Hore
Fórum » Pokec
 

Spokojnost s workshopmi - Robert Vano

Marek Janicko
2012-12-05 11:15:18+01
Dufam, ze niekto sa tu najde kto uz bol na workshop u Roberta Vana. Ako ste boli spokojny s urovnou preberanej problematiky? Odniesli ste si okrem fotiek i cenne prakticke poznatky? Pripadne zvazujete i dalsi workshop v buducom roku?
 
Vodovod
2012-12-05 11:58:39+01
Osobne som bol mierne sklamany, nechcem kritizovat, nebol som ani nahnevany(skor na ten maly priestor), ale cakal som viac prakticku prednasku k teme. Mal som pocit, ze to bolo skor rozpravanie o zivote tohto pana. Nazov workshopu bol teda dost zavadzajuci. Presunul som sa v polke radsej na wildlife, kde som mohol aspon sediet na zemi.
 
Vodovod
2012-12-05 11:59:40+01
Hups, myslel som ze to bolo myslene na photo slovakia, ale asi mas na mysli iny workshop, ze?
 
Marek Janicko
2012-12-05 12:04:02+01
Nie nemam na mysli photo Slovakia ale konkretne tematicke workshopy, ktore organizuje.
 
Vodovod
2012-12-05 12:05:06+01
No to som si neskor uvedomil, a uz to neslo zmazat, tak sa ospravedlnujem.
 
BlackWolf
2012-12-05 12:50:40+01
Tlieskam uzivatelovi Vodovod, nic proti a vlastne ani nemam mat co lebo ziadne fotografie tu neprezentujes ale pocas prednasky Vana som tak priatelke posepkal myslienku, ze ludi v miestnosti by som rozdelil do troch skupin :

amater ktorý čakal návod na "pouzitie" (teda ako robit fotky a cakal ze to vano povie bod po bode) - ocakaval som ze títo ľudia odídu, tu pritomny vodovod je jednym z dokazov

druhý skupina boli pre mna amatéri ktorí sa dobre pobavili na vtipných historkách no to bolo asi tak vsetko

tretia skupina boli profici ktori pomedzi vtipne historky vedeli citat medzi riadkami a z prednasky si odniesil maximum prave o FOTENI a filozofii fotenia. Pre mna v ramci photo slovakia najlepsia a najinteligentnejšia prednaska o ktorej som este dlho potom rozmýšľal ...
 
sofy
2012-12-05 13:10:58+01
Mne workshopy s urcity ludmi uz silno pripominaju koncerty zahranicnych skupin ktore su uz 20 rokov za zenitom a ked uz o nich nikde nie je zaujem pridu aspon polovypredat slovenske stadiony.

 
bloody
2012-12-05 19:23:54+01
príspevok od: Marek Janicko
Dufam, ze niekto sa tu najde kto uz bol na workshop u Roberta Vana. Ako ste boli spokojny s urovnou preberanej problematiky? Odniesli ste si okrem fotiek i cenne prakticke poznatky? Pripadne zvazujete i dalsi workshop v buducom roku?
je to neskutocny zazitok, vsetko co Robert povie ma hlavu aj patu. ano, po technickej stranke ti Robert povie ze svieti uz 20 rokov stale tak isto, pri foteni je cely cas pri vas takze praktickych rad sa ti urcite dostane, teda ak budes pocuvat, mali sme tam aj tipka co si pri prednasani hladal na nete ubytovanie chalani z darianu tam maju tolko zableskov ze si ich das ako len chces, po stretnuti s nim budes isto chciet ist znova. pristup na najlepsiej urovni, vsetko je tam na 100% vychytane. a koho workshop s nim neposunie, tak toho neposunie ani nakladiak
 
Marek Janicko
2012-12-05 20:29:20+01
príspevok od: bloody
je to neskutocny zazitok, vsetko co Robert povie ma hlavu aj patu. ano, po technickej stranke ti Robert povie ze svieti uz 20 rokov stale tak isto, pri foteni je cely cas pri vas takze praktickych rad sa ti urcite dostane, teda ak budes pocuvat, mali sme tam aj tipka co si pri prednasani hladal na nete ubytovanie chalani z darianu tam maju tolko zableskov ze si ich das ako len chces, po stretnuti s nim budes isto chciet ist znova. pristup na najlepsiej urovni, vsetko je tam na 100% vychytane. a koho workshop s nim neposunie, tak toho neposunie ani nakladiak
Znie to velmi dobre.
 
