Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Pokračovať či nie?

adam021
2014-01-16 22:59:01+01
Zdravím, chcel som sa vás spýtať na váš názor, teraz je to presne rok, čo mám zrkadlovku a neviem sa rozhodnúť či vo fotení pokračovať alebo nie. Venujem sa tomu len ak mám voľný čas. Ďakujem
 
blahoslav J B Art
2014-01-16 23:08:24+01
príspevok od: adam021
Zdravím, chcel som sa vás spýtať na váš názor, teraz je to presne rok, čo mám zrkadlovku a neviem sa rozhodnúť či vo fotení pokračovať alebo nie. Venujem sa tomu len ak mám voľný čas. Ďakujem
ak Ta to bavi, tak pokracuj, ak nie, tak si nerob nasilie
vacsina tu sa tomu venuje len vo volnom case, bez ohladu na to, ci ma zrkadlovku alebo kompakt
 
adam021
2014-01-16 23:10:31+01
mňa to baví, velmi
 
Matúš Koprda
2014-01-16 23:14:35+01
príspevok od: adam021
mňa to baví, velmi
Tak čo Ťa zneisťuje?
 
adam021
2014-01-16 23:16:49+01
že snažím sa v tom sám nejak zdokonaliť, niečo sa naučiť, a potom keď sa opýtam kamarátky kt. študuje fotografiu, na nejakú moju fotku o ktorej si myslím že som spravil nejaký pokrok tak mi povie že nestojí za nič a to ma dosť odrádza
 
total empty
2014-01-16 23:22:29+01
príspevok od: adam021
že snažím sa v tom sám nejak zdokonaliť, niečo sa naučiť, a potom keď sa opýtam kamarátky kt. študuje fotografiu, na nejakú moju fotku o ktorej si myslím že som spravil nejaký pokrok tak mi povie že nestojí za nič a to ma dosť odrádza
To je normálne, časom sa zdokonalíš vo fotení aj v posprocese a po rokoch ak mrkneš na tie svoje terajšie výtvory,tak pochopíš tú svoju kamarátku. Treba sa veľa učiť a fotiť a šupať v počítači, eta vsjo.
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2014-01-16 23:22:29+01
príspevok od: adam021
že snažím sa v tom sám nejak zdokonaliť, niečo sa naučiť, a potom keď sa opýtam kamarátky kt. študuje fotografiu, na nejakú moju fotku o ktorej si myslím že som spravil nejaký pokrok tak mi povie že nestojí za nič a to ma dosť odrádza
tak sa jej nepýtaj
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2014-01-17 06:42:29+01
Ja neviem fotit ani po takmer 20 rokoch a stale ma to bavi. Fotim v prvom rade pre seba a ak sa to paci aj niekomu inemu, tak fajn. Dolezity nie je vyslekok/ciel, ale cesta. Keby som vedel fotografovat od zaciatku, tak ma to vobec nebavi.
 
martin9113
2014-01-17 06:48:47+01
príspevok od: adam021
mňa to baví, velmi
fotis pre seba a nie pre kamaratku,. fotografia je beh na dlhu trat a nie sprint. nepytaj sa kamaratky ale radsej davaj foto na krityku tu ne ephoto ludia radi poradia skrytyzuju. to ta posinie dalej ,hladaj napady motivaciu ku lepsim fotkam inspiruj sa fotografiamy inych autorov. necakaj ze za 2 roky budes mat tie najlepsie zabery. Zaklad mas dobry a to ten ze ta to bavy a oto u zalub ide.
 
Marcel Rebro
2014-01-17 08:15:13+01
Fotiť alebo nefotiť ...
Byť alebo nebyť ...
Piť alebo nepiť ...

... that is the question
 
rk.
2014-01-17 09:45:56+01
príspevok od: Marcel Rebro
Fotiť alebo nefotiť ...
Byť alebo nebyť ...
Piť alebo nepiť ...

