Hore
Fórum » Pokec
 

Nábor: Paparazzi pre celoštátny denník

Miro Bartánus
2013-04-18 15:55:17+02
Pre tých, ktorých to zaujíma, toto mi došlo zo sietí: http://www.profesia.sk/praca/ringier-axel-springer-slovakia/O1463277
 
Miro Bartánus
2013-04-18 16:01:00+02
Zaujímalo by ma ako vyhodnocujú kandidátov
 
lu_boss
2013-04-18 16:10:11+02
Papa Ratzi to asi nevezme, uz ma dost rokov a pustil onakvejsi flek...

Kto sa na konkurz prikradne s fotkami clenov prijimacej komisie, kde maju usta od horcice a bude vidiet nohavicky predsedkyne to ma vo vrecku
 
upir13
- moderator
2013-04-18 16:36:37+02
príspevok od: Miro Bartánus
Zaujímalo by ma ako vyhodnocujú kandidátov
pohovor a potom ta zoberu na test robil som v NC papu 1.5 roka a stacilo.. nikdy viacej
 
bonifacko
2013-04-18 16:44:20+02
príspevok od: lu_boss
Papa Ratzi to asi nevezme, uz ma dost rokov a pustil onakvejsi flek...

Kto sa na konkurz prikradne s fotkami clenov prijimacej komisie, kde maju usta od horcice a bude vidiet nohavicky predsedkyne to ma vo vrecku
Pozor na tie nohavičky, včera som za ne dostal 1-dňový dištanc. Admin je poslednu dobu tvrďas.
 
total empty
2013-04-18 16:57:23+02
príspevok od: Miro Bartánus
Pre tých, ktorých to zaujíma, toto mi došlo zo sietí: http://www.profesia.sk/praca/ringier-axel-springer-slovakia/O1463277
Je to pre ľudí bez morálky,bez citu,honiacimy sa za senzaciami,bez úsudku,že ich fotky môžu byť použité na zosmiešnenie niekoho. Potom ťa čakajú žaloby,fyzické napadnutia....
Ďakujem,neprosím.
 
calven
2013-04-18 17:03:55+02
príspevok od: bonifacko
Pozor na tie nohavičky, včera som za ne dostal 1-dňový dištanc. Admin je poslednu dobu tvrďas.
Ja som včera dostal 1-dňový dištanc za korčule...
 
bonifacko
2013-04-18 17:07:14+02
príspevok od: total empty
Je to pre ľudí bez morálky,bez citu,honiacimy sa za senzaciami,bez úsudku,že ich fotky môžu byť použité na zosmiešnenie niekoho. Potom ťa čakajú žaloby,fyzické napadnutia....
Ďakujem,neprosím.
Kolegyni som to ukazoval. Presne to som jej vravel. Alebo pri fotení môže dosťa človek po papuli raz-dva. Okrem toho, pohrdam takym platkom ako je novy čas.
 
Miro Bartánus
2013-04-19 10:26:24+02
príspevok od: upir13
pohovor a potom ta zoberu na test robil som v NC papu 1.5 roka a stacilo.. nikdy viacej
Aha a tak si prišiel k svojmu nick-u

Prepáč neudržal som sa
 
keko
2013-04-19 10:43:07+02
príspevok od: bonifacko
Pozor na tie nohavičky, včera som za ne dostal 1-dňový dištanc. Admin je poslednu dobu tvrďas.
Mozem potvrdit, zacalo sa s ocistou vo velkom style. Bol mi vymazany prispevok so slovom, ktore uvediet hned v nasledujucom prispevku.
 
upir13
- moderator
2013-04-19 12:28:08+02
príspevok od: Miro Bartánus
Aha a tak si prišiel k svojmu nick-u

Prepáč neudržal som sa
nick mam este z davnejsich dob
 
upir13
- moderator
2013-04-19 12:32:14+02
príspevok od: total empty
Je to pre ľudí bez morálky,bez citu,honiacimy sa za senzaciami,bez úsudku,že ich fotky môžu byť použité na zosmiešnenie niekoho. Potom ťa čakajú žaloby,fyzické napadnutia....
Ďakujem,neprosím.
nepozeraj tolko americkych filmov. Na slovensku to funguje trosku inak
Co sa tyka tych panadnuti a podobne, tak tych fotakov poznam a vzdy robia vsetko preto aby vyprovokovali situaciu
Pokial si ty mily na "nase celebrity" tak sa nic nestane Rok a pol som v tom fungoval a nie je to tak Casto krat mas presne zadanie co musis spravit a rovnako je to tym celebritam jasne.. Firemne auta uz poznaju a vedia, ze ked nebudu robit problemy, tak to iba nafotime a nechame im zivotny priestor... ked robia problemy, tak sa im to vracia... Neraz sa mi stalo, ze mi dokonca do auta niekto z nich doniesol redbulla alebo bagetu a ked uz nic, tak si dosli aspon so mnou zapalit
 
