Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
seifi
2013-06-09 20:31:52+02
príspevok od: Karol Srnec
Poziadavka zamietnuta aj ked nevylucujeme, ze to niekedy neskor prehodnotime.
skúste kompromis, dajte palcujúcich, aj to pohne ľadmi, a potom uvidíte;
1
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 20:40:49+02
príspevok od: seifi
skúste kompromis, dajte palcujúcich, aj to pohne ľadmi, a potom uvidíte;
ako karol napisal, nezamietli sme to natrvalo.
 
ferguson
2013-06-09 20:57:04+02
Ja by som mal tiez jednu pripomienku. Zalozil som o tom aj temu, ale nikto sa nevyjadril.
www.ephoto.sk/forum/31/12368/zobrazenie-mojich-prispevkov/strana-1/#cid-307790

Bude sa s tym nieco robit?
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 21:06:04+02
to vo fore naozaj nie je. Posuniem to dalej
 
Hery Stanov
2013-06-09 21:56:33+02
príspevok od: seifi
Stano, píšeš aj za mňa, vďaka. Píšem tak sporadicky od februára na technickú podporu, že pripojenie je katastrofa, ty ma smerujú na poskytovateľa internetu; a ten späť na ephoto. Vraj som jediny čo remcá v tomto smere. Asi to tak nebude, badám. Kolieska sa točia s napísom čaká sa na ephoto, ja si zatiaľ varím kávu.
Dušan, ja okrem kávy aj stredne ťažké sudoku vyriešim...

Je mi však divné, že keď sa prihlásim ako nick Stratený, tak všetko trvá večnosť, ale keď sa na tom istom PC a pripojení prihlásim ako nick Hery Stanov, tak sú to také fukoty že až... Všetko sa otvára okamžite...

Zrejme tebe aj mne, dvom starým frfľošom, priradili k nicku bulharskú spomaľovaciu konštantu...
2
4
 
seifi
2013-06-09 22:09:02+02
príspevok od: Hery Stanov
Dušan, ja okrem kávy aj stredne ťažké sudoku vyriešim...

Je mi však divné, že keď sa prihlásim ako nick Stratený, tak všetko trvá večnosť, ale keď sa na tom istom PC a pripojení prihlásim ako nick Hery Stanov, tak sú to také fukoty že až... Všetko sa otvára okamžite...

Zrejme tebe aj mne, dvom starým frfľošom, priradili k nicku bulharskú spomaľovaciu konštantu...
moc sa mi veriť nechce, ale pán admin odpovie; máme šancu 4:5, že je kresťan, a tak bude jeho odpoveď pravdivá, inak by šiel do horúcich pekiel
1
3
 
seifi
2013-06-09 22:12:56+02
príspevok od: admin
ako karol napisal, nezamietli sme to natrvalo.
ako vidíš, aj za obyčajný návrh sa dáva -1; ak by to bolo neanonymné, chlapík by bol v pd...li, lebo pod mínusku, teda mínusku za takýto normálny návrh, by sa nepodpísal;
1
2
 
kuchar
2013-06-09 22:29:52+02
príspevok od: admin
ako karol napisal, nezamietli sme to natrvalo.
Skor by ste mali zvazit moznost pisania kritiky ako anonym.Vela ludi tu kritiku nepise.Pisat kritiku znamena robit si nepriatelov.Slovenska natura.
0
6
 
carlos_corzo
2013-06-09 22:50:50+02
príspevok od: Karol Srnec
Poziadavka zamietnuta aj ked nevylucujeme, ze to niekedy neskor prehodnotime.
Dovod zamietkutia je aky?
1
1
 
carlos_corzo
2013-06-09 22:53:07+02
príspevok od: kuchar
Skor by ste mali zvazit moznost pisania kritiky ako anonym.Vela ludi tu kritiku nepise.Pisat kritiku znamena robit si nepriatelov.Slovenska natura.
Dobra pripomienka! Ked mozu byt anonymne lajky a palce, preco nemoze byt anonymna kritika? Som zvedavy na odpoveda kompetentnych.
Inak nenapadlo ta este vytvorit si tu jeden anonymny nick, z ktoreho mozes slobodne pisat kritiku?
1
3
 
