Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

FOTO Slovakia 2012

admin
admin redakcia ephoto.sk 2012-09-25 17:43:23+02
Upravovali sme program, kedze zivot bezi a prinasa so sebou aj neustale zmeny.
Takze nakoniec sme vratili spät prednasku Svetelne objektívy (lektor Jozef Peniak).
Taktiez sa nam do programu vratila prezentacia NEC.

Informacie o moznostiach parkovania, doprave a mapka budu v priebehu dneska na hlavnej stranke www.fotoslovakia.sk. Vstupenky mozete zakupit na mieste alebo v predpredaji (nebudete musiet cakat v rade). Vstupenka je prenosna - nie je viazana na meno, ale obsahuje unikatne cislo, ktore bude pri vstupe evidovane.
Ceny vstupeniek: na 1 den á 5 eur, na 2 dni 8 Eur (v predpredaji 7 Eur). Deti do 15 rokov a dochodcovia maju vstupenku na 1 den za 3 Eura.
 
arpo
2012-10-07 21:08:21+02
príspevok od: admin
Kazdeho prednasajuceho sme sa pytali vopred ake vybavenie potrebuje. Uz som to tu raz vysvetlovala. Co sa tyka techniky boli sme ubezpecovani, ze vsetko je OK. Kedze DK Ruzinov
je stara budova, tam sme si vsetky svetla a zastrcky vyskusali (aj tak sa stalo, ze nieco necakane vypadlo). Napadlo by Vas, ze v Crowne Plaza maju vypalene ziarovky, nefungujuce hdmi zastrcky a pod. ? Vsetko sme rychlo riesli za pochodu. Zial od p. Vana sme nemali info vopred, ze chce madonu. Co za normalnych okolnosti by vsak nema byt az taky problem. Hotel s tym vsak " problem" mal. Vysvetlili nam, ze kazdy mikrofon pracuje na inej frekvencii. Takze ak bezi madona nemoze subezne fungovat klasicky mikrofon. (?) Ked p. Vano povedal na zaciatku prednasky, ze potrebuje madonu, technici boli sice ochotni, ale nevedeli to rychlo vyriesit, takze nakoniec sa urobil kompromis. To su vsetko organizacne veci, ktore vyskocia a musia sa riesit za pochodu. Kazdy, kto uz niekedy nieco organizoval vie ako to chodi.
Mimochodom, klima tam je, akurat akosi nestacila, aj ked isla udajne na maximum. Bombardovali sme hotel kvoli tomu permanentne cele dva dni.
Slubujeme, ze ked si postavime vlastny vystavny priestor s velkymi salami a technickym zazemim
tieto problemi tam nebudu.
A ten vlastny priestor budete kedy stavat? Lebo sa uz teraz neviem dockat.
 
leto
2012-10-07 21:27:36+02
príspevok od: admin
Kazdeho prednasajuceho sme sa pytali vopred ake vybavenie potrebuje. Uz som to tu raz vysvetlovala. Co sa tyka techniky boli sme ubezpecovani, ze vsetko je OK. Kedze DK Ruzinov
je stara budova, tam sme si vsetky svetla a zastrcky vyskusali (aj tak sa stalo, ze nieco necakane vypadlo). Napadlo by Vas, ze v Crowne Plaza maju vypalene ziarovky, nefungujuce hdmi zastrcky a pod. ? Vsetko sme rychlo riesli za pochodu. Zial od p. Vana sme nemali info vopred, ze chce madonu. Co za normalnych okolnosti by vsak nema byt az taky problem. Hotel s tym vsak " problem" mal. Vysvetlili nam, ze kazdy mikrofon pracuje na inej frekvencii. Takze ak bezi madona nemoze subezne fungovat klasicky mikrofon. (?) Ked p. Vano povedal na zaciatku prednasky, ze potrebuje madonu, technici boli sice ochotni, ale nevedeli to rychlo vyriesit, takze nakoniec sa urobil kompromis. To su vsetko organizacne veci, ktore vyskocia a musia sa riesit za pochodu. Kazdy, kto uz niekedy nieco organizoval vie ako to chodi.
Mimochodom, klima tam je, akurat akosi nestacila, aj ked isla udajne na maximum. Bombardovali sme hotel kvoli tomu permanentne cele dva dni.
Slubujeme, ze ked si postavime vlastny vystavny priestor s velkymi salami a technickym zazemim
tieto problemi tam nebudu.
sám mám s organizovaním podobných akcií svoje skúsenosti, a viem, že veľa veci sa rieši za pochodu, je na škodu, že váš partner si svoju časť nerobil dostatočne, rozprával som z Lacom o problémoch z priestormi v BA, a verím, že ste robili maximum, možno zostáva zasa hľadať lepšie, veľa šťastia prajem,,,
 
