Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

prve fotenie aktov..prosim o rady a napady ako na to

p13sport
p13sport 2016-03-20 08:29:23+01
Cheli by sme s partnerkou nafotit nejake akty len neviem presne ako na to...co sa tyka svetla ake osvetlenie pouzit pokial nemam studio..fotil by som v interieri..prip poradit nejaky namet na akt.Ci nechat partnerku v tangach alebo bez...ci uplne na boso alebo v zabkach.Privitam kazdy dobry napad a rad si nechalm poradit...vopred dakujem
 
PeCh
2017-01-28 13:20:06+01
príspevok od: katulka25
Ahojte, nechcem zakladat novu temu ohladne aktov, tak sa chcem spytat v tomto vlakne. Oslovil ma jeden par ohladne fotografovania aktov. Uvazuju o foteni vonku v exterieri, niekde v prirode. Ja osobne s tym problem nemam a oni tiez nie. Jedine, v com tu ja nemam jasno je , ci neporusim nejaku vyhlasku o verejnom pohorsovani alebo nebodaj zakon. Ak by siel okolo trebars nejaky cyklista, psickar, bezec a videl nahych ludi, zavola mestsku policiu alebo nebodaj statnu. Tomuto by som sa chcela vyhnut.
Myslite, ze je v poriadku, ak sa vyzlecu dvaja ludia na verejne pristupnom mieste? Mozem povazovat za take miesto luku, les atd? Za akykolvek prispevok k teme budem vdacna
Verejné pohoršenie je definované veľmi vágne. Ide o čokoľvek, čo pohorší minimálne 3 ľudí. Môže to byť škaredý pupkatý chlap v trenkách ale pekná kočka v Evinom rúchu nemusí pohoršiť ani hordu okoloidúcich.
 
katulka25
2017-01-28 14:35:40+01
pekna kocka urcite nie.. Ale pekna naha kocka spolu s nahym chlapom, v tom si nie som uplne ista
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()