Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Fotky, ktoré som už hodnotil

Patrik2
2011-03-29 18:07:41+02
Pár krát sa mi stalo že som natrafil na fotku ktorú som už hodnotil... Pri rozkliku fotky sa mi zobrazí pás zeleno-hnedej farby na ktorom je napísané "Túto fotografiu ste už hodnotili", ktorý mi siaha cez celý priemer monitora... Mne osobne to prekáža pretože to ťahá oči :/ Chcem sa spýtať či by sa to nedalo nejako zmeniť.
 
kecal
2011-03-29 18:19:25+02
príspevok od: Patrik2
Pár krát sa mi stalo že som natrafil na fotku ktorú som už hodnotil... Pri rozkliku fotky sa mi zobrazí pás zeleno-hnedej farby na ktorom je napísané "Túto fotografiu ste už hodnotili", ktorý mi siaha cez celý priemer monitora... Mne osobne to prekáža pretože to ťahá oči :/ Chcem sa spýtať či by sa to nedalo nejako zmeniť.
hm .. mňa zaujíma koho sa to pýtaš, pokiaľ mňa, tak najjednoduchšia cesta ako to zmeniť je:

a.) neotvárať fotky ktoré si už hodnotil
b.) nehodnotiť žiadne fotky

 
Patrik2
2011-03-29 18:24:25+02
Neviem koho bol nápad spraviť to práve tak ako to je. Je to dosť nepríjemné... Myslel som že sa to nejak bude dať zmeniť. Keď sa nedá tak sa nedá. Budem si musieť vystačiť s odpoveďou a)
 
kecal
2011-03-29 18:28:47+02
príspevok od: Patrik2
Neviem koho bol nápad spraviť to práve tak ako to je. Je to dosť nepríjemné... Myslel som že sa to nejak bude dať zmeniť. Keď sa nedá tak sa nedá. Budem si musieť vystačiť s odpoveďou a)
v zásade som tak reagoval, lebo táto otázka nepasuje do fóra, ale na admina. A keď už do fóra, tak do nejakej zodpovedajúcej témy, ako sú pripomienky a názory na nové e-photo.

Lebo ja, ty, či on, dokonca ani oni nič nezmeníme. Na to je administrátor, Ale ani ten nič nezmení, pokiaľ z toho nie je biznis.
 
Marcel Rebro
2011-03-29 18:31:06+02
Pár krát sa mi stalo že som si chcel vybrať hotovosť z bankomatu keď som v ten už vyberal... Po zadaní PINu mi to zobrazí že "Prekročili ste svoj denný limit", ktorý je cez celý displej ... Mne osobne to prekáža pretože mi to dvíha tlak :/ Chcem sa spýtať či by sa to nedalo nejako zmeniť.
 
inkubbus
2011-03-29 18:37:19+02
príspevok od: Marcel Rebro
Pár krát sa mi stalo že som si chcel vybrať hotovosť z bankomatu keď som v ten už vyberal... Po zadaní PINu mi to zobrazí že "Prekročili ste svoj denný limit", ktorý je cez celý displej ... Mne osobne to prekáža pretože mi to dvíha tlak :/ Chcem sa spýtať či by sa to nedalo nejako zmeniť.
to s kym bankujes?
 
Marcel Rebro
2011-03-29 18:40:31+02
príspevok od: inkubbus
to s kym bankujes?
fakt trapna otazka ...
 
inkubbus
2011-03-29 18:42:43+02
príspevok od: Marcel Rebro
fakt trapna otazka ...
sorry. aj mne to vrcholne lezie na nervy ale nahral si na smec inak tak nasilne vtieravu az agresivnu reklamnu kampan som uz davno nevidel.
 
Marcel Rebro
2011-03-29 18:44:39+02
príspevok od: inkubbus
sorry. aj mne to vrcholne lezie na nervy ale nahral si na smec inak tak nasilne vtieravu az agresivnu reklamnu kampan som uz davno nevidel.
zabudol som dat smajlika, tak davam
 
Cyril
2011-03-29 19:11:59+02
príspevok od: Patrik2
Pár krát sa mi stalo že som natrafil na fotku ktorú som už hodnotil... Pri rozkliku fotky sa mi zobrazí pás zeleno-hnedej farby na ktorom je napísané "Túto fotografiu ste už hodnotili", ktorý mi siaha cez celý priemer monitora... Mne osobne to prekáža pretože to ťahá oči :/ Chcem sa spýtať či by sa to nedalo nejako zmeniť.
Ved pas nejde cez fotografiu, co riesis?
 
Patrik2
2011-03-29 20:33:16+02
príspevok od: Cyril
Ved pas nejde cez fotografiu, co riesis?
Ale predsa prehnané to je... a moc to ťahá očí
 
Cyril
2011-03-29 20:36:17+02
príspevok od: Patrik2
Ale predsa prehnané to je... a moc to ťahá očí
Ine veci su tu prehnane, toto je brnkacka
 
Patrik2
2011-03-29 20:41:57+02
príspevok od: Cyril
Ine veci su tu prehnane, toto je brnkacka
Napr.? na toto si hádam zvyknem...
 
Cyril
2011-03-29 20:45:19+02
príspevok od: Patrik2
Napr.? na toto si hádam zvyknem...
Plne fora su toho, to by bolo na par stran. Ved polistuj
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-03-29 20:46:33+02
príspevok od: Marcel Rebro
Pár krát sa mi stalo že som si chcel vybrať hotovosť z bankomatu keď som v ten už vyberal... Po zadaní PINu mi to zobrazí že "Prekročili ste svoj denný limit", ktorý je cez celý displej ... Mne osobne to prekáža pretože mi to dvíha tlak :/ Chcem sa spýtať či by sa to nedalo nejako zmeniť.
ty máš limit ?skoro som zelmer ))
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()