transporti686
2012-10-07 21:45:07+02
príspevok od: admin
Kazdeho prednasajuceho sme sa pytali vopred ake vybavenie potrebuje. Uz som to tu raz vysvetlovala. Co sa tyka techniky boli sme ubezpecovani, ze vsetko je OK. Kedze DK Ruzinov
je stara budova, tam sme si vsetky svetla a zastrcky vyskusali (aj tak sa stalo, ze nieco necakane vypadlo). Napadlo by Vas, ze v Crowne Plaza maju vypalene ziarovky, nefungujuce hdmi zastrcky a pod. ? Vsetko sme rychlo riesli za pochodu. Zial od p. Vana sme nemali info vopred, ze chce madonu. Co za normalnych okolnosti by vsak nema byt az taky problem. Hotel s tym vsak " problem" mal. Vysvetlili nam, ze kazdy mikrofon pracuje na inej frekvencii. Takze ak bezi madona nemoze subezne fungovat klasicky mikrofon. (?) Ked p. Vano povedal na zaciatku prednasky, ze potrebuje madonu, technici boli sice ochotni, ale nevedeli to rychlo vyriesit, takze nakoniec sa urobil kompromis. To su vsetko organizacne veci, ktore vyskocia a musia sa riesit za pochodu. Kazdy, kto uz niekedy nieco organizoval vie ako to chodi.
Mimochodom, klima tam je, akurat akosi nestacila, aj ked isla udajne na maximum. Bombardovali sme hotel kvoli tomu permanentne cele dva dni.
Slubujeme, ze ked si postavime vlastny vystavny priestor s velkymi salami a technickym zazemim
tieto problemi tam nebudu.
jasné, že by som čakal, že v Crowne Plaza môžu byť problémy a to ešte môžete byť radi, že iba taketo

ale nebol by to prípade len Crowne Plaza, ale aj iných hotelov na Slovensku, ktoré sa tvária, aké sú nadštandardné, ale tak nájsť vhodný priestor na takúto akciu nie je jednoduché z viacerých hľadísk.
 
Juraj-BN
2012-10-07 21:45:55+02
Ako sa volal dnesny prednasajuci z Fomei? Prednaska o portretnom svieteni zableskami a ukážka uprav v LR a PS?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-07 21:55:43+02
príspevok od: leto
sám mám s organizovaním podobných akcií svoje skúsenosti, a viem, že veľa veci sa rieši za pochodu, je na škodu, že váš partner si svoju časť nerobil dostatočne, rozprával som z Lacom o problémoch z priestormi v BA, a verím, že ste robili maximum, možno zostáva zasa hľadať lepšie, veľa šťastia prajem,,,
Dakujeme. Neostava nic ine len zacat hladat. nejake tipy uz mame
 
Juraj-BN
2012-10-07 22:04:50+02
Na FS som bol dnes celkovo prvý krát, a po príspevkoch v tomto vlakne zo včera som z toho mal obavu. Som rad, ze som sa nenechal odradit frflosmi. Celkovo som spokojný. O prednášky bol vysoký záujem, o salach sa písalo, z tazkeho vzduchu ma bolela hlava, zo státia nohy, ALE ani toto nepokazilo celkový dojem, ktorý som si odniesol domov.
Vystavujuci ochotne vysvetlovali a odpovedali na otazky, atelier Fomei bol dobrý, obzvlášť ich prednaska 100bodov.
Človek si mohol "ohmatat" a pookukavat fotoprislusenstvo, väčšinu z neho aj vyskusat.
Spestrenie v podobe súťaži, zliav z produktov a pokec s priaznivcami fotografie.
Osobne som sa dozvedel nové užitočné veci, a svojim spôsobom som s vynikajúco oddychol, aj keď som odcestoval domov unavený ako pes.
Ďakujem organizátorom, priestor na zlepšenie vnímajú sami veľmi dobre, tak im v tom držím palce. Na záver dodam, že za skvalitnenie som ochotný v budúcnosti zaplatiť viac, spoplatnenie prednasok by mi nevadilo. Dakujem.
 
