Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Timelapse moja tvorba

Miroslav L.
2017-12-30 20:44:38+01
Zdravím chcel by som vedieť váš názor na moje skúšobné timelapse video. Mám v pláne spraviť plnohodnotné zostrihané video s hudbou a všetkým čo k tomu patrí. No pred tým než sa do toho pustím naplno chcem vychytať všetky nedostatky nech nederiem foťák zbytočne. Budem rád za vaše názory,rady,tipy čo by som mal zlepšiť. Ďakujem

Link na video. https://youtu.be/kh3EQPcgGxU
 
mirosz
2017-12-30 21:31:34+01
príspevok od: Miroslav L.
Zdravím chcel by som vedieť váš názor na moje skúšobné timelapse video. Mám v pláne spraviť plnohodnotné zostrihané video s hudbou a všetkým čo k tomu patrí. No pred tým než sa do toho pustím naplno chcem vychytať všetky nedostatky nech nederiem foťák zbytočne. Budem rád za vaše názory,rady,tipy čo by som mal zlepšiť. Ďakujem

Link na video. https://youtu.be/kh3EQPcgGxU
U mne dobry
 
JohnNewton
2017-12-31 08:59:41+01
Zatiaľ dobré ale krátke
 
BR_A_NO
2017-12-31 09:55:48+01
páči sa mi to ....snaď len to, že sa mi zdá, akokeby tam bol taky jmný flicker ...v tom prvom minimálne / vôbec, ale trošku v tom druhom ...každopádne, iba vec PP
 
Miroslav L.
2017-12-31 11:18:08+01
príspevok od: mirosz
U mne dobry
Vďaka za názor
 
Miroslav L.
2017-12-31 11:24:38+01
príspevok od: JohnNewton
Zatiaľ dobré ale krátke
Vďaka, zatiaľ je to krátke len na vyskúšanie je to také "demo" video
 
Miroslav L.
2017-12-31 11:28:13+01
príspevok od: BR_A_NO
páči sa mi to ....snaď len to, že sa mi zdá, akokeby tam bol taky jmný flicker ...v tom prvom minimálne / vôbec, ale trošku v tom druhom ...každopádne, iba vec PP
Ďakujem, áno v tom druhom je mierny flicker. Skúsim to doladiť
 
blahoslav J B Art
2017-12-31 13:42:03+01
aj pri tajmlapse by som dbal na kompoziciu ... stoziar v 1. videu ...
okrem zaujimavych podkladovych ciastkovych videi bude velmi zalezat na dobrom postrihani a hudobnom podmaze, aby to vo vyslednom klipe nebola nuda
 
Miroslav L.
2017-12-31 14:04:32+01
príspevok od: blahoslav J B Art
aj pri tajmlapse by som dbal na kompoziciu ... stoziar v 1. videu ...
okrem zaujimavych podkladovych ciastkovych videi bude velmi zalezat na dobrom postrihani a hudobnom podmaze, aby to vo vyslednom klipe nebola nuda
Áno ta kompozícia pri tom stožiari nie je najšťastnejšia, dám si na to bacha pri dalšej tvorbe. Vďaka za názor
 
ivan1081
2017-12-31 17:41:23+01
Krásne zábery z Jasenia smerom na juh.
 
Miroslav L.
2017-12-31 18:26:11+01
príspevok od: ivan1081
Krásne zábery z Jasenia smerom na juh.
Vdaka. Áno je to z Jasenia chcem spraviť video z celého okolia Budinej poprípade Divín,Halič,Podpoľanie dúfam že sa vydarí.
 
Fatty
2018-01-01 08:05:53+01
cisto iba time lapse video nikoho nezaujme, musi byt zakomponovane do nejakeho konceptu... dokumentarneho filmu napriklad... ktory bude samozrejme mat hlavu aj patu... ak robis timelapse iba pre samotny timelapse tak naozaj zbytocne deries fotak...
 
Miroslav L.
2018-01-01 10:17:34+01
Tak timelapse video chcem spraviť hlavne kôli prezentácií určitej časti Slovenska. V ktorom chcem prezentovať jej dominanty ako sú pamiatky, prírodné krásy zaujímavosti a podobne. Čiže nejaký ten koncept a dokumentačnú hodnotu to video bude mať. Nerobím timelapse len preto že je to timelapse. Ďakujem za názor
 
Lukáš Ildža
2018-01-01 13:12:08+01
príspevok od: Miroslav L.
Ďakujem, áno v tom druhom je mierny flicker. Skúsim to doladiť
ano. existuju na to pluginy. neviem v com procesujes ale do adobe PR/AE pouzivam flicker free..
 
