Hore
Fórum » Pokec
 

Žiar nad Hronom, nejaký človek ktorí fotí v tejto lokalite ?

veronikaS
2012-04-18 10:06:15+02
Zdravím, hľadám nejakého človeka ktorí fotí, baví ho to,fotí pre radosť ale myslí to s fotením trošku vážnejšie. Najlepšie niekto kto už neštuduje má viac voľného času. Píšte sem alebo do mailu veronika.strelcova@gmail.com. Bližšie info u mňa.
 
veronikaS
2012-04-18 16:12:22+02
dúfam že sa niekto nájde
 
mirosz
2012-04-18 16:25:24+02
príspevok od: veronikaS
dúfam že sa niekto nájde
Som sice z Trnavy ale podla tvojej foto co mas v profile tych par kilakov dam
 
Napster050
2012-04-18 16:49:54+02
som z TR, čo je od žiaru v podstate kúsok... lenže študujem, takže čas je len cez víkendy.
fotím pre radosť, neživím sa tým, takže nemám žiadnu profi techniku.
Chcel by som ale vyskúšať nejaký "strobist"
 
markato1
2012-04-18 18:39:41+02
príspevok od: veronikaS
dúfam že sa niekto nájde
aj ja som zo ziaru
 
seifi
2012-04-18 19:27:08+02
z mojich skúsenosti obyčajne tí čo pracujú a myslia to vážne a potrebujú prachy, majú menej času ako tí čo študujú; alebo máš cez tridsať
 
Lagac
2012-04-18 19:40:21+02
príspevok od: seifi
z mojich skúsenosti obyčajne tí čo pracujú a myslia to vážne a potrebujú prachy, majú menej času ako tí čo študujú; alebo máš cez tridsať
Ale ti co studuju, si to nemyslia A nemusi platit pre pracujucich studentov, ktorych je viac nez dost.
 
Lagac
2012-04-18 19:52:43+02
príspevok od: markato1
aj ja som zo ziaru
Ahoj Marian, este raz dakujem za davny fotovylet, hoci fotograficke vysledky su hlboko podpriemerne - aspon 2 relativne pouzitelne vyrezy. Z vecernej kombinacie srnky + lisky nebolo nic pouzitelne. Mozeme niekedy zopakovat, ked budem v ZH s volnym casom a bude sa dat - potom sa ozvem (ak je zaujem aj z tvojej strany).
 
markato1
2012-04-18 20:07:07+02
príspevok od: Lagac
Ahoj Marian, este raz dakujem za davny fotovylet, hoci fotograficke vysledky su hlboko podpriemerne - aspon 2 relativne pouzitelne vyrezy. Z vecernej kombinacie srnky + lisky nebolo nic pouzitelne. Mozeme niekedy zopakovat, ked budem v ZH s volnym casom a bude sa dat - potom sa ozvem (ak je zaujem aj z tvojej strany).
Ahoj,jasne budem rad ked sa nam podari niekam vyrazit,kludne sa ozvi.Fotky su sice len dokumentacne,ale to sa da nabuduce vylepsit .Ja teraz chodim nahanat medveda v hodrusi,teda dufam ze sa to neotoci a o tyzden idem na Polanu,tam ich je viac..tak snad ma tam nezozeru a nieco zase pofotime
 
Lagac
2012-04-18 20:14:55+02
A teraz k Veronike: opät/este v ZH? Raz za cas fotim aj v lokalite ZH - naposledy som sa cez Velkonocne sviatky zoznamoval so zvierencami v parku. V ZH som len raz za cas na nejaky ten predlzeny vikend (ale ked uz som, tak zvycajne mam cas), ale ked tam budem tak rad (najblizsie 2-3 tyzdne vsak urcite bez sance). Ja vyhradne exterier, najlepsie mimo mesta - ale to uz vies. Inak este v ZH evidujem aj dvoch portretnych fotografov, osobne ich vsak nepoznam: Marek Zelina a "DuPe" (neviem, ci su na ephoto). Prip. viem ze v ZH je aj fotoatelier resp. aj Ziarsky fotoklub - k tomuto bude mat urcite viac informacii Marek Zelina.
 
