Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Oživenie

Filip Minárik
2017-07-08 11:46:18+02
Nazdar, nezvažujete nejakú súťaž? Alebo hocičo čo by to trocha oživilo? To tu je už dlhšiu dobu tak mŕtvejšie ako môj pes, ktorého som 5 rokov dozadu zakopal... by sa to troška oživilo. dík
 
Bpali
2017-07-08 12:17:14+02
príspevok od: Karol Srnec
ani som si ju nevsimol a to som tu skoro stale...
 
Filip Minárik
2017-07-08 12:47:54+02
príspevok od: Bpali
ani som si ju nevsimol a to som tu skoro stale...
Noo tiež o ničom neviem... keby sa tu vymysleli nejaké aktivity...., som tu relatívne dosť krátko a je my blbé mrdať do systému.... Ale myslím, že je to tu na moc vysokej úrovni.. a asi až moc, nových odradí, starý odchádzajú...
 
Bpali
2017-07-08 13:04:32+02
príspevok od: Filip Minárik
Noo tiež o ničom neviem... keby sa tu vymysleli nejaké aktivity...., som tu relatívne dosť krátko a je my blbé mrdať do systému.... Ale myslím, že je to tu na moc vysokej úrovni.. a asi až moc, nových odradí, starý odchádzajú...
ja som tu od 2009 asi a ano vela sa zmenilo...neviem,predtym to tu viac zilo...komentovalo sa pod fotkami, diskutovalo... teraz das like a kuknes a ides dalej...
 
landov
2017-07-08 13:26:19+02
príspevok od: Bpali
ja som tu od 2009 asi a ano vela sa zmenilo...neviem,predtym to tu viac zilo...komentovalo sa pod fotkami, diskutovalo... teraz das like a kuknes a ides dalej...
ved je to jasne: ked spoplatnili efoto, tak na zaciatku bolo spoplatnene aj forum (inac to vymyslel fakt asi nejaky uchyl) a vtedy bol zaciatok konca. Kym dovtedy forum bolo naozaj forum a zilo to tu, teraz je to len parodia na forum. Kopa ludi po spoplatneni fora odisla a uz sa viac nevratila.
 
Filip Minárik
2017-07-08 13:28:19+02
Nooo treba asi obmeniť tým.. za ľudí, ktorých ako tak foto
zaujíma, ktorí to ako tak udržia a baví ich to... lebo to ide dosť dole.. a ľudia tu už chodia len zo zvyku....
 
Filip Minárik
2017-07-08 13:32:33+02
príspevok od: landov
ved je to jasne: ked spoplatnili efoto, tak na zaciatku bolo spoplatnene aj forum (inac to vymyslel fakt asi nejaky uchyl) a vtedy bol zaciatok konca. Kym dovtedy forum bolo naozaj forum a zilo to tu, teraz je to len parodia na forum. Kopa ludi po spoplatneni fora odisla a uz sa viac nevratila.
By som toto ani neriešil... podporu treba a chod systému niečo stojí... len by sa k tomu aspoň minimálne hodila nejaká tá "staroslivosť" z ich strany, lebo to tu držia iba ľudia čo tu dávajú foto.. nič iné...
 
landov
2017-07-08 13:34:21+02
príspevok od: Filip Minárik
By som toto ani neriešil... podporu treba a chod systému niečo stojí... len by sa k tomu aspoň minimálne hodila nejaká tá "staroslivosť" z ich strany, lebo to tu držia iba ľudia čo tu dávajú foto.. nič iné...
ja ale riesim spoplatnenie FORA, co bola kolosalna blbost. Potom to zase dali free, ale uz boli vsetci prec
 
tom-o
2017-07-08 14:22:48+02
príspevok od: Karol Srnec
Fotogenicke rakusko je bohuzial sutaz tak pre bratislavcanov a okolie
 
