Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Modrý fotoaparátik EXIF

Marek Vančo
2011-06-28 21:26:27+02
Ahojte e-Phoťáci. Som veľmi rád, že pribudol fotoaparátik na zobrazenie podrobného EXIFu. Čo sa mi však nepáči, že je fotoaparátik umiestnený vo fotografii. Nebolo by lepšie keby bol umiestnený pod fotografiou, tak isto ako názov fotografie počet zobrazení a podobne.?

Čo si myslíte o tom vy ostatní?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-06-28 21:31:40+02
A kdeze si taku funkciu objavil?
 
AnnoMally13
2011-06-28 22:44:38+02
aj ja take chcem
Co mas za browser? Nie je to iba nejaky addon?
 
Marek Vančo
2011-06-28 23:49:42+02
ospravedlňujem sa, ten modry fotoaparátik je plugin EXIF Viewer - Verzia: 1.4.6. Update asi zmenil zobrazovanie fotoaparátika do obrázku.
Takže už som ticho,
Idem ho vypnúť, a budem používať len jeden plugin na EXIF: EXIF Viewer - Verzia: 2.3.3 (ten mi vyhovuje najviac, čo zobrazí EXIF nad obrázkom v modrom rámiku)
 
trnavsky
2011-06-29 03:37:13+02
príspevok od: Marek Vančo
ospravedlňujem sa, ten modry fotoaparátik je plugin EXIF Viewer - Verzia: 1.4.6. Update asi zmenil zobrazovanie fotoaparátika do obrázku.
Takže už som ticho,
Idem ho vypnúť, a budem používať len jeden plugin na EXIF: EXIF Viewer - Verzia: 2.3.3 (ten mi vyhovuje najviac, čo zobrazí EXIF nad obrázkom v modrom rámiku)
inšpiratívne vlákno - nebolo by odveci, keby tu na stránke exif bol viditeľný pod fotkou bez nutnosti preklikávať na kartu exif.
 
Marek Vančo
2011-06-29 22:43:36+02
príspevok od: trnavsky
inšpiratívne vlákno - nebolo by odveci, keby tu na stránke exif bol viditeľný pod fotkou bez nutnosti preklikávať na kartu exif.
Súhlasím, a hlaven podrobný exif. Ja si často všímam aj aký typ exposzície bol použitý (spot a podobne), prípadne či bol použitý blesk atď.
Celkovo by som bol rád keby bolo viac informácii vytiehnutých z EXIFu.

Aj keď tento plugin do chromium je pomerne rychlý a netreba klikať na zatvorenie:
https://chrome.google.com/webstore/detail/nafpfdcmppffipmhcpkbplhkoiekndck
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()