Lukáš Ildža
2018-01-01 13:18:38+01
príspevok od: Fatty
cisto iba time lapse video nikoho nezaujme, musi byt zakomponovane do nejakeho konceptu... dokumentarneho filmu napriklad... ktory bude samozrejme mat hlavu aj patu... ak robis timelapse iba pre samotny timelapse tak naozaj zbytocne deries fotak...
no, podla mna aj vytvarne/technicky kvalitne spravene zabery krajiny (casti SK) sa daju povazovat za koncept pre timelapse video. dokazom ze to zaujme, su videa trebars matusana lasana ktory ma snad 100tisice pozreti tvoje tvrdenie by potom bolo asi ako ze krajinarska fotka nikoho nezaujme bez zasadenia do nejakeho kontextu. no..niekhoo nie ale vela ludi hej.
ale v zasade suhlasim..ak to ostane na urovni takychto testovacich zaberov ako autor clanku zatial ukazal tak top nebude mat asi velke publikum
 
acton
2018-01-01 13:35:53+01
príspevok od: Lukáš Ildža
no, podla mna aj vytvarne/technicky kvalitne spravene zabery krajiny (casti SK) sa daju povazovat za koncept pre timelapse video. dokazom ze to zaujme, su videa trebars matusana lasana ktory ma snad 100tisice pozreti tvoje tvrdenie by potom bolo asi ako ze krajinarska fotka nikoho nezaujme bez zasadenia do nejakeho kontextu. no..niekhoo nie ale vela ludi hej.
ale v zasade suhlasim..ak to ostane na urovni takychto testovacich zaberov ako autor clanku zatial ukazal tak top nebude mat asi velke publikum
Treba si dat otazku koho zaujmu tie Lasanove videa... nie je o moc dalej ako autor tejto temy, studenti si pozru to video aj 100 raz kazdy len aby mal vela pozreti.
Vsetky tieto videa su o tom istom, hrad - zamok pri zapadujucom slnku, vodopad cez ND filter, pohyb oblakov... nevidim v tom napad, necitim z toho nic nove.
 
Miroslav L.
2018-01-01 14:15:30+01
príspevok od: Lukáš Ildža
no, podla mna aj vytvarne/technicky kvalitne spravene zabery krajiny (casti SK) sa daju povazovat za koncept pre timelapse video. dokazom ze to zaujme, su videa trebars matusana lasana ktory ma snad 100tisice pozreti tvoje tvrdenie by potom bolo asi ako ze krajinarska fotka nikoho nezaujme bez zasadenia do nejakeho kontextu. no..niekhoo nie ale vela ludi hej.
ale v zasade suhlasim..ak to ostane na urovni takychto testovacich zaberov ako autor clanku zatial ukazal tak top nebude mat asi velke publikum
Samozrejme toto je len testovacie video. Išlo mi hlavne o vaše názory týkajuce sa technickej kvality videa.
 
Miroslav L.
2018-01-01 14:20:42+01
príspevok od: Lukáš Ildža
ano. existuju na to pluginy. neviem v com procesujes ale do adobe PR/AE pouzivam flicker free..
Dík za radu, vyskúšam to. Používam Adobe PR.
 
Fatty
2018-01-01 20:42:21+01
co ma minuskujete ako keby som nemal na vec pravdivy nazor? 😂 lapse je iste fajn a dokaze spestrit nejaky prirodopisny, cestopisny dokument ale solo nema nejaky vacsi zmysel. pozries sa na to raz povies si no tak je to fajn a uz ta to viac nezaujima... kdezto pekny hodinovy dokufilm si zapamatas mozno aj vdaka prispeniu timelapse zaberov., proste ako kompaktny vyvazeny celok. tolko odomna.
 
Lukáš Ildža
2018-01-01 22:32:30+01
príspevok od: acton
Treba si dat otazku koho zaujmu tie Lasanove videa... nie je o moc dalej ako autor tejto temy, studenti si pozru to video aj 100 raz kazdy len aby mal vela pozreti.
Vsetky tieto videa su o tom istom, hrad - zamok pri zapadujucom slnku, vodopad cez ND filter, pohyb oblakov... nevidim v tom napad, necitim z toho nic nove.
ked to co hovoris prepiseme do hudobnej parafrazy, znelo by to asi takto stupidne:
"mam rad rock a metal... a nechapem co vsetci vidite na jazze. sak je to furt o tom istom, kus kontrabasu, obcas trubka obcas solo na saxiku.."
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()