Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
ujosajner
2015-04-08 10:31:46+02
ja mam otazku: ako funguje podpora@ephoto.sk ?
pisal som tam 2. aprila a nemam stale ziadnu reakciu. takze ani neviem, ci mail niekto dostal a zaobera sa mojim problemom.
0
0
 
alexmenti
2015-04-08 10:38:51+02
príspevok od: and_rey
Bývaš takto zhovievavý napríklad aj k cestárom, automechanikovi, zubárovi...? Mal by si
To nie je o zhovievasti a spokojnosti...len ma už prestalo baviť čítať stále to isté dokola...a tak som sa rozhodol, neprilievať viac oleja do ohňa...ako som sa slobodne rozhodol do tohto portálu vstúpiť, tak isto slobodne z neho vystúpim, ak uznám za vhodné...to je všetko, nič viac, ale ani nič menej...
0
0
 
and_rey
2015-04-08 11:18:03+02
príspevok od: alexmenti
To nie je o zhovievasti a spokojnosti...len ma už prestalo baviť čítať stále to isté dokola...a tak som sa rozhodol, neprilievať viac oleja do ohňa...ako som sa slobodne rozhodol do tohto portálu vstúpiť, tak isto slobodne z neho vystúpim, ak uznám za vhodné...to je všetko, nič viac, ale ani nič menej...
Áno, presne o tom prístupe "už ma to prestáva baviť" a tak rezignujem to je. Pretože veľa vecí je o komunikácii a tá tu nefunguje, ľudí čo tu píšu to tiež prestáva baviť pozerať sa ako sa im pred očami stráca super portál, ale chú pomôcť názorom, kritikou. Možno nesprávnou, možno veľa vecí nechápu, ale sám vidíš aká odpoveď sa im tu dostáva. Žiadna. Admina to zjavne už tiež prestalo baviť a tak zvolil pohodlnú rolu mŕtveho chrobáka. Veď čo, psi štekajú a karavána ide daľej... Návštevnosť máme, reklama sa zobrazuje, pohoda klídek tabáček.
BTW: nikto nikoho nenúti, odísť
0
0
 
blahoslav J B Art
2015-04-08 16:50:46+02
príspevok od: and_rey
Bývaš takto zhovievavý napríklad aj k cestárom, automechanikovi, zubárovi...? Mal by si
rozdiel je ten, ze v pripade cestarov, automechanikov, ci zubarov ide minimalne o zdravie, ak nie o zivot ... v pripade web stranky Ephota ide len o zabavu ... aj ked poniektori to beru smrtelne vazne
0
3
 
and_rey
2015-04-08 17:33:50+02
príspevok od: blahoslav J B Art
rozdiel je ten, ze v pripade cestarov, automechanikov, ci zubarov ide minimalne o zdravie, ak nie o zivot ... v pripade web stranky Ephota ide len o zabavu ... aj ked poniektori to beru smrtelne vazne
Ale veď sa zabávame
0
0
 
gastiv
2015-04-09 00:48:49+02
príspevok od: Tibor78
A kam zacali chodit nevies?
Viacery a ja takisto na 500px.com tam clovek aspon nachadza inspiraciu uz pri nahlade,niektory sa tu este akosi brania a hladaju primitivne odpovede.nechapem ze to este funguje
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-04-09 07:29:49+02
príspevok od: shaggy
To sú asi tie najväčšie nezmysly, aké som čítal.
Keď vidím, ako sa tu admin "vyhovára", že napr. orez fotky nie je jednoduchá vec a potrebujú na to viac času, tak sa iba usmievam, lebo je to práca max. na 8 hodín. A to isté ostatné úpravy.

Nemôžeš porovnávať jednoduchý web s operačným systémom, alebo novým foťákom. A v tomto prípade ide iba o redizajn, ktorý by tí traja programátori za slovenské platy (ktoré vôbec nie sú zlé), mali mať už dávno hotový.
mame jedneho programatora a nie je to tak jednoduche ako pisete. Uz som o tom pisal vyssie vo vlakne, ako aj o dalsich veciach, ktore boli preberane v tomto vlakne niekolkokrat. Nie je mozne uplne vyhoviet kazdemu, snazime sa len veci vysvetlit a nevyhovarame sa. Pokial neodpovedam, je to len kvoli tomu, ze uz som na niektore otazky niekolkokrat odpovedal a moje odpovede sa vo vlakne pravidelne opakuju. Resp. problem riesim s uzivatelom priamo.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-04-09 07:37:27+02
príspevok od: ujosajner
ja mam otazku: ako funguje podpora@ephoto.sk ?
pisal som tam 2. aprila a nemam stale ziadnu reakciu. takze ani neviem, ci mail niekto dostal a zaobera sa mojim problemom.
Prepacte, ale presiel som vsetky emaily, ale vas email som nenasiel. Mozete ho poslat este raz.
Pokial su to veci, ktore riesim ja lebo projektova manazeka (prihlasovanie a pod.) tak zvycajne najneskor do 24 hod. podla mnozstva a typu problemov. Programatorske veci zalezia od toho ako rychlo sa nam podari detekovat problem a kolko je s tym prace. Ak sa stane, ze na email nedostanete odpoved (ak napr. nebol doruceny) napiste adminovi sukromnu spravu.
 
