Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Áách tá polnoc

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2012-05-19 19:04:19+02
Dúfal som, že s prvou väčšou úpravou a zmenou portálu príde i nové riešenie, čo sa týka popolnočného pridávania foto... ale neprišlo...
A tak sú stále zvýhodňovaní tí, ktorí majú svoju foto na kritike čo najdlhšie... Je to zo strany vedenia portálu zámer, alebo neprikladajú tomuto neduhu význam...???
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:45:18+02
príspevok od: Stratený Stano
Ďakujem Rado za dobrú radu... Aj preto ťa mám rád, lebo dokážeš byť rozumný...
Idem spať, lebo ráno som včas na túru vstával...
Sorry Rado, pokafral som to... opravujem: Lebo si rozumný...
 
planco
2012-05-19 20:47:36+02
príspevok od: Stratený Stano
Pokiaľ stále nechápeš, dobre, opýtam sa ťa: Prečo môže niekto zbierať body takmer 24 hodín a niekto len, dajme tomu, 2 hodiny...? Toto je spravodlivý systém...? Pokiaľ áno, tak mi niečo zrejme blokuje niektoré mozgové centrum a ja sa za to všetkým ospravedlňujem...
prepac ale ked uz ide niekto pridat fotku o 22:00 tak tie dve hodinky sa mu oplati pocakt ale teraz seriozne: System nieje neferovi, system len tebe nevyhovuje.. a tak to proste je, nikto ti tu nebrani pridat fotku o 00:01 alebo si rano privstan a daj ju tam o 06:00, alebo nepridavaj vobec.. Akurat sa ucim nosku na maturitu a uplne ma napadla jedna vec rozdiel medzi pravicou a lavicou. Lavica sa snazi dosiahnut rovnost vysledkov, pravica rovnost prilezitosti.. Je len na tebe kedy foto pridas, nieje nefer ju tam dat o 00:01.. To ze ty ju tam o 00:01 nechces dat je tvoje rozhodnutie este raz opakujem nie chyba systemu
 
planco
2012-05-19 20:48:16+02
pardon za gram. chyby trpim nedostatkom spanku
 
beholder
2012-05-19 20:51:26+02
príspevok od: seifi
kruto povedané, nespravodlivosť nás prenasleduje po celý život, od prvého dňa narodenia až po deň posledný; niečo vybojujeme a z druhej strany prehráme; socializmus hľadal spravodlivosť 80 rokov a pokrívilo sa toho ešte viac, spravodlivosti ubudlo;
pre zvýšenie miery spravodlivosti stačí v prvej etape tak málo, dodržiavať zvoleným systémom prijaté zákony; a ani to nie sme schopní; vymýšlame nové systémy pre zvýšenie spravodlivosti a pri tom nie sme schopní, ochotní, vymôcť spravodlivosť podľa dnes platných ale nefungujúcich zákonov
sme leniví zabezpečiť spravodlivosť pre ostatných, cudzích, hladných, nemocných; pre našu subjektívnu spravodlivosť sme niekedy ochotní položiť životy, takže v neposlednej miere ide o to, presvedčiť iných, že spravodlivosť pre mňa je aj spravodlivosť pre vás; no a máte to vyhraté
poďme sa opýtať Čechov, či je spravodlivé, že prehralii, možno vám povedia, že ak by bol začiatok zápasu o 10 doobeda, určite vyhrajú
...zaujímavá úvaha ...............k tým Čechom:....kašlem na spravodlivosť......tie ich skormútené tváre po skončení zápasu sú riadnym zadosťučinením za niekoľkoročnú "nespravodlivosť" voči nám ......ale i tak im zajtra budem držať palce
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:57:30+02
príspevok od: planco
prepac ale ked uz ide niekto pridat fotku o 22:00 tak tie dve hodinky sa mu oplati pocakt ale teraz seriozne: System nieje neferovi, system len tebe nevyhovuje.. a tak to proste je, nikto ti tu nebrani pridat fotku o 00:01 alebo si rano privstan a daj ju tam o 06:00, alebo nepridavaj vobec.. Akurat sa ucim nosku na maturitu a uplne ma napadla jedna vec rozdiel medzi pravicou a lavicou. Lavica sa snazi dosiahnut rovnost vysledkov, pravica rovnost prilezitosti.. Je len na tebe kedy foto pridas, nieje nefer ju tam dat o 00:01.. To ze ty ju tam o 00:01 nechces dat je tvoje rozhodnutie este raz opakujem nie chyba systemu
Pozri sa, ja toto nechcem pre seba, ja to chcem pre všetkých... Ale nemáš snahu ma pochopiť, tak je zbytočné ti ďalej vysvetľovať o čo mi ide... Musím myslieť na Radovu radu... Asi aj preto sa volá Rado, lebo dobre radí...

