Hore
Fórum » Pokec
 

Quo vadis ephoto?

JanM
2019-08-24 20:31:44+02
Je tu ešte niekto? Foto dňa 12 hlasov, top 24 s viac ako 10 hlasmi 1 fotka, titulná strana poloprazdna atď. Dúfam len, že všetci sú von, na dovolenkách, na weekendoch, fotia o dušu a chystajú mraky fotiek, komentárov, príspevkov atď na dlhé zimné večery (?)
Ako to tu oživiť v tejto uhorkovej sezóne (a možno aj za jej hranice) je otázka. ..
 
fatality
2019-08-24 21:04:05+02
príspevok od: JanM
Je tu ešte niekto? Foto dňa 12 hlasov, top 24 s viac ako 10 hlasmi 1 fotka, titulná strana poloprazdna atď. Dúfam len, že všetci sú von, na dovolenkách, na weekendoch, fotia o dušu a chystajú mraky fotiek, komentárov, príspevkov atď na dlhé zimné večery (?)
Ako to tu oživiť v tejto uhorkovej sezóne (a možno aj za jej hranice) je otázka. ..
tak vies..spoplatnit server vratane casti fora v dobe,ked mas kopec alternativ free, vedie presne k tomuto..a vsichni im to zikali,no neposlouchali
 
fatality
2019-08-24 21:06:28+02
príspevok od: fatality
tak vies..spoplatnit server vratane casti fora v dobe,ked mas kopec alternativ free, vedie presne k tomuto..a vsichni im to zikali,no neposlouchali
algoritmus nepusti.. ..a uz je to asi aj tak jedno.. ..
 
landov
2019-08-24 21:11:10+02
príspevok od: fatality
tak vies..spoplatnit server vratane casti fora v dobe,ked mas kopec alternativ free, vedie presne k tomuto..a vsichni im to zikali,no neposlouchali
Tak ako vravis...cyhytil ich mamon a zostali na ocot. Vlastne aj tak je to "portal" one man show.
 
blahoslav J B Art
2019-08-24 21:34:40+02
príspevok od: JanM
Je tu ešte niekto? Foto dňa 12 hlasov, top 24 s viac ako 10 hlasmi 1 fotka, titulná strana poloprazdna atď. Dúfam len, že všetci sú von, na dovolenkách, na weekendoch, fotia o dušu a chystajú mraky fotiek, komentárov, príspevkov atď na dlhé zimné večery (?)
Ako to tu oživiť v tejto uhorkovej sezóne (a možno aj za jej hranice) je otázka. ..
Drviva vacsina foti mobilom a okamzite zdiela na socialnych a asocialnych sietach ... inak pridavanie fotiek sem do galerie a ich komentovanie nie je spoplatnene ... ale na to uz niet casu ani chuti

mozno Kocner by to vedel zariadit, aby to tu zilo ... ale ten teraz zije v base
 
bobino38
2019-08-24 21:51:44+02
príspevok od: fatality
tak vies..spoplatnit server vratane casti fora v dobe,ked mas kopec alternativ free, vedie presne k tomuto..a vsichni im to zikali,no neposlouchali
Ahoj, môžem Vás poprosiť uviesť pár free alternatív z toho kopca? na slovenskych stránkach som toho veľa nenašiel, teda skoro nič, v ČR je to megapixel a fotoaparat.cz, môžte spomenúť ďalšie?
ďakujem
 
seifi
2019-08-24 22:35:35+02
sa akosi nezávisle dopĺňame; akurát som sa vyplakal na "ephoto pripomienky 3" ; asi čas sa odpútať a dať tomu vale ...
 
