Hore
Fórum » Pokec
 

Praca

Emily Pupalová
2016-01-06 18:26:26+01
Dobrý večer

Neviete niekto o dobrej práci, zameranie fotograf ??

Ďakujem
 
Habatka
2016-01-06 18:51:06+01
Podľa fotiek v galérii by som robil radšej upratovačku.
 
inkubbus
2016-01-06 20:23:45+01
pošli CV a portfólio do Magnum Photos
 
tomis.ales
2016-01-08 20:25:55+01
To už je 1. apríl?
 
suletylu
2016-01-08 23:23:07+01
su nutne tie urazky a posmesky?

skus hodit skor do googlu / profesie atd.mozno budes mat viac stastia...


ps : Pre vas ostatnych. Aspon sa chce venovat niecomu co ju bavi. Mozno by ste to mohli aj vy skusit...
 
Peter1111
2016-01-09 00:01:08+01
príspevok od: suletylu
su nutne tie urazky a posmesky?

skus hodit skor do googlu / profesie atd.mozno budes mat viac stastia...


ps : Pre vas ostatnych. Aspon sa chce venovat niecomu co ju bavi. Mozno by ste to mohli aj vy skusit...
Myslím , že 80% všetkých čo sme tu by si rada zarábala činnosťou čo ho baví - napr.fotením. Nečuduj sa ,keď niekto na foto serveri zavesí takúto ....... otázku. Slečna čakala.že každý jej tu vysype ponuky na prácu ohľadne "dobrej práci - zameranie fotograf?
 
tomis.ales
2016-01-09 11:51:50+01
príspevok od: suletylu
su nutne tie urazky a posmesky?

skus hodit skor do googlu / profesie atd.mozno budes mat viac stastia...


ps : Pre vas ostatnych. Aspon sa chce venovat niecomu co ju bavi. Mozno by ste to mohli aj vy skusit...
Urazky nie, ale posmesky ano
Sorry ale vsetkych co tu su, fotenie bavi a takmer vsetci by si tymto chceli zarabat. Ked sa nahodou stane, ze ma fotograf nejaku pracu navyse, tak ju dohodi svojim znamim fotografom o ktorych vie, ze nesklamu.
Proste na takto naivnu otazku sa neda reagovat inak.
 
DrAcula
2016-01-09 11:57:45+01
príspevok od: tomis.ales
Urazky nie, ale posmesky ano
Sorry ale vsetkych co tu su, fotenie bavi a takmer vsetci by si tymto chceli zarabat. Ked sa nahodou stane, ze ma fotograf nejaku pracu navyse, tak ju dohodi svojim znamim fotografom o ktorych vie, ze nesklamu.
Proste na takto naivnu otazku sa neda reagovat inak.
Da sa nereagovat.
 
Martin8101
2016-01-09 13:30:44+01
príspevok od: DrAcula
Da sa nereagovat.
To je pravda - ale to by povodcu vlakna nechavalo v ocakavani, ze predsa len niekto nieco posunie. Viselo by to tu 3 dni a potom by povodca ironicky napisal: "Dakujem"
 
DrAcula
2016-01-09 14:11:50+01
príspevok od: Martin8101
To je pravda - ale to by povodcu vlakna nechavalo v ocakavani, ze predsa len niekto nieco posunie. Viselo by to tu 3 dni a potom by povodca ironicky napisal: "Dakujem"
Ano, ale je tu aj 3 moznost: reagovat bez posmeskov.

Ono skodoradost najvacsia radost, ale skus si predstavit, ze taketo posmesky by si robil niekto verejne z tvojej nevedomosti a naivity (nemusi to byt oblast fotografie a na tomto fore) - asi by Ti to tiez nebolo prijemne takto vytriezviet.

V tomto vlakne napr. hned 1 odpoved posiela autorku robit upratovacku. Nemyslim si, ze to bolo najferovejsie.
Odpoved sa da napisat aj srandovne, bez toho aby autora nejako urazila ... ako napr. vo vlakne "HDMI na transfer fotiek"

 
Habatka
2016-01-09 15:12:35+01
Mńa odstavili na 24 hod s portálu ephoto za moju poznámku,vraj sa mám slušne správať.
A to podotýkam Emily Pupalová vymazala fotku ku ktorej sa priznala že ju nevie otočiť!!!!!!!!
Tak preto som reagoval .
 
DrAcula
2016-01-09 15:30:10+01
príspevok od: Habatka
Mńa odstavili na 24 hod s portálu ephoto za moju poznámku,vraj sa mám slušne správať.
A to podotýkam Emily Pupalová vymazala fotku ku ktorej sa priznala že ju nevie otočiť!!!!!!!!
Tak preto som reagoval .
Nie zeby som sa s Tvojim nazorom nestotoznoval, ale radsej nenapisat nic, ako urazat za jej nevedomost, naivitu a ...