kuchar
2013-06-09 22:59:16+02
príspevok od: carlos_corzo
Dobra pripomienka! Ked mozu byt anonymne lajky a palce, preco nemoze byt anonymna kritika? Som zvedavy na odpoveda kompetentnych.
Inak nenapadlo ta este vytvorit si tu jeden anonymny nick, z ktoreho mozes slobodne pisat kritiku?
Ale preco pisat kritiku anonymneho nicku,ked by bola moznost pisania anonymne.Ja osobne si ale nemyslim,ze som osoba ktora by mala kritiku rozdavat ale skor prijimat.
0
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 23:01:30+02
príspevok od: carlos_corzo
Dovod zamietkutia je aky?
Tak sme sa rozhodli. Nemusime zdvovodnovat kroky, ktore robime.
7
7
 
Rasty Gibel
2013-06-09 23:07:07+02
príspevok od: carlos_corzo
Dobra pripomienka! Ked mozu byt anonymne lajky a palce, preco nemoze byt anonymna kritika? Som zvedavy na odpoveda kompetentnych.
Inak nenapadlo ta este vytvorit si tu jeden anonymny nick, z ktoreho mozes slobodne pisat kritiku?
Kritika a vyjadrovanie sa k fotografii sa tu na fore uz riesilo, ked si dobre pamatam. Zacinalo sa to tym, ze mnoho ludi nevie zniest kritiku a zbytocne sa urazaju, iked dovod nie je ziaden. Teda ziaden ... Niektore vyjadrenia, by si poniektori mohli nechat pre seba, mam na mysli "zahod fotak a chod zbierat maliny" a podobne hluposti, ktore nijak, zacinajucemu foto-nadsencovy nepomozu. Preto si myslim, ze kto vie napisat konstruktivnu kritiku, nemusi sa skryvat za anonymom. A ak nahodou sa dotycny urazi pre normalnu konstruktivnu kritiku, tak nema davat fotografie na "kritiku"
0
4
 
kuchar
2013-06-09 23:12:31+02
príspevok od: Rasty Gibel
Kritika a vyjadrovanie sa k fotografii sa tu na fore uz riesilo, ked si dobre pamatam. Zacinalo sa to tym, ze mnoho ludi nevie zniest kritiku a zbytocne sa urazaju, iked dovod nie je ziaden. Teda ziaden ... Niektore vyjadrenia, by si poniektori mohli nechat pre seba, mam na mysli "zahod fotak a chod zbierat maliny" a podobne hluposti, ktore nijak, zacinajucemu foto-nadsencovy nepomozu. Preto si myslim, ze kto vie napisat konstruktivnu kritiku, nemusi sa skryvat za anonymom. A ak nahodou sa dotycny urazi pre normalnu konstruktivnu kritiku, tak nema davat fotografie na "kritiku"
Problem je ,ze su tu isti ludia pohybujuci sa dlhsi cas ,ktori nevedia vobec zniest kritiku, lebo sa pokladaju za polobohov fotografie.Urazanie tu tak niejak nie je uplne domena zaciatocnikov.
0
10
 
Frola
2013-06-10 08:06:32+02
príspevok od: kuchar
Skor by ste mali zvazit moznost pisania kritiky ako anonym.Vela ludi tu kritiku nepise.Pisat kritiku znamena robit si nepriatelov.Slovenska natura.
jsem ze zahraničí, kritiku píšu, uživatelé ji ale nechtějí slyšet, tím pádem jsem u nich neoblíbená, nepokládají to za posunutí vpřed, ale posunutí kritika vzad...
0
3
 
