Hore
Fórum » Pokec
 

Statív a Stativová hlava výber

stefanf
stefanf 2013-07-11 16:11:04+02
Zdravím, konečne som sa rozhodol kúpiť poriadny statív, no je ich tak veľa že neviem ako vybrať, samozrejme to isté aj s hlavou.
Nemám penazí na rozdaj, chcel by som tak zlatu strednú cestu.
Môžete mi poradiť aj z vlastnej skúsenosti? značku, kombinácia hlava statív.... Mám Nikon D3100 (najtažší objektív) Tamron SP 70-300 DI VC USD, (+ blesk Nikon SB 700), ak by som toto všetko naraz použil aby to udržalo, + rezerva do budúcna ak by som mal niečo tažšie.

našiel som tento Manfrotto MT 294 A3 , ktorý by sa cenovo ešte dal, už na hranici ( investícia ), no neviem akú hlavu, značku, možnosti ......., ak by sa dalo statív za túto či menšiu cenu a bol by lepší tak to by som bral, len neviem aká značka je dobrá a aká nie,

Ďakujem za radu, príspevky, verím že sa niekto nájde, kto mňe " lajk " poradí
 
skokanix
2013-07-25 16:16:17+02
príspevok od: ikus
to je samozrejme,este raz dakujem velmi pekne za ochotu.objednam tento.
mam tento Triopo GT-3230 s B2 gulovou hlavou ako Ti radí Karol a ver že je to naozaj dobrý statív a ak zoženieš tak ako písal Yquinox tú novú edíciu s hrotmi ktoré ja nemám,budeš určite spokojná.
 
kasko
2013-07-25 21:20:19+02
Ked sme pri tych Triopo hlavach, aky je prosim rozdiel medzi hlavami B-2 a NB-2S. Pridu mi skoro totozne 33 ci 36mm gula, 0,44 a 0,45kg.... cenovy rozdiel cca 7Eur. Nieco podstatne tam je ine aspon?
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()