Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
bear
- moderator
2013-06-10 18:02:41+02
Hodnotenie prispevkov vo fore/komentaroch by som navrhoval asi takto:
Navstevnik by mohol prispevok hodnotit, ako informacne hodnotny / vtipny / nevhodny.
Pri ohodnotenych prispevkoch by sa zobrazilo % jednetlivycho hodnoteni + by sa pod nickom, alebo v profile autora zobrazila statistika jeho prispevkov. Pre novacikov by bolo jednoduchsie rozlisit hodnotne a prispevky a ak by redakcia kazdy mesiac odmenila nejakou drobnostou (SD karta/cistiaca sada a pod...) pouzivatela s najhodnotnejsimi prispevkami v diskusii mozno by to pomohlo pozdvihnut kvalitu fora.
2
3
 
lacoslav
2013-06-10 20:42:06+02
Akosi to ozaj zrýchlilo.
Pripojenie ephoto - 40 sec, nabehnutie ePhoto pripomienky 20 sec.
Dodnes som si myslel, že mám pomalý PC.
Uvidíme.
0
1
 
seifi
2013-06-10 20:58:17+02
príspevok od: lacoslav
Akosi to ozaj zrýchlilo.
Pripojenie ephoto - 40 sec, nabehnutie ePhoto pripomienky 20 sec.
Dodnes som si myslel, že mám pomalý PC.
Uvidíme.
sa mi týmto čísla veriť, normálne ma vytáča toto, pretože technická podpora ephota mi písala, že nemá žiadne sťažnosti a všetko funguje, až na moje remcanie; badám ale, že nie som sám; mne sa kolečka s čakaním na ephoto točili aj na 2 - 3 hárkoch a nič; screenscany som posielal, aby videli na vlastne oči; a nakoniec vidím, že nie som sám; takže technická podpora ephota, srdečný pozdrav; volám technikov providera, tí konštatujú, že všetko OK, a ja som jak x; pán admin a webmaster, ako to že máte toľko sťažnosti ? všetko asi nie je OK, badám;
0
1
 
Koma
ocenenie redakciou 2013-06-10 21:03:43+02
príspevok od: webmaster
zmaze iba viditelne pre danu stranku
vďaka za odpoveď, a inak taká malá ,,sranda,,...ss mám všetky rozkliknuté, okolo obeda som sa prihlásil, rozklikol vysvietené na červeno - tie čo som ešte nečítal...a stále mi naznačovala obálka tam hore že mám 15 nejakých iných neprečítaných a nerozkliknutých, ale žiadne červené už tam som nemal.....a teraz na večer už mi naznačuje že ich mám 21 ..pribudlo ďalších šesť čo by mi malo svietiť na červeno..ale nikde ich nie je................a priamo k téme - rýchlosť rozklikávania a pohyb na stránke sa oproti minulým dvom-trom týždňom ( čo už bolo naozaj do úmoru aj u mňa sa niekam vôbec prekliknúť )....tak od dnes sa rapídne zlepšila, v podstate na čo kliknem tak som aj tam..
0
0
 
Martin Prievalsky
2013-06-10 21:30:16+02
príspevok od: Koma
vďaka za odpoveď, a inak taká malá ,,sranda,,...ss mám všetky rozkliknuté, okolo obeda som sa prihlásil, rozklikol vysvietené na červeno - tie čo som ešte nečítal...a stále mi naznačovala obálka tam hore že mám 15 nejakých iných neprečítaných a nerozkliknutých, ale žiadne červené už tam som nemal.....a teraz na večer už mi naznačuje že ich mám 21 ..pribudlo ďalších šesť čo by mi malo svietiť na červeno..ale nikde ich nie je................a priamo k téme - rýchlosť rozklikávania a pohyb na stránke sa oproti minulým dvom-trom týždňom ( čo už bolo naozaj do úmoru aj u mňa sa niekam vôbec prekliknúť )....tak od dnes sa rapídne zlepšila, v podstate na čo kliknem tak som aj tam..
mne to zasa s aktivitami blbne nejako....kedysi keď som si klikol na červené číslo vpravo hore, vynulovalo sa to...teraz kliknem a daný počet tam nejaký čas zostane...
0
0
 
brki
2013-06-11 03:23:28+02
príspevok od: Matúš Koprda
klik na poštu a vľavo, takmer úplne dole je možnosť "Zmazať všetky správy". Tak asi to...
na to som samozrejme došiel ...ale zmaže to len 1 stranu správ, ale mám ich tam niekoľko desiatok (strán)
0
0
 
