Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Poďakovanie

Bernard
Bernard 2013-05-01 09:45:33+02
Zdravím všetkých!

Niekedy, keď čítam príspevky vo fóre, mám pocit akoby sa tu nikomu na tomto portály nič nepáčilo. Nechcem tým povedať, že sa nemajú písať pripomienky, návrhy na zlepšenie, upozornenia na chyby ohľadom portálu, práve naopak. Rovnako však je potrebné vyjadriť aj vďaku za to čo sa nám páči. A myslím si, že na veci sa je potrebné vždy pozrieť z viacerých strán, aby sme ich pochopili. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a vo všetkom.

Týmto by som sa chcel poďakovať portálu ephoto, že máme taký skvelý fotoportál (podľa môjho názoru jeden z najlepších na Slovensku) a ešte aj stále bezplatne.

(toto nemá za cieľ byť kritika mierená na nikoho, iba iný uhol pohľadu na portál, pohár môžeme vždy vidieť poloprázdny, ale takisto aj poloplný)

Prajem pekný deň
 
Marcel Rebro
2013-05-01 12:27:38+02
Šatan: Slováci sú negatívnejší než iné národy. Je to niekde hlboko v nás
7
7
 
alkaline
2013-05-01 12:30:42+02
...je chybou myslieť si že peniaze sú alternatívou úcty...
...a ešte väčšou chybou je úctu nepoznať...
...aby to človek pochopil musí začať od seba...
...potom v pohode poďakuje chlapovy čo mu odhrnie cestu...
...v čašníkovy nevidí iba pingla...
...a hlavne...
...necíti komlexy...ktoré si potrebuje liečiť na tých...
...čo mu od pohľadu príjdu slabší či podradnejší...

...pekného prvého oného...







1
6
 
blahoslav J B Art
2013-05-01 12:31:37+02
príspevok od: rk.
Chlopi, s vama je tazko ... niekto kritizuje ephoto - je zle, niekto pochvali ephoto - je zle ... je pekne, idzte von
ja nehovorim ani tak, ani tak, ale pamatajte, ze na moje slova dojde
2
2
 
vlcimak
2013-05-01 12:35:09+02
Hadate sa tu o somarinach uz dve hodiny, kolko zaujimavych fotografii mohlo za tu dobu vzniknut...
2
2
 
Fatty
2013-05-01 12:37:36+02
príspevok od: Bernard
Zdravím všetkých!

Niekedy, keď čítam príspevky vo fóre, mám pocit akoby sa tu nikomu na tomto portály nič nepáčilo. Nechcem tým povedať, že sa nemajú písať pripomienky, návrhy na zlepšenie, upozornenia na chyby ohľadom portálu, práve naopak. Rovnako však je potrebné vyjadriť aj vďaku za to čo sa nám páči. A myslím si, že na veci sa je potrebné vždy pozrieť z viacerých strán, aby sme ich pochopili. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a vo všetkom.

Týmto by som sa chcel poďakovať portálu ephoto, že máme taký skvelý fotoportál (podľa môjho názoru jeden z najlepších na Slovensku) a ešte aj stále bezplatne.

(toto nemá za cieľ byť kritika mierená na nikoho, iba iný uhol pohľadu na portál, pohár môžeme vždy vidieť poloprázdny, ale takisto aj poloplný)

Prajem pekný deň
OK, tak este nezabudni poslat dakovny e-mail Googlu....iste ho vyuzivas denne a BEZPLATNE !!!
ja mam prave rozpisany jeden pre Facebook, ved je predsa tiez zadarmo a aj vzdy bude...
4
3
 