SK_8er
2012-10-07 22:16:32+02
sami Pan Patrovič tuto kokos ludia, trosku vdaky by to chcelo prejavit si myslim... ja som tam v pohode siel s tym, ze zrejme nebudem na ziadnej prednaske lebo sa tam vsetci nahrnu... tak sa aj stalo.... tak isto... dosla modelka pred zableskove svetla do atelieru.... drrrrrrrrb seci tam, jak kone chuda, sak keby jej kazdy cvak zobral den zivota, tak uz je 100 rokov mrtva...
na prednasky by sa asi malo registrovat dopredu, alebo platit 1 euro za vstup aby ste si tam nesedeli na hlavach ...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-07 22:36:04+02
príspevok od: Juraj-BN
Na FS som bol dnes celkovo prvý krát, a po príspevkoch v tomto vlakne zo včera som z toho mal obavu. Som rad, ze som sa nenechal odradit frflosmi. Celkovo som spokojný. O prednášky bol vysoký záujem, o salach sa písalo, z tazkeho vzduchu ma bolela hlava, zo státia nohy, ALE ani toto nepokazilo celkový dojem, ktorý som si odniesol domov.
Vystavujuci ochotne vysvetlovali a odpovedali na otazky, atelier Fomei bol dobrý, obzvlášť ich prednaska 100bodov.
Človek si mohol "ohmatat" a pookukavat fotoprislusenstvo, väčšinu z neho aj vyskusat.
Spestrenie v podobe súťaži, zliav z produktov a pokec s priaznivcami fotografie.
Osobne som sa dozvedel nové užitočné veci, a svojim spôsobom som s vynikajúco oddychol, aj keď som odcestoval domov unavený ako pes.
Ďakujem organizátorom, priestor na zlepšenie vnímajú sami veľmi dobre, tak im v tom držím palce. Na záver dodam, že za skvalitnenie som ochotný v budúcnosti zaplatiť viac, spoplatnenie prednasok by mi nevadilo. Dakujem.
Dakujem aj v mene vsetkych nasich ludi, ktory po vystave do jedneho od unavy odpadli. Vieme co nebolo OK a budeme na tom pracovat. V podstate na tom niekolko tyzdnov "makalo" cca 10 nasich ludi + hostesky na akcii. Takze urobili kus roboty. Kazda aj ta najmensia pochvala pre nas predstavuje zavazok do buducna pripravit to este lepsie a zaujimavejsie. Dufam ze zaujem verejnosti pochopia aj zastupenia firiem, ktore to odignorovali a potom sa stazuju, ze im nejdu predaje.
 