treja
2013-06-11 07:28:26+02
Poprosim admina, aby si dal neurol a nepremazaval prispevky, ktore mu nevyhovuju. Chcem na prispevok zareagovat a kym sa prihlasim, tak uz tu nie je. To mi nepride celkom normalne!
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 07:45:20+02
príspevok od: treja
Poprosim admina, aby si dal neurol a nepremazaval prispevky, ktore mu nevyhovuju. Chcem na prispevok zareagovat a kym sa prihlasim, tak uz tu nie je. To mi nepride celkom normalne!
Vymazavam uzivatela, ktory bol vyluceny z ePhota nema tolko cti, aby to prijal a opakovane sa registruje aj pod urazlivymi nickmi.
1
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 08:20:55+02
príspevok od: Martin Prievalsky
mne to zasa s aktivitami blbne nejako....kedysi keď som si klikol na červené číslo vpravo hore, vynulovalo sa to...teraz kliknem a daný počet tam nejaký čas zostane...
bolo aktivne cachovanie.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 08:21:47+02
príspevok od: Koma
vďaka za odpoveď, a inak taká malá ,,sranda,,...ss mám všetky rozkliknuté, okolo obeda som sa prihlásil, rozklikol vysvietené na červeno - tie čo som ešte nečítal...a stále mi naznačovala obálka tam hore že mám 15 nejakých iných neprečítaných a nerozkliknutých, ale žiadne červené už tam som nemal.....a teraz na večer už mi naznačuje že ich mám 21 ..pribudlo ďalších šesť čo by mi malo svietiť na červeno..ale nikde ich nie je................a priamo k téme - rýchlosť rozklikávania a pohyb na stránke sa oproti minulým dvom-trom týždňom ( čo už bolo naozaj do úmoru aj u mňa sa niekam vôbec prekliknúť )....tak od dnes sa rapídne zlepšila, v podstate na čo kliknem tak som aj tam..
uz sme to upravili, kvoli cachovaniu zostali udaje niekolko minut zachovane.
 
treja
2013-06-11 08:28:39+02
príspevok od: Karol Srnec
Vymazavam uzivatela, ktory bol vyluceny z ePhota nema tolko cti, aby to prijal a opakovane sa registruje aj pod urazlivymi nickmi.
Ako vies, ze je to ten isty uzivatel, ked je to vzdy iny nick?
A tie prispevky vobec neboli urazlive, tak si ich tu mohol nechat. Ved nech sa aj ostatni vyjadria. Ja si tiez myslim, ze ziadne ine sposoby hodnotenia tu nepomozu, pokial tu budu ti 'velki fotografi', ktori zaciatocnikov len ponizuju a honia sa na nich ego. A tam by mozno mohol zasiahnut admin a upozornit alebo rovno taky ponizujuci prispevok zmazat. Lenze admin to neurobi, lebo to by sa mohlo dotknut 'velkych fotografov'.
A dufam, ze teraz zmazes aj moj nick!
2
3
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 08:38:14+02
príspevok od: seifi
sa mi týmto čísla veriť, normálne ma vytáča toto, pretože technická podpora ephota mi písala, že nemá žiadne sťažnosti a všetko funguje, až na moje remcanie; badám ale, že nie som sám; mne sa kolečka s čakaním na ephoto točili aj na 2 - 3 hárkoch a nič; screenscany som posielal, aby videli na vlastne oči; a nakoniec vidím, že nie som sám; takže technická podpora ephota, srdečný pozdrav; volám technikov providera, tí konštatujú, že všetko OK, a ja som jak x; pán admin a webmaster, ako to že máte toľko sťažnosti ? všetko asi nie je OK, badám;
to co ste nam pisali vy bol, podla zaslany informacii, iny problem. Doteraz sme riesili oficialne len problem u Strateneho, kedze sa mu pomaly otvarala posta a aktivity. Nemali sme ziadne staznosti tohto typu od viacerych uzivatelov. Nakoniec velmi dlho sme riesili problem aj s Vami. Ale vami zasielane udaje o problemoch boli uplne ineho druhu a nevedeli sme urcit, kde je problem, kedze pri sledovani vasho konta sme nijaky problem nezaznamenali. Nikdy sme vam nepovedal, ze je to OK. A pri nasej siahodlhej diskusii, nerozumiem preco pisete toto. Nakoniec ste predsa pisali, ze sa problemy zacali s vymenou providera. Okolnosti, ktore mozu/mohli sposobovat problem je vela a nie vzdy je chyba na nasej strane. Pokial zaznamename nejaky problem, alebo nas niekto o nieco poziada neviem o tom, ze by sme sa to nesnazili riesit, takze nechapem tieto invektivy zo strany niektorych uzivatelov. Ak ma niekto pocit, ze sme sa jeho problemom nezaoberali nech to sem napise. Nie vsetko sa da vyriesit hned a na pockanie, ale zaoberame sa tym a riesime to. Mimochodom uz niekokykrat opakujem, ze na zalezitosti je urcena emailova schranka podpora@ephoto.sk. Pokial je to mozne problem vyriesime. Dakujem za porozumenie.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 08:50:28+02
príspevok od: treja
Ako vies, ze je to ten isty uzivatel, ked je to vzdy iny nick?
A tie prispevky vobec neboli urazlive, tak si ich tu mohol nechat. Ved nech sa aj ostatni vyjadria. Ja si tiez myslim, ze ziadne ine sposoby hodnotenia tu nepomozu, pokial tu budu ti 'velki fotografi', ktori zaciatocnikov len ponizuju a honia sa na nich ego. A tam by mozno mohol zasiahnut admin a upozornit alebo rovno taky ponizujuci prispevok zmazat. Lenze admin to neurobi, lebo to by sa mohlo dotknut 'velkych fotografov'.
A dufam, ze teraz zmazes aj moj nick!
Tu nejde o urazlivost sucasnych komentov. Tu ide o princip. Uzivatel bol pre opakovane porusovanie pravidiel portalu vyhodeny. Ale my sme ti zli, lebo sme si niekoho dovolili vyhodit, ci mazat komenty. Preboha, uz sa spamatajte. My to nerobime preto, aby sme sa na niekom vyvrsili. Su tu jednoducho urcite pravidla a ked sa viackrat porusia, nasleduje postih. Osobne si myslim, ze volnosti vo fore a v komentaroch mate nadpriemerne a inde su aj omnoho tvrdsi a nikto to tam neriesi. Ale tu si niekedy pripadam, ako "My mozeme vsetko a redakcia nech drzi hubu a robi to co my chceme".
0
11
 
