Hore
Fórum » Pokec
 

Cestovaní

Snowkill
2013-01-03 12:47:22+01
Ahoj, rád bych založil tému Cestovaní, jestli někdo nezná stranky na nějaké ty expedice zabirajicí se focením Fauny Flory bud u nas nebo ve světě . Rad bych vyjel na nějaké to exotické misto, myslím tim nějakou skupinku nadšencu jako jsem já nechci aby sem lfotografové dávali internetove odkazi na workshopy kde si za to lidi budou platit ,aby něco vubec videli . Dík
 
neXor
2013-01-03 15:22:15+01
http://www.sulasula.com/
po tom, čo som videl jeho prednášku, neváhal by som ani chvíľku, keby nemám školu
 
Snowkill
2013-01-03 16:27:20+01
príspevok od: neXor
http://www.sulasula.com/
po tom, čo som videl jeho prednášku, neváhal by som ani chvíľku, keby nemám školu
hmm napsal jsem mail tak uvidíme nikdo jíny by zájem neměl ? podnikout nějakou tu fotoexpedici ?
 
tonyskot
2013-01-03 17:08:42+01
zaujem by bol ale na to treba peniaze a vela
 
mato167
2013-01-03 18:57:59+01
nautepohoto.cz
photonautre.cz
www.photomecan.eu

to su stranky ktore pravidelne sledujem.
 
JakubCibik
2013-01-03 20:06:16+01
príspevok od: mato167
nautepohoto.cz
photonautre.cz
www.photomecan.eu

to su stranky ktore pravidelne sledujem.
Nebolo by zlé skontrolovať si po sebe text, alebo skopírovať linky
 
mato167
2013-01-03 21:19:35+01
oprava:
naturephoto.cz
photonature.cz
www.photomecan.eu
 
mato167
2013-01-03 21:19:50+01
príspevok od: JakubCibik
Nebolo by zlé skontrolovať si po sebe text, alebo skopírovať linky
dik, opravene.
 
Snowkill
2013-01-03 22:28:35+01
príspevok od: tonyskot
zaujem by bol ale na to treba peniaze a vela
vela ? ani bych neřekl, jen ty lidi co pořáadají ty Workshopy si za to pěkně učtuji, a nebudu někomu dávat 80 tisic za to aby mě vzal někam do přírody né ? Pravě proto se ptam jestli jsou tu nadšenci jako já co by něco podnikly , ze začatku to nemusí být nic velkého .
 
gemini222
2013-01-03 22:35:42+01
kedy a kam vyrazame?
 
fatality
2013-01-03 22:58:11+01
Kostarika
 
walde
ocenenie redakciou 2013-01-03 23:33:53+01
príspevok od: fatality
Kostarika
...trefa
 
fatality
2013-01-03 23:41:40+01
príspevok od: walde
...trefa
dal by som si ju uz len posporit
 
tonyskot
2013-01-04 01:34:03+01
príspevok od: Snowkill
vela ? ani bych neřekl, jen ty lidi co pořáadají ty Workshopy si za to pěkně učtuji, a nebudu někomu dávat 80 tisic za to aby mě vzal někam do přírody né ? Pravě proto se ptam jestli jsou tu nadšenci jako já co by něco podnikly , ze začatku to nemusí být nic velkého .
ja zijem v Skotsku tok asi by bol trochu problem sa dat do kopy ,ale sposob by sa nasiel.
tu je to tiez velmi pekne a hlavne priroda a ludia .
 
NightFish
2013-01-04 11:59:20+01
ja by som isla tiez!! pokial by to nebolo prehnane financne narocne, nemam problem! na zaciatok kludne len niekam do tatier a podobne a casom by to slo aj do vzdialenejsich kras sveta, len neviem ci hned tak na zaciatok by sa dalo cosi take zorganizovat. takze ak chces kludne sa ozvy, bolo by nas viac co by sme s tebou sli niekam

uz dlho hladam nejakych kamaratov fotografov, aby som mala s kym chodit na fotovylety lebo nikto mi na ture netrpi cakanie kym si ja nacvakam konare stromov, luky a podobne. takze niekoho takeho mile rada uvitam
 
gemini222
2013-01-04 12:56:19+01
príspevok od: NightFish
ja by som isla tiez!! pokial by to nebolo prehnane financne narocne, nemam problem! na zaciatok kludne len niekam do tatier a podobne a casom by to slo aj do vzdialenejsich kras sveta, len neviem ci hned tak na zaciatok by sa dalo cosi take zorganizovat. takze ak chces kludne sa ozvy, bolo by nas viac co by sme s tebou sli niekam

uz dlho hladam nejakych kamaratov fotografov, aby som mala s kym chodit na fotovylety lebo nikto mi na ture netrpi cakanie kym si ja nacvakam konare stromov, luky a podobne. takze niekoho takeho mile rada uvitam
syndromom cakania trpim aj ja...ked vidim ako kazdy zazera, kym si nafotim to a ono tak dajme do kopy nejaku bandu sialencov a mozme vyrazit
 
alank0
2013-01-04 12:59:55+01
pridal by som sa aj ja. najprv som zvazoval nejaky workshop ale na zaciatok by takato volnejsia forma asi bola lepsia...
 
haffen
2013-01-04 13:08:30+01
Je chcem cestovať, ale teraz mám prioritu najprv nakúpiť kvalitnú techniku. Zaujímajú ma destinácie ako Sumatra, Peru, Yellowstone, Tibet, Kanada...
 
hombreee
2013-01-04 13:40:33+01
príspevok od: Snowkill
vela ? ani bych neřekl, jen ty lidi co pořáadají ty Workshopy si za to pěkně učtuji, a nebudu někomu dávat 80 tisic za to aby mě vzal někam do přírody né ? Pravě proto se ptam jestli jsou tu nadšenci jako já co by něco podnikly , ze začatku to nemusí být nic velkého .
80 tisic su nehorazne peniaze, za to sa da stravit v azii pol roka. No ja z casu na cas nieco podniknem, v 2012 som bol mesiac v indii (predtym malajzia, thajsko, ale to som sa foteniu este moc nevenoval), cele ma to vyslo asi 900EUR a to aj s plnym ruksakom darcekov a suvenirov, aj s letenkami atd proste komplet. Tento rok sa ale nechystam nikam neviem si kazdy rok vybavit mesiac volna. Buduci rok (2014) by som rad navstivil sever indie a nepal, na mesiac, rozpocet predpokladam bez problemov do 1000EUR.

Ja mam zas problem zohnat niekoho kto by sa pridal. Nie som ten typ co by sa vybral sam.
 
hombreee
2013-01-04 13:42:25+01
príspevok od: NightFish
ja by som isla tiez!! pokial by to nebolo prehnane financne narocne, nemam problem! na zaciatok kludne len niekam do tatier a podobne a casom by to slo aj do vzdialenejsich kras sveta, len neviem ci hned tak na zaciatok by sa dalo cosi take zorganizovat. takze ak chces kludne sa ozvy, bolo by nas viac co by sme s tebou sli niekam

uz dlho hladam nejakych kamaratov fotografov, aby som mala s kym chodit na fotovylety lebo nikto mi na ture netrpi cakanie kym si ja nacvakam konare stromov, luky a podobne. takze niekoho takeho mile rada uvitam
Tak presne tento problem mam aj ja. Nikto nechce cakat kym si nafotim co potrebujem Proste ak chce ist clovek fotit tak je dost neprakticke ist s partiou nefotografov. A viem si aj predstavit ake je to pre nich otravne
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()