morgoth
2012-10-07 23:09:17+02
príspevok od: leto
moje dojmy z Foto Slovakia 2012
bol som v sobotu, od obeda, takže som mal možnosť vidieť niekoľko prednášok, prejsť si priestormi FS a pozrieť si a overiť zmeny. Priestory sú rozhodne lukratívnejšie, čistejšie, ale tma to končí! Velkým mínusom nových priestorov je ich kapacita(na väčšinu prednášok sa nedostala ani polovica záujemcov) prednáškových sál. Ked si už zaplatím za vstup, chcem vidieť to, na čo som sem prišiel, mám na to totiž nárok. Technická vybavenosť príšerná, čo sa ukázalo na prednáške R. Vny, kde nemal ani stojan na mikrofon, a musel ho držať v ruke, i keď žiadal o "madonnku" (mikrofon pre volné ruky), dostal ju v polovici prednášky, žiaľ, ani tá nefungovala. Klíma. Je tam vôbec? Predpokladám, že taký hotel ju určite má, prečo potom nefungovala? Počas prednášky Michala Matlona o LR bolo počuť zvuky z chodby, resp. z druhých sál, čo výrazne rušilo tých účastníkov, čo boli bližšie k dverám. Pobavilo ma aj, ako po tlačenici na Vanovu prednášku niekto z organizátorov povedal, všetci von! To mal urobiť hneď, vyhodiť tých čo zostali, vyvetrať, a potom púšťať späť, nie týmto spôsobom.
Ak mám však písať aj o pozitívny veciach, tak práve prednáška Michala M. o úpravách v LR bola slušná, a už spomenutý Robert Vano bol to najlepšie čo som za posledné roky na prednáškach počul, pán fotograf, uvoľnený, priamy, zábavný, neustále salvy smiechu a búrlivý potlesk po prednáške boli dúfam pre neho dostatočnou odmenou,,, Zorganizovať takúto akciu nie je jednoduché, verím že nedostatky dokážu organizátori vychytať a o rok sa tam vidíme znova!
Musim sa zastat organizatora ktory sa snazil pred prednaskou R. Vana vyhodit ludi von - spravil to tak tesne potom co skoncila predchadzajuca prednaska, len sa ludia drali okamzite dnu, skor nez sa o to pokusil(a bol odignorovany). Problem bol s ignoraciou ucastnikov, v podstate nikto nebol ochotny vstat, este aj nejaka protivna zenstina zacala pindat, ze tam ved sedia uz od jednej na prednaskach (pricom sama obsadzovala 4 sedadla a odhanala odtial ludi).
Klima asi nebola dimenzovana na take mnozstvo ludi, najma vzadu kde boli ludia natlaceni v ulicke to bolo zle, tam kde boli aspon nejake rozostupy to tak zle nebolo.
A s konferencnymi priestormi je v Bratislave a okoli naozaj problem... Najma ak su este aj fotografi, ktori sa casto stretavaju s tym ze si ludia necenia ich pracu ufrflani, ked za 1 den dobrej akcie niesu ochotni zaplatit ani tolko, co za listok do kina. Hanba vam.
//A osobne nechapem vystavovatelov. Radsej by som isiel prezentovat produkty niekam kde bude viac ludi, nez niekde kde to bude cool vyzerat a zmesti sa ich tam polovica. Ale to uz je asi nejaky zadrhel na marketingovych oddeleniach.
 
martinaha
2012-10-08 10:39:25+02
dobry den, na SF som bola prvy krat a som rada, ze som tam bola, velmi som sa tesila na prednasky. Nedostala som sa na Vana, ak by sa nahodou zopakovala prednaska s nim, urcite by som prisla (hoci vstupenku nemam, lebo doteraz mi neprisla.. nastastie ma mali v zozname pri vstupe... pisala som aj na ephoto no nedostala som odpoved) ale tiez by bolo super, ak by prisiel aj buduci rok. O preplnenych priestoroch sa uz pisalo, ked si uz niekto kupi vstupenku ma pravo na to, co si zaplatil... no verim, ze do buduceho roka vychytate chyby a uz teraz sa tesim a urcite pridem! Mozeme byt radi, ze sa vobec takato akcia na SVK organizuje, vdaka ephoto, M
 
