Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Bezpecnostne upozornenie pre uzivatelov e-photo.sk

sachmo
sachmo 2013-04-28 12:47:28+02
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
 
sachmo
2013-04-28 13:18:33+02
príspevok od: kovacmj
Toto ma v tvojej paranoji utvrdilo. Sorry. Nič osobné.
Chces dokazy?
1
0
 
blahoslav J B Art
2013-04-28 13:19:01+02
príspevok od: Neschopko
Sachmo, ja vážne netuším, čo tu robíš, keď sa ti tu nič nepáči a na všetko, čo sa tu udeje máš nejakú konšpiračnú teóriu. Vážne to už nie je vtipné, priam by som no nazval nechutne trápnym, až otravným ...
Príde mi to, ako keď príde východniar do Bratislavy, stále nadáva, ako je v Bratislave na hovno no aj tak tu bude žiť.
na druhej strane, mna nikto nenuti citat jeho temy a nebodaj aj pisat prispevky
takze ak chces, mozes ho ignorovat, dokonca hned dvakrat
1
2
 
mato167
2013-04-28 13:21:16+02
príspevok od: sachmo
No ale oni maju tvoje heslo, ktore zadas, ziadny hash. Teoreticky sa moze stat, ze si jakoval fotky, ktore si ani nelajkoval.
serizony portal by toto nemal robit. nemal by mat plain text heslo (heslo v obycajnom textovom formate). co ak uzivatelia pouzivaju rovnake heslo na vsetky sluzby (maily, ine portaly)? mne je to jedno, nic sukromne co by sa dalo zneuzit tu nemam. ale aj tak, je to len o serioznosti portalu.
0
1
 
kovacmj
2013-04-28 13:21:43+02
príspevok od: sachmo
Chces dokazy?
Chcem. Tie o tom lajkovaní.
0
0
 
martin9113
2013-04-28 13:25:28+02
sachmo daj to teda verejne alebo zbytocne nezahhlcuj forum.
0
2
 
sachmo
2013-04-28 13:28:14+02
príspevok od: kovacmj
Chcem. Tie o tom lajkovaní.
Tie musis ziadat u redakcie. Skus ich poprosit o vypis lajkov mrcovych fotiek dna, tebe ich mozno daju. Ked ich budes mat, poslem ti nicky, na ktore sa zamerat.
2
0
 
sachmo
2013-04-28 13:28:54+02
príspevok od: martin9113
sachmo daj to teda verejne alebo zbytocne nezahhlcuj forum.
Dlho by to tu nevydrzalo, ak chces, posli mail.
2
0
 
Neschopko
2013-04-28 13:31:03+02
príspevok od: blahoslav J B Art
na druhej strane, mna nikto nenuti citat jeho temy a nebodaj aj pisat prispevky
takze ak chces, mozes ho ignorovat, dokonca hned dvakrat
Máš pravdu, nemusím to tu čítať ... no ja si myslím, že táto stránka je dobrá, sú tú pekné foto od šikovných fotografov, dozvedel som sa veľa o fotení a okrem fotoškoly a toho, čo je nové vo fototechnike si tu rád prečítam aj fórum. No niekedy je to fakt únavné pozerať, čo je tu nové a v každej druhej téme tu čítať nejaké konšpiračné teórie a všelijaké paranoidné vyhlásenia.
1
4
 
sachmo
2013-04-28 13:31:33+02
príspevok od: pyrula
A ty si myslis, ze taky gmail si nemoze pozret tvoju sukromnu postu?
Myslim si, ze nikto z googlu nebude fyzicky prezerat tvoju postu za ucelom vytiahnutia udajov, ktore by nasledne zneuzil proti tebe. Ak to spracovavaju strojovo na ucely statistik, to mi nevadi.
5
0
 
DenisBede
2013-04-28 13:34:15+02
Neviem si predstaviť čo môžeš skrývať v súkromnej pošte na FOTOPORTÁLI !!! Know-how a zoznam klientov a ich čísla? Alebo účtovné záznamy? Ja by som tipoval že väčšina tu komunikuje o fotografii a nepreberá súkromnou poštou háklivé informácie o svojej osobe... Takže logicky nie je čo moc zneužívať Či? A keď niekto potajomky z môjho účtu "lajkuje" svoje fotky je mi to prd jedno
2
2
 
sachmo
2013-04-28 13:36:24+02
príspevok od: Neschopko
Máš pravdu, nemusím to tu čítať ... no ja si myslím, že táto stránka je dobrá, sú tú pekné foto od šikovných fotografov, dozvedel som sa veľa o fotení a okrem fotoškoly a toho, čo je nové vo fototechnike si tu rád prečítam aj fórum. No niekedy je to fakt únavné pozerať, čo je tu nové a v každej druhej téme tu čítať nejaké konšpiračné teórie a všelijaké paranoidné vyhlásenia.
A vies o kolko kvalitnych clankov, peknych fotografii a dobrych rad vo fore si prisiel tym, ze je tu taka politika ako je? Ked som svojho casu navrhol sefredaktorovi, aby oslovil vyborneho sportoveho fotografa Martina Kozaka - uzivatela tohto portalu, ci by neprispel clankom na tento portal, dostal som odpoved, ze nie, lebo Martin Kozak skritizoval clanok Karola Srnca. Rovnako poznam dalsich ludi, ktori by vedeli napisat hodnotne clanky o foteni krajiny, o postprocese,... ale su tak znachuteni dianim, ze rezignovali na akukolvek snahu nieco tu riesit, proste pridaju tu svje fotky a odpovedaju na reakcie.
Ak ti toto vyhovuje, tak blahozelam.
4
0
 
sachmo
2013-04-28 13:40:39+02
príspevok od: DenisBede
Neviem si predstaviť čo môžeš skrývať v súkromnej pošte na FOTOPORTÁLI !!! Know-how a zoznam klientov a ich čísla? Alebo účtovné záznamy? Ja by som tipoval že väčšina tu komunikuje o fotografii a nepreberá súkromnou poštou háklivé informácie o svojej osobe... Takže logicky nie je čo moc zneužívať Či? A keď niekto potajomky z môjho účtu "lajkuje" svoje fotky je mi to prd jedno
Ked som raz zverejnil cast sukromnej posty so sefredaktorom, okamzite bola zmazana, vlakno zamknute a dostal som vyhrazku zrusenia konta a banu IP.
2
0
 
