Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Individuálny kurz

lucia_c
lucia_c 2023-01-07 12:52:15+01
Ahojte všetci, neviem či som v správnej skupine podskupine neviem sa dobre na stránke orientovať ale skúsim takto a možno sa nájde niekto kto ma navedie kde sa obrátiť 🙏 chcem sa spytat či máte niekto skúsenosť s individuálnym kurzom fotenia pre začiatočníka co by ale dokázal odpovedať ba všetky otázky s tým spojené od výbavy ateliéru,fotoaparát,technika proste vsetko,že by sa mi niekto venoval bud denne,alebo niekoľko hodín týždenne alebo ak ste niekto niečo takéto absolvovali poradit ako to bolo najlepšie a tým pádom teda zhanam aj človeka Čadca a okolie (KNM,ZA) za všetky odpovede ďakujem 🙏
 
gytheio
2023-12-15 12:36:04+01
To naozaj musia byt v galerii fotografie ako "sen o vode"? Je to nechutne, totalne prestrelene. Naozaj tam nemate co dat?
0
0
editovaný
 
jozef84
2023-12-16 18:54:34+01
príspevok od: gytheio
To naozaj musia byt v galerii fotografie ako "sen o vode"? Je to nechutne, totalne prestrelene. Naozaj tam nemate co dat?
A prečo máš ten komentár tu? To si mal dať k fotke, nie?Aký to má význam?
0
0
 
gytheio
2023-12-16 19:05:11+01
príspevok od: jozef84
A prečo máš ten komentár tu? To si mal dať k fotke, nie?Aký to má význam?
Zablokoval ma
0
0
 
seifi
2023-12-16 21:44:38+01
príspevok od: gytheio
Zablokoval ma
Tak je to v kategórii abstraktné, nechal by som to bokom.
Ale blokácia za názor pod fotografiou, ktorú dal autor na kritiku, by nemala mať miesto. To je proste zalepenie úst opozície v parlamente.
0
0
 
Paladin25
2023-12-16 23:11:56+01
príspevok od: seifi
Tak je to v kategórii abstraktné, nechal by som to bokom.
Ale blokácia za názor pod fotografiou, ktorú dal autor na kritiku, by nemala mať miesto. To je proste zalepenie úst opozície v parlamente.
Sloboda slova neznamená že si môžeš hovoriť čo chceš a ako chceš.

Ak autor nestojí o niekoho názor má právo si ho zablokovať, hlavne ak je ten druhý vulgárni, neslušný a trepe nezmysli.
0
1
 
gytheio
2023-12-17 05:54:54+01
príspevok od: seifi
Tak je to v kategórii abstraktné, nechal by som to bokom.
Ale blokácia za názor pod fotografiou, ktorú dal autor na kritiku, by nemala mať miesto. To je proste zalepenie úst opozície v parlamente.
0
0
editovaný
 
Paladin25
2023-12-17 07:53:04+01
príspevok od: seifi
Tak je to v kategórii abstraktné, nechal by som to bokom.
Ale blokácia za názor pod fotografiou, ktorú dal autor na kritiku, by nemala mať miesto. To je proste zalepenie úst opozície v parlamente.
Pozri sa nato aj inak.

Pripieva sem fotograf, ktorý je medzinárodne úspešný (to či sa ti jeho tvorba páči alebo nie je irevantné) ale dá sa povedať že vo fotografii n iečo dokázal. Je tu aktívny, dáva sem svoje fotky a slušne komentuje aj fotografie iných, ktoré ho zaujmú.

Potom je tu miestny "troll" čo málokedy prispeje niečim rozumným. Je frustrovaný z tohto autora (žiaľ čírovou závisťou). Väčšinou to skončí urážkou. Či už diela, autora alebo objektu na fotografii. Nedajbože sa mu postavíš tak sa ti bude vyhrážať osobným napadnutím.

Je toto podľa teba v poriadku? Je toto pre teba ok? Takto si predstavuješ fungovanie na tejto stránke?
0
0
 
seifi
2023-12-17 08:50:48+01
príspevok od: Paladin25
Sloboda slova neznamená že si môžeš hovoriť čo chceš a ako chceš.