hyperon
2012-10-08 11:15:00+02
preco som len na tuto akciu siel, ked som vedel ze manzelka nebude mat pochopenie pre veci, ktore som tam videl a chcel by som si ich kupit.... ale nie. bolo super, mne osobne ako amaterovi, sa hlavne pacil Fomei s ich praktickymi ukazkami. bohuzial som sa neabsolvoval ziadnu prednasku, pretoze stat medzi dverami sa mi naozaj nechcelo, ale aj napriek tomuby som celu akciu zhodnotil ako uspesnu a celkom vydarenu. dufam a pevne verim ze sa vam podari odstranit uz niekolkokrat skor spominane nedostatky a uz sa tesim na dalsi rocnik. drzim palce.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-08 11:23:59+02
príspevok od: martinaha
dobry den, na SF som bola prvy krat a som rada, ze som tam bola, velmi som sa tesila na prednasky. Nedostala som sa na Vana, ak by sa nahodou zopakovala prednaska s nim, urcite by som prisla (hoci vstupenku nemam, lebo doteraz mi neprisla.. nastastie ma mali v zozname pri vstupe... pisala som aj na ephoto no nedostala som odpoved) ale tiez by bolo super, ak by prisiel aj buduci rok. O preplnenych priestoroch sa uz pisalo, ked si uz niekto kupi vstupenku ma pravo na to, co si zaplatil... no verim, ze do buduceho roka vychytate chyby a uz teraz sa tesim a urcite pridem! Mozeme byt radi, ze sa vobec takato akcia na SVK organizuje, vdaka ephoto, M
Aj my sme radi, ze ste bola
Vsetky emaily sme vybavovali, este aj neskoro vecer, takze neviem, na ktory email ste pisala, ale hlavne, ze vas mali na zozname. Tento zoznam bude platit aj na avizovane prednasky.
Chybicky vychytame ak najdeme vhodny priestor. Zbierame Vase tipy.
 
hyperon
2012-10-08 11:34:52+02
otazka: je nutne aby sa tato akcia konala v BA? mozno niekto vie o nejakom mieste, kde by to bolo vhodnejsie,vacsie, prip. aj lacnejsie a mozno pre nas "cezpolnych" aj trosku pristupnejsie.
myslim ze ak hladate nejake vhodnejsie priestory, tak by nebolo od veci niekde aj napisat, co od daneho priestoru ocakavate, s nejakymi specifikaciami (elektrika, svetla, ozvucenie...), snad by vam potom fanusikovia svojimi prispevkami rozsirili obzory a pomohli....
a este jedna otazka, je niekde zoznam vyhercov zo vcerajsich losovani?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-08 11:43:25+02
príspevok od: Juraj-BN
Ako sa volal dnesny prednasajuci z Fomei? Prednaska o portretnom svieteni zableskami a ukážka uprav v LR a PS?
p. Ferienčik
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-08 11:45:54+02
príspevok od: hyperon
preco som len na tuto akciu siel, ked som vedel ze manzelka nebude mat pochopenie pre veci, ktore som tam videl a chcel by som si ich kupit.... ale nie. bolo super, mne osobne ako amaterovi, sa hlavne pacil Fomei s ich praktickymi ukazkami. bohuzial som sa neabsolvoval ziadnu prednasku, pretoze stat medzi dverami sa mi naozaj nechcelo, ale aj napriek tomuby som celu akciu zhodnotil ako uspesnu a celkom vydarenu. dufam a pevne verim ze sa vam podari odstranit uz niekolkokrat skor spominane nedostatky a uz sa tesim na dalsi rocnik. drzim palce.
Dakujeme a budeme sa snazit
 
mcm_dj
2012-10-08 11:50:06+02
Zdravim,
v prvom rade chcem podakovat organizatorom, ako to tu tak citam (a tam som videl), zorganizovat to urcite nebolo jednoduche. Prvy krat som bol na FOTO Slovakii minuly rok, tento krat som bol druhy krat, oba rocniky som si uzil, no musim povedat, ze minuly (2011) bol rozhodne lepsi. Tento rok tam bolo viac chyb, pricom na vyriesenie niektorych stacilo fakt malo:
- Otvoreny atelier zalostne maly (stacilo ho mozno vymenit s priestorom kde boli prednasky Fuji, Elinchrom atd) a prvy den nebolo na obrazovku (so stiahnutymi foktami a upravami) vobec vidno, pricom stacilo pouzit projektor na stenu namiesto televizora
- To "podium" pred atelierom sice druhy den trochu pomohlo, ale myslim ze by bolo viac fajn keby prave atelier bol na podiu
- pocet a kvalita vystavovatelov bol subjektivne slabsi ako minuly rok ale za to asi ciastocne organizator nemoze
- prednaskove saly boli kapitola sama o sebe (obe mali kapacitu mensiu ako minuly rok, ci to uz v priamom porovnani priestorov alebo ich vyuzitelnosti alebo porovnie fotiek z minuleho a tohto roku)
- priestory ako take... pekne... ale totalne nevhodne... skusili ste - nevyslo!
- mrzi ma aj absencia WS Strobist druhy den
- navrhujem so buducna jednoznacnejsie dohodnut obsah prednasky s prednasajucimi, napr. prednaska Daylight vobec nebola o Daylight ale skor o zivote a diele p. Vana (nechcem povedat ze bola horsia, ale podla nazvu cakate nieco ine), detto Reklamna a divadelna fotografia, Akt, do buducna by som odporucil rozdelit prednasky do miestnosti podla zamerania, napr. v jednej Vyberame DSLR/mirrorless, Kompozicia, Expozicia, Upravy v LR/PS, monitory... v druhej zanre napr. Portret, Akt, Reportaz, Svadba... a v tretej napr. Cestovatelske a zivotopisne prednasky autorov...

