Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Fotka dna

Manicy
2013-04-16 23:09:38+02
Mam taku otazku na zamyslenie. Nebolo by spravodlivejsie fotkou dna odmenit fotku nie tu ktora ma najviac lajkov ale fotku ktora ma percentualne najlepsie odlajkovanie vramci videnia.. vasvetlim: fotka A ma 1000 prezreti a 50 lajkov. Fotka B ma 200 prezreti a 20lajkov... percentualne ma fotka A uspesnost lajku 5% fotka B 10%....dajme si otazku...preco fotka A ma 1000prezreti a fotka B len 200...odpoved je jednoducha: bud ma fotka A atraktivnejsiu miniaturu alebo ma majitel fotky A omnoho viac odberatelov.. Myslim si ze pri takomto percentualnom hodnoteni by mozno hodnotenie bolo kvalitnejsie a ferovejsie..alebo sa mylim?
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-16 23:18:42+02
pretoze das sem hole kozy a fotka F bude mat percentualne najviac nadychanych a spotenych lajkov,..
 
mkosztura
2013-04-16 23:20:26+02
no ale keď by foto mala len jedno pozretie a aj jeden lajk tak by to bola 100% úspešnosť
 
Manicy
2013-04-16 23:23:50+02
istvic: praveze v tomto pravdu nemas..vsimni si ze hole kozy maju milion pozreti a male percento lajkov...
mkosztura: mas pravdu pri jenom prezreti + lajku je to problem...
 
dynnamic
2013-04-16 23:27:05+02
len pre moje upresnenie :

ked otvorim fotku (zapise 1 pozretie) ...
dam lajk (zapise lajk + refreshne stranku) ---> je z toho hned 2-he prezretie ?
 
brki
2013-04-16 23:27:11+02
príspevok od: istvic
pretoze das sem hole kozy a fotka F bude mat percentualne najviac nadychanych a spotenych lajkov,..
Lubo ! Konečne mi dnes niekto spravil náladu
 
brki
2013-04-16 23:31:13+02
príspevok od: istvic
pretoze das sem hole kozy a fotka F bude mat percentualne najviac nadychanych a spotenych lajkov,..
ešte dodám, že keď tie kozy budú HDR, myslím, že to už bude fotka E
 
SK_8er
2013-04-16 23:32:17+02
inac ludia vie mi niekto povedat jak v podstate funguje foto dna ? kedy je ten zlom ked sa fotka stava fotkou dna ? kedysi to bola polnoc, teraz to jak funguje ? ja som toho nazoru ze o 22:00 je tu najviac ludi ze keby to bolo vtedy tak by to bolo super. Zevraj najlepsi cas kedy pridat fotku je rano, ale podla mna rano idu seci do prace do skoly atd... vecer je tu najviac ludi... ked rano pridam fotku tak si ju velakrat nikto ani nevsimne a do obedu sa strani medzi ostatnymi fotkami a vyjde z tej trojstranky a potom uz je v zabudnuti na veky vekov
 
Manicy
2013-04-16 23:35:49+02
príspevok od: brki
ešte dodám, že keď tie kozy budú HDR, myslím, že to už bude fotka E
nerozumiem aky ma tento prispevok suvis s temou???
 
Marcel Rebro
2013-04-16 23:39:14+02
príspevok od: Manicy
nerozumiem aky ma tento prispevok suvis s temou???
na niektore odpovede nie su otazky ...
 
Kuban
2013-04-16 23:42:18+02
mkosztura: to pekne strucne rychlo vysvetlil . takze tak
 
brki
2013-04-16 23:42:36+02
príspevok od: SK_8er
inac ludia vie mi niekto povedat jak v podstate funguje foto dna ? kedy je ten zlom ked sa fotka stava fotkou dna ? kedysi to bola polnoc, teraz to jak funguje ? ja som toho nazoru ze o 22:00 je tu najviac ludi ze keby to bolo vtedy tak by to bolo super. Zevraj najlepsi cas kedy pridat fotku je rano, ale podla mna rano idu seci do prace do skoly atd... vecer je tu najviac ludi... ked rano pridam fotku tak si ju velakrat nikto ani nevsimne a do obedu sa strani medzi ostatnymi fotkami a vyjde z tej trojstranky a potom uz je v zabudnuti na veky vekov
máš pravdu s tou úvahou, kedysi som sa nad tým zamýšľal, dnes mi je to mínus jedno...ak je fotograf dobrý, časom sa presadí, ak nie, nepomôže mu ani 100 fotiek dňa.
 
