Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

"Fotky" zo 4K videa

FR4nkIE
FR4nkIE 2013-03-04 12:53:42+01
Na Canon stránke som dnes narazil na toto http://cpn.canon-europe.com/content/education/technical/abraham_joffe_on_the_eos-1d_c.do
Celkom zaujímavý koncept využitia technológie, myslím, že tie výstupy čo boli prezentované vo videu sú naozaj podarené. Samozrejme, o cenách diskutovať nemusíme
 
viking81
2013-03-09 23:01:59+01
príspevok od: calven
Možno mi tuto páni video puristi odpustia, že ich opravujem. Ale disky s modrým laserom (405 nanometrov) sa volajú Bluray nie Blueray...
ja som vzdy pisal bluray
 
viking81
2013-03-09 23:09:01+01
príspevok od: lubomirzvolensky
Viking, samozrejme ziadne pixle nevidim. Mozno to bude preto lebo mam plazmu. Z polmetra je este vidno tu mriezku ale potom uz nie. Teraz akurat zo Zahorskej Vsi vysielaju nejaky "sialene kvalitny" HD film a keby som povedal ze si pripadam zrovna ako v Imaxe tak by som trosku, ale fakt len trosku prehanal.

Ked si zapnem NatGeo alebo cokolvek zahranicne HD pripadne ked si pustim cokolvek normalne kvalitne z notebooku tak obraz uplne inak vyskakuje a to sa bavime o uplne presne tej istej kablovke. Ked tam nahodis nejaky Modry Luc, tak je to este o triedy inde. To co nase televizie produkuju to je jeden hnusny megazgrc. Tak ako hovorim, pri datovom toku 4 az 6Mbit/s idu vystrkovat prsne svaly ze HD. No strcte si ho.
no ked ich nevidis tak nepotrebujes vyssie rozlisenie......lebo by si nevidel toho viac ked das ozajstny full HD obraz na full HD telku tak je to vizualna parada....to nepopieram...ale to ze obsah toho je nekvalitny tak to je druha vec a pre bezne televozory nie je potreba vyssieho rozlisenia ako full hd....tolko moj osobny nazor....pre giganticke uhlopriecky potom mozno ano....ale aj oni budu potrebovat adekvatnu pozorovaciu vzdialenost...takze ani tam neviem ono mi to pride len tak ze potrebujeme pokrok tak navysujeme rozlisenie
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()