Marcel Rebro
2013-05-01 12:42:53+02
príspevok od: Fatty
OK, tak este nezabudni poslat dakovny e-mail Googlu....iste ho vyuzivas denne a BEZPLATNE !!!
ja mam prave rozpisany jeden pre Facebook, ved je predsa tiez zadarmo a aj vzdy bude...
http://www.cas.sk/clanok/247890/spravy-celebritam-na-facebooku-budu-spoplatnene-pripravte-si-penazenky.html
3
4
 
fackelmann
2013-05-01 12:44:53+02
príspevok od: Marcel Rebro
Šatan: Slováci sú negatívnejší než iné národy. Je to niekde hlboko v nás
Cesi su podstatne kritickejsi narod, a prave preto je to tam v mnohom ovela kvalitnejsie. My sme narod holubici, nikto sa nicomu nepostavi, vsetci prijimame vsetko ako to je. Potom to tak aj vyzera.
6
3
 
alkaline
2013-05-01 12:50:43+02
príspevok od: Marcel Rebro
http://www.cas.sk/clanok/247890/spravy-celebritam-na-facebooku-budu-spoplatnene-pripravte-si-penazenky.html
...na tak krátku vzdialenosť s dlhou hlavňou prijde iba zúfalec...


1
0
 
fackelmann
2013-05-01 12:54:50+02
príspevok od: JohnNewton
Omyl, odhrňačovi som zaplatil prostredníctvom mojej dane, tu neplatím nič . Ale myslím, že v tom máš celkom vážne medzery.
Nie, dane platis statu, nie odhrnacom dane. Rovnako ako tu platis vyrobky v eshopoch, na ktore kliknes a neplatis portal.
6
1
 
alkaline
2013-05-01 12:55:08+02
príspevok od: fackelmann
Cesi su podstatne kritickejsi narod, a prave preto je to tam v mnohom ovela kvalitnejsie. My sme narod holubici, nikto sa nicomu nepostavi, vsetci prijimame vsetko ako to je. Potom to tak aj vyzera.
...новая жизнь никогда не дается даром...


1
0
 
Jurij88
2013-05-01 13:26:04+02
príspevok od: fackelmann
Nie, dane platis statu, nie odhrnacom dane. Rovnako ako tu platis vyrobky v eshopoch, na ktore kliknes a neplatis portal.
o miestnych daniach si ešte nepočul?
3
3
 
fackelmann
2013-05-01 13:29:09+02
príspevok od: Jurij88
o miestnych daniach si ešte nepočul?
Municipalitu beriem ako sucast statu. Navyse, zmysel to nemeni.
6
1
 
JohnNewton
2013-05-01 13:30:33+02
príspevok od: fackelmann
Nie, dane platis statu, nie odhrnacom dane. Rovnako ako tu platis vyrobky v eshopoch, na ktore kliknes a neplatis portal.
Vieš o tom prd, ak nechápeš že ten odhrnáč bol zaplatený samosprávou z daní ktoré som odviedol priamo mestu alebo nepriamo štátu, ktorý to následne rozdeluje.
Pošli mi učtenku, za niečo čo si zaplatil E-photu Ak nemáš, tak radše už nič nehovor, alebo sa sťažuj u daniarov, ži si si na ephote niečo kúpil a nedali Ti doklad. .Za to kliknutie platí niekto iný.
Vyjadruj sa len k tomu čo aspoň trochu ovládaš. Inak bola Tvoja registrácia pre všetkých zbytočná.
V Severnej Kórei by s tým možno pochodil, všetky ich vymoženost by si mal zadara
5
5
 
fackelmann
2013-05-01 13:39:45+02
príspevok od: JohnNewton
Vieš o tom prd, ak nechápeš že ten odhrnáč bol zaplatený samosprávou z daní ktoré som odviedol priamo mestu alebo nepriamo štátu, ktorý to následne rozdeluje.
Pošli mi učtenku, za niečo čo si zaplatil E-photu Ak nemáš, tak radše už nič nehovor, alebo sa sťažuj u daniarov, ži si si na ephote niečo kúpil a nedali Ti doklad. .Za to kliknutie platí niekto iný.
Vyjadruj sa len k tomu čo aspoň trochu ovládaš. Inak bola Tvoja registrácia pre všetkých zbytočná.
V Severnej Kórei by s tým možno pochodil, všetky ich vymoženost by si mal zadara
Viem o tom viac, ako si myslis. A dokonca uvazujem v suvislostiach. Telka (napr. joj) je pre teba tiez 'zadara', nemas uctenku, ze jej nieco platis. Z coho ale kupuje vysielacie prava a plati ludi, energie, techniku? Z reklamy. A ktoze plati reklamu? Napr. mobilny operator. A odkial na to ma? Z penazi, ktore mu zaplatis. Takze spatne - ty zaplatis operatorovi, on cast toho skrze reklamu posunie do telky. Je pre teba telka zadara?
Pise Bernard dakovne maily do vsetkych sukromnych televizii, ktore sleduje, do vsetkych sukromnych radii, ktore pocuva, ...?
5
3
 