Ak autor nestojí o niekoho názor má právo si ho zablokovať, hlavne ak je ten druhý vulgárni, neslušný a trepe nezmysli.
Súhlas s prvou vetou. Nesúhlasím s ale s tým, že by mal mať možnosť niekto niekoho zablokovať len preto, že nestojí o niekoho názor. Len preto, že je kritický (iná vec je vulgárny apod.) . Sú weby, kde keď si dal fotografiu na kritiku, nemôžeš ju zmazať 2 týždne. Veľa ľudí sem chodí čítať názory pod inými, nie svojimi fotografiami. To by si autor , a sú také prípady, vyselektoval obec, ktorá jeho fotografie len chváli. To sa potom poberieme na našej ceste iným "smerom" .
A rozhodovať o tom, či je prípad na zablokovanie, by mal po vznesení požiadavky rozhodnúť admin. Ale je vec vlastníka či administrácie, ako si to na svojom webe zariadia.
0
0
 
gytheio
2023-12-17 09:55:00+01
príspevok od: seifi
Súhlas s prvou vetou. Nesúhlasím s ale s tým, že by mal mať možnosť niekto niekoho zablokovať len preto, že nestojí o niekoho názor. Len preto, že je kritický (iná vec je vulgárny apod.) . Sú weby, kde keď si dal fotografiu na kritiku, nemôžeš ju zmazať 2 týždne. Veľa ľudí sem chodí čítať názory pod inými, nie svojimi fotografiami. To by si autor , a sú také prípady, vyselektoval obec, ktorá jeho fotografie len chváli. To sa potom poberieme na našej ceste iným "smerom" .
A rozhodovať o tom, či je prípad na zablokovanie, by mal po vznesení požiadavky rozhodnúť admin. Ale je vec vlastníka či administrácie, ako si to na svojom webe zariadia.
Bavis sa s IQ3, kto nema rovnaky nazor ako ja, je troll.
0
0
 
blahoslav J B Art
2023-12-17 13:16:08+01
doporucujem najskor tento
https://akademia.edulab.sk/course/kurz-citanie-porozumenie
0
1
 
Paladin25
2023-12-17 16:20:27+01
príspevok od: seifi
Súhlas s prvou vetou. Nesúhlasím s ale s tým, že by mal mať možnosť niekto niekoho zablokovať len preto, že nestojí o niekoho názor. Len preto, že je kritický (iná vec je vulgárny apod.) . Sú weby, kde keď si dal fotografiu na kritiku, nemôžeš ju zmazať 2 týždne. Veľa ľudí sem chodí čítať názory pod inými, nie svojimi fotografiami. To by si autor , a sú také prípady, vyselektoval obec, ktorá jeho fotografie len chváli. To sa potom poberieme na našej ceste iným "smerom" .
A rozhodovať o tom, či je prípad na zablokovanie, by mal po vznesení požiadavky rozhodnúť admin. Ale je vec vlastníka či administrácie, ako si to na svojom webe zariadia.
Áno a to je to čo píšem.
Ja s tebou súhlasím, ale len do bodu kým druhá strana dodržiava určité povedzme spoločenské normy a komunikuje normálne.

V tomto prípade si ale hádam nebudeme klamať. Tento užívateľ normálne nekomunikuje a ani sa tak nespráva.
Taktiež súhlasím že by sa mal o to postarať admin - ale žiaľ ani toto tu úplne nefunguje ako by malo a ako to je na iných forách.

Nie je to o inom názore. Je to o tom že on nepodáva konštruktívnu kritiku, ani riešenia ale hľadá konfilk, ktorý následne eskaluje.

Však sa pozri na realitu, nemôže mu komentovať fotky tak začne spomovať do inej témy len aby bol zaujímavý. A to nie spôsobom slušným a v rámci normi.
0
2
 
Paladin25
2023-12-17 16:27:06+01
príspevok od: seifi
Súhlas s prvou vetou. Nesúhlasím s ale s tým, že by mal mať možnosť niekto niekoho zablokovať len preto, že nestojí o niekoho názor. Len preto, že je kritický (iná vec je vulgárny apod.) . Sú weby, kde keď si dal fotografiu na kritiku, nemôžeš ju zmazať 2 týždne. Veľa ľudí sem chodí čítať názory pod inými, nie svojimi fotografiami. To by si autor , a sú také prípady, vyselektoval obec, ktorá jeho fotografie len chváli. To sa potom poberieme na našej ceste iným "smerom" .
A rozhodovať o tom, či je prípad na zablokovanie, by mal po vznesení požiadavky rozhodnúť admin. Ale je vec vlastníka či administrácie, ako si to na svojom webe zariadia.
Prečítaj si teda diskusiu pod fotkou a povedz mi aký názor prezerntuje GYTHEIO.