Ináč, trochu preháňaš, lebo nemám problém prísť na portál aj o polnoci. No a bolo by si dobre uvedomiť, že na tomto portáli sú aj fotografi, ktorí majú svoj denný režim, ktorý sa môže podstatne líšiť od režimu študentíka, čo sa učí na maturitu...
A poznáš aj iné portály...? Poznáš aj iné systémy vyhodnocovania...? Niečo mi vraví, že nie...
 
inkubbus
2012-05-19 21:00:34+02
príspevok od: Stratený Stano
Pozri sa, ja toto nechcem pre seba, ja to chcem pre všetkých... Ale nemáš snahu ma pochopiť, tak je zbytočné ti ďalej vysvetľovať o čo mi ide... Musím myslieť na Radovu radu... Asi aj preto sa volá Rado, lebo dobre radí...

Ináč, trochu preháňaš, lebo nemám problém prísť na portál aj o polnoci. No a bolo by si dobre uvedomiť, že na tomto portáli sú aj fotografi, ktorí majú svoj denný režim, ktorý sa môže podstatne líšiť od režimu študentíka, čo sa učí na maturitu...
A poznáš aj iné portály...? Poznáš aj iné systémy vyhodnocovania...? Niečo mi vraví, že nie...
a čo tí čo žijú v inom časovom pásme? vybojuj aj pre nich niečo aby to bolo spravodlivé.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:05:36+02
príspevok od: inkubbus
a čo tí čo žijú v inom časovom pásme? vybojuj aj pre nich niečo aby to bolo spravodlivé.
Ešte že ťa tu máme, hlavička jedna... Idem sa tvrdo biť za zlúčenie všetkých pásiem... kto to kedy videl, aby niekomu slnko vychádzalo skôr... Ďakujem za inšpiratívny podnet...
 
Cyril
2012-05-19 21:07:02+02
príspevok od: Stratený Stano
Dúfal som, že s prvou väčšou úpravou a zmenou portálu príde i nové riešenie, čo sa týka popolnočného pridávania foto... ale neprišlo...
A tak sú stále zvýhodňovaní tí, ktorí majú svoju foto na kritike čo najdlhšie... Je to zo strany vedenia portálu zámer, alebo neprikladajú tomuto neduhu význam...???
Stano, toto si kup
http://darceky.biz/darceky-pre-deti/55-poziarny-budik.html
neprides ani o sekundu
 
planco
2012-05-19 21:09:49+02
príspevok od: Stratený Stano
Pozri sa, ja toto nechcem pre seba, ja to chcem pre všetkých... Ale nemáš snahu ma pochopiť, tak je zbytočné ti ďalej vysvetľovať o čo mi ide... Musím myslieť na Radovu radu... Asi aj preto sa volá Rado, lebo dobre radí...

Ináč, trochu preháňaš, lebo nemám problém prísť na portál aj o polnoci. No a bolo by si dobre uvedomiť, že na tomto portáli sú aj fotografi, ktorí majú svoj denný režim, ktorý sa môže podstatne líšiť od režimu študentíka, čo sa učí na maturitu...
A poznáš aj iné portály...? Poznáš aj iné systémy vyhodnocovania...? Niečo mi vraví, že nie...
ja nemam problem pochopi ludi a dat im zapravdu pokial ich nazor ma hlavu a patu
Denny rezim je kazdeho osobna vec.. system sa nema preco menit pokial to tebe a dalsim zopar ludom nevyhovuje.. stale tvrdim ze je to fer pre 100% ludi tu, to ze to tebe nesedi je tvoja vec.. pokial sa spravi anketa a vacsina bude za to aby sa system zmenil budis, nebudem mat ziadne namietky ale znova system je fer, len vam nesedi a to je rozdiel Ak ti vyhovuje system inde, pridavaj fotky tam..
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:12:59+02
príspevok od: Karol Srnec
1. Foto dna sa uz od spustenia bety nevyhodnocuje na zaklade kalendarneho dna, prave kvoli polnocnemu pridavaniu
2. Zmeny ktore sme urobili teraz, ozivili komentovanie aj aj prezeranie fotografii
3. Po tom, co si donedavna bojoval o kazy bod, aby si mal foto dna, je udivujuce, ako teraz vyhlasujes bojkot proti bodovaniu cez "paci sa".
4. Cudujem sa aj celemu hnutiu bojkotovania bodovania. Bodovanim mozete do popredia pretlacit fotky, ktore sa pacia vam a ukazat ostatnym, co si maju vsimat
5. Foto dna nie je zaidna sutaz a neprinalezi jej ziadna odmena. V skutocnosti bodovanie a vytvorenie nejakeho rebricku vytahuje z galerie tie zaujimavejsie fotky do pozornosti ostatnych. Samozrejme, ze niektorym skutocne dobrym sa to nepostasti. Nemozeme ale ocakavat, ze priemerny amater dokaze skutocne ocenit netradicnu kompoziciu. Preto budu v popredi skor pekne, remeselne podarene fotografie a lubive namety. Ak niekto hlada skutocne ocenenie svojej tvorby, nemoze ju cakat od beznych uzivatelov. Odporucam portfolio review, prihlasenie sa do sutazi a pod.