Kazdopadne bolo to sice subjektivne mensie, ale obsahovo na urovni, ja som odchadzal spokojny (trochu menej ako minuly rok ale spokojny, chapem ze nie kazdy den je nedela) a drzim palce do buducna!
 
seifi
2012-10-08 11:53:10+02
príspevok od: Juraj-BN
Na FS som bol dnes celkovo prvý krát, a po príspevkoch v tomto vlakne zo včera som z toho mal obavu. Som rad, ze som sa nenechal odradit frflosmi. Celkovo som spokojný. O prednášky bol vysoký záujem, o salach sa písalo, z tazkeho vzduchu ma bolela hlava, zo státia nohy, ALE ani toto nepokazilo celkový dojem, ktorý som si odniesol domov.
Vystavujuci ochotne vysvetlovali a odpovedali na otazky, atelier Fomei bol dobrý, obzvlášť ich prednaska 100bodov.
Človek si mohol "ohmatat" a pookukavat fotoprislusenstvo, väčšinu z neho aj vyskusat.
Spestrenie v podobe súťaži, zliav z produktov a pokec s priaznivcami fotografie.
Osobne som sa dozvedel nové užitočné veci, a svojim spôsobom som s vynikajúco oddychol, aj keď som odcestoval domov unavený ako pes.
Ďakujem organizátorom, priestor na zlepšenie vnímajú sami veľmi dobre, tak im v tom držím palce. Na záver dodam, že za skvalitnenie som ochotný v budúcnosti zaplatiť viac, spoplatnenie prednasok by mi nevadilo. Dakujem.
Ja som tiež rád, že si sa nedal odradiť, nabudúce to bude lepšie, ale ak by si tam tohto roku nebol, nemal by si s čím porovnávať. A zlepšenie bude z toho dôvodu, že frfloši píšu a kritizujú a hľadajú cestu, ako lepšie. Čo si myslíš, že na ephoto ti dajú zľavu, že napíšeš, že si spokojný ?
Myslím si, že nemáš 30, ak budeš mať cez 50 tak budeš prekvapený, že ti vadia veci, ktoré ti predtým nevadili, keď si postál na prednáškach, to už budeš po 15 minútach hľadať stoličku. Takže sú aj iné pohľady na akciu.
A čo sa týka odpadávania, nech si organizátori vyskúšaju nejakú 5 dňovú výstavu na Inchebe s prípravou a likvidáciou stánku, na stánku od 9 do 19 a každý večer so zákazníkmi pijatika do 2-3; potom môžu odpadávať.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-08 12:09:07+02
príspevok od: seifi
Ja som tiež rád, že si sa nedal odradiť, nabudúce to bude lepšie, ale ak by si tam tohto roku nebol, nemal by si s čím porovnávať. A zlepšenie bude z toho dôvodu, že frfloši píšu a kritizujú a hľadajú cestu, ako lepšie. Čo si myslíš, že na ephoto ti dajú zľavu, že napíšeš, že si spokojný ?
Myslím si, že nemáš 30, ak budeš mať cez 50 tak budeš prekvapený, že ti vadia veci, ktoré ti predtým nevadili, keď si postál na prednáškach, to už budeš po 15 minútach hľadať stoličku. Takže sú aj iné pohľady na akciu.
A čo sa týka odpadávania, nech si organizátori vyskúšaju nejakú 5 dňovú výstavu na Inchebe s prípravou a likvidáciou stánku, na stánku od 9 do 19 a každý večer so zákazníkmi pijatika do 2-3; potom môžu odpadávať.
Stat 5 dni v stanku, montovat a demontovat 1 stanok a popijat do rana nie je nic oproti niekolkotyzdnovej praci a zorganizovaniu celeho podujatia. Kde nie je len jeden - moj stanok + program + medializacia + printy + vystavovatelia + informacny system + vstupy, team ludi atd., atd. Mimochodom dvaja z nas realizovali aj Intertransport v jeho zaciatkoch na Inchebe. Boli sme tiez len v malom pocte a viem co to je. Takze instalacia jedneho stanku a diskusie s navstevnikmi na stanku je nic - pre mna dovolenka.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-08 12:09:10+02
príspevok od: seifi
Ja som tiež rád, že si sa nedal odradiť, nabudúce to bude lepšie, ale ak by si tam tohto roku nebol, nemal by si s čím porovnávať. A zlepšenie bude z toho dôvodu, že frfloši píšu a kritizujú a hľadajú cestu, ako lepšie. Čo si myslíš, že na ephoto ti dajú zľavu, že napíšeš, že si spokojný ?
Myslím si, že nemáš 30, ak budeš mať cez 50 tak budeš prekvapený, že ti vadia veci, ktoré ti predtým nevadili, keď si postál na prednáškach, to už budeš po 15 minútach hľadať stoličku. Takže sú aj iné pohľady na akciu.
A čo sa týka odpadávania, nech si organizátori vyskúšaju nejakú 5 dňovú výstavu na Inchebe s prípravou a likvidáciou stánku, na stánku od 9 do 19 a každý večer so zákazníkmi pijatika do 2-3; potom môžu odpadávať.
Stat 5 dni v stanku, montovat a demontovat 1 stanok a popijat do rana nie je nic oproti niekolkotyzdnovej praci a zorganizovaniu celeho podujatia. Kde nie je len jeden - moj stanok + program + medializacia + printy + vystavovatelia + informacny system + vstupy, team ludi atd., atd. Mimochodom dvaja z nas realizovali aj Intertransport v jeho zaciatkoch na Inchebe. Boli sme tiez len v malom pocte a viem co to je. Takze instalacia jedneho stanku a diskusie s navstevnikmi na stanku je nic - pre mna dovolenka.
 