treja
2013-06-11 09:01:12+02
príspevok od: Karol Srnec
Tu nejde o urazlivost sucasnych komentov. Tu ide o princip. Uzivatel bol pre opakovane porusovanie pravidiel portalu vyhodeny. Ale my sme ti zli, lebo sme si niekoho dovolili vyhodit, ci mazat komenty. Preboha, uz sa spamatajte. My to nerobime preto, aby sme sa na niekom vyvrsili. Su tu jednoducho urcite pravidla a ked sa viackrat porusia, nasleduje postih. Osobne si myslim, ze volnosti vo fore a v komentaroch mate nadpriemerne a inde su aj omnoho tvrdsi a nikto to tam neriesi. Ale tu si niekedy pripadam, ako "My mozeme vsetko a redakcia nech drzi hubu a robi to co my chceme".
No dobre, tak ked porusoval pravidla, zrusili ste mu nick. Ak sa zaregistroval znovu a znovu bude porusovat pravidla, tak mu znovu zruste nick. Ale ak sa zaregistroval a neporusuje pravidla, tak preco mu rusite nick? To ako keby sofer dostaval pokutu pri kazdej kontrole len preto, ze v minulosti prekrocil rychlost.
3
2
 
haffen
2013-06-11 09:09:35+02
Celkom dosť často mám tiež ten pocit, že je tu istá skupina fotografov, ktorí sa cítia ako nadľudia pri začiatočníkoch. Ja viem, že dokážu vytáčať stále tie isté otázky, ale dá sa to písať aj menej dehonestujúco a urážlivo. Každý raz začínal a mal pre z pohľadu skúsených - "sprosté" otázky. Preto sa aj viackrát rozmyslím, že či sa niečo opýtam a radšej si to dohľadám niekde inde, poprípade radšej napíšem priamo istým osobám ako riskovať, že tým pokazím deň niektorým ľuďom.
2
4
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2013-06-11 09:12:42+02
príspevok od: treja
No dobre, tak ked porusoval pravidla, zrusili ste mu nick. Ak sa zaregistroval znovu a znovu bude porusovat pravidla, tak mu znovu zruste nick. Ale ak sa zaregistroval a neporusuje pravidla, tak preco mu rusite nick? To ako keby sofer dostaval pokutu pri kazdej kontrole len preto, ze v minulosti prekrocil rychlost.
Keď vodič príde o vodičák, nedostane ho skôr ako mu vyprší lehota trestu.
1
3
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 09:13:34+02
príspevok od: treja
No dobre, tak ked porusoval pravidla, zrusili ste mu nick. Ak sa zaregistroval znovu a znovu bude porusovat pravidla, tak mu znovu zruste nick. Ale ak sa zaregistroval a neporusuje pravidla, tak preco mu rusite nick? To ako keby sofer dostaval pokutu pri kazdej kontrole len preto, ze v minulosti prekrocil rychlost.
Mame zjavne rozdielny nazor. Ja davam viackrat sancu kazdemu. A niekomu, kto sklame moju doveru a opakovane skodi, tomu uz sancu nedam. Co je na tom nepochopitelne?
1
7
 
saxo
2013-06-11 09:14:11+02
Proč mam na pošti -3 nebo-1 co se tle deje ne hapem nič.Mislim da je to dobre
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-11 09:20:06+02
príspevok od: saxo
Proč mam na pošti -3 nebo-1 co se tle deje ne hapem nič.Mislim da je to dobre
pri vcerajsom rieseni problemu s nacianim sa nam tam dostala mala chybicka. Coskoro to bude v poriadku
 
treja
2013-06-11 09:20:36+02
príspevok od: Martin Brojo
Keď vodič príde o vodičák, nedostane ho skôr ako mu vyprší lehota trestu.
Ale ten uzivatel nedostal zakaz nejaky cas registrovat sa na portali, kedze sa registrovat vie. Len mu bol zruseny nick, aspon tak som to pochopil. A vobec, ako niekto vie, ci to je ten uzivatel alebo niekto iny?
4
1
 
Strana 4 z 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()