Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Áách tá polnoc

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2012-05-19 19:04:19+02
Dúfal som, že s prvou väčšou úpravou a zmenou portálu príde i nové riešenie, čo sa týka popolnočného pridávania foto... ale neprišlo...
A tak sú stále zvýhodňovaní tí, ktorí majú svoju foto na kritike čo najdlhšie... Je to zo strany vedenia portálu zámer, alebo neprikladajú tomuto neduhu význam...???
 
seifi
2012-05-19 21:34:18+02
za ktorých 24 hodín by sa zbierali body za fotografie ? to by sa pridané fotografie museli zhromaždiť v banke a dať na server v jeden moment; inak stále pridané fotografie skôr by boli na serveri vystavené dlhšie; myslím si, že ak by sa naodazu vychrstlo 100 až 150 fotografii, nebolo by to užívateľsky prijateľné
 
anton julény
2012-05-19 21:34:34+02
príspevok od: Stratený Stano
Ešte že ťa tu máme, hlavička jedna... Idem sa tvrdo biť za zlúčenie všetkých pásiem... kto to kedy videl, aby niekomu slnko vychádzalo skôr... Ďakujem za inšpiratívny podnet...
neviem či, ale zdá sa mi, že ešte nikoho nenapadlo hodnotiť u fotiek prvých 24 hodín a v okamihu určenia fotky dňa sa budú hodnotiť všetky fotky, ktoré majú aspoň 24 hodín za sebou a nie sú staršie ako 48 hodín (a máš vyriešené aj časové pásma).
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:36:36+02
príspevok od: anton julény
neviem či, ale zdá sa mi, že ešte nikoho nenapadlo hodnotiť u fotiek prvých 24 hodín a v okamihu určenia fotky dňa sa budú hodnotiť všetky fotky, ktoré majú aspoň 24 hodín za sebou a nie sú staršie ako 48 hodín (a máš vyriešené aj časové pásma).
Na www.fotoaparat.cz čosi také napadlo zakladateľov už pred rokmi...
 
planco
2012-05-19 21:38:50+02
príspevok od: Stratený Stano
Navrhol som, aby sa Foto dňa vyhodnocovalo až na tretí deň, aby každý užívateľ mal rovnako k dispozícii 24 hodín na zbieranie bodov... Ty aj ja a aj ktokoľvek ďalší... Aha, ty tu nemáš žiadnu foto, tak tebe je to jedno...
Skúsení programátori ma ubezpečili, že toto nie je problém zmeniť, dokonca ponúkli bezplatne pomoc...
Prosím skús mi vysvetliť, prečo je môj návrh zlý, prečo vyhovuje len mne a či je skutočne taký nespravodlivý, ako si ty myslíš...
Už len na okraj: Kto si a akým právom ma odtiaľto vypoklonkovávaš...? Tomuto portálu som podstatne, aspoň čo sa týka počtu komentárov, prispel podstatne viac ako ty so svojimi piatimi...
1.) 24 hodin mas k dispozicii aj teraz
2.) povedal som ze tvoj navrh je nespravodlivy? nieje je rovnako spravodlivy ako system co funguje teraz, ale foto dna sa to asi vola preto ze je to fotka daneho dna.. a nie preto ze bude foto dna 24.7 vyhlasena fotkou 24.7 az 27.7....
3.) ja ta odtialto nevypoklonkovavam, nemam pocit ze by som nieco take urobil.. to ze som povedal, ze ak ti to niekde vyhovuje viac tak mas ist tam je podla mna normalne riesenie, ktorym sa riadi kazdy clovek, ktoremu ide o jeho pohodlie tak asi mas tych komentarov viac ked stale riesis taketo blbosti lebo stale to vyzera len ako tvoja snaha o to aby si mal co najvacsiu sancu na foto dna
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:39:27+02
príspevok od: seifi
za ktorých 24 hodín by sa zbierali body za fotografie ? to by sa pridané fotografie museli zhromaždiť v banke a dať na server v jeden moment; inak stále pridané fotografie skôr by boli na serveri vystavené dlhšie; myslím si, že ak by sa naodazu vychrstlo 100 až 150 fotografii, nebolo by to užívateľsky prijateľné
Lepšie domotať si to už nemohol...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:41:48+02
príspevok od: planco
1.) 24 hodin mas k dispozicii aj teraz
2.) povedal som ze tvoj navrh je nespravodlivy? nieje je rovnako spravodlivy ako system co funguje teraz, ale foto dna sa to asi vola preto ze je to fotka daneho dna.. a nie preto ze bude foto dna 24.7 vyhlasena fotkou 24.7 az 27.7....
3.) ja ta odtialto nevypoklonkovavam, nemam pocit ze by som nieco take urobil.. to ze som povedal, ze ak ti to niekde vyhovuje viac tak mas ist tam je podla mna normalne riesenie, ktorym sa riadi kazdy clovek, ktoremu ide o jeho pohodlie tak asi mas tych komentarov viac ked stale riesis taketo blbosti lebo stale to vyzera len ako tvoja snaha o to aby si mal co najvacsiu sancu na foto dna
Ale teraz vážne - s tebou si ozaj nepotrebujem už nič vysvetľovať...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-05-19 21:42:46+02
Davam len na zamyslenie. Co by sa stalo, keby si svoju poslednu fotografiu pridal po zmene hodnotenia. www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/278851/dolina-slnecno-hmlista/

