Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto info

admin
admin redakcia ephoto.sk 2021-01-25 19:55:25+01
Keďže sa nedávno vo fóre otvorila diskusia okolo pôsobenia Karola Srnca na našom portáli a s ňou aj rôzne fámy a dohady , radi by sme veci dali na pravú mieru a informovali návštevníkov ephoto, že s Karolom naďalej spolupracujeme a spolupracovať aj budeme. Nebude už síce našim zamestnancom, ale ako externý spolupracovník bude naďalej písať recenzie, prípadne články do fotoškoly.
Je to zo strany vydavateľstva pragmatický krok, ktorý bol nevyhnutý vzhľadom na výpadok príjmov z reklamy a taktiež z výstavy FotoSlovakia 2020.
Asi nie je žiadnym tajomstvom, že záujem o fototechniku rapídne poklesol (za posledných desať rokov je to skoro o 90 %), čím logicky klesli aj výdavky firiem na reklamu .

Do toho navyše prišla aktuálna ekonomicko - kovidová kríza, ktorá bohužiaľ ničí skoro každé odvetvie aj to naše, fotografické, nevynímajúc. Našou snahou je však aj naďalej užívateľom vytvárať priestor na prezentáciu svojich fotografií, na diskusie pod fotografiami aj vo Fórume, na inzerovanie v Bazári. Zároveň tak ako doteraz budeme prinášať zaujímavé články a recenzie.

Ďakujeme všetkým našim predplatiteľom, ktorí formou predplatného podporili a podporujú ephoto a tiež všetkým návštevníkom a užívateľom za ich priazeň.
Tím ephoto
 
landov
2021-02-01 06:47:33+01
Este si dovolim dat sem screen jedneho prispevku pod v.u. linkom. Myslim, ze ten dostatocne objasni, kde je asi pravda.
 
fatality
2021-02-01 09:01:04+01
príspevok od: landov
Vdaka za link.
Co na to admin ? Idete klamat a zavadzat aj nadalej ???
dikez za osviezenie pamati..a od admina to je fakt trapas,ze klame v takejto dohladatelnej
a overitelnej veci..
 
duroslav
2021-02-01 09:14:15+01
príspevok od: landov
[b]Forum nikdy nebolo spoplatnene a teda "odstrelene" (ak tým myslite toto ).
[/b]
Mate kratku pamat...alebo vedome klamete. Forum spoplatnene BOLO - nie na dlho, ale stacilo to na to, aby odisla vacsina prispievajucich !
Ja si pamätám že som v danom čase nejakému užívateľovi písal cez PM z dôvodu že som nemohol odpovedať vo fóre keďže som bol neplatiaci člen. Teraz som si pozeral archív odoslanej pošty a ešte som tam tú správu našiel. Bolo to v roku 2014. A podotknem ešte že nie len do fóra sa nedalo zadarmo prispievať, ale ani len články (odomknuté) sa nedali komentovať.
 
francesco
2021-02-01 09:41:32+01
príspevok od: landov
Bla, bla, bla...vidim, ze tu sa nikdy nic nezmeni. Sebareflexia 0 bodov.
To je uz davno jasne, ze ak tu nieco zmenia tak jedine k horsiemu. Je to tu za zenitom a viac snahy o prezitie portalu maju uzivatelia, majitelia uz zlomili palicu a nechaju to uz iba na dobeh. Mozno ten zahadny admin ani netusi co sa tu dialo pred niekolkymi rokmi.
 
photo07
2021-02-01 12:29:50+01
Nechapem naco sem vlastne chodite ked tuto stranku tak nenavidite? Ved admin uz jasne odpovedal ze s Karolom budu spolupracovat dalej. Forum je pre vsetkych a nikoho to nezaujima ako to bolo nejaku chvilku pred rokmi.
A inak ste uplne slepi poniektori? Nevidite ze okrem korona krizy aj cely fotobiznis pada? Takze samozrejme ze udrzovat a zlepsovat takyto web, ktory je zavisly aj na reklame a prispievateloch je coraz narocnejsie.
A co sa tyka tej galerie, je to na nas problem uzivatelov ze nepiseme kritiku na kazdu fotku co vidime. Proste sa nam nechce pisat komentare k fotkam a to nezmenia ziadne pravidla.
 