kakadu
2015-04-09 08:05:09+02
príspevok od: admin
Prepacte, ale presiel som vsetky emaily, ale vas email som nenasiel. Mozete ho poslat este raz.
Pokial su to veci, ktore riesim ja lebo projektova manazeka (prihlasovanie a pod.) tak zvycajne najneskor do 24 hod. podla mnozstva a typu problemov. Programatorske veci zalezia od toho ako rychlo sa nam podari detekovat problem a kolko je s tym prace. Ak sa stane, ze na email nedostanete odpoved (ak napr. nebol doruceny) napiste adminovi sukromnu spravu.
nechcete miesto "projektovej managerky" radsej zamestnat este jedneho programatora.
Ty vole - to co ste tam za strukturu ala slovensko. 10 magorov okolo jednej nefunkcnej stranky.

0
0
 
shaggy
2015-04-09 08:47:33+02
príspevok od: admin
mame jedneho programatora a nie je to tak jednoduche ako pisete. Uz som o tom pisal vyssie vo vlakne, ako aj o dalsich veciach, ktore boli preberane v tomto vlakne niekolkokrat. Nie je mozne uplne vyhoviet kazdemu, snazime sa len veci vysvetlit a nevyhovarame sa. Pokial neodpovedam, je to len kvoli tomu, ze uz som na niektore otazky niekolkokrat odpovedal a moje odpovede sa vo vlakne pravidelne opakuju. Resp. problem riesim s uzivatelom priamo.
Som programátor, takže viem, že je to tak jednoduché, ako píšem.
A napr. som viackrát spomínal, že máte rozbitý font (nedoťahuje niektoré znaky s diakritikou), náprava je úplne triviálna a aj tak to stále nie je urobené. Mňa by hanba fackovala, keby som to mal zle aj po upozornení.
Ale nie je to môj web, moje výlevy môžete pokojne ignorovať
0
0
 
kakadu
2015-04-09 11:36:49+02
príspevok od: shaggy
Som programátor, takže viem, že je to tak jednoduché, ako píšem.
A napr. som viackrát spomínal, že máte rozbitý font (nedoťahuje niektoré znaky s diakritikou), náprava je úplne triviálna a aj tak to stále nie je urobené. Mňa by hanba fackovala, keby som to mal zle aj po upozornení.
Ale nie je to môj web, moje výlevy môžete pokojne ignorovať
maju tam v hlavicke utf-8 nemalo by to robit problem a ani som si nevsimol v mojom chrome, ze by to problem robilo. Jedine, ze v nejakej sekcii kam nechodim, je mozno nieco tahane cez css z googla a nema to podporu pre nase znaky - nechce sa mi do toho pozerat - ked maju prostriedky na produktovu managerku maju urcite aj na to, aby zaplatili niekoho kto to urobi.
0
0
 
shaggy
2015-04-09 12:55:17+02
príspevok od: kakadu
maju tam v hlavicke utf-8 nemalo by to robit problem a ani som si nevsimol v mojom chrome, ze by to problem robilo. Jedine, ze v nejakej sekcii kam nechodim, je mozno nieco tahane cez css z googla a nema to podporu pre nase znaky - nechce sa mi do toho pozerat - ked maju prostriedky na produktovu managerku maju urcite aj na to, aby zaplatili niekoho kto to urobi.
S utf-8 to nemá nič spoločné.
Narážam na google fonty, ktoré majú zle embedované a pri niektorých znakoch im namiesto fontu Hind dáva arial.
Ja to už tiež nechcem rozoberať, upozornil som ich na to minimálne dvakrát. Očividne to nie je také jednoduché (ako tu niekto veľmi rád opakuje). Ak je s tým klient ok a programátor sa nehanbí za svoju robotu, tak je potom všetko v poriadku.
0
0
 
kakadu
2015-04-09 15:18:33+02
príspevok od: shaggy
S utf-8 to nemá nič spoločné.
Narážam na google fonty, ktoré majú zle embedované a pri niektorých znakoch im namiesto fontu Hind dáva arial.
Ja to už tiež nechcem rozoberať, upozornil som ich na to minimálne dvakrát. Očividne to nie je také jednoduché (ako tu niekto veľmi rád opakuje). Ak je s tým klient ok a programátor sa nehanbí za svoju robotu, tak je potom všetko v poriadku.
no ved ako som napisal.