P.S. Nemusis mi odpisovat. Nepresvedil som ta doteraz, tak sa mi to nepodari ani teraz. Moj nazor na jesitnost bojovania o Foto dna, som ti zdeli viackrat v minulosti. Tieto riadky pisem pre ostatnych. Aby sa zamysleli, co je skutocne dolezite a co nie. Ci je dolezita radost z fotografoavania a podelenie sa s vysledkami a skusenostami, alebo nezmyselny boj o objektivne hodnotenie subjektivneho zanru, ktorym fotografia je.
Nebudem venovat cas premyslanim nad utopistickymi napadmi, ktore by aj tak nefungolali, lebo nepocitaju s ludskym faktorom. S beznych uzivatelov odbornych kritikov nespravis. Keby sa ti to zazrakom podarilo, nemusime s ich nazorom suhlasit. Kazdy ma svoj pohlad a nazor na fotografiu. 100 odbornikov moze povedat, ze toto je najlepsia fotografia na svete. Aj tak ma kazdy pravo s nimi nesuhlasit a nemusi mat na to zaiden napisatelny dovod.
Ešte na čosi zareagujem: Píšeš v závere že, citujem: Kazdy ma svoj pohlad a nazor na fotografiu.

Súhlasím - ale prečo neumožníte tento názor prejaviť...? Zatlačili ste hodnotiteľov do kúta a tam ste mu dali tlačidlo Like... Nič iné nemá na výber... Jediná voľba je málo na slobodné prejavenie názoru...
 
Azimut
2012-05-19 21:14:01+02
Podľa mňa je úplne jedno,kto a o koľkej pridá fotku. Ale už nie je jedno kto a koľko má priateľov. Lebo taký "priateľ" môže pridať odfoteného černocha v tuneli a zrazu má 12 komentov a už sa to vezie.. Potom už bodujú aj tí,ktorí si myslia,že sa to patrí. Veď ja tebe,ty mne.
 
planco
2012-05-19 21:17:14+02
príspevok od: Azimut
Podľa mňa je úplne jedno,kto a o koľkej pridá fotku. Ale už nie je jedno kto a koľko má priateľov. Lebo taký "priateľ" môže pridať odfoteného černocha v tuneli a zrazu má 12 komentov a už sa to vezie.. Potom už bodujú aj tí,ktorí si myslia,že sa to patrí. Veď ja tebe,ty mne.
napadlo ma: PREDAVAM MOJE LIKE-y jeden like 0.1,-eura
 
Cyril
2012-05-19 21:19:14+02
príspevok od: Stratený Stano
Ešte na čosi zareagujem: Píšeš v závere že, citujem: Kazdy ma svoj pohlad a nazor na fotografiu.