blahoslav J B Art
2021-02-01 12:39:42+01
príspevok od: photo07
Nechapem naco sem vlastne chodite ked tuto stranku tak nenavidite? Ved admin uz jasne odpovedal ze s Karolom budu spolupracovat dalej. Forum je pre vsetkych a nikoho to nezaujima ako to bolo nejaku chvilku pred rokmi.
A inak ste uplne slepi poniektori? Nevidite ze okrem korona krizy aj cely fotobiznis pada? Takze samozrejme ze udrzovat a zlepsovat takyto web, ktory je zavisly aj na reklame a prispievateloch je coraz narocnejsie.
A co sa tyka tej galerie, je to na nas problem uzivatelov ze nepiseme kritiku na kazdu fotku co vidime. Proste sa nam nechce pisat komentare k fotkam a to nezmenia ziadne pravidla.
plny suhlas ... ako hovori slovenske konspiracne prislovie ... po bitke je kazdy general lucansky
 
francesco
2021-02-01 12:43:39+01
príspevok od: photo07
Nechapem naco sem vlastne chodite ked tuto stranku tak nenavidite? Ved admin uz jasne odpovedal ze s Karolom budu spolupracovat dalej. Forum je pre vsetkych a nikoho to nezaujima ako to bolo nejaku chvilku pred rokmi.
A inak ste uplne slepi poniektori? Nevidite ze okrem korona krizy aj cely fotobiznis pada? Takze samozrejme ze udrzovat a zlepsovat takyto web, ktory je zavisly aj na reklame a prispievateloch je coraz narocnejsie.
A co sa tyka tej galerie, je to na nas problem uzivatelov ze nepiseme kritiku na kazdu fotku co vidime. Proste sa nam nechce pisat komentare k fotkam a to nezmenia ziadne pravidla.
plny nesuhlas ... ak by sme ju nenavideli, tak tato diskusia neexistuje, dlhodobo nie je zaujem na napredovani, nazor uzivatelov majitelov nezaujima ... nepripojim ziadne "vtipne" porekadlo
 
seifi
2021-02-01 12:58:43+01
niekto tu mudruje a špak mu ešte tleje na peróne žel. stanici ...
 
luboslav
2021-02-01 13:30:14+01
Tak ma napadá aké náročné a ako dlho trvá spraviť článok aké robí "EXšefredaktor" (p. Srnec).
Podľa mňa je to celkom náročné, text, fotky, popis, úprava, atď., Verím že to má už premakané a ide mu to "od ruky" ale aj tak, celkom robota.
Nebolo by jednoduchšie spraviť video? Napríklad nejakých úprav v LR, alebo je to ešte viac roboty?
Nie že by som to nevyhnutne potreboval YT je plný dobrých videí s tutoriálmi.
Ale niektoré čiernobiele fotky od "EX" sa mi páčili celkom dosť.
Možno by to bola po zverejnení na YT aj cesta k pritiahnutiu pozornosti na stránku.
Ale je tu šanca že je to blbosť.
 
blahoslav J B Art
2021-02-01 13:48:21+01
vsetky tu popisane mozne navrhy na zlepsenie Ephota v case upadajucich predajov fototechniky, korona krizy, zmensujucich sa vydajov na reklamu, asi budu marne ...
fotomobilovi fotici takuto stranku nepotrebuju a asi sem okrem mna ani nechodia ...
pokrocilejsi fotografi sem aj chodia, ale nechcu zaplatit ani nepovinne clenske ...
pokrocili fotografi sem nepridu, lebo naco a zverejnuju fotky na IG a FB
 
fatality
2021-02-01 14:16:57+01
príspevok od: photo07
Nechapem naco sem vlastne chodite ked tuto stranku tak nenavidite? Ved admin uz jasne odpovedal ze s Karolom budu spolupracovat dalej. Forum je pre vsetkych a nikoho to nezaujima ako to bolo nejaku chvilku pred rokmi.
A inak ste uplne slepi poniektori? Nevidite ze okrem korona krizy aj cely fotobiznis pada? Takze samozrejme ze udrzovat a zlepsovat takyto web, ktory je zavisly aj na reklame a prispievateloch je coraz narocnejsie.
A co sa tyka tej galerie, je to na nas problem uzivatelov ze nepiseme kritiku na kazdu fotku co vidime. Proste sa nam nechce pisat komentare k fotkam a to nezmenia ziadne pravidla.
si predstav ze nas to zaujima,kedze spoplatnenie fora bol zaciatok upadku tohto webu..to za prve..za druhe,ludia odtialto nevedeli velmi hospodarit ani v minulosti,korona nekorona,vid data z finanstatu..a za tretie..klamat sa nema
 
adam99
2021-02-01 20:27:41+01
Môj komentár tu bol zmazaný. Pridal som ho dnes cez deň a večer tu nebol. Bez vysvetlenia.

