Hore
Fórum » Pokec
 

Program na upravu fotiek

scania7777
2013-06-16 22:20:05+02
Dobrý večer,vie niekto poradiť program na upravu fotiek v sk alebo cz jazyku.Dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-16 22:23:25+02
Zoner Photo Studio. Najoblubenejsi "domaci" program.
 
Iwko_photo
2013-06-16 22:29:21+02
Tiez sa pripajam k zoner-u
 
Frola
2013-06-17 07:56:33+02
Xn View program na jednoduché operace s fotkami zdarma stáhnout z internetu
aha jsem Basic, tak bych tady asi neměla psát...
 
RichPhoto
2013-06-17 08:21:43+02
alebo aj Gimp, da sa zadarmo stiahnut a je aj v slovencine
 
Peto15
2013-06-17 08:58:14+02
príspevok od: scania7777
Dobrý večer,vie niekto poradiť program na upravu fotiek v sk alebo cz jazyku.Dakujem
Kup si zoner je lacny jednoduchy a dobry ponuka aj raw editor
 
j.a.r.o.
2013-06-17 09:28:30+02
príspevok od: Frola
Xn View program na jednoduché operace s fotkami zdarma stáhnout z internetu
aha jsem Basic, tak bych tady asi neměla psát...
Ak nemáš tých pár KČ, tak tu máš riešenie:https://www.viasms.cz/
 
Frola
2013-06-17 09:37:39+02
príspevok od: j.a.r.o.
Ak nemáš tých pár KČ, tak tu máš riešenie:https://www.viasms.cz/
Jaro, reagovala jsem na koment ve fore, není každý, kdo si umí stáhnout nelegální fotošop. tento program používají novináři a media. Je zdarma a deníky se tak nedostanou do problému.
Já používám Zoner, Corel a máš pravdu, že nemám těch pár korun, třeba se budeš divit, ale jsem matka invalidních dvojčat a jsem ráda, že měsíčně výjdu s penězi. Stačí Ti taková odpověď?
 
j.a.r.o.
2013-06-17 09:59:05+02
príspevok od: Frola
Jaro, reagovala jsem na koment ve fore, není každý, kdo si umí stáhnout nelegální fotošop. tento program používají novináři a media. Je zdarma a deníky se tak nedostanou do problému.
Já používám Zoner, Corel a máš pravdu, že nemám těch pár korun, třeba se budeš divit, ale jsem matka invalidních dvojčat a jsem ráda, že měsíčně výjdu s penězi. Stačí Ti taková odpověď?
Neber to tak vážne, myslel som to ako žart (možno v tomto prípade nevhodný). Predpokladal som, že tvoje "aha jsem Basic, tak bych tady asi neměla psát" je myslené tiež s nadsázkou. Ak sa ťa to dotklo, ospravedlňujem sa!
 
perindedo21
2013-06-17 10:23:12+02
jednoznačne Photoshop alebo Lightroom
 
MajoC
2013-06-17 10:41:42+02
Teraz je Zoner 14 za 16,90€
https://www.zoner.cz/objednavka/zps14pro_vyprodej.aspx?utm_source=ZPS15&utm_medium=mailing&utm_campaign=zps14-za399-zbytekDB
 
total empty
2013-06-17 11:18:53+02
Nero PhotoSnapViewer ma veľa dobrých a citlivýchnástrov na úpravu a doladenie rastrových obrázkov.
Mrkni v pravo na možnosti,ktoré sa dajú úplne detailne nastaviť.
 
brki
2013-06-17 12:52:44+02
príspevok od: perindedo21
jednoznačne Photoshop alebo Lightroom
prečo jednoznačne ? Pokiaľ sa dotyčný nechystá zaoberať prácou s vrstvami a chce legálne kúpený SW, Zoner mu ponúka veľmi bohatú ponuku nástrojov, podľa mňa logickejšiu správu databázy fotiek ako Lightroom, bez problémov pracuje so zásuvnými modulmi tak ako Photoshop (mám vyskúšané), je usefriendly. Všetko má svoje pre a proti, jednoznačne sa to nedá posúdiť.
 
