Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Fotografovanie páriku

lukas duran
2012-07-10 14:29:42+02
Poznam stranky a mam aj knihy, kde su znazornene pozy dievcat pri fotografovani, ale neviem najst nejaku stranku kde by boli znazornene pozy dvoch ludi. Nemam s tym skusenost a myslim ze mi to zo zaciatku bude robit troska problem "ich nastelovat" tak by som rad nejaku pomocku.
Vopred dakujem za nejake linky...
 
keko
2012-07-10 14:48:49+02
 
Atok
2012-07-10 14:52:08+02
Tak toto bude topic...
 
lukas duran
2012-07-10 14:53:38+02
príspevok od: keko
dobre, dnes je den dobre nalady tak som rad zee som ta rozosmial
 
keko
2012-07-10 14:55:05+02
Ty kokso. Ja nemozem...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-07-10 14:55:36+02
Prejdi zname galerie: 1x.com, 500px, Flickr, Google Images, kludne aj fotobanky Shutterstock a pod. (uvidis len mensie nahlady s vodoznakom) a do vyhladavania zadaj couples. Tisice dobrych fotografii pre inspiraciu.
 
calven
2012-07-10 14:55:42+02
redtube.com
tam je póz, koľko len chceš... :-ň
 
lukas duran
2012-07-10 15:00:05+02
príspevok od: Atok
Tak toto bude topic...
tie vase namyslene komenty stale dokola, clovek aby sa tu bal zalozit nejaku diskusiu, lebo na ephote si viacero ludi mysli ze sa narodili uz majstarami fotografie a zabudli na svoje zaciatky. . .
Cele sa mi to tu cim dalej tym viac znechucuje.

Adin prosim zmaz tuto diskusiu a dakujem za dva inteligentne komentare k teme...

 
transporti686
2012-07-10 15:01:17+02
príspevok od: lukas duran
Poznam stranky a mam aj knihy, kde su znazornene pozy dievcat pri fotografovani, ale neviem najst nejaku stranku kde by boli znazornene pozy dvoch ludi. Nemam s tym skusenost a myslim ze mi to zo zaciatku bude robit troska problem "ich nastelovat" tak by som rad nejaku pomocku.
Vopred dakujem za nejake linky...
normálne začnem ja už asi chytať Kekovu rétoriku.

nehnevaj sa, ale toto je otázka fakt za milión do tohto fóra.

len ako príklad, som sa rozhodol, že by som si rád nafotil nejaké nočné snímky na film, v živote som vôbec v noci na film nefotil, vieš čo som spravil ako prvé? otvoril si internet a začal študovať, hľadať a kúpil som si knižku fotíme v noci, stála ma 15eur

až potom som sa začal pýtať, že ktorý film by bol dobrý a ktorú vývojku na potlačenie kontrastu atď

to iba že si myslím, že fotiek sú na internete kvanta, len treba hľadať, ale tak rôzni ľudia, rôzny prístup.
 
lukas duran
2012-07-10 15:03:27+02
príspevok od: Karol Srnec
Prejdi zname galerie: 1x.com, 500px, Flickr, Google Images, kludne aj fotobanky Shutterstock a pod. (uvidis len mensie nahlady s vodoznakom) a do vyhladavania zadaj couples. Tisice dobrych fotografii pre inspiraciu.
Diky za rozumny koment. No myslel som nieco podobne ako strobox.com
 
lukas duran
2012-07-10 15:04:23+02
príspevok od: transporti686
normálne začnem ja už asi chytať Kekovu rétoriku.

nehnevaj sa, ale toto je otázka fakt za milión do tohto fóra.

len ako príklad, som sa rozhodol, že by som si rád nafotil nejaké nočné snímky na film, v živote som vôbec v noci na film nefotil, vieš čo som spravil ako prvé? otvoril si internet a začal študovať, hľadať a kúpil som si knižku fotíme v noci, stála ma 15eur

až potom som sa začal pýtať, že ktorý film by bol dobrý a ktorú vývojku na potlačenie kontrastu atď

to iba že si myslím, že fotiek sú na internete kvanta, len treba hľadať, ale tak rôzni ľudia, rôzny prístup.
Mam dost knih a aj citam, zrejme sme sa nepochopili.
 