Nedal som tu nič čo by bolo verejne nedostupné. Takisto to nebolo mimo tému ale naopak. Prečítal som si "PRAVIDLÁ ZAKLADANIA TÉM A DISKUTOVANIA VO FÓRE" a neviem, čo som porušil.

Pozdravujem admina. Neviem, či dostanem ban, či mi zmaže aj tento príspevok, alebo mi zmaže celé konto a je mi to asi jedno. Majte sa pekne.
 
marianr
2021-02-01 21:03:49+01
Pripomínam že podľa jedného miestneho mobilného fotografa sa k webovým stránkam môže vyjadrovať len ten, čo sám prevádzkuje podobné stránky. 8-)))
 
preview
2021-02-10 11:50:53+01
Fajn ja som chcel predplatit teraz a nejde to. píše že je to nedostupné. Ale čo ma štve viac je že fotky sa mi tu zobrazujú väčšie ako je reálna velkost a neviem či sa to dá niekde nastavit vo win.
 
fatality
2021-02-10 12:44:50+01
príspevok od: preview
Fajn ja som chcel predplatit teraz a nejde to. píše že je to nedostupné. Ale čo ma štve viac je že fotky sa mi tu zobrazujú väčšie ako je reálna velkost a neviem či sa to dá niekde nastavit vo win.
ako toto uz je smiech cez slzy..ked sa stazuju,ako koli poklesu vsetkeho nejde biznis a ked im niekto chce zaplatit za ich produkt ,neda sa im "otvorit penazenka"
 
preview
2021-02-10 13:57:52+01
príspevok od: fatality
ako toto uz je smiech cez slzy..ked sa stazuju,ako koli poklesu vsetkeho nejde biznis a ked im niekto chce zaplatit za ich produkt ,neda sa im "otvorit penazenka"
Budem sa opakoévat ale mal som rád vivo pretože bolo tak komlikované že to bolo problém prekúsnuť. A čakám či napíše admin , som s toho dosť nervozny ale aspon som mal čas zavesit fotky na instagram a fotoma.
 
landov
2021-02-10 14:53:42+01
príspevok od: preview
Budem sa opakoévat ale mal som rád vivo pretože bolo tak komlikované že to bolo problém prekúsnuť. A čakám či napíše admin , som s toho dosť nervozny ale aspon som mal čas zavesit fotky na instagram a fotoma.
Tunajsi "admin" mi skor pripada ako bot.
 
blahoslav J B Art
2021-02-10 15:10:47+01
príspevok od: preview
Budem sa opakoévat ale mal som rád vivo pretože bolo tak komlikované že to bolo problém prekúsnuť. A čakám či napíše admin , som s toho dosť nervozny ale aspon som mal čas zavesit fotky na instagram a fotoma.
na 1. stranke tejto temy pise admin, ze treba napisat na adresu: podpora@ephoto.sk a predplatne riesia individualne ... a vyzera to tak, ze admin je vlastne aj majitel tejto stranky Laco Biath
 
landov
2021-02-10 15:28:48+01
"Predplatne sa riesi individualne"...tvl ,to je jak nejaky VIP klub
Asi maju tolko cakatelov, ze si robia vyber .
 
seifi
2021-02-10 15:30:22+01
príspevok od: blahoslav J B Art
na 1. stranke tejto temy pise admin, ze treba napisat na adresu: podpora@ephoto.sk a predplatne riesia individualne ... a vyzera to tak, ze admin je vlastne aj majitel tejto stranky Laco Biath
inak je aj umenie nájsť, ako sa dostať k predplatnému;
ale žiaľ tam sa informáciu o tom, že treba ísť na 1.stránku tejto témy, kde sa záujemca dozvie, že je potrebné kamsi písať, nenachádza ...
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()