Frola
2013-06-10 08:08:54+02
príspevok od: Karol Srnec
Tak sme sa rozhodli. Nemusime zdvovodnovat kroky, ktore robime.
tím ale ukazujete, že vám na uživatelích moc nezáleží...
2
2
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-10 08:41:18+02
príspevok od: Frola
tím ale ukazujete, že vám na uživatelích moc nezáleží...
Neviem, z coho to vyvodzujes. Vsetky vase napady a pripomienky zvazujeme a mnohe su v ephote zapracovane. Sam som na ephoto prisiel ako uzivatel a preto mnoho funkcii, ktore tu su som navrhol prave z pohladu uzivatela.
Nie je vsak nasou povinostou vysvetlovat a obhajovat kazdy nas krok. Ak si niekto z vas zalozi vlastny portal, ci uz o fotografii alebo o niecom inom, budete ho riadit vy, nie uzivatelia. Na majitelovi a tvorcovi zalezi, pre ake kroky sa rozhodne. Nie je mozne vyslisat vsetky napady, prosby a pripomienky. Skoncilo by to ako u psicka a macicky, ked piekli tortu. Bola nestravitelna.
Chapem, ze mnohi beru portal za svoj a radi by ho mali navrhnuty podla seba, ale to nejde. Nemozeme vyhoviet kazdemu.
Jednoducho ak nejaky navrh z toho velkeho mnozstva navrhov nebudeme realizovat, nebudeme to vysvetlovat. Rozhodntie je na nas, ci uz sa stretne s kladnou alebo negativnou odozvou.
Nepoznam, ziaden podobny portal, kde by uzivatelom vysvetlovali preco nieco urobili tak a nieco onak. Asi by sme nerobili nic ine ako diskutovali s uzivatelmi a obhajovali nase kroky. Praca by stala a ephoto by sa nikam neposunulo.
2
8
 
Frola
2013-06-10 08:46:10+02
príspevok od: Karol Srnec
Neviem, z coho to vyvodzujes. Vsetky vase napady a pripomienky zvazujeme a mnohe su v ephote zapracovane. Sam som na ephoto prisiel ako uzivatel a preto mnoho funkcii, ktore tu su som navrhol prave z pohladu uzivatela.
Nie je vsak nasou povinostou vysvetlovat a obhajovat kazdy nas krok. Ak si niekto z vas zalozi vlastny portal, ci uz o fotografii alebo o niecom inom, budete ho riadit vy, nie uzivatelia. Na majitelovi a tvorcovi zalezi, pre ake kroky sa rozhodne. Nie je mozne vyslisat vsetky napady, prosby a pripomienky. Skoncilo by to ako u psicka a macicky, ked piekli tortu. Bola nestravitelna.
Chapem, ze mnohi beru portal za svoj a radi by ho mali navrhnuty podla seba, ale to nejde. Nemozeme vyhoviet kazdemu.
Jednoducho ak nejaky navrh z toho velkeho mnozstva navrhov nebudeme realizovat, nebudeme to vysvetlovat. Rozhodntie je na nas, ci uz sa stretne s kladnou alebo negativnou odozvou.
Nepoznam, ziaden podobny portal, kde by uzivatelom vysvetlovali preco nieco urobili tak a nieco onak. Asi by sme nerobili nic ine ako diskutovali s uzivatelmi a obhajovali nase kroky. Praca by stala a ephoto by sa nikam neposunulo.
tedy dobrá, záleží na vás co rozhodnete...dobré světlo všem v redakci a šťastný výběr při další práci...ale je fajn umět naslouchat
2
2
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-06-10 09:15:10+02
príspevok od: admin
prave dnes sme to na vas podnet znova riesili. Urobili sme nejake upravy, ktore by mali problem riesit. V priebehu vecera tieto zmeny nahrame do ostrej verzie. Budeme radi, ak nam poskytnete spatnu vazbu a date vediet ci to pomohlo.

dakujeme.
Prihlásenie už ide dobre, nabieha ihneď, ale po prihlásení vidím len hornú lištu, nič iné.

Otváranie pošty a aktivít - nič sa nezmenilo, v oboch prípadoch to trvá vyše päť minút...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-10 09:20:25+02
príspevok od: kuchar
Skor by ste mali zvazit moznost pisania kritiky ako anonym.Vela ludi tu kritiku nepise.Pisat kritiku znamena robit si nepriatelov.Slovenska natura.
vzhladom na skusenosti to nepovazujeme za dobry napad. Velka kampan sa tu viedla uz za zverejnenie palcovania, nemyslime si ze anonymna kritika by sa stretla s velkym ohlasom.
Okrem toho anonymita nie je vzdy zarukou opravnenej kritiky, skor naopak. Anonym ma casto pocit, ze moze napisat cokolvek.
 
Strana 2 z 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()