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/684424/ciernenabielom-horska-vyhliadka/?s=photos

Čo konštruktívne podal k fotke? Čo tam bolo kritické? Ty tam vidíš nejakú kritiku?
0
0
 
gytheio
2023-12-17 16:37:57+01
príspevok od: Paladin25
Prečítaj si teda diskusiu pod fotkou a povedz mi aký názor prezerntuje GYTHEIO.

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/684424/ciernenabielom-horska-vyhliadka/?s=photos

Čo konštruktívne podal k fotke? Čo tam bolo kritické? Ty tam vidíš nejakú kritiku?
vazne si myslis, ze tam islo o kritiku fotografie?
0
0
 
Paladin25
2023-12-17 17:01:13+01
príspevok od: gytheio
vazne si myslis, ze tam islo o kritiku fotografie?
Nie myslím si že si išiel len nezmyselne trollovať, mudrovať a urážať autora.



0
0
 
Marcel Rebro
2023-12-17 19:02:01+01
príspevok od: seifi
Súhlas s prvou vetou. Nesúhlasím s ale s tým, že by mal mať možnosť niekto niekoho zablokovať len preto, že nestojí o niekoho názor. Len preto, že je kritický (iná vec je vulgárny apod.) . Sú weby, kde keď si dal fotografiu na kritiku, nemôžeš ju zmazať 2 týždne. Veľa ľudí sem chodí čítať názory pod inými, nie svojimi fotografiami. To by si autor , a sú také prípady, vyselektoval obec, ktorá jeho fotografie len chváli. To sa potom poberieme na našej ceste iným "smerom" .
A rozhodovať o tom, či je prípad na zablokovanie, by mal po vznesení požiadavky rozhodnúť admin. Ale je vec vlastníka či administrácie, ako si to na svojom webe zariadia.
Baviť sa s ním (g) je ako hrať šach s holubom. Je jedno, aký si vynikajúci šachista, holub aj tak zhodí všetky figúrky, poserie šachovnicu a ešte sa bude naparovať, ako keby vyhral.

Ja som ho už dávno zablokoval. Keď nemohol písať pod moje fotky, tak sa ten úbožiak pokúšal "komentovať" ich kade tade v príspevkoch vo fóre. Toto je ten istý prípad.
0
7
 
MagickVamp
2023-12-20 09:04:34+01
príspevok od: seifi
Súhlas s prvou vetou. Nesúhlasím s ale s tým, že by mal mať možnosť niekto niekoho zablokovať len preto, že nestojí o niekoho názor. Len preto, že je kritický (iná vec je vulgárny apod.) . Sú weby, kde keď si dal fotografiu na kritiku, nemôžeš ju zmazať 2 týždne. Veľa ľudí sem chodí čítať názory pod inými, nie svojimi fotografiami. To by si autor , a sú také prípady, vyselektoval obec, ktorá jeho fotografie len chváli. To sa potom poberieme na našej ceste iným "smerom" .
A rozhodovať o tom, či je prípad na zablokovanie, by mal po vznesení požiadavky rozhodnúť admin. Ale je vec vlastníka či administrácie, ako si to na svojom webe zariadia.
Ak sa tu naloguje dement s ktorym maju problem asi vseci co by mali ovela viac co povedat ako on, pretoze dement je dement...a ako pisal aj Marcel..s dementom diskutovat nema zmysel. Tak to bude nakoniec dementne forum....Pretoze vsetky rady tu nakoniec budu len od toho dementa a vela krat uplne dementne rady. Mal by existovat BAN, lebo rozumny clovek v realnom zivote ak narazi na dementa a uvedomi si ze je to dement, tak mu ani neda priestor aby rozpraval, jednoducho ho obide. A ak vie ze sa dement niekde vyskytuje, tak tam vtedy ani nejde. A tu ta moznost nie je...teda je, clovek velmi silno zredukuje navstevy efota a dva krat zvazi ci daco napise, lebo je tu velmi aktivny troll. S vela ludmi tu rad popisem, ale miesa sa nam tu dement, tak ma to odradi, lebo nemam naladu potom riesit jeho dementne reakcie, ktore neboli adresovane ani jemu.