Toto je moj nazor: Pocet videni priblizne rovnaky. Pocet komentov takisto. Ti, ktory ju hodnotili (prakticky len sedmickami a par sestkami) bi jej dali Like. Pocet bodov by bol priblizne rovanky, alebo o nieco vyssi, kedze sa teraz lahsie boduje. Opat by to bola foto dna, ktoa by potesila ostatnych uzivatelov. Potesilo by to aj teba, predpokladam. V konecnom dosledku by sa vlaste nic nezmenilo. Ten komu sa fotka az tak nepacila, by LIke nedal, rovnako ako v starom systeme radsej nebodoval. Niektory by si naviac vsimli aj ine tvoje fotky a mozno aj podobne fotky inych autorov.
Alebo by to bolo inak? Pisla by si uzivatelom, aby hodnotili aj ine fotky, ze ta tvoja si tolko pozornosti nezasluzi. Ze si videl minimalne tri lepsie? Napisal by si mi do redakcie: Karol, dnes som mal opat foto dna. Prepac nemozem za to. Videl som este lepsie fotky, tie by si viac zasluzili titul. Nevies to nejako vymenit?

Toto davam skutocne len na zamyslenie. A otazky nie su urcene len Statenemu, ale nam vsetkym. Nechcem aby mi niekto odpovedal. Odpovedajte si len sami pre seba. Aj ked o nic nejde, tvarit sa, ze sme nad vecou a ze nejake hodnotenie mame na haku, je pokrytectvo. V kazdom z nas je kusok egoistu. Mali by sme sa s tym zmierit. Pokial nepresiahne celu nasu osobnost, je to na uzitok. Zdrava davka egoizmu taha cloveka do predu. Keby ho nebolo, nemali by sme sa ani v galerii na co pozerat.
 
seifi
2012-05-19 21:43:31+02
príspevok od: Stratený Stano
Lepšie domotať si to už nemohol...
len tvoja spravodlivosť; to je ako s presnosťou výroby v podniku, alebo pripustíme určitý počet zmätkov / nespokojencov alebo budú náklady na presnú výrobu / spravodlivosť tak vysoké, že to môžeme zabaliť
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 21:46:32+02
príspevok od: seifi
len tvoja spravodlivosť; to je ako s presnosťou výroby v podniku, alebo pripustíme určitý počet zmätkov / nespokojencov alebo budú náklady na presnú výrobu / spravodlivosť tak vysoké, že to môžeme zabaliť
Dušan, bavil som sa o tom aj s tebou v niektorej téme, ktorých zvykneš byť častým účastníkom a preto nerozumiem, o čom si rozprával vo svojom predošlom príspevku...
 
Cyril
2012-05-19 21:50:51+02
príspevok od: Stratený Stano
O tom, kto sa ako a koľko vyjadruje, o tom sme sa už bavili, zrejme si zabudol... Čo sa týka mňa - prosím, prečítaj si môj prvý príspevok a uvedom si, že som sem prišiel debatovať na nejakú tému a nie počúvať tvoje mekanie, ktoré ma už dávno prestalo zaujímať...
Vidim ze sa Ti paci moja kozenka. Aj mne sa velmi paci
Stano, ked mas potrebu sa vyjadrit, a mas cas, vyjadri sa, kde je problem?
Kde mas hranice? Neviem sice, kolko pismenok mozes pouzit do jedneho komentara, ale ak by bol pre Teba priuzky, kludne pouzi nove okienko, pochopime to.
Ze si dal viac komentarov ako napriklad ja? No a co, nemam na to cas, ani chut Ked sa chcem vyjadrit, vyjadrim sa Ze si dal viac komentov, tak Ta to stavia do nejakej inej zvlastnej polohy? Preco si to myslis?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 22:01:43+02
príspevok od: Karol Srnec
Davam len na zamyslenie. Co by sa stalo, keby si svoju poslednu fotografiu pridal po zmene hodnotenia. www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/278851/dolina-slnecno-hmlista/

