Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zmeny na ePhoto.sk

admin
redakcia ephoto.sk 2013-01-07 20:58:12+01
Rychly pristup k odoslaniu posty, pre pridanie autora k sledovanym resp. k priatelom vam teraz umozni okienko, ktore sa vam zobrazi po prejdeni mysou cez nick uzivatela. Plati pre nicky pri komentaroch.
 
Koma
ocenenie redakciou 2013-01-07 21:49:08+01
prosím Vás pekne ..boli by ste tak dobrí a kukli sa kde je dnes problém...konkrétne to čo tuna na 18str písali Jozef Micic a Chico?...mne to tiež tak od dnes robí a pri Exploreri ma už mrle žerú ..cca 30sekúnd kým sa mi niečo niekam preklikne či rozklikne...vo Firexoxe mi nefunguje komentovanie...možem si akurát tak tlačítko zelené tlačiť

www.ephoto.sk/forum/31/10176/nebeta-pripomienky/strana-18/
0
0
 
Marcel Rebro
2013-01-07 21:53:53+01
príspevok od: Koma
prosím Vás pekne ..boli by ste tak dobrí a kukli sa kde je dnes problém...konkrétne to čo tuna na 18str písali Jozef Micic a Chico?...mne to tiež tak od dnes robí a pri Exploreri ma už mrle žerú ..cca 30sekúnd kým sa mi niečo niekam preklikne či rozklikne...vo Firexoxe mi nefunguje komentovanie...možem si akurát tak tlačítko zelené tlačiť

www.ephoto.sk/forum/31/10176/nebeta-pripomienky/strana-18/
Potvrdzujem na Chrómeované vidly. Chcel som čosik napísať ku GmbH II ale dozvezvedel som sa len že

[i]Not Found

The requested URL /fotogaleria/fotografie/335796/g-m-b-ii/none was not found on this server.

Apache Server at www.ephoto.sk Port 80[/i]
1
0
 
juve16
2013-01-07 22:09:56+01
príspevok od: Koma
prosím Vás pekne ..boli by ste tak dobrí a kukli sa kde je dnes problém...konkrétne to čo tuna na 18str písali Jozef Micic a Chico?...mne to tiež tak od dnes robí a pri Exploreri ma už mrle žerú ..cca 30sekúnd kým sa mi niečo niekam preklikne či rozklikne...vo Firexoxe mi nefunguje komentovanie...možem si akurát tak tlačítko zelené tlačiť

www.ephoto.sk/forum/31/10176/nebeta-pripomienky/strana-18/
neviem ako vám, mne toto robí pri komentoch u uzivatelov, ktorych mam ako priatelov
u ostatných mi idu komenty v pohode
0
0
 
Koma
ocenenie redakciou 2013-01-07 22:29:11+01
príspevok od: juve16
neviem ako vám, mne toto robí pri komentoch u uzivatelov, ktorych mam ako priatelov
u ostatných mi idu komenty v pohode
nie nie...nejde mi to nikde.....a dole v políčku kde píšem koment....vpravo je ,,odoslať komentár,, oranžovým...od neho vľavo bolo to políčko ,,vložiť fotografie,,...keď chceš do komentu vložiť niekomu názorne poopravenú fotku...to políčko tam od dnes nie je ( aspoň pod komentovanými fotkami...tuna vo vlákne ano )....ale namiesto neho je úplne vľavo v komentovacom okienku biely dlhý obdĺžnik v ktorom je napísané ,,prehľadávať,, ..na to som ešte neskúsil klikať ....mám nejaké fotky vybraté z novopridaných čo bych chcel komentnúť ale žiaľ...nedá sa. Dobrú noc pre dnes prajem...aj Ty pavúčik.....hajde do hajan do pavučinky očká zavreť
0
2
 
webmaster
2013-01-07 22:31:16+01
Dakujeme za upozornenia, zistujeme, co sposobuje dany problem, ktory sa vyskytuje nahodne u niektorych uzivatelov
2
0
 
juve16
2013-01-07 22:33:37+01
príspevok od: Koma
nie nie...nejde mi to nikde.....a dole v políčku kde píšem koment....vpravo je ,,odoslať komentár,, oranžovým...od neho vľavo bolo to políčko ,,vložiť fotografie,,...keď chceš do komentu vložiť niekomu názorne poopravenú fotku...to políčko tam od dnes nie je ( aspoň pod komentovanými fotkami...tuna vo vlákne ano )....ale namiesto neho je úplne vľavo v komentovacom okienku biely dlhý obdĺžnik v ktorom je napísané ,,prehľadávať,, ..na to som ešte neskúsil klikať ....mám nejaké fotky vybraté z novopridaných čo bych chcel komentnúť ale žiaľ...nedá sa. Dobrú noc pre dnes prajem...aj Ty pavúčik.....hajde do hajan do pavučinky očká zavreť
mne to ide, nemam problem ako pises kolegynka
ale beriem spat aj to o priateloch, ze to len nejde
u niektorych mi ide, u inych nie, divne....
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-01-07 23:10:05+01
príspevok od: Koma
prosím Vás pekne ..boli by ste tak dobrí a kukli sa kde je dnes problém...konkrétne to čo tuna na 18str písali Jozef Micic a Chico?...mne to tiež tak od dnes robí a pri Exploreri ma už mrle žerú ..cca 30sekúnd kým sa mi niečo niekam preklikne či rozklikne...vo Firexoxe mi nefunguje komentovanie...možem si akurát tak tlačítko zelené tlačiť

www.ephoto.sk/forum/31/10176/nebeta-pripomienky/strana-18/
uz to riesime.
 