A ano je to samozrejme na majitelovi stranky ako to chce. Ocividne to chce tak ako to je.
0
3
 
seifi
2023-12-20 15:31:15+01
Nepresvedčili ste ma . Nesúhlasím, aby autor fotografie mal možnosť zablokovať kritika za jeho názor. Všeobecne. Kto ma boláky, resp. sa jedná o hanlivé výroky na adresu autora či jeho diela, mal by sa obrátiť na admina. A nemali by sme ohýbať pravidlá pre prípad, kedy by zmena pravidiel niektorým vyhovovala. Čo s takým zablokovaním, keď autor snímky kritikovi nabrýzga a potom čo ho pošle do prdele ho aj rýchlo zablokuje, aby ten nemal priestor sa brániť, odpoveď. A čo s trestom smrti, ideme ho zmeniť pri obzvlášť veľkom trestnom čine ? Alebo ideme zmeniť pravidlá pri voľbách do parlamentu ... lebo časom sa moci ujmú populisti, ktorí prehajdákajú štátnu kasu, len aby sa udržali pri moci.
0
1
 
gytheio
2023-12-20 19:10:51+01
príspevok od: Marcel Rebro
Baviť sa s ním (g) je ako hrať šach s holubom. Je jedno, aký si vynikajúci šachista, holub aj tak zhodí všetky figúrky, poserie šachovnicu a ešte sa bude naparovať, ako keby vyhral.

Ja som ho už dávno zablokoval. Keď nemohol písať pod moje fotky, tak sa ten úbožiak pokúšal "komentovať" ich kade tade v príspevkoch vo fóre. Toto je ten istý prípad.
Teba som zaregistroval ked som sem prvy krat prisiel asi pred 13 rokmi. Akurat ti tu niekto nadaval do sebestrednych ko....., samolubeho so.... dost hnusne ti nadaval a nebol sam. rebro preco si bol vtedy ticho?
Spomen si, ja som tebe zacal komentovat fotografie alebo ty mne? Ked som potom ja okomentoval tvoju fotografiu zablokoval si ma, to uz je vela rokov a do dnes pises na sukromnu postu dalsim co mi maju napisat a aby ma zablokovali. rebro toto robia smejdi, vysinuti smejdi.
Vela ludi sa z teba smeje, dieta z prveho stupna zakladnej skoly foti aj pise lepsie ako ty.
Niekedy by si aj mohol rozmyslat ked nieco pises, ked hras sachy tak ako fotis, potom aj ten holub je na tom lepsie ako ty.
Banda smejdov ktori si hovoria vsetci
0
0
 
gytheio
2023-12-20 19:14:07+01
príspevok od: MagickVamp
Ak sa tu naloguje dement s ktorym maju problem asi vseci co by mali ovela viac co povedat ako on, pretoze dement je dement...a ako pisal aj Marcel..s dementom diskutovat nema zmysel. Tak to bude nakoniec dementne forum....Pretoze vsetky rady tu nakoniec budu len od toho dementa a vela krat uplne dementne rady. Mal by existovat BAN, lebo rozumny clovek v realnom zivote ak narazi na dementa a uvedomi si ze je to dement, tak mu ani neda priestor aby rozpraval, jednoducho ho obide. A ak vie ze sa dement niekde vyskytuje, tak tam vtedy ani nejde. A tu ta moznost nie je...teda je, clovek velmi silno zredukuje navstevy efota a dva krat zvazi ci daco napise, lebo je tu velmi aktivny troll. S vela ludmi tu rad popisem, ale miesa sa nam tu dement, tak ma to odradi, lebo nemam naladu potom riesit jeho dementne reakcie, ktore neboli adresovane ani jemu.

A ano je to samozrejme na majitelovi stranky ako to chce. Ocividne to chce tak ako to je.
Tebe by uz mohli nadiktovat aj nieco nove, uz asi desiaty krat sem davas to iste, nic si tejto stranke nepriniesol, iba taketo situacie. Nevies fotit, aj ked nieco das do diskusie tak vacsina je opakovanie po mne pchas sem tie iste texty... a chcel by si mat tlacitko BAN
0
0
 
gytheio
2023-12-20 19:17:16+01
príspevok od: Marcel Rebro
Baviť sa s ním (g) je ako hrať šach s holubom. Je jedno, aký si vynikajúci šachista, holub aj tak zhodí všetky figúrky, poserie šachovnicu a ešte sa bude naparovať, ako keby vyhral.

Ja som ho už dávno zablokoval. Keď nemohol písať pod moje fotky, tak sa ten úbožiak pokúšal "komentovať" ich kade tade v príspevkoch vo fóre. Toto je ten istý prípad.
a dovolim si tvrdit, ze kvoli tebe sem prestalo chodit viac ludi ako kvoli mne.. lenze ty to pre to tvoje ego ktore je 10 krat vacsie ako je cela Ukraina nevidis
0
0
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()