Súhlasím - ale prečo neumožníte tento názor prejaviť...? Zatlačili ste hodnotiteľov do kúta a tam ste mu dali tlačidlo Like... Nič iné nemá na výber... Jediná voľba je málo na slobodné prejavenie názoru...
Chces sa vyjadrovat? Vyjadruj sa klavesnicou. Ja mam skor pocit, ze su v ohrozeni Tvoje fotky dna, ale mozno je to iba moj pocit. Z toho vychadza dalsi pocit, ze sa tu nebudes citit az tak prijemne. Mozem sa zamozrejme aj mylit.
Co povies na ten budik? A nehambi sa!
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:24:23+02
príspevok od: planco
ja nemam problem pochopi ludi a dat im zapravdu pokial ich nazor ma hlavu a patu
Denny rezim je kazdeho osobna vec.. system sa nema preco menit pokial to tebe a dalsim zopar ludom nevyhovuje.. stale tvrdim ze je to fer pre 100% ludi tu, to ze to tebe nesedi je tvoja vec.. pokial sa spravi anketa a vacsina bude za to aby sa system zmenil budis, nebudem mat ziadne namietky ale znova system je fer, len vam nesedi a to je rozdiel Ak ti vyhovuje system inde, pridavaj fotky tam..
Navrhol som, aby sa Foto dňa vyhodnocovalo až na tretí deň, aby každý užívateľ mal rovnako k dispozícii 24 hodín na zbieranie bodov... Ty aj ja a aj ktokoľvek ďalší... Aha, ty tu nemáš žiadnu foto, tak tebe je to jedno...
Skúsení programátori ma ubezpečili, že toto nie je problém zmeniť, dokonca ponúkli bezplatne pomoc...
Prosím skús mi vysvetliť, prečo je môj návrh zlý, prečo vyhovuje len mne a či je skutočne taký nespravodlivý, ako si ty myslíš...
Už len na okraj: Kto si a akým právom ma odtiaľto vypoklonkovávaš...? Tomuto portálu som podstatne, aspoň čo sa týka počtu komentárov, prispel podstatne viac ako ty so svojimi piatimi...
 
bubu1687
2012-05-19 21:25:25+02
Cele zbytocnost.... Kazdy portal je iny... A ludia na neho xodia lebo suhlasia s tym ako funguje.... Sto ludi sto xuti....... Zbytocnost
 
Cyril
2012-05-19 21:26:23+02
príspevok od: Stratený Stano
Navrhol som, aby sa Foto dňa vyhodnocovalo až na tretí deň, aby každý užívateľ mal rovnako k dispozícii 24 hodín na zbieranie bodov... Ty aj ja a aj ktokoľvek ďalší... Aha, ty tu nemáš žiadnu foto, tak tebe je to jedno...
Skúsení programátori ma ubezpečili, že toto nie je problém zmeniť, dokonca ponúkli bezplatne pomoc...
Prosím skús mi vysvetliť, prečo je môj návrh zlý, prečo vyhovuje len mne a či je skutočne taký nespravodlivý, ako si ty myslíš...
Už len na okraj: Kto si a akým právom ma odtiaľto vypoklonkovávaš...? Tomuto portálu som podstatne, aspoň čo sa týka počtu komentárov, prispel podstatne viac ako ty so svojimi piatimi...
Mam dalsi pocit, ze sam chces odist ;D
 
seifi
2012-05-19 21:26:37+02
príspevok od: planco
napadlo ma: PREDAVAM MOJE LIKE-y jeden like 0.1,-eura
veľmi dobrý nápad, keď sa môžu predávať akési dojednané kvóty na emisie; plus súhlas s rovnosťou príležitosti;
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:27:16+02
príspevok od: Cyril
Stano, toto si kup
http://darceky.biz/darceky-pre-deti/55-poziarny-budik.html
neprides ani o sekundu
Kúpil som dobrý scanner, na budík nezostalo...
 
Cyril
2012-05-19 21:31:11+02
príspevok od: Stratený Stano
Kúpil som dobrý scanner, na budík nezostalo...
Kupil si Hasselblad Flextight X5? Uf uf uf. Posles mi cennik? Ak bude zaujimavy tak som Tvoj klient
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:32:30+02
príspevok od: Cyril
Chces sa vyjadrovat? Vyjadruj sa klavesnicou. Ja mam skor pocit, ze su v ohrozeni Tvoje fotky dna, ale mozno je to iba moj pocit. Z toho vychadza dalsi pocit, ze sa tu nebudes citit az tak prijemne. Mozem sa zamozrejme aj mylit.
Co povies na ten budik? A nehambi sa!
O tom, kto sa ako a koľko vyjadruje, o tom sme sa už bavili, zrejme si zabudol... Čo sa týka mňa - prosím, prečítaj si môj prvý príspevok a uvedom si, že som sem prišiel debatovať na nejakú tému a nie počúvať tvoje mekanie, ktoré ma už dávno prestalo zaujímať...
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()