Neschopko
2013-04-28 14:10:17+02
príspevok od: sachmo
A vies o kolko kvalitnych clankov, peknych fotografii a dobrych rad vo fore si prisiel tym, ze je tu taka politika ako je? Ked som svojho casu navrhol sefredaktorovi, aby oslovil vyborneho sportoveho fotografa Martina Kozaka - uzivatela tohto portalu, ci by neprispel clankom na tento portal, dostal som odpoved, ze nie, lebo Martin Kozak skritizoval clanok Karola Srnca. Rovnako poznam dalsich ludi, ktori by vedeli napisat hodnotne clanky o foteni krajiny, o postprocese,... ale su tak znachuteni dianim, ze rezignovali na akukolvek snahu nieco tu riesit, proste pridaju tu svje fotky a odpovedaju na reakcie.
Ak ti toto vyhovuje, tak blahozelam.
A prečo, keď to vieš robiť lepšie, vieš si zohnať lepších prispievateľov, poznáš ľudí, ktorý vedia písať hodnotné články si nespravíš vlastný portál? Je jednoduché kritizovať prácu iného a sám nespraviť nič.
1
1
 
sachmo
2013-04-28 14:16:08+02
príspevok od: Neschopko
A prečo, keď to vieš robiť lepšie, vieš si zohnať lepších prispievateľov, poznáš ľudí, ktorý vedia písať hodnotné články si nespravíš vlastný portál? Je jednoduché kritizovať prácu iného a sám nespraviť nič.
Niekto prispieva prikyvovanim, niekto navrhmi, hoci sa nepacia redakcii.
2
0
 
Igor Šaffo
2013-04-28 14:21:15+02
"V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com"
zaujimava veta

Myslim, ze ak chces aby to skutocne nikto neprecital, mal by to poslat postou ale analogovo. Co tiez nemusi byt na 100%.

ale je to smiesne, je jasne ze admin ma absolutnu moc nad strankou, s tym sa musis zmierit
a ak s tym mas problem tak ju nepouzivaj
0
3
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2013-04-28 14:42:42+02
Ja mam jeden navrh:

Sachmo zaloz vlastny fotoportal, myslim ze redakcia nebude mat nic proti tomu aby si na tento ucel vytvoril nove vlakno vo fore. Do neho ti my uzivatelia napiseme ako chceme aby stranka vyzerala a dufam, ze vyhovies kazdej poziadavke uzivatelov.

Kedy mozeme cakat spustenie? Dufam, ze do zaciatku letnych prazdnin bude aspon betaverzia.

PS: kludne na financovanie mozes pouzit vlastny eshop s fototechnikou.
0
11
 
WildSammy
2013-04-28 14:57:47+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
tak to je len slaby odvar toho co sa v deje pozadi internetu, do ktoreho ty nevidis ked Ta dokaze prekvapit toto, potom ten zvysok by bol uz na tabletky
0
5
editovaný
 
Lu.
2013-04-28 15:00:05+02
trošku sa čudujem že to vôbec rozoberáte nie je to povedané prvý krát a ani na prvom portáli ... to je jedna vec ...tá druhá ...myslím, že toto je najlepší portál s ktorým som sa zatiaľ stretla i keď nefotografujem dlho a som úplný amatér, ale dobrú prácu a stránku si myslím že oceniť viem ....čo sa týka nabúravania a lajkovanie fotiek aby sa stali fotkami dňa ....doprdele ide tu len o fotku dňa alebo o kvalitnú a zaujímavú prácu? samozrejme ak sa stane vaša foto fotkou dňa, poteší to, je to krásne ocenie a uznanie od ľudí .... nepodceňujem toto hodnotenie ale i tak ....škriepiť sa a viesť žabo-myšie vojny ....to skutočne niektorých ľudí tak baví?
0
4
 
Neschopko
2013-04-28 15:17:44+02
príspevok od: sachmo
Niekto prispieva prikyvovanim, niekto navrhmi, hoci sa nepacia redakcii.
Sachmo, návrh na zmenu si dal, každý kto chcel si ho prečítal.
Mne toto skôr príde, ako keby som prišiel na návštevu k niekomu a 300x som mu povedal, že jeho byt vyzerá hrozne a mal by ho namaľovať inou farbou. Ak mu to poviem raz a poviem, ako by sa mi páčil, to by som považoval za návrh na zmenu. Ak mu to poviem 300x, tak je to otravovanie a môžem očakávať, že ma vyhodí. No to je jedno, obávam sa, že naše myšlienkové pochody pracujú na inej frekvencií ...
0
2
 
WoodyBA
2013-04-28 15:28:41+02
Prosím admina a všetkých veľkých bratov ephota, keď už budete lajkovať mrcove a podobné obrázky, dajte zopár lajkov aj mne... Začínam mať depku z neuznania.
Ďakujem vopred.
0
5
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()