Skoda reci a casu.
0
0
 
blahoslav J B Art
2015-04-09 15:41:31+02
príspevok od: kakadu
nechcete miesto "projektovej managerky" radsej zamestnat este jedneho programatora.
Ty vole - to co ste tam za strukturu ala slovensko. 10 magorov okolo jednej nefunkcnej stranky.

pocuvaj sem, kakadu, skus sem radsej pridat nejaku tebou odfotenu fotku, nech vieme, s kym mame do cinenia, hoci podla napisaneho prispevku si viem urobit obraz, ale fotograf mozes byt dobry
0
0
editovaný
 
blahoslav J B Art
2015-04-09 16:12:09+02
príspevok od: shaggy
S utf-8 to nemá nič spoločné.
Narážam na google fonty, ktoré majú zle embedované a pri niektorých znakoch im namiesto fontu Hind dáva arial.
Ja to už tiež nechcem rozoberať, upozornil som ich na to minimálne dvakrát. Očividne to nie je také jednoduché (ako tu niekto veľmi rád opakuje). Ak je s tým klient ok a programátor sa nehanbí za svoju robotu, tak je potom všetko v poriadku.
a mozno tu je ten problem ... dostal si sa na fotoportal, zaoberajuci sa fotografiou, ale chcel si ist na fontoportal, zaoberajuci sa fontami
0
0
 
shaggy
2015-04-09 16:54:41+02
príspevok od: blahoslav J B Art
a mozno tu je ten problem ... dostal si sa na fotoportal, zaoberajuci sa fotografiou, ale chcel si ist na fontoportal, zaoberajuci sa fontami
A tu je aj tvoja chyba. Dostal si sa na fotoportál, zaoberajúci sa fotografiou a namiesto toho sa vyjadruješ v téme, kde sa rozoberajú webové stránky.
Rada do budúcnosti - zapracuj na svojej schopnosti diskutovať a skús to bez ad hominem útokov
0
6
 
seifi
2015-04-09 21:17:03+02
mne sa zase páči, že fotografie na kritiku sa všetkým (teda skoro všetkým) páčia, sú skrátka waw , kritiky pomenej, alebo dáš like alebo ideš ďalej, a to je správne, nezaťažovať sa, treba myslieť pozitívne; posúva sa to pekne do strany, princíp... ja tebe, ty mne, to tu pekne valcuje ...
0
0
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-09 21:48:04+02
príspevok od: seifi
mne sa zase páči, že fotografie na kritiku sa všetkým (teda skoro všetkým) páčia, sú skrátka waw , kritiky pomenej, alebo dáš like alebo ideš ďalej, a to je správne, nezaťažovať sa, treba myslieť pozitívne; posúva sa to pekne do strany, princíp... ja tebe, ty mne, to tu pekne valcuje ...
Nekomentuje sa ani to, čo zaberá na titulke to "najčestnejšie" miesto... Dokonca aj sledovanosť tých článkov je nižšia, ako návštevnosť čo i len priemernej fotografie...
Neviem, asi sa týmto v redakcii nikto nezaoberá - ja sa domnievam, že na najväčšom vyhradenom mieste na titulke by malo "tróniť" niečo, čo sa najviac sleduje a nie to, čo je na okraji záujmu...
0
0
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-09 21:58:43+02
príspevok od: blahoslav J B Art
pocuvaj sem, kakadu, skus sem radsej pridat nejaku tebou odfotenu fotku, nech vieme, s kym mame do cinenia, hoci podla napisaneho prispevku si viem urobit obraz, ale fotograf mozes byt dobry
Blahoslav, nič v zlom, ale debatuje sa tu o vzhľade stránky a je dobré, ak sa k tomu vyjadrí niekto, kto má k danej téme a v príslušnej oblasti nejaké skúsenosti. Myslím si, že v tomto prípade je úplne jedno, či Kakadu fotí a ako fotí...
0
1
 
blahoslav J B Art
2015-04-09 22:02:59+02
príspevok od: shaggy
A tu je aj tvoja chyba. Dostal si sa na fotoportál, zaoberajúci sa fotografiou a namiesto toho sa vyjadruješ v téme, kde sa rozoberajú webové stránky.
Rada do budúcnosti - zapracuj na svojej schopnosti diskutovať a skús to bez ad hominem útokov
ano, priznavam, som clovek omylny ... a sucasne sa za svoje komentare ospravedlnujem vsetkym bez zmyslu pre humor, ako aj tym, ktori ich mohli brat ako utok na ich homosexualitu
0
0
 
Strana 57 z 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()