Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto - chyba autor fotky.

miki33
2011-02-14 10:35:42+01
Pozdravujem adminov, mam taku pripomienku - pri fotografii mi chyba linka na autora a jeho profil a galeriu. Nemusi ty byt jeho meno, ale aspon linka "Profil autora". Casto viem meno autora a chcem si pozriet jeho galeriu ale tazko sa da k tomu doklikat. Je tam sice "Nasisat autorovi", "Pridat k oblubenym" ... ale nie jeho profil. Dakujem za pohopenie.
 
haplo602
2011-02-14 10:40:09+01
príspevok od: miki33
Pozdravujem adminov, mam taku pripomienku - pri fotografii mi chyba linka na autora a jeho profil a galeriu. Nemusi ty byt jeho meno, ale aspon linka "Profil autora". Casto viem meno autora a chcem si pozriet jeho galeriu ale tazko sa da k tomu doklikat. Je tam sice "Nasisat autorovi", "Pridat k oblubenym" ... ale nie jeho profil. Dakujem za pohopenie.
napisat autorovi, skopiruj si meno, v menu Komunita/Zoznam uzivatelov mas vyhladavanie ... potrebujes podrobnejsi navod ?
 
micuro
2011-02-14 10:47:01+01
pokial si si to vsimol vo fotokritike..tak tam sa ti autor fotky zobrazi az po ohodnoteni fotografie. Take opatrenie aby sa nehodnotilo len podla mena a renome fotografa ale naozaj podla dojmu z fotografie.
 
werdza
2011-02-14 10:51:51+01
To je odkedy je teraz novy dizajn stranky ,aj tu bola o tom diskusia aj anketa, meno uvidis, ked fotku ohodnotis bodmi, komentar bez bodov tusim nestaci.
Ja som za, aby sa zobrazovalo zase meno autora a nemuselo sa to obchadzat tak, ze kliknes na posli autorovi spravu, tam ho uvidis a skopirujes do vyhladavania.
 
Cyril
2011-02-14 10:52:21+01
príspevok od: miki33
Pozdravujem adminov, mam taku pripomienku - pri fotografii mi chyba linka na autora a jeho profil a galeriu. Nemusi ty byt jeho meno, ale aspon linka "Profil autora". Casto viem meno autora a chcem si pozriet jeho galeriu ale tazko sa da k tomu doklikat. Je tam sice "Nasisat autorovi", "Pridat k oblubenym" ... ale nie jeho profil. Dakujem za pohopenie.
Ja mam tiež ten istý problém
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-02-14 10:54:40+01
presne ako pise Werdza..cela anonymita je kravina,kto chce ,autora si aj tak najde..na ziadnom inom portali,co poznam,a ze je ich dost, to tak nefunguje..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()