Lusynda
2013-01-29 12:17:55+01
Maju na tom workshope aj objektívy ktoré si môžeš požičať, vyskúšať, pofotiť s nimi niečo alebo fotíš len s tým čo si prinesieš?
 
zdeno18
2013-01-29 15:47:22+01
príspevok od: Marek Janicko
Dufam, ze niekto sa tu najde kto uz bol na workshop u Roberta Vana. Ako ste boli spokojny s urovnou preberanej problematiky? Odniesli ste si okrem fotiek i cenne prakticke poznatky? Pripadne zvazujete i dalsi workshop v buducom roku?
Zdravim ja mam zabookovany workshop v poprade (strbske pleso)28.4.chystate sa aj vy?
na tomto portaly som v kontakte s uzivatelkou Grajciarka ,ktora uz absolvovala worlshop asi 4x ked sa nemylim ,a sopominala mi ze je to neopisatelny zazitok,takze uz sa neviem dockat..
ale ako pisal Bloody je to uz na cloveku ako k tomu pristupi..
majte sa zdeno ..
 
tomis.ales
2013-01-29 17:13:55+01
príspevok od: zdeno18
Zdravim ja mam zabookovany workshop v poprade (strbske pleso)28.4.chystate sa aj vy?
na tomto portaly som v kontakte s uzivatelkou Grajciarka ,ktora uz absolvovala worlshop asi 4x ked sa nemylim ,a sopominala mi ze je to neopisatelny zazitok,takze uz sa neviem dockat..
ale ako pisal Bloody je to uz na cloveku ako k tomu pristupi..
majte sa zdeno ..
Hej, Grajcarikova sa odvtedy neskutocne zlepsila. Aj ja nad nejakym workshopom s Vanom uvazujem. Dobra tema.
 
zdeno18
2013-01-29 17:22:49+01
príspevok od: tomis.ales
Hej, Grajcarikova sa odvtedy neskutocne zlepsila. Aj ja nad nejakym workshopom s Vanom uvazujem. Dobra tema.
tak prid do popradu... dame kavu na strbskom plese...
 
Daniel.U
2013-01-29 17:36:25+01
príspevok od: tomis.ales
Hej, Grajcarikova sa odvtedy neskutocne zlepsila. Aj ja nad nejakym workshopom s Vanom uvazujem. Dobra tema.
otazne je, ci to zlepsenie je efektivne vzhladom na investovane peniaze. Niekde pisala, ze tam bola 6 krat a od vtedy boli dalsie workshopy. Ja rozmyslam ci mam dat raz tych 175 eur. Inak ja osobne by som omnoho radsej videl Roberta Vana pri praci. Chcem videt ako pracuje s modelkou, ako navodzuje naladu, ako ju pozuje. To by bolo pre mna cenne. Mozno to tam radi, ale to si mozem aj precitat.
 
seifi
2013-01-29 19:10:07+01
príspevok od: Daniel.U
otazne je, ci to zlepsenie je efektivne vzhladom na investovane peniaze. Niekde pisala, ze tam bola 6 krat a od vtedy boli dalsie workshopy. Ja rozmyslam ci mam dat raz tych 175 eur. Inak ja osobne by som omnoho radsej videl Roberta Vana pri praci. Chcem videt ako pracuje s modelkou, ako navodzuje naladu, ako ju pozuje. To by bolo pre mna cenne. Mozno to tam radi, ale to si mozem aj precitat.
my ateisti môžeme ísť na veľkonočnú nedeľu; ale mali by tam dať zľavu
 
Marek Janicko
2013-01-29 19:58:34+01
príspevok od: zdeno18
Zdravim ja mam zabookovany workshop v poprade (strbske pleso)28.4.chystate sa aj vy?
na tomto portaly som v kontakte s uzivatelkou Grajciarka ,ktora uz absolvovala worlshop asi 4x ked sa nemylim ,a sopominala mi ze je to neopisatelny zazitok,takze uz sa neviem dockat..
ale ako pisal Bloody je to uz na cloveku ako k tomu pristupi..
majte sa zdeno ..
Rozmyslam nad svadobnym workshopom. Uvidime, ako sa rozhodnem. Fashion u mna pripada do uvahy 23.11.2013.
 
Lusynda
2013-01-30 07:50:22+01
príspevok od: Lusynda
Maju na tom workshope aj objektívy ktoré si môžeš požičať, vyskúšať, pofotiť s nimi niečo alebo fotíš len s tým čo si prinesieš?
Tak neviete niekto ako je to tam s tou technikou?
 
jan.zitniak
2013-01-30 09:01:17+01
príspevok od: Lusynda
Tak neviete niekto ako je to tam s tou technikou?
Ja ti odpoviem k workshopu, ktorý som absolvoval v Ledniciach u Igora Adlera, tam bolo povinne si doniest vlastnu fotovybavu a s tym fotit, ale Igor bol napomocny, niektorym pozical svoje objektivy, aby si preskusali ... ale skor to vidim, ze spoliehat sa na 100% na seba
 
Marek Janicko
2013-01-30 09:09:10+01
príspevok od: Lusynda
Tak neviete niekto ako je to tam s tou technikou?
Verim, ze ak si najdes 2 minut casu a napises jeden email Vanovi, pripadne rovno zavolas tak dostanes odpoved.
 
Lusynda
2013-01-30 09:18:24+01
príspevok od: Marek Janicko
Verim, ze ak si najdes 2 minut casu a napises jeden email Vanovi, pripadne rovno zavolas tak dostanes odpoved.
Volám tam od včera a číslo je nedostupné
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()