Fatty
2013-04-19 14:21:37+02
príspevok od: upir13
nepozeraj tolko americkych filmov. Na slovensku to funguje trosku inak
Co sa tyka tych panadnuti a podobne, tak tych fotakov poznam a vzdy robia vsetko preto aby vyprovokovali situaciu
Pokial si ty mily na "nase celebrity" tak sa nic nestane Rok a pol som v tom fungoval a nie je to tak Casto krat mas presne zadanie co musis spravit a rovnako je to tym celebritam jasne.. Firemne auta uz poznaju a vedia, ze ked nebudu robit problemy, tak to iba nafotime a nechame im zivotny priestor... ked robia problemy, tak sa im to vracia... Neraz sa mi stalo, ze mi dokonca do auta niekto z nich doniesol redbulla alebo bagetu a ked uz nic, tak si dosli aspon so mnou zapalit
inak, čo presne znamená pojem "ked nebudú nerobiť problémy" ? zahŕňa to aj slušné požiadanie o nefotenie ked si to tá osoba proste neželá???
 
Marcel Rebro
2013-04-19 14:25:40+02
príspevok od: upir13
nepozeraj tolko americkych filmov. Na slovensku to funguje trosku inak
Co sa tyka tych panadnuti a podobne, tak tych fotakov poznam a vzdy robia vsetko preto aby vyprovokovali situaciu
Pokial si ty mily na "nase celebrity" tak sa nic nestane Rok a pol som v tom fungoval a nie je to tak Casto krat mas presne zadanie co musis spravit a rovnako je to tym celebritam jasne.. Firemne auta uz poznaju a vedia, ze ked nebudu robit problemy, tak to iba nafotime a nechame im zivotny priestor... ked robia problemy, tak sa im to vracia... Neraz sa mi stalo, ze mi dokonca do auta niekto z nich doniesol redbulla alebo bagetu a ked uz nic, tak si dosli aspon so mnou zapalit
Redbulla nepijem, nefajčím, lepáše mi doma pripravuje maminka ... no smola. Paparaci zo mňa nebude ...
 
vd
2013-04-19 15:21:55+02
mal som par prilezitosti nafotit medialne znamych ludi v pozicii, stacil uz len pribeh, trosku prifarbit, alebo si ho domysliet po svojom, kde by media po tom isli. zial, na media mam svoju mienku, a charakter mam este celkom v poriadku. takze prenecham inym...
 
upir13
- moderator
2013-04-19 17:21:53+02
príspevok od: Fatty
inak, čo presne znamená pojem "ked nebudú nerobiť problémy" ? zahŕňa to aj slušné požiadanie o nefotenie ked si to tá osoba proste neželá???
Kazda celebrita pozna uz firemne auta, takze vedia, ze na nich polujeme. Cize pokial nebudu robit problemy a nechaju aj nas pracovat, tak vacsinou im do polhodky dame svaty pokoj a ideme prec... Ked sa budu chciet hrat na pretekarov aby sa nas striasly, menit si auta atd atd, tak sa na nich zavesime este viac a viareci, lebo ocividne nieco taja co by bolo vhodne na titilku. To je cela pointa.
Pri beznych kravinach im je jasne ze sme tam, takze hore uvedene im je tiez jasne. V specialnych pripadoch ako magalovej milenec, sme na tom robili viaceri a boli sme pripraveny na vsetko. A tam ani nevedia, ze sa nieco deje, bo sa vymenia auta a podobne. Ale to uz su vacsie akcie.

Na jednej paparacovacke, ked mala Pociska nove silikozy a mal som tam uz druhu smenu, tak som si celkom dobre pokecal s Durovcikom. Vedel, ze tam budem tak ci tak cakat a ked dohodol aby vyliezla aspon k oknu, nech sa da odfotit mal istotu, ze za 5 minut som uz bol na ceste domov.
 
pyrula
2013-04-19 17:40:25+02
príspevok od: upir13
Kazda celebrita pozna uz firemne auta, takze vedia, ze na nich polujeme. Cize pokial nebudu robit problemy a nechaju aj nas pracovat, tak vacsinou im do polhodky dame svaty pokoj a ideme prec... Ked sa budu chciet hrat na pretekarov aby sa nas striasly, menit si auta atd atd, tak sa na nich zavesime este viac a viareci, lebo ocividne nieco taja co by bolo vhodne na titilku. To je cela pointa.
Pri beznych kravinach im je jasne ze sme tam, takze hore uvedene im je tiez jasne. V specialnych pripadoch ako magalovej milenec, sme na tom robili viaceri a boli sme pripraveny na vsetko. A tam ani nevedia, ze sa nieco deje, bo sa vymenia auta a podobne. Ale to uz su vacsie akcie.