Jurij88
2013-05-01 13:43:53+02
príspevok od: fackelmann
Municipalitu beriem ako sucast statu. Navyse, zmysel to nemeni.
Ber si to ako chceš, ale daňová právomoc regionálnej a miestnej samosprávy je výrazne autonómna. Takže miešaš hrušky s jablkami. No to je jedno..
2
3
 
JohnNewton
2013-05-01 13:48:40+02
príspevok od: fackelmann
Viem o tom viac, ako si myslis. A dokonca uvazujem v suvislostiach. Telka (napr. joj) je pre teba tiez 'zadara', nemas uctenku, ze jej nieco platis. Z coho ale kupuje vysielacie prava a plati ludi, energie, techniku? Z reklamy. A ktoze plati reklamu? Napr. mobilny operator. A odkial na to ma? Z penazi, ktore mu zaplatis. Takze spatne - ty zaplatis operatorovi, on cast toho skrze reklamu posunie do telky. Je pre teba telka zadara?
Pise Bernard dakovne maily do vsetkych sukromnych televizii, ktore sleduje, do vsetkych sukromnych radii, ktore pocuva, ...?
Čo to zase splietaš, mam doklad o platbe verejnoprávnym médiam a aj doklad o každej platbe káblovke.
A ešte jedna drobnosť, to že som niekomu za službu zaplatil, neznamená, že sa nemôžem poďakovať, napríklad čašníkovy, keď mi donesie obed. Pochopené ? Keď nie, chyba nie je v mojom príjmači.
4
4
 
fackelmann
2013-05-01 13:55:50+02
príspevok od: Jurij88
Ber si to ako chceš, ale daňová právomoc regionálnej a miestnej samosprávy je výrazne autonómna. Takže miešaš hrušky s jablkami. No to je jedno..
A co ak odhrnac odhrna dialnicu alebo cestu I. triedy? Proste len si sa niecoho chcel chytit, princip je ten, ze nikto z nas neplati priamo chlapikovi, ktory soferuje odhrnac.
6
0
 
blahoslav J B Art
2013-05-01 13:58:48+02
kedze je dnes 1.maj, so slzou v oku sa mi chce pred monitorom zakricat:
Nech zije Ephoto !
Nech zije Ephoto !
Nech zije Ephoto !
Hura ! Hura ! Hura !
3
1
 
RadovanŠkohel
2013-05-01 14:06:53+02
príspevok od: blahoslav J B Art
kedze je dnes 1.maj, so slzou v oku sa mi chce pred monitorom zakricat:
Nech zije Ephoto !
Nech zije Ephoto !
Nech zije Ephoto !
Hura ! Hura ! Hura !
2
1
 
Lu.
2013-05-01 14:07:09+02
normálne sa mi páči aká debata sa stala z jedného poďakovania...dosť blbé keď sa ešte aj pri poďakovaní nájdu jedinci, ktorým sa to nepáči .... veď nikto vás nenúti ďakovať ale nemajte to za zlé tým, ktorí ďakujú úprimne...ja sa k poďakovaniu taktiež pripájam, pretože táto stránka mi dáva veľa a každý deň nájdem na nej niečo, čo ma poučí .... nehovoriac o niektorých ľuďoch ktorí si dajú tú námahu a poradia ....bez zloby či posmechu ... prečo ale rozoberať to, kto tu je ako platený či ako beží stránka? Buďte radi, že ju máme...takže ešte raz ....ďakujem že ste vytvorili túto stránku
3
7
 
Strana 2 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()