MajoC
2013-06-17 13:01:21+02
Dokonca aj s vrstvami sa dá istým spôsobom pracovať
 
j.a.r.o.
2013-06-17 13:13:44+02
Aj tento ti možno postačí (je to online editor):

http://pixlr.com/editor/
 
pufko
2013-06-17 14:23:08+02
Možno by nebolo zlé používať ten soft čo bol pribalený pri kúpe foťáku, síce možno nie je v CZ jazyku, ale tak tých pár slovíčok sa nie je problém naučiť, väčší problém je skôr vedieť tie funkcie programu správne používať.
Každý obstojný program stojí nemalú sumu, ak trebárs človek zrovna nenatrafí na nejakú akciu, mňa stál ACDSee Pro okolo 18.39€, bežná full cena je 150$, momentálne v akcii za 60$, ale nie je v CZ
 
perindedo21
2013-06-17 16:25:30+02
príspevok od: brki
prečo jednoznačne ? Pokiaľ sa dotyčný nechystá zaoberať prácou s vrstvami a chce legálne kúpený SW, Zoner mu ponúka veľmi bohatú ponuku nástrojov, podľa mňa logickejšiu správu databázy fotiek ako Lightroom, bez problémov pracuje so zásuvnými modulmi tak ako Photoshop (mám vyskúšané), je usefriendly. Všetko má svoje pre a proti, jednoznačne sa to nedá posúdiť.
To je môj názor na SW pre úpravu fotografií. Používal som všelijaké programy na úpravu ale najlepšie sa mi pracovalo so spomínanými dvoma. Ta trhu je preto toľko SW aby si každý vedel vybrať ten svoj - pre seba najlepší. Máš pravdu, nedá sa jednoznačne povedať, ktorý je najlepší, pretože všetky majú rovnaké základné funkcie až na niektoré špeciálne, ktorými sú výnimočné. Napr . ako Zoner a Lightroom. Obidva sú SW na to isté. Iný dizajn, iné usporiadanie, pár zmien a už nie je po chuti niektorým či už prvý alebo druhý SW. Najlepšie je mu len poradiť aké programy sú a nech sám skúša v ktorom sa mu bude robiť najlepšie.
 
total empty
2013-06-17 22:12:31+02
príspevok od: perindedo21
To je môj názor na SW pre úpravu fotografií. Používal som všelijaké programy na úpravu ale najlepšie sa mi pracovalo so spomínanými dvoma. Ta trhu je preto toľko SW aby si každý vedel vybrať ten svoj - pre seba najlepší. Máš pravdu, nedá sa jednoznačne povedať, ktorý je najlepší, pretože všetky majú rovnaké základné funkcie až na niektoré špeciálne, ktorými sú výnimočné. Napr . ako Zoner a Lightroom. Obidva sú SW na to isté. Iný dizajn, iné usporiadanie, pár zmien a už nie je po chuti niektorým či už prvý alebo druhý SW. Najlepšie je mu len poradiť aké programy sú a nech sám skúša v ktorom sa mu bude robiť najlepšie.
Každy lepší soft si treba zaplatiť,tie free za veľa nestoja. Nakoniec bude využívať viac softov,lebo každý mu bude na niečo dobrý, napr. aj kvôli pluginom-efektom.
Ja ich tiež používam viac. Fotošop je fakt dobrý na prácu z vrstvamy,fotomontáže,skladanie expozicií alebo panoram,....napr.
Všetko záleži od zručnosti a vedomosti, dnes mu postačí jednoduchý soft, zajtra bude chcieť viac.
 
vojtech
2013-06-17 22:35:13+02
http://www.photofiltre-studio.com/pf7-en.htm

 
inkubbus
2013-06-17 23:08:25+02
príspevok od: total empty
Nero PhotoSnapViewer ma veľa dobrých a citlivýchnástrov na úpravu a doladenie rastrových obrázkov.
Mrkni v pravo na možnosti,ktoré sa dajú úplne detailne nastaviť.
...si upravil....

 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()