Lagac
2012-04-18 20:17:07+02
príspevok od: markato1
Ahoj,jasne budem rad ked sa nam podari niekam vyrazit,kludne sa ozvi.Fotky su sice len dokumentacne,ale to sa da nabuduce vylepsit .Ja teraz chodim nahanat medveda v hodrusi,teda dufam ze sa to neotoci a o tyzden idem na Polanu,tam ich je viac..tak snad ma tam nezozeru a nieco zase pofotime
 
veronikaS
2012-04-22 07:26:07+02
príspevok od: Lagac
A teraz k Veronike: opät/este v ZH? Raz za cas fotim aj v lokalite ZH - naposledy som sa cez Velkonocne sviatky zoznamoval so zvierencami v parku. V ZH som len raz za cas na nejaky ten predlzeny vikend (ale ked uz som, tak zvycajne mam cas), ale ked tam budem tak rad (najblizsie 2-3 tyzdne vsak urcite bez sance). Ja vyhradne exterier, najlepsie mimo mesta - ale to uz vies. Inak este v ZH evidujem aj dvoch portretnych fotografov, osobne ich vsak nepoznam: Marek Zelina a "DuPe" (neviem, ci su na ephoto). Prip. viem ze v ZH je aj fotoatelier resp. aj Ziarsky fotoklub - k tomuto bude mat urcite viac informacii Marek Zelina.
Mareka a Dupeho poznám aj ked nie osobne.. Viem aj o tom fotoatelieri ale o tom fotoklube si musim nieco zistit.. Ja sa podobnému žánru veľmi nevenujem, nemám k nemu hlbší vzťah, skôr by ma zaujímala nejaká ženská čo fotí...... niečo šikovné a mladé
 
veronikaS
2012-04-22 07:27:31+02
príspevok od: seifi
z mojich skúsenosti obyčajne tí čo pracujú a myslia to vážne a potrebujú prachy, majú menej času ako tí čo študujú; alebo máš cez tridsať
na dobré sa vždy nájde čas
 
veronikaS
2012-04-22 07:29:20+02
príspevok od: mirosz
Som sice z Trnavy ale podla tvojej foto co mas v profile tych par kilakov dam
Ale prestaň už viem prečo som chcela radšej babu zišla by sa nejaká kamoška
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-04-22 08:36:59+02
príspevok od: veronikaS
Ale prestaň už viem prečo som chcela radšej babu zišla by sa nejaká kamoška
ja som lesba rad dobehnem aj s mrcom
 
veronikaS
2012-04-22 08:42:18+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ja som lesba rad dobehnem aj s mrcom
môže byť
 
lasky.t
2012-04-22 08:44:13+02
príspevok od: markato1
Ahoj,jasne budem rad ked sa nam podari niekam vyrazit,kludne sa ozvi.Fotky su sice len dokumentacne,ale to sa da nabuduce vylepsit .Ja teraz chodim nahanat medveda v hodrusi,teda dufam ze sa to neotoci a o tyzden idem na Polanu,tam ich je viac..tak snad ma tam nezozeru a nieco zase pofotime
som z hodruše... máš toho medveďa??
 
lasky.t
2012-04-22 08:48:05+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ja som lesba rad dobehnem aj s mrcom
niekedy mi tu chýba FBtlačidlo "Páči sa mi to"
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-04-22 08:59:49+02
príspevok od: lasky.t
niekedy mi tu chýba FBtlačidlo "Páči sa mi to"
tak ale okolo mna je kopec super muzov ale mne sa aj tak pacia zeny ... To som lesba vsak ?
 
dodo_bb
2012-04-22 09:15:21+02
Si z Krupiny, to je kúsok do BB, tam je celkom dobrý a funkčný fotoklub http://banskobystrickyfotoklub.sk/index.html
Jeden čas sme dokonca mali aj "žiarsku sekciu" Tam nájdeš ženy aj mužov, mladých aj starších, študentov, slobodných, ženatých, fotí sa tam takmer všetko, chodíme na výlety, poriada sa pravidelne fotoškola, možno by to bolo zaujímavé skúsiť Skús brnknúť nášmu prezidentovi Najbližšie stretnutie je 1. mája na tradičnom fotoguláši
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()