Na jednej paparacovacke, ked mala Pociska nove silikozy a mal som tam uz druhu smenu, tak som si celkom dobre pokecal s Durovcikom. Vedel, ze tam budem tak ci tak cakat a ked dohodol aby vyliezla aspon k oknu, nech sa da odfotit mal istotu, ze za 5 minut som uz bol na ceste domov.
http://www.youtube.com/watch?v=CqcjnLiZJTE

nemam rad rytmus, nepocuvam jeho hudbu, ani prejav, ale o paprazzoch si myslim to iste co on... a este viac ma mrzi, ze sa najdu ludia ktori potrebuju citat o silikozach.... upir ty pohrdas novym casom, ja pohrdam tebou, ze si vobec taku pracu vzal...
 
Fatty
2013-04-19 17:52:53+02
príspevok od: upir13
Kazda celebrita pozna uz firemne auta, takze vedia, ze na nich polujeme. Cize pokial nebudu robit problemy a nechaju aj nas pracovat, tak vacsinou im do polhodky dame svaty pokoj a ideme prec... Ked sa budu chciet hrat na pretekarov aby sa nas striasly, menit si auta atd atd, tak sa na nich zavesime este viac a viareci, lebo ocividne nieco taja co by bolo vhodne na titilku. To je cela pointa.
Pri beznych kravinach im je jasne ze sme tam, takze hore uvedene im je tiez jasne. V specialnych pripadoch ako magalovej milenec, sme na tom robili viaceri a boli sme pripraveny na vsetko. A tam ani nevedia, ze sa nieco deje, bo sa vymenia auta a podobne. Ale to uz su vacsie akcie.

Na jednej paparacovacke, ked mala Pociska nove silikozy a mal som tam uz druhu smenu, tak som si celkom dobre pokecal s Durovcikom. Vedel, ze tam budem tak ci tak cakat a ked dohodol aby vyliezla aspon k oknu, nech sa da odfotit mal istotu, ze za 5 minut som uz bol na ceste domov.
váááv to musí byť úžasné povolanie...hlavne ten pocit že robíš niečo ozaj zmysluplné
 
upir13
- moderator
2013-04-19 18:47:19+02
príspevok od: pyrula
http://www.youtube.com/watch?v=CqcjnLiZJTE

nemam rad rytmus, nepocuvam jeho hudbu, ani prejav, ale o paprazzoch si myslim to iste co on... a este viac ma mrzi, ze sa najdu ludia ktori potrebuju citat o silikozach.... upir ty pohrdas novym casom, ja pohrdam tebou, ze si vobec taku pracu vzal...
Ludia rozhoduju co davaju noviny, takze vlastne je to vasa chyba co tam, kedze to kupujete..
Nie som na to hrdy, ale pracoval som tam. Boli z toho slusne peniaze, vyskusal som si dialsu oblast fotenia, ziskal nove kontakty, pocestoval si a fotil na eventoch kde by som sa inac nedostal.

NC nepohrdam, vyskusal som si tu robotu lebo som to bral vtedy ako zaujimavu ponuku, ktora viac nedojde ale po 1.5 roku som si povedal, ze stacilo a skoncil som s tym. Vela ma to naucilo a ziskalo mi to terajsich zakaznikov vdaka ktorym mozem zit iba z fotenia a nemusim mat inu robotu. Takze ak chces niecim pohrdat mozes sebou za svoju obmedzenost a kratkozrakost.
 
afkaa.i
2013-04-19 19:11:29+02
príspevok od: pyrula
http://www.youtube.com/watch?v=CqcjnLiZJTE

nemam rad rytmus, nepocuvam jeho hudbu, ani prejav, ale o paprazzoch si myslim to iste co on... a este viac ma mrzi, ze sa najdu ludia ktori potrebuju citat o silikozach.... upir ty pohrdas novym casom, ja pohrdam tebou, ze si vobec taku pracu vzal...
LOL
davat Rytmusa ako priklad pohrdanim mediami, to chce fakt velku nevedomost o marketingu a v podstate celom celebritnom biznise. Rytmus by bez bulvaru nebol nikdy tak "uspesny", ako bol.
Btw vsimli ste si, ze odkedy sa o nom nepise, tak nejako zapadol prachom? Dokonca vystupuje za polovicu toho, co kedysi.
Takze napriek tomu, ze chlapci z bulvaru robia, co robia, robia to casto so suhlasom a na objednavku celebrit. Je to symbioticky svet.
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()