Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Poďakovanie

Bernard
Bernard 2013-05-01 09:45:33+02
Zdravím všetkých!

Niekedy, keď čítam príspevky vo fóre, mám pocit akoby sa tu nikomu na tomto portály nič nepáčilo. Nechcem tým povedať, že sa nemajú písať pripomienky, návrhy na zlepšenie, upozornenia na chyby ohľadom portálu, práve naopak. Rovnako však je potrebné vyjadriť aj vďaku za to čo sa nám páči. A myslím si, že na veci sa je potrebné vždy pozrieť z viacerých strán, aby sme ich pochopili. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a vo všetkom.

Týmto by som sa chcel poďakovať portálu ephoto, že máme taký skvelý fotoportál (podľa môjho názoru jeden z najlepších na Slovensku) a ešte aj stále bezplatne.

(toto nemá za cieľ byť kritika mierená na nikoho, iba iný uhol pohľadu na portál, pohár môžeme vždy vidieť poloprázdny, ale takisto aj poloplný)

Prajem pekný deň
 
Lu.
2013-05-01 14:49:31+02
príspevok od: Marcel Rebro
Pani climber aj fackelmann maju dnes narodeniny / teda take tie nulte na ePhoto ... alebo ze by reinkarnaciu?
jednoznačne to bude tá reinkarnácia
3
3
 
climber
2013-05-01 14:51:54+02
príspevok od: Lu.
to neviem porovnať pretože ja som mu neblahoželala a je podstatnejší prejav či podstata ? pre mňa je vždy dôležitejšia podstata .... prejav je len niečo, do čoho sa to podstatné zaobalí, zaškatuľkuje.... asi tak ....
Prejavy nie su nutne. Predsa ked umyjem schody pred domom, tak nepotrebujem, aby mi kazdy obyvatel prisiel podakovat, alebo aby mi dakovali nejako hromadne. A ak mi za to nepodakuju, tak sa neurazim, ze si to nevazia. Ved uz troska realne rozmyslajte, ludia.
5
5
 
Lu.
2013-05-01 14:57:32+02
príspevok od: climber
Prejavy nie su nutne. Predsa ked umyjem schody pred domom, tak nepotrebujem, aby mi kazdy obyvatel prisiel podakovat, alebo aby mi dakovali nejako hromadne. A ak mi za to nepodakuju, tak sa neurazim, ze si to nevazia. Ved uz troska realne rozmyslajte, ludia.
teraz trošku rozmýšľaj ty .... vkuse sypeš na redakciu len a len kritiku nič iné ... či z tohoto či z iného nicku ....fajn neberiem ti tvoj názor ale ty svoj názor nevnucuj iným .... každý má svoju hlavu a každý si názor utvorí sám ...a čo sa týka poďakovania tak každému dobre padne....a porovnávať tento portál s umytím schodov? prepáč, ale zasmiala som sa .... zamysli sa ...
4
4
 
JohnNewton
2013-05-01 14:58:51+02
príspevok od: Marcel Rebro
Pani climber aj fackelmann maju dnes narodeniny / teda take tie nulte na ePhoto ... alebo ze by reinkarnaciu?
Sachmov duch sa tu vznáša ako Casper v starom zámku
5
5
 
Tomáš Muška
2013-05-01 14:59:03+02
8
8
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()