Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Travel Photo 2011

nvm
2011-07-04 12:45:26+02
Píšem to sem pretože na stránke travel photo akoby "zdochol pes" tak snáď si to tu niekto kompetentný všimne. Moja otázka je kedy už bude vyhodnotené prvé kolo súťaže? 1. kolo skončilo 30.5.2011 a v pravidlách je písané " Organizátor súťaže zverejní výhercov jednotlivých kôl súťaže najneskôr do 30 kalendárnych dní od ukončenia súťažného kola." a nech počítam ako počítam stále mi vychádza že už nejaký ten deň meškáte..
 
djpepino125
2011-07-04 13:03:06+02
príspevok od: nvm
Píšem to sem pretože na stránke travel photo akoby "zdochol pes" tak snáď si to tu niekto kompetentný všimne. Moja otázka je kedy už bude vyhodnotené prvé kolo súťaže? 1. kolo skončilo 30.5.2011 a v pravidlách je písané " Organizátor súťaže zverejní výhercov jednotlivých kôl súťaže najneskôr do 30 kalendárnych dní od ukončenia súťažného kola." a nech počítam ako počítam stále mi vychádza že už nejaký ten deň meškáte..
Napíš : Karol Srnec -ovi on ti povie !
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-07-04 13:07:16+02
príspevok od: nvm
Píšem to sem pretože na stránke travel photo akoby "zdochol pes" tak snáď si to tu niekto kompetentný všimne. Moja otázka je kedy už bude vyhodnotené prvé kolo súťaže? 1. kolo skončilo 30.5.2011 a v pravidlách je písané " Organizátor súťaže zverejní výhercov jednotlivých kôl súťaže najneskôr do 30 kalendárnych dní od ukončenia súťažného kola." a nech počítam ako počítam stále mi vychádza že už nejaký ten deň meškáte..
Za meskanie sa ospravedlnujeme. Mali sme technicke problemy, pretoze web travel phota nie je este spojeny so sucasnou verziou ephota, kde su sutaze riesene inak. Vsetko je uz v poriadku a modul pre hlasovanie je funkcny, takze uz len musi porota odhlasovat. Budeme sa snazit, aby vysledky boli zverejnene buduci tyzden.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()