WildSammy
2019-08-24 22:37:33+02
všetci teraz diskutujú tu https://zive.aktuality.sk/diskusia/142111/threema-o-pomoc-nas-nikto-neziadal-takto-bola-chranena-kocnerova-komunikacia/
 
JanM
2019-08-24 23:34:13+02
príspevok od: seifi
sa akosi nezávisle dopĺňame; akurát som sa vyplakal na "ephoto pripomienky 3" ; asi čas sa odpútať a dať tomu vale ...
Hej zbadal som Suc optimista, rad by som zatial videl tento pohar do polovice plny. Dokedy mi moj optimizmus vydrzi uvidime.
 
poqy
2019-08-25 00:28:24+02
Mozno sa to zlepší keď redakcia doplní ďalšie časti "fotíme s huawei mobilom" (:
 
z80
2019-08-25 09:24:36+02
príspevok od: poqy
Mozno sa to zlepší keď redakcia doplní ďalšie časti "fotíme s huawei mobilom" (:
Tiez ma "fascinuje" tento serial a "neviem sa dockat" dalsej casti
Ale co uz, sponzor je sponzor.
 
fatality
2019-08-25 11:01:46+02
príspevok od: bobino38
Ahoj, môžem Vás poprosiť uviesť pár free alternatív z toho kopca? na slovenskych stránkach som toho veľa nenašiel, teda skoro nič, v ČR je to megapixel a fotoaparat.cz, môžte spomenúť ďalšie?
ďakujem
nemyslel som sk weby,na slovensku skapal pes..vacsina dnes fici na instagrame,fb,flickri,500px,1x,atd..
ludia potrebuju aj spatnu vazbu,lajky(bohuzial a tam sa im ich dostava..
 
poqy
2019-08-25 11:15:56+02
príspevok od: fatality
nemyslel som sk weby,na slovensku skapal pes..vacsina dnes fici na instagrame,fb,flickri,500px,1x,atd..
ludia potrebuju aj spatnu vazbu,lajky(bohuzial a tam sa im ich dostava..
Inzerát: Vymením 100 lajkov za 10 komentátorov pod fotkou.
 
JanM
2019-08-25 12:47:12+02
Na margo Huawei a mobilov vo vseobecnosti, by som to az tak neodsudzoval. Ci sa nam to paci, alebo nie, dnesne mobily urcite maju miesto vo fotografii. Huawei P30 Pro je povazovany za seriozny nastroj, tak preco mu nedat sancu? Spickove mobily od inych vyrobcov tiez nie su daleko za nim...

Na margo inych webov zameranych na foto sutaze resp prezenatciu a recenziu fotografii, www.photocrowd.com stoji za vyskusanie. Zakladne clenstvo je free a opravnuje vacsinou pridat jednu fotku do sutaze. Sutaze su rozdelene tematicky, stupnom clenstva a urovnou. Mas napr moznost volby Premium contests, Photography awards alebo Community contests. Po skonceni verejneho hlasovania, ktore trva typicky tyzden, su fotografie vyhodnotene podla toho holko bodov ziskali. Okrem toho niektore sutaze su hodnotene expertami, ktori najlepsim fotkam daju slovny komentar. Tiez je mozne poslat tvoj vlastny komentar hociktorej fotografii. Nie je zvlastne mat v jednej sutazi aj 1000 a viac fotiek, tak sa treba naozaj snazit. Stranka ma aj celkovy rebricek ktory sumarizuje body za tvoje najlepsie fotky v poslednych 12 tyzdnoch, cize sa neda spat na vavrinoch. Celkove ma rebricek asi 16000 clenov.

Podla mna Photocrowd.com nie je az taky dobry resp narocny ako napr 1x.com, ale kedze zakl clenstvo je free urcite stoji za vyskusanie a trochu zabavy. Ked nic ine aspon budes vidiet ovela sirsi pohlad na to co a ako ludia robia. Co ti Photocrowd neda su technicke clanky, recenzie, tutorialy a pod, ale to je ina tema a na to sa specializuju ini.
 
trnavsky
2019-08-28 21:56:48+02
Chcem upozorniť na obťažujúci email. Ani by som to neriešil a rovno vymazal. Ale odosielateľ lily1 nie je v zozname užívateľov dohľadateľný. Nie je stránka náhodou hacknutá?
 