Manicy
2013-04-16 23:42:55+02
príspevok od: Marcel Rebro
na niektore odpovede nie su otazky ...
dakujem za vysvetlenie take ephotacke vysvetlenie...
 
brki
2013-04-16 23:46:02+02
príspevok od: Manicy
nerozumiem aky ma tento prispevok suvis s temou???
aby to človek pochopil, treba dlhšie sledovať správanie ľudí na fotoportáloch...z toho by sa dala spraviť vedecká práca z psychológie...to neber osobne, Tvoja úvaha má hlavu a pätu akurát že nie je riešiteľná
 
SK_8er
2013-04-16 23:48:36+02
príspevok od: brki
máš pravdu s tou úvahou, kedysi som sa nad tým zamýšľal, dnes mi je to mínus jedno...ak je fotograf dobrý, časom sa presadí, ak nie, nepomôže mu ani 100 fotiek dňa.
takuto temu som chcel s touto uvahou davnejsie zalozit ale povedal som si tak isto ze mi to je v podstate jedno, nejde o zivot, ja som velmi rad ked mi moju fotku ohodnotia ludia, ze sa im paci a som za to vdacny, nepotrebujem pre svoj zivot fotku dna, ale ak sem pridam peknu fotku a stala by sa fotkou dna, tak to potesi o to viac. Velakrat tu je krasna fotka a fotkou dna sa stane daka fakt divna fotka, ktora tam nema co robit a nechapem preco je to tak, teda chapem... ale s tym sa nic nespravi kym nebude ephoto fungovat ako facebook...
 
Manicy
2013-04-16 23:50:36+02
príspevok od: brki
aby to človek pochopil, treba dlhšie sledovať správanie ľudí na fotoportáloch...z toho by sa dala spraviť vedecká práca z psychológie...to neber osobne, Tvoja úvaha má hlavu a pätu akurát že nie je riešiteľná
no na to uz som prisiel ze riesitelna nieje ...nejde len o fotoportaly...skor by som spravanie ludi rozdelil inym sposobom...my slovaci sme radi skodoradostny a podpichovacny...
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-16 23:53:27+02
príspevok od: brki
máš pravdu s tou úvahou, kedysi som sa nad tým zamýšľal, dnes mi je to mínus jedno...ak je fotograf dobrý, časom sa presadí, ak nie, nepomôže mu ani 100 fotiek dňa.
presne tak ,,niekdy sa mjusi m smiat ako stava na roznych portaloch tema fotky dna..a pri tom je to uplne sajz egal..nie,,nozstvo lajsoiv z teba urobi fotografa..ale o tom sa mi my dvaja nemusim e bavit
len ma to tak napadlo po dlhej dobe,,ked som si dnes cital toe dlhoisiahle debatky na rozne podobne temy
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-16 23:55:22+02
príspevok od: brki
ešte dodám, že keď tie kozy budú HDR, myslím, že to už bude fotka E
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-17 00:00:30+02
príspevok od: istvic
presne tak ,,niekdy sa mjusi m smiat ako stava na roznych portaloch tema fotky dna..a pri tom je to uplne sajz egal..nie,,nozstvo lajsoiv z teba urobi fotografa..ale o tom sa mi my dvaja nemusim e bavit
len ma to tak napadlo po dlhej dobe,,ked som si dnes cital toe dlhoisiahle debatky na rozne podobne temy
chlapce,taku tatarstinu som dlho uz necital
 
brki
2013-04-17 00:02:19+02
príspevok od: istvic
chlapce,taku tatarstinu som dlho uz necital
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()