Bpali
2017-07-08 14:39:58+02
príspevok od: Filip Minárik
By som toto ani neriešil... podporu treba a chod systému niečo stojí... len by sa k tomu aspoň minimálne hodila nejaká tá "staroslivosť" z ich strany, lebo to tu držia iba ľudia čo tu dávajú foto.. nič iné...
podla z reklam dostanu dost zaplatene.... neviem,nie som z fachu
 
blahoslav J B Art
2017-07-08 16:29:48+02
príspevok od: landov
ja ale riesim spoplatnenie FORA, co bola kolosalna blbost. Potom to zase dali free, ale uz boli vsetci prec
nemam nejaky detailny prehlad, ale co poznam ine CZ+SK fotoservery, ani tam som nezaznamenal nejake zive diskusie ... este ked tak pod clankami o fototechnike, podobne ako tu ... o fotkach sa asi uz moc nediskutuje
a mozno je to zivsie na fakebooku, ale to neviem, lebo nemam ...
... a ak to takto pojde nadalej v Europe ako doteraz, budu sa menit fotaky za zbrane
 
norulakp
2017-07-08 19:37:27+02
celkovo je spoplatnenie podla mna v dnesnej dobe krok mimo. Predtym som tu chodieval casto. Rozne zaujimave clanky, fora a pod. Potom sa to spoplatnilo a nevidel som najmensi dovod, aby som platil za nieco, co si mozem najst hocikde inde zadarmo. Vsak na nete je kopec recenzii, navodov, rad a pod. ktore su zadarmo. Je mi jasne, ze vsetko nieco stoji, ale mohli by to vykryt z reklamy.
 
acton
2017-07-08 19:50:24+02
príspevok od: blahoslav J B Art
nemam nejaky detailny prehlad, ale co poznam ine CZ+SK fotoservery, ani tam som nezaznamenal nejake zive diskusie ... este ked tak pod clankami o fototechnike, podobne ako tu ... o fotkach sa asi uz moc nediskutuje
a mozno je to zivsie na fakebooku, ale to neviem, lebo nemam ...
... a ak to takto pojde nadalej v Europe ako doteraz, budu sa menit fotaky za zbrane
v cechach sa ovela viac diskutuje a menej lajkuje, tu nie je zaujem o diskusiu lebo sa kazdy boji, ze utrpi jeho ego.
 
acton
2017-07-08 19:52:00+02
a to fotogenicke rakusko... nedajte sa vysmiat ved to je pre dochodcov, bez interesu, bez napadu iba foto.
 
Robson65
2017-07-08 22:00:03+02
príspevok od: acton
v cechach sa ovela viac diskutuje a menej lajkuje, tu nie je zaujem o diskusiu lebo sa kazdy boji, ze utrpi jeho ego.
s tymto nazorom nesuhlasim som na dvoch fotoserveroch a tam je komentov k fotografiam ovela menej a ked som ich par napisal, tak som mal pocit, ze ma naozaj ukamenuju aj cez monitor...
 
Bpali
2017-07-08 22:14:03+02
tak sa nebojme tu komentovat...a bude dobre...podla mna kazdy nazor je cenny....ale treba si aj chybu priznat obcas
 
acton
2017-07-08 22:21:35+02
príspevok od: Robson65
s tymto nazorom nesuhlasim som na dvoch fotoserveroch a tam je komentov k fotografiam ovela menej a ked som ich par napisal, tak som mal pocit, ze ma naozaj ukamenuju aj cez monitor...
ja som na jednom ceskom a tam komentuju kazdu fotografiu.
 
acton
2017-07-08 22:30:27+02
príspevok od: Bpali
tak sa nebojme tu komentovat...a bude dobre...podla mna kazdy nazor je cenny....ale treba si aj chybu priznat obcas
to by tu muselo chciet minimalne 10 - 15 ludi...
 
Robson65
2017-07-08 22:44:06+02
príspevok od: acton
ja som na jednom ceskom a tam komentuju kazdu fotografiu.
mozno si na inom ako ja, a popravde, taký by som chcel navstívit...to má zmysel
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()