close
2019-08-29 07:06:38+02
Dôvody prečo je každému (Karolovi) jedno ako to na tejto stránke vyzerá a (ne)funguje sú:
1. Vyššie spomenutý monopol na Slovensku kde keď a začneme rozprávať o alternatíve začnú tu automaticky lietať české a anglické stránky...a povedz mne si úprimne človek je tvor pohodlný ze sa mu nechce googliť alternatívu lebo na to "nemá čas"
2. Z dlhodobejšieho hľadiska keď si človek odsleduje tak kritické hlasy ktoré je počuť na tejto stránke sú tie isté a je ich max. 15 a potom si pozrieme počet videní pondelkového fotostĺpčeka sa väčšinou pohybuje pri číslach 2000+ a pri recenziach to nie je o moc menej..inými slovami nepáči sa ti choď preč jeden hore dole
3. Niet cesty späť ani ďalej - bolo to založené ako fórum s ľuďmi ktorých to tu bavilo a mali nápady ktorí postupne odišli a ostal jeden ktorý nemá prostriedky na to aby to znova rozbehol, rozšíril a inovoval a na druhej strane stále to zarába tak to nebudeme vypínať (to sme pri bode číslo 1) lebo to ma už nejaké meno na Slovensku a tým aj spojená určitá zodpovednosť držať to ako tak nažive
 
JanM
2019-08-29 10:50:39+02
príspevok od: close
Dôvody prečo je každému (Karolovi) jedno ako to na tejto stránke vyzerá a (ne)funguje sú:
1. Vyššie spomenutý monopol na Slovensku kde keď a začneme rozprávať o alternatíve začnú tu automaticky lietať české a anglické stránky...a povedz mne si úprimne človek je tvor pohodlný ze sa mu nechce googliť alternatívu lebo na to "nemá čas"
2. Z dlhodobejšieho hľadiska keď si človek odsleduje tak kritické hlasy ktoré je počuť na tejto stránke sú tie isté a je ich max. 15 a potom si pozrieme počet videní pondelkového fotostĺpčeka sa väčšinou pohybuje pri číslach 2000+ a pri recenziach to nie je o moc menej..inými slovami nepáči sa ti choď preč jeden hore dole
3. Niet cesty späť ani ďalej - bolo to založené ako fórum s ľuďmi ktorých to tu bavilo a mali nápady ktorí postupne odišli a ostal jeden ktorý nemá prostriedky na to aby to znova rozbehol, rozšíril a inovoval a na druhej strane stále to zarába tak to nebudeme vypínať (to sme pri bode číslo 1) lebo to ma už nejaké meno na Slovensku a tým aj spojená určitá zodpovednosť držať to ako tak nažive
Jedna slovenská alternatíva predsa len existuje. Fotoma.sk. Tú používam menej najmä preto, lebo príliš často tam vidieť tie isté fotky (čiže tých istých užívateľov), čo tu.
 
blahoslav J B Art
2019-08-29 12:30:37+02
príspevok od: JanM
Jedna slovenská alternatíva predsa len existuje. Fotoma.sk. Tú používam menej najmä preto, lebo príliš často tam vidieť tie isté fotky (čiže tých istých užívateľov), čo tu.
inak v Cesku to tiez nie je nejaka slava ... na takej digimanii je niekedy viac slovenskych komentov, ako ceskych ... a dookola tie iste nicky
 
brnj
2019-08-29 19:53:33+02
Fajn bolo staré vivo a photoserver, žial zrušené a držali sa dlho, niet penazí na fotky a hlavne na torrenty. K ephoto, reklamu mám blokovanú jedine čo ma štve že na mobile ked dam ephoto tak vyskakujú samé debilné stránky že ste vyhral iphone a podobne takže kde sa táto spoločnosť nachádza.
 
poqy
2019-08-29 20:13:28+02
príspevok od: brnj
Fajn bolo staré vivo a photoserver, žial zrušené a držali sa dlho, niet penazí na fotky a hlavne na torrenty. K ephoto, reklamu mám blokovanú jedine čo ma štve že na mobile ked dam ephoto tak vyskakujú samé debilné stránky že ste vyhral iphone a podobne takže kde sa táto spoločnosť nachádza.
Na mobile mi nevyskakuje nič. Antivírus máš?
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()