transporti686
2012-07-10 15:06:30+02
príspevok od: lukas duran
Mam dost knih a aj citam, zrejme sme sa nepochopili.
pochopili, keby si viac hľadal, tak fotky párov na nete bežne nájdeš a ak vieš trochu lepšie anglicky, tak len ten googl ti ich vyplácne sakra dosť.

ale ok, už ti poradili
 
Marcel Rebro
2012-07-10 15:11:18+02
príspevok od: lukas duran
Mam dost knih a aj citam, zrejme sme sa nepochopili.
Skus Kamasutru ... to je dobra kniha s mnozstvom poloh parikov.

Nasiel som Ti aj on-line verziu :

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/positions/
 
pagara
2012-07-10 15:14:45+02
príspevok od: keko
Nevidím na jeho otázke nič zlé.

Čo sa ti zdá smiešne ? Že poprosil o radu ? Jediné čo je tu smiešne si ty a spol ktorý zosmiešňuje ľudí takýmto primitívnym spôsobom

 
istvic
ocenenie redakciou 2012-07-10 15:16:48+02
príspevok od: pagara
Nevidím na jeho otázke nič zlé.

Čo sa ti zdá smiešne ? Že poprosil o radu ? Jediné čo je tu smiešne si ty a spol ktorý zosmiešňuje ľudí takýmto primitívnym spôsobom

je to v tom,ze autor temy nie je samostatny jedinec a nedokaze si najst na nekonecnom nete to co potrebuje,,co by robil v dobe,ked internet nebol?no asi by nefotil..
 
lukas duran
2012-07-10 15:19:25+02
príspevok od: Marcel Rebro
Skus Kamasutru ... to je dobra kniha s mnozstvom poloh parikov.

Nasiel som Ti aj on-line verziu :

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/positions/
Druhykrat aspon budem vediet ze nemozem zadavat otazku tak aby ju niektori nepochopili ako pubertaci v 9 rocniku na zakladnej skole.
 
tomis.ales
2012-07-10 15:20:09+02
Ked sa prejdes po ulici, najdes dost prikladov. Prirodzenost je to najlepsie, nie? A ked chces nieco extraordinerne, chod do cirkusu.
Skus nejakych svadobnych fotografov. Napr Amy a Tony Hoffer, Ben Chrisman...
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-07-10 15:25:28+02
zvlast nerozumiem otazke pri tvojej fantazii...prebehol som si tvoje portfolio a nemyslim, si ze by si potreboval nieco alebo niekoho kopcit..
 
keko
2012-07-10 15:56:26+02
príspevok od: lukas duran
Druhykrat aspon budem vediet ze nemozem zadavat otazku tak aby ju niektori nepochopili ako pubertaci v 9 rocniku na zakladnej skole.
Ale ty si ju zadal tak, ako siju zadal. Mna hned napadlo niekolko linkov, co som sem ani nemal odvahu dat
 
keko
2012-07-10 16:00:52+02
príspevok od: lukas duran
tie vase namyslene komenty stale dokola, clovek aby sa tu bal zalozit nejaku diskusiu, lebo na ephote si viacero ludi mysli ze sa narodili uz majstarami fotografie a zabudli na svoje zaciatky. . .
Cele sa mi to tu cim dalej tym viac znechucuje.

Adin prosim zmaz tuto diskusiu a dakujem za dva inteligentne komentare k teme...

Nemozes sa hnevad, ked tak iba na seba.
Mas pravo sem napisat (temer) cokolvek, kazdy ma pravo (temer) cokolvek odpisat.
Ak si prvak na gymply, potom sa ti mozno deviataci zdaju pritrubli. No fakt je, ze tento tvoj postoj zaklada moj pohlad na teba ako na nafukanca, co nezvlada, ked si niekto urobi standu z jeho nepodareneho postu. Skus sa nad sebou zamysliet a id si pozriet aj nejake odlacene stranky na polohy dvojic a na pomocky.
Poznam jedneho majitela sexshopu, ked chces zoznamimi ta.
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()