Jerry C.
2013-01-07 23:25:07+01
príspevok od: Marcel Rebro
Potvrdzujem na Chrómeované vidly. Chcel som čosik napísať ku GmbH II ale dozvezvedel som sa len že

[i]Not Found

The requested URL /fotogaleria/fotografie/335796/g-m-b-ii/none was not found on this server.

Apache Server at www.ephoto.sk Port 80[/i]
Čože ? ! Apači majú vlastný server ?
A ja že už dávno v rezervácii vyhynuli....
Mne to zase blbne ,keď chcem pridať nejaký koment z tabletu ...
miesto odoslania mi prehodí celú stránku do angličtiny ... no videl to svet ?
0
0
 
Marcel Rebro
2013-01-07 23:26:32+01
príspevok od: Jerry C.
Čože ? ! Apači majú vlastný server ?
A ja že už dávno v rezervácii vyhynuli....
Mne to zase blbne ,keď chcem pridať nejaký koment z tabletu ...
miesto odoslania mi prehodí celú stránku do angličtiny ... no videl to svet ?
To mas asi tu juniverzitu 5teho veku ...
1
0
 
blahoslav J B Art
2013-01-07 23:47:35+01
mne to funguje ako svajciarske hodinky
... assembled in China
0
0
 
total empty
2013-01-08 00:17:32+01
príspevok od: Koma
nie nie...nejde mi to nikde.....a dole v políčku kde píšem koment....vpravo je ,,odoslať komentár,, oranžovým...od neho vľavo bolo to políčko ,,vložiť fotografie,,...keď chceš do komentu vložiť niekomu názorne poopravenú fotku...to políčko tam od dnes nie je ( aspoň pod komentovanými fotkami...tuna vo vlákne ano )....ale namiesto neho je úplne vľavo v komentovacom okienku biely dlhý obdĺžnik v ktorom je napísané ,,prehľadávať,, ..na to som ešte neskúsil klikať ....mám nejaké fotky vybraté z novopridaných čo bych chcel komentnúť ale žiaľ...nedá sa. Dobrú noc pre dnes prajem...aj Ty pavúčik.....hajde do hajan do pavučinky očká zavreť
Aj mne to dnes občas robilo v IE9, a koment nebol odoslaný. Nesmiem pred odoslanim zabudnúť ešte koment skopírovať,keby zase to zblblo.
0
1
 
DJW_
2013-01-08 01:52:00+01
Zatial funguje vsetko ako má, vrátane komentov aj novej funkcie rýchleho prístupu k sledovaniu.
(Win 7 64bit, IE 9 64bit)
0
0
 
Koma
ocenenie redakciou 2013-01-08 06:07:10+01
príspevok od: total empty
Aj mne to dnes občas robilo v IE9, a koment nebol odoslaný. Nesmiem pred odoslanim zabudnúť ešte koment skopírovať,keby zase to zblblo.
to skopčenie komentu do myšky robím už skoro automaticky vždy...teda ak je viac ako jednodvojriadkový...takže to je u mňa skoro vždy ...nie je nič ,,lepšie,, na šľaktrafenie keď sa človek či zver hodnú chvíľu dákym rozborom kompo, tk..či pocitmi z fotkoy ,,morí,,...chyby poopravuje...návrhy na vylepšenia spomenie...odpošle a koment ta tam...takže po mnohých skúsenostiach radšej nakopírujem....ale už to fajn znova funguje..dúfam že to tak už zostane.
0
2
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-01-08 07:59:51+01
ja stale si sebe sam neviem dat do profilu ani meno ani mesto ani nic o mne asi si zmazem fotky a zmenim nick na sachmo
1
1
 
webmaster
2013-01-08 09:07:45+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ja stale si sebe sam neviem dat do profilu ani meno ani mesto ani nic o mne asi si zmazem fotky a zmenim nick na sachmo
A zobrazujete si cely svoj profil ? -> kliknutim na sipku v strede -> tam mate vsetky informacie viditelne, tak ako ste si ich vypisali
0
0
 
sachmo
2013-01-08 09:32:47+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ja stale si sebe sam neviem dat do profilu ani meno ani mesto ani nic o mne asi si zmazem fotky a zmenim nick na sachmo
Si mimo temu (asi aj mimo reality) a riesis nepodstatne veci. A zda sa mi, ze sa nudis, nemas si na kom honit ego. Tentokrat to skus bezo mna (ak to dokazes).
1
1
 
jozefmicic
2013-01-08 09:53:38+01
Pridávanie komentárov už funguje, ďakujem.
0
0
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-01-08 10:44:10+01
príspevok od: webmaster
A zobrazujete si cely svoj profil ? -> kliknutim na sipku v strede -> tam mate vsetky informacie viditelne, tak ako ste si ich vypisali
vsetko tam mam ako pri starom ked dam editovat ale nikde sa to nezobrazuje
1
0
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-01-08 10:45:31+01
príspevok od: sachmo
Si mimo temu (asi aj mimo reality) a riesis nepodstatne veci. A zda sa mi, ze sa nudis, nemas si na kom honit ego. Tentokrat to skus bezo mna (ak to dokazes).
nudim sa prestrasne a nedokazem budes to musiet dako prezit oooooooo sachmoooooooooo
1
1
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()