WildSammy
2012-10-08 12:28:43+02
príspevok od: admin
Hotel na nase naliehanie klimatizoval na plne pecky. Info o parkovani sme uverejnili davno pred akciou a neodporucali sme hotelove parkovisko. Cez vikend je bezplatne parkovaie mozne aj v meste. Obcerstvenia bolo v tesnej blizkosti hotela habadej. Par metrov od hotel je Obchodna kde je Mc Donald, pizzeria, Fast foody. Bolo ovela viac moznosti ako pri DK Ruzinov. Preto sme davali na ruky pasky, aby ludia mohli chodit bez problemov dnu a von.
Dakujem za vysvetlenie ako bola akcia organizovana. Co sa tyka parkovania, ano dalo sa zaparkovat napr. v Euroveii zadarmo, co bolo pomerne kusok. Co sa tyka obcerstvenia mal som na mysli hlavne tekutiny ako mineralka/nejaka ochutena voda, ze by boli priamo na akcii a kto by bol hladny, uz mohol ist napr. von. Co sa tyka klimy, citil som ju len v tej miestnosti s vystavovatelmi a inde ani nie, hlavne nie v tych prednaskovych miestnostiach. V DK Ruzinov som nebol, toto bola moja prva ucast, ale takato akcia by sa mi skor hodila do Istropolisu, kde su vacsie prednaskove miestnosti a tiez dost priestoru pre vystavovatelov napr.
 
Strana 8 z 10
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()