodou ?
Myslim, ze vies, ako som myslel povodnu odpoved.
 
sachmo
2012-09-29 23:56:52+02
príspevok od: lu_boss
...okrem toho, ze si uzasny znalec prava, budes dobry aj v psychologii
Nemusim byt znalec prava, aby som vedel precitat zakon a nemusim byt psycholog, aby som vedel posudit bezne veci.
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-09-30 00:02:55+02
príspevok od: lu_boss
Nahodou ?
Myslim, ze vies, ako som myslel povodnu odpoved.
Tak teda až takou náhodou nie.
 
lu_boss
2012-09-30 00:16:01+02
príspevok od: sachmo
Nemusim byt znalec prava, aby som vedel precitat zakon a nemusim byt psycholog, aby som vedel posudit bezne veci.
... precitat a pochopit je rozdiel a posudit je vzdy hlboko subjektivna zalezitost...
Ale vlakno je o niecom uplne inom, takze pokojne odrovnaj moj povodny prispevok praktickym prikladom, alebo realnou skusenostou vyrazne odlisnou od mojho tvrdenia, no pokial nemas co rozumne povedat k veci, zdrz sa komentara.
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()