Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

dovolenka a nedbalí turisti - ako sa s nimi vyrovnávate?

lu81
lu81 2012-08-15 19:00:21+02
poznáte to..skvelá dovolenka, úžasná destináca, nádherné pamiatky a architektonické skvosty minulosti ... Prechádzate sa, zrkadlovka na krku, pripravená kedokyľvek cvaknúť to a tamto. ALE! Masy turistov, najmä všadeprítomní čínski turisti pokazia aj ten najlepší možný záber - tam hlava, tu trčiaca ruka, tu párik vbehne do záberu, tam vybehne dieťa, tam skupina so sprievodcom, tam kopa hláv ... Čo s tým? Ani si neviete predstaviť ako sa mi drali podráždené výrazy na jazyk zakaždým, keď bola moja amatérska snaha zruinovaná už v zárodku záberu
 
tomis.ales
2012-08-16 14:04:41+02
príspevok od: lu81
poznáte to..skvelá dovolenka, úžasná destináca, nádherné pamiatky a architektonické skvosty minulosti ... Prechádzate sa, zrkadlovka na krku, pripravená kedokyľvek cvaknúť to a tamto. ALE! Masy turistov, najmä všadeprítomní čínski turisti pokazia aj ten najlepší možný záber - tam hlava, tu trčiaca ruka, tu párik vbehne do záberu, tam vybehne dieťa, tam skupina so sprievodcom, tam kopa hláv ... Čo s tým? Ani si neviete predstaviť ako sa mi drali podráždené výrazy na jazyk zakaždým, keď bola moja amatérska snaha zruinovaná už v zárodku záberu
Prekonvertuj sa z architektury na reportaz a street. A mas to uplne super podmienky
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2012-08-16 14:07:23+02
Presne, z fotografií ázijských turistov by mohla byť zaujímavá a netradičná séria
 
juve16
2012-08-16 14:09:23+02
príspevok od: bonifacko
Ja vždy zakričím "Pozor, utiekla mi kobra" a všetci sa vytratia.
samozrejme po čínsky
 
keko
2012-08-16 15:46:18+02
príspevok od: tomis.ales
a cigan ma oci (oo)
Ale iba ked kaka
 
keko
2012-08-16 15:48:07+02
príspevok od: tomis.ales
a cigan ma oci (oo)
Ale aj v noci pri mojom kurniku
 
Paulie
2012-08-16 15:53:24+02
príspevok od: bonifacko
Ja vždy zakričím "Pozor, utiekla mi kobra" a všetci sa vytratia.
...alebo že bombaaaaa!!!
 
atariak
2012-08-16 20:31:27+02
no zastrelit, jednoznacne, co s takym nevychovancom. alebo odhryznut ucho napriklad....
 
Misoo79
2012-08-16 20:42:33+02
príspevok od: lu81
poznáte to..skvelá dovolenka, úžasná destináca, nádherné pamiatky a architektonické skvosty minulosti ... Prechádzate sa, zrkadlovka na krku, pripravená kedokyľvek cvaknúť to a tamto. ALE! Masy turistov, najmä všadeprítomní čínski turisti pokazia aj ten najlepší možný záber - tam hlava, tu trčiaca ruka, tu párik vbehne do záberu, tam vybehne dieťa, tam skupina so sprievodcom, tam kopa hláv ... Čo s tým? Ani si neviete predstaviť ako sa mi drali podráždené výrazy na jazyk zakaždým, keď bola moja amatérska snaha zruinovaná už v zárodku záberu
Problem solved

http://www.vseveda.ic.cz/images/swat4/slzny_plyn.jpg
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()