... that is the question
Vyberám si:
Byť
Fotiť
(občas) piť

 
Marcel Rebro
2014-01-17 10:10:17+01
príspevok od: rk.
Vyberám si:
Byť
Fotiť
(občas) piť

... a na svetový mier si zabudol?
 
sherpa
2014-01-17 10:38:37+01
príspevok od: Marcel Rebro
... a na svetový mier si zabudol?
svetovy mier sa nevybera ale sa zela.
 
istvic
ocenenie redakciou 2014-01-17 10:39:23+01
ktohovie,kolko talentov zmizlo v prepadlisku dejin len preto ze im niekto povedal nieco negativne na ich zaciatky..ale urcite vieme ,kolko z nich vstalo,otriaslo sa a pokracovalo v zdokonalovani sa,..pretoze cesta je ciela ..fotografia nesmie byt o pacivosti ci lajkoch..ten ohen musi byt v tebe,ty musis v sebe najst tu vasen a chut ,to nie je otazka na nas ,ale do tvojjho vnutra.Nemusis byt ani talent,ani mat nejake extra umelecke citenie,ale tvrdou pracou a ucenim dosiahnes,co len chces.


uf,ako z nejakeho motivacneho clanku:}}
 
JohnNewton
2014-01-17 10:45:49+01
príspevok od: Marcel Rebro
... a na svetový mier si zabudol?
Si ma sklamal, a korčule sú kde ???
 
MajoC
2014-01-17 11:19:55+01
príspevok od: adam021
že snažím sa v tom sám nejak zdokonaliť, niečo sa naučiť, a potom keď sa opýtam kamarátky kt. študuje fotografiu, na nejakú moju fotku o ktorej si myslím že som spravil nejaký pokrok tak mi povie že nestojí za nič a to ma dosť odrádza
Ja by som sa jej pýtal ďalej, ak vie o čom hovorí (že študuje fotografiu, neznamená že to aj vie. Neviem, nechcem sa jej dotknúť). Ale každopádne odpoveď, že to nestojí za nič, by ma neuspokojila, nech sa vyjadri konštruktívne, alebo ak to nevie, tak sa jej ozaj nič nepýtaj a obráť sa niekoho iného. Napr. aj sem, ako Ti radili, ale počítaj s tým, že aj tu sa nájde všelikto, s podobnými radami, ale našťastie je tu veľa takých, ktorý poradia a nasmerujú. Ak Ťa to baví, nieje dôvod hádzať to za hlavu .
 
seifi
2014-01-17 13:21:27+01
príspevok od: blahoslav J B Art
ak Ta to bavi, tak pokracuj, ak nie, tak si nerob nasilie
vacsina tu sa tomu venuje len vo volnom case, bez ohladu na to, ci ma zrkadlovku alebo kompakt
ja to vidím tak, že čím máš viac chuti fotiť, tým chceš mať viac toho voľného času, a tlačíš, aby ten čas bol; ak to máš tak nemaslo neslano, čakáš, až čas bude, alebo sa foteniu venuješ, keď si ostatné aktivity vyčerpal
 
seifi
2014-01-17 13:24:08+01
príspevok od: Marcel Rebro
Fotiť alebo nefotiť ...
Byť alebo nebyť ...
Piť alebo nepiť ...

... that is the question
veru tak nech je Hamlet Slovák, počuli by sme veru od neho iné slová;
 
radoadamek
2014-01-17 13:52:25+01
príspevok od: martin9113
fotis pre seba a nie pre kamaratku,. fotografia je beh na dlhu trat a nie sprint. nepytaj sa kamaratky ale radsej davaj foto na krityku tu ne ephoto ludia radi poradia skrytyzuju. to ta posinie dalej ,hladaj napady motivaciu ku lepsim fotkam inspiruj sa fotografiamy inych autorov. necakaj ze za 2 roky budes mat tie najlepsie zabery. Zaklad mas dobry a to ten ze ta to bavy a oto u zalub ide.
no posielat sem fotky na kritiku som po case zistil ze neni uplne najvhodnejsie, vo vacsom pripade kritika o ho... bez urazky, niekedy aj posmesky, nielen u mna ale som si to vsimol aj u inych uzivatelov........
 
tadzesi
2014-01-17 14:14:29+01
Skus sa na to opytat svojej mamky, babky, dedka... Fakt otazka na ktoru ti cudzi ludia po zhliadnuti 5 foto daju adekvatnu odpoved. Ak robis konicek koli niekomu, tak to rovno zabal. Ak konicek koli konicku, tak smelo dalej.
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()