(len preto som Ti dal ten dislike)

 
tomis.ales
2016-01-09 16:55:57+01
príspevok od: DrAcula
Da sa nereagovat.
Ej veru nie Teda pre mna je to nemozne.
 
tomis.ales
2016-01-09 17:05:54+01
Jedno je teraz iste. Slecna uz urcite vie, ze jej nikto nic nedohodi a ze 99% vsetkych prac si bude musiet najst sama a tvrdo si ich vybojovat medzi konkurenciou a to najma kvalitou prace, dlhorocnymi skusenostami a odporucaniami klientov.
 
blahoslav J B Art
2016-01-09 17:49:22+01
príspevok od: Emily Pupalová
Dobrý večer

Neviete niekto o dobrej práci, zameranie fotograf ??

Ďakujem
 
JohnNewton
2016-01-09 19:19:24+01
príspevok od: Habatka
Podľa fotiek v galérii by som robil radšej upratovačku.
Zabudol vôl, že aj on teľaťom bol......
 
dušan_b
2016-01-11 16:43:18+01
príspevok od: Habatka
Mńa odstavili na 24 hod s portálu ephoto za moju poznámku,vraj sa mám slušne správať.
A to podotýkam Emily Pupalová vymazala fotku ku ktorej sa priznala že ju nevie otočiť!!!!!!!!
Tak preto som reagoval .
Jedna vec je zľahčovať svoje konanie, druhá vec detinsky klamať. Reagoval si niekoľko hodín predtým, než som jej poradil, aby foto vo svojej galérii otočila.
Pôvodne (6.1.) som si hryzol do "jazyka" (prstov), ale z dôvodov vyššie uvedených mi to nedá: Fotíš pointless rubbish, na čo by som vytiahol maximálne mobil - to len tak mimochodom, napriek tomu viem, že NIE ty si položil otázku vedenú predstavou "mám zrkadlovku, tak som profík", ale aj takých ľudí sa dá usmerniť (aspoň trochu) konštruktívnym spôsobom.
Detto kolega s "odporúčaním" pre Magnum Photos, čo po vzore ním obdivovanej tvorivej skupinky trpí predstavou, že nudná kompozícia+čiernobiele spektrum sa zákonite rovná instantnému umeniu.
Moja kritika k jej fotkám nebola nejak extrémne užitočná či rozsiahla, ale aspoň konštruktívna sa snažila byť.
Schválne, pozri si jej galériu teraz (prekonala zrejme lenivosť fotenia 5 scén otáčaním sa na jednom mieste) a zistíš, že nie len skladové dvere a závesné pisoáre sú umenie. Nikdy nevieš, či o rok-dva práve ona nebude najväčší guru celého portálu.
Ostávam s pozdravom
 
Habatka
2016-01-11 17:39:52+01
príspevok od: dušan_b
Jedna vec je zľahčovať svoje konanie, druhá vec detinsky klamať. Reagoval si niekoľko hodín predtým, než som jej poradil, aby foto vo svojej galérii otočila.
Pôvodne (6.1.) som si hryzol do "jazyka" (prstov), ale z dôvodov vyššie uvedených mi to nedá: Fotíš pointless rubbish, na čo by som vytiahol maximálne mobil - to len tak mimochodom, napriek tomu viem, že NIE ty si položil otázku vedenú predstavou "mám zrkadlovku, tak som profík", ale aj takých ľudí sa dá usmerniť (aspoň trochu) konštruktívnym spôsobom.
Detto kolega s "odporúčaním" pre Magnum Photos, čo po vzore ním obdivovanej tvorivej skupinky trpí predstavou, že nudná kompozícia+čiernobiele spektrum sa zákonite rovná instantnému umeniu.
Moja kritika k jej fotkám nebola nejak extrémne užitočná či rozsiahla, ale aspoň konštruktívna sa snažila byť.
Schválne, pozri si jej galériu teraz (prekonala zrejme lenivosť fotenia 5 scén otáčaním sa na jednom mieste) a zistíš, že nie len skladové dvere a závesné pisoáre sú umenie. Nikdy nevieš, či o rok-dva práve ona nebude najväčší guru celého portálu.
Ostávam s pozdravom
Nemám chuť sa už k tomu vyjadrovať,nakoľko Emily zmenila fotky v galérii.
Prečo sa nebráni sama??? ale čaká na takých ako si Ty!
Keď chceš kritizovať komentáre či sú tie fotky dobré alebo zlé tak zaves svoje fotky a potom komentuj!!!
 
bonifacko
2016-01-11 18:31:02+01
príspevok od: Habatka
Podľa fotiek v galérii by som robil radšej upratovačku.
Ale! Ja by som ju bral ako modelku na glamour. Ešte som to neskušal, tak treba začať.
 
bonifacko
2016-01-11 18:37:21+01
príspevok od: Peter1111
Myslím , že 80% všetkých čo sme tu by si rada zarábala činnosťou čo ho baví - napr.fotením. Nečuduj sa ,keď niekto na foto serveri zavesí takúto ....... otázku. Slečna čakala.že každý jej tu vysype ponuky na prácu ohľadne "dobrej práci - zameranie fotograf?
To je všade, napr.
na www.porada.sk sa ludia pytaju, že v čom maju podnikať, alebo čo na to treba napr. http://www.porada.sk/t274298-zalozenie-obchodu-s-odevom.html
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()