Toto je moj nazor: Pocet videni priblizne rovnaky. Pocet komentov takisto. Ti, ktory ju hodnotili (prakticky len sedmickami a par sestkami) bi jej dali Like. Pocet bodov by bol priblizne rovanky, alebo o nieco vyssi, kedze sa teraz lahsie boduje. Opat by to bola foto dna, ktoa by potesila ostatnych uzivatelov. Potesilo by to aj teba, predpokladam. V konecnom dosledku by sa vlaste nic nezmenilo. Ten komu sa fotka az tak nepacila, by LIke nedal, rovnako ako v starom systeme radsej nebodoval. Niektory by si naviac vsimli aj ine tvoje fotky a mozno aj podobne fotky inych autorov.
Alebo by to bolo inak? Pisla by si uzivatelom, aby hodnotili aj ine fotky, ze ta tvoja si tolko pozornosti nezasluzi. Ze si videl minimalne tri lepsie? Napisal by si mi do redakcie: Karol, dnes som mal opat foto dna. Prepac nemozem za to. Videl som este lepsie fotky, tie by si viac zasluzili titul. Nevies to nejako vymenit?

Toto davam skutocne len na zamyslenie. A otazky nie su urcene len Statenemu, ale nam vsetkym. Nechcem aby mi niekto odpovedal. Odpovedajte si len sami pre seba. Aj ked o nic nejde, tvarit sa, ze sme nad vecou a ze nejake hodnotenie mame na haku, je pokrytectvo. V kazdom z nas je kusok egoistu. Mali by sme sa s tym zmierit. Pokial nepresiahne celu nasu osobnost, je to na uzitok. Zdrava davka egoizmu taha cloveka do predu. Keby ho nebolo, nemali by sme sa ani v galerii na co pozerat.

Karol, ja tomuto portálu predsa nechcem škodiť... Prinášam návrhy, podnety, zamýšľam sa nad zmenami... Nemám to robiť...?
Žiaľ, za týmto si budem stáť - ak sa nám všetkým bude páčiť všetko, to je koniec progresu...
 
transporti686
2012-05-19 22:06:28+02
ešteže som bol dnes celý deň preč a potom som pozeral hokej tešte sa, určite máme striebro a možno dáme zlato
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 22:06:36+02
príspevok od: Cyril
Vidim ze sa Ti paci moja kozenka. Aj mne sa velmi paci
Stano, ked mas potrebu sa vyjadrit, a mas cas, vyjadri sa, kde je problem?
Kde mas hranice? Neviem sice, kolko pismenok mozes pouzit do jedneho komentara, ale ak by bol pre Teba priuzky, kludne pouzi nove okienko, pochopime to.
Ze si dal viac komentarov ako napriklad ja? No a co, nemam na to cas, ani chut Ked sa chcem vyjadrit, vyjadrim sa Ze si dal viac komentov, tak Ta to stavia do nejakej inej zvlastnej polohy? Preco si to myslis?
Nie, nemyslím si to, nie, nestavia ma to do inej zvláštnej polohy...
No nerozumiem, prečo práve ty ma ideš poučovať o písaní komentárov... Na toto nie si vhodný agitátor...
 
planco
2012-05-19 22:08:43+02
príspevok od: Stratený Stano
Ale teraz vážne - s tebou si ozaj nepotrebujem už nič vysvetľovať...
cize priznavas ze mam pravdu? - nie nie toto je moc detinske..
Dokola si citam tvoje prispevky a snazim sa na to pozriet z tvojho uhla pohladu, ale stale v tom vidim iba to ze tebe to nevyhovuje.. nic ine, nieje tam ziaden moralny alebo iny problem proste.. len tebe proste nevyhovuje ze sa hodnoti od 00:01 lebo mozes ty ziskat menej like-ov
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 22:11:45+02
Ďakujem za možnosť pokecať si.
Pokiaľ by chcel niekto o polnoci ísť na túru do Slovenského raja namiesto toho, že bude pridávať o polnoci foto na portál, môže ísť s nami, viď príslušná téma vo fóre...
Teraz už ozaj idem do postele... jeežiš, psa som nebol ešte vyvenčiť...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 22:13:02+02
príspevok od: planco
cize priznavas ze mam pravdu? - nie nie toto je moc detinske..
Dokola si citam tvoje prispevky a snazim sa na to pozriet z tvojho uhla pohladu, ale stale v tom vidim iba to ze tebe to nevyhovuje.. nic ine, nieje tam ziaden moralny alebo iny problem proste.. len tebe proste nevyhovuje ze sa hodnoti od 00:01 lebo mozes ty ziskat menej like-ov
Ja idem o polnoci radšej na túru... nepridáš sa...?
 
planco
2012-05-19 22:22:38+02
príspevok od: Stratený Stano
Ja idem o polnoci radšej na túru... nepridáš sa...?
Nahodou isiel by som velmi rad avsak o polnoci ma caka tura akurat tak na 11 maturitnu temu zo slovenskeho jazyka aneb Druha vlna slov. realizmu ale niekedy cez leto urcite rad
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()